• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)

۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح توسط atefehjjjjjjj.)
ارسال: #9501
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ عصر)'asallllllllll' نوشته است:  خانومای گل اگه چیزیتونو گم کردین و پیدا نمیکنین یه ایه هست اینو بخونین و بگردین دنباله اون چیز صد در صد پیداش میکنین.من خودم تنها ایه ای که باتمام وجود باورش کردم همینه چون هزار بار امتحانش کردم و جایی پیداش میکنم که شاید ده بار اونجارو گشتم قبلا اما پیدا نکرده بودم.
و علیۤ لرجعه لقادر
va ala leraj ehi
laghader

عزیزم روزی چندبار بونیم؟من دوماهه حلقمو گم کردم خیلی گریه کردم اما دلم نیومد برم یکی دیگه بگیرم همش میگم کاش پیدا بشه ..واسه اینم موثره؟تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

ساحل ارامش عزیزم نمیدونم دقیقا چیو میگی اگه با منی
تا بیشتر راهنماییت کنم

بشم خانوم معلم سال بعد تصویر: /images/smilies/new/angel.png
خدایا شکرت ک کمکم میکنی
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #9502
(امروز ۱۰:۲۰ صبح)'ساحل آرامش' نوشته است:  ماه پیشونی عزیز

ببخشید من متوجه جواب شما نشدم بیشتر توضیح بدید . چند بار برآب خونده بشه ؟ در ضمن عزیز ، شماره آیه اشتباه نیست ؟

ببخشید عزیزم عجله ای نوشتم اشتباه شده
آیه 111 سوره توبه  من که فقط یک بار به یه کاسه آب خوندم بعد ریختم گوشه‌های خونه.... یعنی باورت نمیشه به قدری سریع و بی درد سر خونمون فروخته شده که نگو ... انشاالله شما هم جواب می‌گیری

دوست دارم تو باشی و من ، قدم به قدم فدایت شوم...
تو باشی من به تمام درهای بسته دهن کجی می‌کنم
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ عصر توسط ilhamiiii.)
ارسال: #9503
دوستان من ذکر بسم الله رو نفهمیدم.یعنی باید هر روز 768بار بسم الله الرحمن الرحیم بگیم؟ بعد اونوخ تا چند وقت؟بعده چند وقت باید صلوات بشماریم شما گفتین اخرش دقیقا چندوقت بعد؟؟
دوستان چیزی هست واسه منصرف کردن کسی؟

من الان سرچ کردم نوشته حتما باید از یکشنبه شروع کنیم روز اول 100تا روز دوم 200تا تا چهل روز ک پنجشنبه میشه 4000تا.آخرین روزم باید خرما بخریم وپخش کنیم.پس از یکشنبه شرو کنم؟

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ عصر توسط yas1993.)
ارسال: #9504
ساحل ارامش عزیز برای امام موسی بن جعفر یا باید 14000 صلوات بفرستی یا ذکر اللهم صل علی موسی بن جعفر ولی امرک را 14000 بار بگی این دو تا خیلی مجربه حالا هر کدوم خواستی

خانم کوچولو عزیز 786 مرتبه بسم الله را که گفتی بلافاصله بعد 132 تا صلوات میفرستی مدتم نداره هر روز بگو تا حاجتت براورده بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط jupiter
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #9505
ی دعا یا ذکر بود که گفتید اگه اول ماه قمری دوشنبه باشه باید انجام داد بگید اخه دوشنبه اول ربیع الاول هست

دنیای دخترا پر از غصه های یواشکی
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #9506
دوشنبه اول ماه قمری خانمهای عزیز ختم 14 روزه واقعه رو حتما حتما بردارید خیلیی مجربه روز اول یک با ر روز دوم دو بار تا روز 14 که باید 14 بار سوره واقعه رو بخونید التماس دعا منم دعا کنید خداوند حاجتهای منم براورده کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط نگارخانومی ، mahsaa1372 ، jupiter ، sahraei ، مونا بانو* ، heven ، خاله افسانه ، گلپری
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۶ ۰۶:۴۵ عصر توسط asallllllllll.)
ارسال: #9507
(دیروز ۱۰:۲۹ صبح)'atefehjjjjjjj' نوشته است:  
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ عصر)'asallllllllll' نوشته است:  خانومای گل اگه چیزیتونو گم کردین و پیدا نمیکنین یه ایه هست اینو بخونین و بگردین دنباله اون چیز صد در صد پیداش میکنین.من خودم تنها ایه ای که باتمام وجود باورش کردم همینه چون هزار بار امتحانش کردم و جایی پیداش میکنم که شاید ده بار اونجارو گشتم قبلا اما پیدا نکرده بودم.
و علیۤ لرجعه لقادر
va ala leraj ehi
laghader

عزیزم روزی چندبار بونیم؟من دوماهه حلقمو گم کردم خیلی گریه کردم اما دلم نیومد برم یکی دیگه بگیرم همش میگم کاش پیدا بشه ..واسه اینم موثره؟تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

ساحل ارامش عزیزم نمیدونم دقیقا چیو میگی اگه با منی
تا بیشتر راهنماییت کنم

من هربار این ایه رو پشت هم میگم و خونه رو میگردم.تعدادو متوجه نمیشم ولی هربارم شاید تهش 15 دقیقه شده که دارم اون ایه رو میگم و اون چیزو پیدا میکنم.بعضی وقتا شاید کلا 10 بار گفتم و پیدا کردم.ایشالا پیدا میکنی عزیزم.غصه نخور
من چیزایی رو گم کردم و بااین ایه پیدا کردم که وقتی پیدامیکردم گریه میکردم

نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #9508
سلام دوستان. کسی تجربه یی از دعا برا فروش کالا داره؟
نقل قول
امروز, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #9509
سلام. دوستی نوشته بودن که با سیل صلوات مشکلاتشون حل شده.  میخاستم بدونم دقیقا بعد چند روز و چند دور تسبیح حاجت گرفتین? 
من از ختم شیخ نخودکی حاجت گرفتم چند بار...

آشنایی: 22 شهریور 96 Lub
خواستگاری اول: 30 شهریور 96
خواستگاری دوم: 12 مهر 96
عقد: 5 آبان 96
خدایا خودت مواظب زندگیمون باش
نقل قول
امروز, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #9510
سلام دوستان من برای ازدواج عالی و حلال خیلی دعا کردم اما نمیشه یعنی اصلا متعجبم که چرا نمیشه شما اگه دعای ذکری دارید میشه به منم بگید خیلی خسته شدم

منم این صنم و عاشقی و باقی عمر .تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد