• مرضیه محمدی
  • مهناز

استودیو آفر (سعادت آباد)

۳۰-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو آفر (سعادت آباد)
موبایل:
09125227739
تلفن
22387514
22387601
آدرس:
سعادت آباد، بلوار سرو، بین میدان سرو و میدان شهردارى، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک ٥٤ طبقه ٧، واحد ٧٠١

[تصویر: استودیو آفر (سعادت آباد)]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط shiknodecor
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #2
RE: استودیو آفر
سلام بچه ها کسی نمونه کار این آتلیه رو دیده آخه قیمتهاش خیلی مناسبه ؟؟؟؟؟

نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #3
سلام منم امروز این آتلیه خیلی نظرم رو جلب کرد چون خیلی دوست دارم عمارت برم وهمه ی آتلیه هایی که رفتم گفتن که ورودی عمارت به عهده ی خود عروس وداماده 

نقل قول
 سپاس شده توسط Saliiiiiii.teh
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #4
سلام به نظرم منوهای این آتلیه خیلی خوبه وبهترین آپشنشون اینه که هزینه ی عمارت باخود آتلیه است من امروز تماس گرفتم وبامدیریتش که آقای جمالی بود صحبت کردم وقرارشد برای دیدن نمونه کار به دفترشون برم وقتی بیام برای شماهم می گم

نقل قول
 سپاس شده توسط nazi.molayi
۲۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #5
 سلام دوستان من روز پنجشنبه رفتم دفتر آفرونمونه کار دیدم اول که وارد شدیم بهمون دوتاآلبوم دیجیتال نشون دادن که هم کیفیت عکسهای خیلی خوب بود وهمسرم می گفت کیفیت چاپش هم خوب بوده وبعد نمونه فیلم دیدیم که به نظرم خیلی خوب بود البته که من برای آماده شدن خودم ایده های دارم که من تومنوهاشون امارت آیت رو انتخاب کردم چون نمی خواستم پیشکاری بزنم برای نامزدی وایشون خیلی خوب مارو راهنمایی کردن وگفتن فردا عروس دارن توباغ آیت ومامیتونیم بریم و امارت رو از نزدیک ببینیم ومن خیلی خوشم اومد از برخورد وهمچنین کاراشون ولی می خوام باراد رو هم ببینم
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #6
سلام نادیا جون خواستم ازشمابپرسم آیاتو نمونه کاراشون از عمارت مافی هم عکسی داشتند چون من رفتم استودیو نوربین واونجا عکسهای عمارت مافی رو دیدم که گفتن توکرج هست وواقعا خیلی خیلی عمارت زیبایی بود ولی یک میلیون ونیم هزینه ی ورودیش بود تصویر: images/smilies/sad.gif
وباهزینه ی پیشکاری برامون خیلی بالا در میومد 
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #7
سلام خواستم بگم که ما دیروز رفتیم دفتر آفر ویه دفتر بسیار لاکچری بود نمونه کارهای خیلی خیلی خوبی داشت واز همه جالب تر توضیح دادن آقای جمالی بود که خیلی خوب برامون همه ی منوهاشون رو معرفی کردند وما هم منوی شماره ٤رو که باعمارت مافی بود برداشتیم بچه هاتصویر برداری خیلی قوی داشتند پشنهاد من اینه که حتما نمونه کاراینجارو ببینید 

نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #8
'تارا٦٠ dateline='' نوشته است:  سلام خواستم بگم که ما دیروز رفتیم دفتر آفر ویه دفتر بسیار لاکچری بود نمونه کارهای خیلی خیلی خوبی داشت واز همه جالب تر توضیح دادن آقای جمالی بود که خیلی خوب برامون همه سلام ی منوهاشون رو معرفی کردند وما هم منوی شماره ٤رو که باعمارت مافی بود برداشتیم بچه هاتصویر برداری خیلی قوی داشتند پشنهاد من اینه که حتما نمونه کاراینجارو ببینید 

سلام تاراجون پس شماقراردادی که نوشتید توعمارت مافی انجام میشه ؟؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط a.aba ، nazi.molayi
۳-فروردين-۱۳۹۶, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #9
'مینا ٧٢ dateline='' نوشته است:  
'تارا٦٠ dateline='' نوشته است:  سلام خواستم بگم که ما دیروز سلام رفتیم دفتر آفر ویه دفتر بسیار لاکچری بود نمونه کارهای خیلی خیلی خوبی داشت واز همه جالب تر توضیح دادن آقای جمالی بود که خیلی خوب برامون همه سلام ی منوهاشون رو معرفی کردند وما هم منوی شماره ٤رو که باعمارت مافی بود برداشتیم بچه هاتصویر برداری خیلی قوی داشتند پشنهاد من اینه که حتما نمونه کاراینجارو ببینید 

سلام تاراجون پس شماقراردادی که نوشتید توعمارت مافی انجام میشه ؟؟؟

سلام بله عزیزم ماعمارت مافی روگرفتیم چون من مراسمم توگرمدره هست ونزدیکه که البته مابه منوی چهارشون پروجکشن هم اضافه کردیم ومن توهفته گذشته که برای هماهنگی کارهام به آفررفته بودم یکی از عروس ودامادهای گذشتشون اومده بود که کارهاشون رو تحویل بگیرن که آلبوم اونهارو دیدم وواقعا کارهاشون عالی بود وخیلی از آقای جمالی وگروهشون تشکر کردند وحیلی راضی بودند وبه من خیلی انرژی مثبت دادند وگفتند که این گروه عالی هستن 

نقل قول
۴-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #10
سلام من از کسانی بودم که فقط متن های این سایت رو میخوندم ولی عضو انجمن نشده بودم که وقتی تصمیم گرفتم ورفتم آفر وبادیدن نمونه کارهاشون وتوضیحات خوب آقای جمالی همون جلسه اول قرارداد بستم وبه نظرم این آتلیه کادر خیلی هنرمندی داره ویکی از خوبیهای اینجا اینه که شما در انتخاب لوکیشن خیلی دستت بازه تصمیم گرفتم که بیام واین آتلیه رو به شماهاهم معرفی کنم من که از انتخابم خیلی راضی هستم وشادتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط mahgol_m23 ، sheida.slmn ، nazi.molayi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام