• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

استودیو آفر (سعادت آباد)

۱-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #891
RE: استودیو آفر (سعادت آباد)
من با عشق جان رفتیم پیش اقای جمالی برای قرارداد قرار شد یه پکیج انتخابی برداریم
هنوز فیکس نکردیم و قراره باز بریم پیششون برامون دعا کنین
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ عصر توسط dokhtari60.)
ارسال: #892
سلام، کلی تعریف تونو شنیدم و با توجه به مسیرم که سمت سعادت آباده، تصمیم دارم شما رو انتخاب کنم تصویر: images/smilies/blush.gif من برای اردیبهشت ماه مراسم دارم، تا کی زمان دارم برای مراجعه حضوری و عقد قرارداد و رزرو وقت ؟

(۱-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ عصر)'شهره کمالی' نوشته است:  من با عشق جان رفتیم پیش اقای جمالی برای قرارداد قرار شد یه پکیج انتخابی برداریم

[quote="'شهره کمالی' pid='7570795' dateline='1545479684'"]
من با عشق جان رفتیم پیش اقای جمالی برای قرارداد قرار شد یه پکیج انتخابی برداریم

سلام شهره جون، خوبی عزیزم ؟ چی شد برنامه تون ؟ دیدید پک ها رو؟ نظرتون چی بود ؟ چه قیمتی گرفتید ؟

نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۸, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #893
سلام تا چه زمانی قبل از مراسم باید با اتلیه شما هماهنگ کنیم و قرار داد ببندیم ؟؟
نقل قول
  • گروه ژ
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #894
بچه ها یه سوال
آیا آتلیه ها فقط منوهای از پیش تعیین شده دارن؟ امکانش نیست که یه منو با آپشن هایی که خودمون میخوایم برامون اوکی کنن؟
۲۱ مرداد مراسم عقد و نامزدی خواهرمه.اول قرار بود عقد محظری باشه درنتیجه دنبال آتلیه نرفتیم.یهو تصمیم بر این شد که یه مراسم کوچیک بگیریم.تالار،آرایشگاه و لباسش رو اوکی کردیم و حیف مون میاد حالا که مهمونی داره هیچ عکس و فیلمی ازش نمونه.اما نمیخوایم زیادم هزینه کنیم چون عروسیش ک نیست.فقط میخوایم از سر سفره عقد و لااقل بخشی از مهمونیش فیلم بگیرن و قبل از مراسم هم چن تا عکس بگیرن.فقط چهار تا دونه لیت میخوایم و یه آلبوم کوچیک و مختصر با ده تا عکس
برای عکاسی،خودمون باغ داریم منتها سمت کردان هست و اون روز نمیرسن تا اونجا برن.درنتیجه اگه عکس هاشون تو آتلیه باشه هم اوکیه
خواستم ببینم آیا این آتلیه برای این منظور،اوکیه یا جای دیگه ای رو سراغ دارید ک برامون مناسب باشه؟ آرایشگاهش تو سعادت آباد،بلوار فرحزادی هست و تالارش تو الهیه درنتیجه باید دنبال آتلیه تو حوالی غرب یا شمال تهران باشم

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #895
برای عکاسی و آتلیه یه تعدادی باغ هست که خود آتلیه معرفی میکنه، البته نمیگم که اونا بد یا خوبه اما سلیقه های متفاوت باعث میشه انتخاب ها فرق کنه. سلیقه های کلیشه ای و تکراری رو من نمیپسندم. اگه نمونه کارهاشون رو کسی دیده و امکان داره نظرات رو بگین که کمکم کنه. برام خلاقیت مهمه. دوست دارم یه کار خلاقانه ارائه بدن. از راهنماییهاتون بهره میبرم.
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #896
کسی از قیمت پکهای مختلفشون اطلاع داره؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام