• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

استودیو انسی دوست++جشنواره به مناسبت اعیاد شعبانیه

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو انسی دوست++جشنواره به مناسبت اعیاد شعبانیه
جشنواره به مناسبت اعیاد شعبانیه
درباره استودیو

آقای انسی دوست اصالتا یک عکاس زاده است و خانواده اش زندگیشان را وقف این هنر کرده اند. بنابراین می توان در زمینه عکاسی به وی اطمینان کرد.

پدر :
این برند در سال 1971 توسط پدر ایشان تاسیس شد که بعد از بازنشستگی پدر توسط آقای مهدی انسی دوست اداره می شود.

برادر :
برادرش در همین زمینه در صدا وسیما فعالیت خود را در امور کارگردانی طراحی صحنه و فیلمنامه نویسی ادامه میدهد.

خواهر :
استودیویی با 17 سال سابقه در کشور هلند به همین اسم با مدیریت خواهر ایشان دایر می باشد.

مهدی انسی دوست :
ایشان تجربه ای 10 ساله ای در هتل استقلال تهران را در پرونده کاری موفقش ثبت کرده است.

خدمات استدیو :
- عکاسی عروس و داماد
- عکاسی مدلینگ
- عکاسی تبلیغاتی
- عکاسی صنعتی
- تهیه ژورنال عروسی
- تهیه ویدئو کلیپ

دفتر ایران :
ابتدای نیایش غرب به شرق، بعد از میدان اول شهران، خیابان یاس سوم، پلاک 14،باشگاه ورزشی مدرن شهران، طبقه 3، واحد 17
تلفن :
09127037656

دفتر هلند :
0031630903040

برای مشاهده نمونه کارهای جدید آتلیه انسی دوست اینجا کلیک کنید

[تصویر: استودیو انسی دوست++جشنواره به مناسبت اعیاد شعبانیه]

سپاس شده توسط نلی جون ، shima_1368 ، *mahsa ، maryam.2015 ، Narsis65
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو انسی دوست
چه خانواده هنرمندی.خوش به حالشون
کسی کارای اینجارو دیده؟لطفا" نظر
 سپاس شده توسط fafa_1369
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #3
ایشون قیمتاش ارزونه یا گرون؟با توجه به چیزایی که نوشته شده گرونتر از جاهای دیگست؟
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #4
نه عزیزم من عروسی برادرم کار این آتلیه بود فوق العاده آدم های منصفی هستند.خیلی خوش برخوردند آقای انسی دوست و به نظرم یکی از ویژگی هایی که دارن خانمشون کنارشونه و به درد عروس خانم های محجبه میخوره و جالبه که بدونین باغ مجزا هم میگفتن واسه اونا دارن.نسبت به قیمت کاراش میتونم بگم بی نظیر بود.
 سپاس شده توسط Narsis65
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #5
الینا جون ببخشید میشه بگی کار اسپرت چه طورین؟با حوصله کار انجام میدن؟
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ عصر توسط الینا گیلبرت.)
ارسال: #6
آره عزیزم اصلا" تو کارشون خسته نمیشن.تو اوج خستگی لبخند میزنن.ببین واسه برادرم 6.7ساعت مدام عکس برداری کردن.نه اینکه برادرم بخواد
خودش وسواس کاری داره میگفت حس باید واقعی باشه الانم هرکسی آلبوم داداشم رو میبینه میگه پولی که گرفت نوش جونش.پوز زیاد میدن واسه عکس!!!!!!!!!!!
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #7
سلام بچه ها . من رفتم نمونه کارهاشونو دیدم جالب بود .منو ها از 2.500.000 تومن شروع میشود .منو شوهرم خوشمون اومد .قراره فردا بریم یه جا دیگه ام ببینیم که دوستم معرفی کرده بین این دو تا یکی رو انتخاب کنیم ولی نمیدونم چون ما نمیخوایم باغ بریم کارمون چطوری در میاد .....کسی هست که کار بدون باغ دیده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #8
سلام دوستان گلم .آره منم رفتم با همسرم دیدم البته به صحبت های اینجا اعتماد کردم همین الان از اونجا برگشتم.بچه ها با همسرشون بودن ایشون.
خیلی خوش برخورد بودن و وقتی هم گفتم از نوعروس اومدم کلی تحویل گرفتن.به نظرم کم نیست که عکاس هتل استقلال بودن منوهاشم از 2.5 شروع میشه.برای خانم های محجبه کادر تمام خانم دارن.من امروز 6جا رفتم اما از این خوشم اومد حالا یه دوری میزنم اما از فوتوگالری هم این همه میگن خوشم نیومد.
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #9
بچه ها این جارو جاریم بهم معرفی کرد با هم رفتیم .چند تا ویژگی مثبت نسبت به بقیه آتلیه ها داشت.
یکی اینکه موقعیت دفتر شون به همه ی اتوبان ها و خیابون ها راه داره یعنی روز عروسی آدم نگران ترافیک نیستش.دوم اینکه با حوصله هستند و در کنارش کارشونم خوب بود
اینجا هم رزومه کاریشون نوشتن که خوبه.
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #10
بچه ها من رفتم اینجارو دیدم با خانومشون با هم هستن یه نکته جالب.تست روانشناسی شخصیت گفتن میکنن.ازشون پرسیدم یعنی چی؟
گفت یعنی از یک سری ژستایی که تو سرمون هست استفاده نمیکنیم.انقدر رو مشتری کار میکنیم که واقعا" خودش باشه و به این خاطر کارشون من احساس کردم متمایز از جاهای دیگست و منوی ارزون هم داره که از 2ونیمه.
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام