• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

استخاره و انواع آن

۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ عصر
ارسال: #51
RE: استخاره و انواع آن
بچه ها من 2سال پیش استخاره کردم بد اومد البته استخاره در مورد عشقم بود که نه کار داشت نه چیزی الان شرایط فرق کرده کار پیدا کرده و کم کم میخوایم ازدواج کنیم میترسم دوباره استخاره کنم از یه روحانی پرسیدم گفت استخاره مختص اون زمانه با فرق شرایط فرق میکنه به نظرتون چی کار کنم میترسم ولی اون رفته بود مشهد استخاره کرده بود از لحاظ من عالی گفته بودن

یه مشکل بزرگ دارم برا حل شدنش یه صلوات برا 72 شهید کربلا بفرستینAngel
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #52
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ عصر)farzan24 نوشته است:  بچه ها من 2سال پیش استخاره کردم بد اومد البته استخاره در مورد عشقم بود که نه کار داشت نه چیزی الان شرایط فرق کرده کار پیدا کرده و کم کم میخوایم ازدواج کنیم میترسم دوباره استخاره کنم از یه روحانی پرسیدم گفت استخاره مختص اون زمانه با فرق شرایط فرق میکنه به نظرتون چی کار کنم میترسم ولی اون رفته بود مشهد استخاره کرده بود از لحاظ من عالی گفته بودن

درکار خیر حاجت استخاره نیست
ان شالله خوشبخت بشی
استخاره وقتی صورت میگیره که عقل ومنطق ومشورت جواب نده اگه از اینا جواب گرفتی بی خیال استخاره شو ولی اگه جواب نگرفتی خودتتما بین دونماز اول وقت استخاره کن نه کسه دیگه چون خودت سواد داری واین توصیه بزرگان دین که اگه کسی خودش میتونه استخاره کنه از کسی نخاد براش استخاره کنن

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط farzan24
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #53
استخاره به معنی طلب خیر کردن هستش..... یک وقت هایی که انسان هر چه از نیروی عقل و منطق و مشورت با دیگران کمک میگیره بازم سر دوراهی میمونه میتونه استخاره کنه اونم نه اینکه بده هر کسی....
کسی باید براتون استخاره کنه که فیض اشراقی داره و میتونه قرآن را تفسیر کنه....
کلا در مسئله ی ازدواج توصیه به استخاره نمیشه
آیت الله گرامی را من جایی خوندم استخاره هاشون معتبره........

کسی که تفکرش باتو متفاوت است،دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهی دیگر
فقط همین.

نقل قول
  • گروه ژ
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #54
من الان بین یه دوراهی موندم که واقعا نمیدونم کدوم راه درسته شما استخاره میکنید همیشه درست جواب میده؟ اعتماد کنم به جواب؟ 
تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #55
(۲۴-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ عصر)'ayshin-66' نوشته است:  اینم شماره های اقای شمشیری
09123115538
09126465731
02122247404
09392680369

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام