• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

استودیو آفر (سعادت آباد)

۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #441
RE: استودیو آفر (سعادت آباد)
سلام خانوما اومدم کلی براتون تعریف کنم به قول مادر بزرگم چیزی که خوبه رو باید تعریفشو زیاد کرد
اومدم از کارای عالی حرف بزنم خوب که به رده من مراسم عقد دختر عموم با این اتلیه بود گفته بودم که
چند شب پیش رفتیم خونشون اومد البوم هاشو بهمون نشون داد وای خداااا محشر بود خیلی دوس داشتم کارتونو اقای جمالی اومدم بگم که خیلی از دوستانی که هنوز خروجی کارهاشونو ندیدن و تحویل نگرفتن و منتظرن خیالشون راحت باشه من که عکسای خودم نبود کلی ذوق کردم دیگه دختر عموم که نگم براتون خیلی خوش حال بود
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #442
(دیروز ۰۹:۱۲ عصر)'minaO_O' نوشته است:  سلام خانوما اومدم کلی براتون تعریف کنم به قول مادر بزرگم چیزی که خوبه رو باید تعریفشو زیاد کرد
اومدم از کارای عالی حرف بزنم خوب که به رده من مراسم عقد دختر عموم با این اتلیه بود گفته بودم که
چند شب پیش رفتیم خونشون اومد البوم هاشو بهمون نشون داد وای خداااا محشر بود خیلی دوس داشتم کارتونو اقای جمالی اومدم بگم که خیلی از دوستانی که هنوز خروجی کارهاشونو ندیدن و تحویل نگرفتن و منتظرن خیالشون راحت باشه من که عکسای خودم نبود کلی ذوق کردم دیگه دختر عموم که نگم براتون خیلی خوش حال بود

افر که جواب خودشو پس داده نگران چی باشن دیگه وقتی همه دارن تعریف میکنن دیگه نگرانی نداره

تا تو هستی کنارم من هیچی از این دنیا نمیخوام
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #443
دوستان میشه درباره باغ هایی که قرارداد دارن هم اطلاعاتی اگه دارید بدید؟ اینکه جاشون کجاست و کیفیتشون چطوره؟

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #444
سلام ما منتظریم البوم های داداشم اماده بشه اما در کل که خیلی کارشون خوب بودو کل مراسم خیلی با انرژی بودن مرسی ازتون اقای جمالی
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #445
(۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ عصر)'h_kq' نوشته است:  
(۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ صبح)'YOYO^_^' نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ عصر)'gol عروس' نوشته است:  سلام به همه میشه یکم اطلاعات بدید من منو هاشون رو دیدم قیمتهاشون خوبه فقط کیفیت اخره کارشون چطوره همه اتلیه ها رو اول میری یه مدل کلیپ نشون میدن با کیفیت بالا بعد یه چیز دیگه تحویل میگیری ممنون میشم اونای که فیلمشون رو گرفتن نظرشون رو بگن ممنونLub

سلام عزیزم . دقیقا حرفت درسته ‌. خیلی جاها به کیفیت نمونه کارایی که میذارن کار بقیه عروس دامادارو اونجوری انجام نمیدن . من خودم هنوز فیلممو ندیدم عکسامم فقط فایل خامشو دیدم هنوز ندیدم تحویل نهاییش چجوریه . ولی همون عکسای خامی که دیدم خیلی خوب بودن. حالا آلبوم و کلیپمو تحویل گرفتم حتما میام نظرمو اینجا میگم شاید تو تصمیم گیری کمکتون کنه ^_^

بیصبرانه منتظریم بیای از کارت بگی عزیزم  تصویر: /images/smilies/new/lub.png

اقای جمالی و خانمشون واقعا حرفه ایی هستند و تیم خیلی خوبی رو کنار هم تشکیل میدن و همین باعث شده که به نظر من خیلی حرفه ایی باشن و خب چون خودشون بیشتر کاراشون رو انجام میدن هزینه ها خیلی برای عروس های پایین اومده و با همون کیفیتی که جاهای دیگه دو الی سه برابر این قیمت میگیرن من باشم که حتما اینجارو به همه پیشنهاد میکنم

اره واقعا منم موافقم خیلی حرفه ای هستن تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #446
بچه ها ما برای اینکه کار اینجارو ببینیم رفتیم عکس اسپرت گرفتیم با همسرم تو عمارت هم رفتیمیکم هزینه کردیم ولی عکسهای خیلی قشنگی گرفتیم چیزایی که بهمون نشون دادن که خیلی عالی بود حالا بعد از دیدن عکسا هم میام نظرمو میگم ولی از نظر اخلاقی بهترینن من بهشون نمره 20 میدم چون خیلی باهاشون راحت بودیم و روز خیلی خوبی رو برامون ساختن تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #447
داداشم برای عقدشون با آفر قرار داد بستن و گفتن که نمونه کارهای خیلی قشنگی داشتن و خیلی خوش برخورد بودن , گفتن که خود اقای جمالی کلی راهنماییشون کده بودن که چیزهایی میتونن بردارن و هزینه ها هم خیلی عالی بوده
میگفت فضای اتلیه ایی نداشتن ولی گفتن اگه بخواین میبرنشون جای دیگه اما اقای جمالی پیشنهاد داده بودن که دیگه از فضای اتلیه استفاده نمیکنن چون قدیمی شده و تکراری فضاهای رئال و عکس های رئال بهتره که من و خانومشم نظرمون همین بود , من از قبل کلی بهشون گفت بودم که چی بردارید و چی برندارید خخ چه پرو هستم من Smile
خلاصه که قراردادشونو بستن و باید منتظر بمونیم تا کارشونو ببینیم
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ عصر توسط mahshiiiiiid.)
ارسال: #448
(۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ صبح)'YOYO^_^' نوشته است:  
(۵-مهر-۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ عصر)'mahshiiiiiid' نوشته است:  دوستان ادرس جدید اینستاشونو کسی داره به من بده !!!!

Offer_studio
ولی نمونه کار زیاد نذاشتن . حضوری برین کارارو ببینین خیلی بهتره . ^_^

وای مرسی خانوومییی اره اما حالا این نمونه هارو به زنداییم و داییم نشون بدم بعد ایشالا خواستن حضوری هم میریم تصویر: /images/smilies/new/wink.png

(۲۱-مهر-۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ عصر)'mina.jahani' نوشته است:  بچه ها ما برای اینکه کار اینجارو ببینیم رفتیم عکس اسپرت گرفتیم با همسرم تو عمارت هم رفتیمیکم هزینه کردیم ولی عکسهای خیلی قشنگی گرفتیم چیزایی که بهمون نشون دادن که خیلی عالی بود حالا بعد از دیدن عکسا هم میام نظرمو میگم ولی از نظر اخلاقی بهترینن من بهشون نمره 20 میدم چون خیلی باهاشون راحت بودیم و روز خیلی خوبی رو برامون ساختن تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

عزیزم هزینه عکس اسپرتتون چقدر شده ؟ 

نقل قول
دیروز, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #449
(دیروز ۰۳:۴۳ عصر)'honey.vhdt' نوشته است:  داداشم برای عقدشون با آفر قرار داد بستن و گفتن که نمونه کارهای خیلی قشنگی داشتن و خیلی خوش برخورد بودن , گفتن که خود اقای جمالی کلی راهنماییشون کده بودن که چیزهایی میتونن بردارن و هزینه ها هم خیلی عالی بوده
میگفت فضای اتلیه ایی نداشتن ولی گفتن اگه بخواین میبرنشون جای دیگه اما اقای جمالی پیشنهاد داده بودن که دیگه از فضای اتلیه استفاده نمیکنن چون قدیمی شده و تکراری فضاهای رئال و عکس های رئال بهتره که من و خانومشم نظرمون همین بود , من از قبل کلی بهشون گفت بودم که چی بردارید و چی برندارید خخ چه پرو هستم من Smile
خلاصه که قراردادشونو بستن و باید منتظر بمونیم تا کارشونو ببینیم

یعنی چی فضای آتلیه ای ندارن! پس کجا عکس میندازن! کجا رفتید صحبت کردید؟ اینجوری آدم نمیتونه اعتماد کنه!!!

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد