• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات روژانو

استودیو آفر (سعادت آباد)

۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #371
RE: استودیو آفر (سعادت آباد)
(دیروز ۱۲:۳۸ عصر)'soheyla.shams' نوشته است:  سلام من سال دیگه عروسیمه اتلیه خوب و قیمت مناسب میخوام قیمت اینجا چقدره؟

بسلامتی همه  رنج قیمتی داره عزیزم
تا چه حد میخوای خرج کنی ؟

نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #372
سلام دوستای گلمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
ببخشید بچه ها اینجا کانال یا اینستا دارن؟اگه دارن لطفا یکی برام بفرسته ادرسشونو ممنونتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #373
سلام دوستان
ما دیروز فیلم و عکسامونو تحویل گرفتیم
خیلی کارشون زیبا بود 
امیدوارم سلامت و موفق و شاد باشن همیشه.
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #374
بچه ها من مراسمم دیروز بود با استدیو خوب افر.فقط میتونم بگم که عالی بودن و واقعا ازشون ممنونم از اقای جمالی و همسرشون.
باغ بنده متاسفانه به خاطر پول بیشتر داشت گند میزد به مراسم من و ١ ساعت قبل از پروجکشن گفتن که اجازه استفاده از تلویزیون شهرى رو واسه پخش نمیدن بهمون، با وجود اینکه ما از قبل این موضوع رو باهاشون مطرح کرده بودیم. ولى آقاى جمالى با پیگیرى و چندتا تلفن طى ١ ساعت واسه ما پروژکتور و پرده جور کردن و آبروى ما رو خریدن. خود پروجکشن هم که واقعا شاهکار بود همه دهنشون باز مونده بود. بازم ازشون ممنونم و بهترین ها رو واسشون میخوام.

موزيك: علي كيا- عالي
باغ: آوين- خيلي بد
اتليه: افر- بي نظير
تشريفات: رنسانس- متوسط
ارايشگاه: لي لي- بسيار خوب
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #375
(۲۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ عصر)'Eli73' نوشته است:  بچه ها من مراسمم دیروز بود با استدیو خوب افر.فقط میتونم بگم که عالی بودن و واقعا ازشون ممنونم از اقای جمالی و همسرشون.
باغ بنده متاسفانه به خاطر پول بیشتر داشت گند میزد به مراسم من و ١ ساعت قبل از پروجکشن گفتن که اجازه استفاده از تلویزیون شهرى رو واسه پخش نمیدن بهمون، با وجود اینکه ما از قبل این موضوع رو باهاشون مطرح کرده بودیم. ولى آقاى جمالى با پیگیرى و چندتا تلفن طى ١ ساعت واسه ما پروژکتور و پرده جور کردن و آبروى ما رو خریدن. خود پروجکشن هم که واقعا شاهکار بود همه دهنشون باز مونده بود. بازم ازشون ممنونم و بهترین ها رو واسشون میخوام.

مبارکتون باشه انشالله که خوشبخت باشید همیشه
میشه بفرمایید کدوم پکیج رو داشتید من خیلی عکس های اینجا رو دوست داشتم ودارم  و میخوام بدونم اگه مناسب قیمتاشون برم کارشونو ببینم

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #376
(دیروز ۰۶:۳۱ عصر)'dorsa.m' نوشته است:  
(۲۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ عصر)'Eli73 قیمتdateline='1502895440'' نوشته است:  بچه ها من مراسمم دیروز بود با استدیو خوب افر.فقط میتونم بگم که عالی بودن و واقعا ازشون ممنونم از اقای جمالی و همسرشون.

مبارکتون باشه انشالله که خوشبخت باشید همیشه
میشه بفرمایید کدوم پکیج رو داشتید من خیلی عکس های اینجا رو دوست داشتم ودارم  و میخوام بدونم اگه مناسب قیمتاشون برم کارشونو ببینم

قیمتشون واقعا عالیه،من پکیج ٣٨٥٠ برداشتم ولی خوب فرمالیته رفتم شمال،پروجکشن برداشتم،دوربین اضافه کردم،کرین برداشتم،البومم تغییر دادم با همه اینا شد نزدیک ٧

موزيك: علي كيا- عالي
باغ: آوين- خيلي بد
اتليه: افر- بي نظير
تشريفات: رنسانس- متوسط
ارايشگاه: لي لي- بسيار خوب
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد