• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

استودیو آفر (سعادت آباد)

۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #491
RE: استودیو آفر (سعادت آباد)
بچه ها ما خیلی وقت پیش رفتیم برای سالگردمون عکس گرفتیم با همسرم که چون همسر ایران نبود نشد بریم برای انتخاب عکس , حالا رفتیم انتخاب کنیم اینقدر خوب شده بود که اصلا نمیشد ازشون دل کند و چیزی ازشون حذف کرد خیلی با دقت ادیت شده بودن مثلا کت همسرم توی یکی عکسا خاکی بود بهمون نشون دادن کاملا همه رو ادیت کرده بودن و خیلی راضی بودیم از عکسامون
2 تا شاسی بزرگ زدیم و 10 تا شاسی کوچیک چند تا عکس دیگه هم خودمون گرفته بودیم که خواستیم اونارو هم برامون شاسی کنن خیلی ذووووووق دارممممم
بالای تختمونو میخوایم کلی عکس بزنیم و کلی ایده دارم براشونتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ عصر توسط sabasa.)
ارسال: #492
بچه ها من رفتم عکس اسپرت بگیرم یعنی میخواستم وقت بگیرم پیششون ولی وقت نداشتن و خیلی حیف شد چون من خیلی کارشونو دوست داشتم 
روزاشون پر بود و سرشون خیلی شلوغ بود

نقل قول
امروز, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #493
(۲۱-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ عصر)'sonia_a' نوشته است:  
(۲۱-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ عصر)'crystalip' نوشته است:  
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۲۰ عصر)'sonia_a' نوشته است:  
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ صبح)'crystalip' نوشته است:  سلام دوستان
من هم کارهام رو تحویل گرفتم بشدت شیک و اروپایی بود و هرکی دید خوشش اومد
کار اقای جمالی بینظیره و اخلاقشون درجه 1
اصلا شک به دلتون راه ندین

سلام عزیزم میشه بگید چه چیزهایی داشتید ؟؟؟ برای کلیپتون که رفتید چه چیزهایی بردید؟؟؟ من نمیدونم لازمه چیزی ببریم با خودمون یا نه؟
از روهایی که رفتید برای کاراتون میشه بگید

عزیزم ما هم از این فشفشه های دستی بردیم هم بادکنک هلیومی هم از این استوانه ای ها که از توش کاغذ رنگی و اینا میاد بیرون هم دود رنگی بردیم هم ماژیک بردم ته کفشمو نوشتم
اون روز من کفش عادی پوشیدم که زیاد اذیت نشم و اصلا هم معلوم نیست زیر لباس چون ما از 9 صبح رفتیم 10 شب برگشتیم چون رفتیم سمت شمال
فقط کفش عروسیمو بردم باهاش عکس گرفتم
ما لباس عادی هم بردیم موقع برگشتن من و شوهرم لباس راحت پوشیدیم چون خیلی خسته شده بودیم با اون لباسای مجلل از صبح
تیم اقای جمالی اینا انقدر خوش انرژی هستن که اون روز به یکی از بهترین روزهای عمرم تبدیل شد

خیلی ممنونم عزیزم اصلا به این چیزا فکر نکرده بودم ...
​خودتون میدونستید اینارو بردید؟؟؟ یا خودشون بهتون گفته بودن؟؟؟؟ 
​اگهلباس عروس نخوام بپوشم برای فرمالیته چی پیشنهاد میدید؟؟ از کجا میتونم بخرم؟

نه عزیزم همشو خودم خریدم به من چیزی نگفتن
حتما بپوشینلباس عروس چون بیشتر عکس و فیلمای عروسیتون از روز فرمالیتس و بهتره که تولباس عروس باشین
میتونین از چهارراه امیر اکرم با حتی 400 500 تومان یه لباس خوب اجاره کنین که زیاد هم نخواهین هزینه کنین

نقل قول
امروز, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #494
سلام .من چنتا سوال دارم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
اول اینکه تو اینستا منوی شماره 4 قیمتش با منوی شماره 2 که اینجا عکسشو گذاشتین یکیه فقط تو اینستا به جای دوربین slow نوشتین فیلم برداری باغ با مووینگ کم میخواستم ببینم فرق این دوتا چیه و کدوم بهتره؟
بعد اینکه اگر به این منو کرین سالن اضافه بشه هزینه پکیج چقدر میشه؟
سوال اخرم اینه که فرمالیته حتما باید شمال باشه؟ میشه یه باغ تو تهران باشه؟
خیلی ممنون از کمک همگیتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #495
سلام دوستان
من تازه شروع کردم به جستجو راجع به کارای عروسیم که در باره آتلیه با این استودیو آشنا شدم تو این سایت
کسی راجع به مکان باغ ها ی طرف قرارداد این آتلیه و هزینه اش چیزی میدونه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد