• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)

۱۳-آذر-۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #9611
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
(۲۹-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ صبح)'مریمانه' نوشته است:  
(۲۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ صبح)'مهدا' نوشته است:  سلام دوستای نازنینم
نمیدونم سوالم جاش اینجاست یا نه ولی ممنون میشم کمکم کنید
من پدرم رو به تازگی از دست دادم و همش فکر میکنم جاش خوب نیست و داره اذیت میشه ، هنوز چهلم نشده ، برای آرامش روحش چه کارایی بکنم که مستقیم بهش برسه و جاش خوب بشه؟
قرآن رو میخونم هرروز و علاوه بر اون روزی چند مرتبه سوره یس و صلوات و فاتحه هم براش میفرستم
اما دلم آروم نیست و همش نگرانشم
از لحاظ مالی هم تو مضیقه هستم وگرنه دلم میخوام دست کللللل نیازمندا رو بگیرمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

ممنون میشم شماهم برای آرامش روح پدرم فاتحه بفرستید

صلوات و زیارت عاشورا

تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngخدا رحمت کنه 
خیلی سخته 
همه ی اینایی که دوستمون گفتن خوبه و همینطور از کسی که واقعا مطلع هست هم سوال کنید 

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ صبح توسط اروس خانم.)
ارسال: #9612
(۴-آذر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ عصر)'takdune' نوشته است:  سلام خانوما شبتون بخیر
من امروز ختم بسم الله رو شروع کردم و ۱۰۰ بار گفتم بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الرحمن الرحیم منتها اللن جایی خوندم باید بگم بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم
کسی میدونه کدومش درسته؟

تصویر: images/smilies/huh.gif اونی که گفتی با اونیکه شنیدی که جفتش یکیه؟!!تصویر: images/smilies/huh.gifمشکل کجاست پس؟
دوستان کسی ازین ختم بسم الله حاجت گرفته؟ منظورم حاجت سخت هست؟

به جای اینکه از خود بپرسید « جهان چقدر دوستانه و مهربان است؟ می توانید از خود بپرسید: من چقدر مهربان و دوستانه هستم؟
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #9613
سلام دوستان،لطفا میشه برای حاجت های منم دعا کنید.
من از ذکر بسم الله االرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم حاجت گرفتم. از ختم قران هدیه به حضرت فاطمه الزهرا هم حاجت بزرگی گرفتم و همچنین نذر نمک به نیت فاطمه الزهرا. از ذکر یا اباصالح المهدی ادرکنی و متوسل شدن به امام زمان هم حاجت گرفتم. و همچنین از نذر ۱۴۰۰ صلوات امام موسی الکاظم.
ممنون از این تایپیک خوب و از کسانی که اینجا قصه حاجت روایی شون و ذکرهای مجرب رو میگن. ایشالا همه به آنچه مصلحتشون هست برسن. و برای شفای مریض من هم یه حمدو صلوات بخونید اگه دوست داشتید.تصویر: images/smilies/heart.gif 
نقل قول
 سپاس شده توسط raha bano ، Ladyjooon ، نازنین امیری ، raha25
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #9614
دوستانی که ختم بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم رو انجام دادن
آیا باید مثلا روز دهم که میشه هزارتا پشت سر هم انجام داد یا بینش اصله بیفته اشکال نداره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام