• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

استودیو افشار

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی بالاتر از همت نبش کوچه طباطبایی پلاک 26
تلفن: 44460298
فرجام غربی، بین آیت و خاور، نبش خیابان 48، پلاک 890(طبقه فوقانی کرمان موتور)
تلفن: 02177189871 , 02177189958
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09125476252

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

استودیو افشار+ 10%تا 20 % تخفیف ویژه برای کاربران نوعروس+

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #211
RE: استودیو افشار+ 10%تا 20 % تخفیف ویژه برای کاربران نوعروس+
سلام 
کسی  از دوستان قیمتهای این اتلیه را میدونه
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #212
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۳۶ عصر)'asheghvatan' نوشته است:  
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ عصر)'74719-نوعروس' نوشته است:  سلام بچه ها کسی نمونه کار این آتلیه رو دیده آخه قیمتهاش خیلی مناسبه ؟؟؟؟؟

وایا این همه از این آتلیه تعریف کردن واقعیت داره

آتلیه افسون بهترین انتخاب من برای عروسیم بودبله واقعا همینطوری هست که تعریف کردن.زمان بندی وبرنامه ریزی عالی مدیریت خوب وخوش برخورد خیلی جالب گه بگم یکی از بستگان ما با اتلیه ای سمت شمال شهر قرار داد بستن دوسال که داشتن دنبال کارشون بودن ولی به ما گفته شده از تاریخ مراسم سه ماه طول میکشه وما بعد سه ماه کارمون را تحویل گرفتیم وجالبتر اینکه وقتی قیاس میکنیم اونا 35 میلیون پرداخت کردن ما فقط 8 میلیون وکار ما خیلی بهتر شده جوری که وقتی کار مارا دیدن میخواستن برن از دست اتلیشون شکایت کنن .پبشنهاد میدم دوستان حتما به این اتلیه برین هر اتلیه ای من رفتم از خودشون اینقدر تعریف میکردن انگار از دماغ فیل افتادن ولی اقای افشارخیلی با ارامش وخاکی بودن

بچه ها من دیروز چندتا آتلیه سمت غرب تماس گرفتم و هماهنگ کردم برای بازدید آتلیه افسون هم جزشون بود ما اشتباه از گوگل سرچ کردیم آدرس و از روی گوگل مپ رفتیم اتفاق خیلی جالبی که افتاد آتلیه افسون دیگه ای رفتیم مدیریتش مرد پنجاه  ساله ای بود 
تا گفتم با آقای افشار قرار داشتیم شروع کرد به بد و بیراه گفتن از آقای افشار ما که کلا از شخصیتش  خوشمون  نیومد وقتی اومدیم بیرون زنگ زدیم به آقای افشار متوجه شدیم که اون دست اشرفی دفترشون هست وقتی بهشون گفتیم اشتباهی رفتیم آتلیه اون دست گفتن  ایشون از هم کارای خوب ماست تفاوت دید گاهها  خیلی متفاوت بود سطح کارشون هم نسبت به چندتا آتلیه ای که من دیدم بالاتر بودازهمه مهم تر صداقت توی کار بود همه می گفتن تا دوروز آینده پر میشه زودتر قراردادتون  را بنویسین  ولی آقای افشار گفتن تا زمانی که پر نشه اونروز در خدمت شما هستیم همسر من که خیلی از شخصیت آقای افشار خوشش اومده بود ما تصمیم گرفتیم با آتلیه افسون قرارداد بنویسیم 

نقل قول
دیروز, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #213
سلام
خسته نباشین قیمت پکیج تخفیفی 2 را میگین؟

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام