• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

استودیو باراد بابایی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو باراد بابایی
تلفن : 44478919
موبایل : 09127308015
آدرس : انتهای سردارجنگل - تقاطع نیایش - نبش کوچه طباطبایی - پلاک 2 - واحد 1

۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2

استودیو باراد بابایی
سامانتا دو تا فیلم به ما نشون داد جفتشم اکشن بود
گفت میتونیم کلاسیک دربیاریم ولی باید به من نشون میداد دیگه

Angel
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #3
RE: استودیو باراد
منم شاید با این آتلیه برداشتم.
کلیپ اسپرتشون عالی بود اما من زیاد از عکسهاشون خوشم نیومد. چون هیچ مبل یا تخته ای توی عکسها نبود...فقط عروس و داماد بودن. خب 10 تا عکس همش گرافیکی کمی تکراری میشه...البته من نظرم رو گفتم...
حالا باز می خوام برم که کارهاشونو کامل ببینم. میام و خبر می دم
 سپاس شده توسط bahare71 ، نرگس زمانیان
  • بیکیوت
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #4

خب من هفته گذشته دوباره رفتم بارادو دیدمممممممممممممم با تعریفایی که بچه ها کرده بودن
ولی این دفه نا امیدتر از دفه ÷یش شدممممممممم.کارشون خوب نبود بازم به نظرمممممممممم

دوتا عکس باغ نداشت به ما نشون بدهههههههه.گفت آلبوم باغمون نیسسسسسس(آخه یعنی چییییییییی)
تو کام÷یوتر گفتم نشونم بده دوتا دونه نشون داد گفت البته اینجا خوب نشون نمیده کیفیت کارو اصلا خوب نبود.
هرچی میگفتم یکم کلاسیکتر نشون بدید هی بدترش میکرد.گریم گرفته بود تهش.به دوستم گفتم ÷اشو بریم بیرووووووووووووووون

نمیدونم شایدم من زیادی حساسممممممممم.ایشاا اونایی که اینجارو انتخب کردن راضی باشن.
آها بعدم به نظر من کلی÷ اس÷رت خیلی آیتم مهمی واسه انتخاب آتلیه عروسی نیس

Angel
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #5
من با اینجا قرارداد بستم.. من رو نگران نکنین!!!
Sad

9 تیر 91
هووووورررراااا Blush
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #6

شقایق جان من تاکید کردم سلیقه ایهه عزیزم نگران نشو.شما دیدی پسندیدی قرارداد بستی
پس شک نکن.

Angel
 سپاس شده توسط Shaghayegh
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ عصر توسط Shaghayegh.)
ارسال: #7
رعد جان به قول مرضیه بایس بری ببینی. اما به نظر من فوتوشاپش زیاد نیست از دکور زشتی هم استفاده نکرده و یه حُسنی که داره اینه که گروهشون جوونن و انعطاف پذیر ینی اگه پیشنهاد بدی قبول می کنن و ابتکار هم دارند. حالا باز خودت بری بهتره

9 تیر 91
هووووورررراااا Blush
 سپاس شده توسط marziye1987 ، shaparaki
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #8
منم دو روز پیش با این استدیو قرار داد بستم.
فیلم برداری دو دوربینه اچ دی و یک آلبوم 40 *80 به اضافه یک شاسی 100*70 و دو عدد شاسی 20*30 که واسه والدینه به همراه فیلمبرداری روز عروسی از ساعت 10 صبح تا 11 شب(به ازای هر ساعت بیشتر باید 15000 تومان بابت هر دوربین بدی که دو تا دوربین دارن!) کلا این پکیج واسه ما در اومد 1600000 که البته 100 تومان رو چونه زدیم و یک شاسی 20*30 هم اضافه گرفتیم. گفت توی انتخاب برگه های بیشتر موقع انتخاب عکس آلبوممون هم باهامون راه میاد.

برخوردشون عالیه. جوونن و با حوصله...کلیپهاشون عالیه. فیلم عروسی هم بهمون نشون داد خوب بود.
کلیپ اسپرت هم گفت توی تهران 600 در میاد که البته ورودی باغ هم داره که 100 تومانه. یعنی میشه 700 تومان
توی شمال هم یک روزه اس و هزینه ساحل اختصاصی هم 100 تومان که در میاد 900 تومان!
کلی جای دیگه هم واسه کلیپمون معرفی کرد که بسته به سلیقه خودتون انتخاب می تونین بکنین..

من که راضی بودم. امیدوارم شما هم راضی باشید
 سپاس شده توسط bahare71
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #9
عزیزم ما هفته پیش رفتیم آتلیه باراد پکیج کاملش 1400 شد ولی الان زنگ زدم گفت تخفیفم داره منم از کاراش خوشم اومد کاراش اکشن بود ولی گفت مطابق با سلیقه خودمون کار میکنه منم کلاسیک میپسندم ولی بازم نمیدونم این آتلیه رو انتخاب کنم یا نه
 سپاس شده توسط *he_is_mine*
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #10
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ عصر)نو عروس بلا نوشته است:  سلام
اگه میشه آدرسشو بهم بدید
ممنون

تو سردارجنگله.عزیزم این شمارشه زنگ بزن ادرس دقیقو بگیر 44478919 و 09127308015
 سپاس شده توسط bahare71 ، simamahdi
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام