• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

از ازدواج با همسرتون احساس خوشبختی می کنید؟

۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #1
از ازدواج با همسرتون احساس خوشبختی می کنید؟
بچه ها خسته شدم از زندگیم. با اینکه چند ماه بیشتر نیست که عقدم و مثلا تو این دوران همه خیلی با هم خوب و خوش اند ولی من ... Crying
اصلا از زندگیم راضی نیستم. اصلا احساس خوشبختی نمی کنم. احساس میکنم شوهرم قدرمو نمیدونه. خیلی وقتها رفتاراش و حرفهاش ناراحتم میکنه و با وجود اینکه بهش میگم باز هم تکرار میکنه. خانواده شوهرم اصلا چشم دیدنم رو ندارن و اونقدر رک هستند که خیلی وقتها به رو میارن تو حرفهاشون و رفتارهاشون. دلم گرفتهههههههه خییلییییییی.
مشاوره هم چندین جلسه رفتم ولی نتونست بهم کمکی بکنه. احساس میکنم شوهرم فقط واسه رفع نیازهای ج.ن.س.یش میاد سمتم.
چون بارها شده هفته به هفته با هم قهر بودیم ولی وقتی دیگه خیلی بهش فشار میاد یه جوری میاد جلو و وقتی یکم بهش رو میدم و باهاش آشتی میکنم سریع میخواد نیازش برطرف بشه. خیلیییییییی بدم میاد از این رفتارشششش. احساس پوچی میکنم Crying کمکم کنید. هنوز نتونستم طعم عشق رو بچشم تو زندگیم

عروسی منم برگزار شد .......
نقل قول
 سپاس شده توسط سون سون ، عروس خوشگل1394 ، ali joonam ، *z.a.h.r.a* ، bily ، میداز ، aroose 90 ، zeinab.mh ، hiva73 ، gilaria ، نیلوفرانه۹۳ ، qasedak74 ، پرواز2015 ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #2
RE: از ازدواج با همسرتون احساس خوشبختی می کنید؟
عزیزم یکم بیش تر در مورد اینکه چطور باهم آشنا شدید برامون بگو. و اینکه چی شد که عقد کردید؟

تو مرا مي فهمي، من تو را مي خواهم... و همين ساده ترين قصه يك انسان است ... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط zeinab.mh ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #3
عزیزم باشوهرتم راجبه این قضیه تاحالا صحبت کردی؟چندوقته عقدی؟

من بایدمانکن بشمEmbarrased
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #4
عزیزم درباره موضوع قهراتون میتونی خلاصه وار صحبت کنی؟

خدایا ازت بخاطر شیرین ترین هدیه زندگیمون ممنونم، خودت مواظبش باش .Angel
توهفته 11ام.....
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #5
me123عزیز

در اینکه رفتار خانواده همسرت و همسرت اشتباه قطعا شکی نیست
اینکه ناراحتم باشی حق داری
اما رفتار خودت چطوره اینم بگو....
اما در نهایت پیشنهاد من اینه
به خانواده همسر که اصلا کار نداشته باش
فعلا همسرت مهمتره
بهش محبت کن
مردا خیلی زود یاد میگیرن اصلا باید بهش یاد بدی قدردانی رو سپاس رو عشق رو شاید بلد نیست که قطعا بلد نیست

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، shaparak103 ، tara 1987 ، روناک بیزمارک ، kathrina ، sanam a ، زیبامهر ، zeinab.mh ، hiva73 ، mona-ho ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #6
من خیلیییییییییییییییییییییییییییی راضیم و خیلی زیاد خوشبختم
انشالله همگی عاقبت بخیر و خوشبخت و شاد و خندان باشیم همیشه بگو آمین

سال 95 بهترین سال عمرم بود
با لباس سفیدی از مزون رویال
و در سالنی به وسعت سناتور
بهترین روز زندگیم را جشن گرفتم و
آتلیه همایون فر لحظات این روز را برایم جاودانه کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط mastane65 ، *z.a.h.r.a* ، tutia ، روناک بیزمارک ، دختر-زمستون ، نسرین منتظر ، kathrina ، aros tak ، bily ، یاسی جون ، zeinab.mh ، hiva73 ، mona-ho ، متيلدا ، نیلوفرانه۹۳ ، sogand_22 ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #7
از نظر عقاید مذهبی تفکرتون مثل هم نیست؟ یا فقط تنبلی می کنه تو نماز خوندن؟ باید بیشتر باهم در مورد موضوعاتی که برات اهمیت داره صحبت کنید. نباید روی موضوعی باهاش بحث کنی باید با آرامش و خیلی دوستانه بهش بگی از چی بیشتر خوشت میاد و از چی می رنجی.

تو مرا مي فهمي، من تو را مي خواهم... و همين ساده ترين قصه يك انسان است ... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، zeinab.mh ، hiva73 ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #8
عزیزم غصه نخور، ما فقط بیرون زندگی مردم رو میبینیم و از داخلش خبری نداریم. شاید این مسئله برای خیلی ها باشه. شما هنوز اول راهین زمان لازمه تا بتونین به شناحت کافی از همدیگه دست پیدا کنین. مطمئن باش زمان خیلی از چیزها رو حل میکنه .شاید اینجوری که شما در مورد همسرت فک میکنین نباشه و اون هم دلایلی برای این کاراش داشته باشه. سعی کن غلق شوهرتو پیدا کنی، ببین چطوری میتونی خوشحالش کنی ، ببین چطور میتونی بهش محبت کنی تا به دلش بشینه، خب رابطه ی جنسی برای مردا یه جور ابراز عشق و علاقه ست. مخصوصاً برای کسایی که نمیتونن حرفاشونو بیان کنن. عزیزم نگذار قهراتون طولانی مدت بشه. بعد به نبود هم عادت میکنین و کلا به این مدل قهر و آشتی...در نهایت اگه همسرت دست از این رفتاراش برنداشت بهتره این قضیه رو با خونوادت مطرح کنی و نظر اونا رو هم جویا بشی

93/2/19 خاطره انگیز ترین روز زندگیمون....
عروسیم عالی بود،خیلی بهم خوش گذشت، یه جشن رویایی...یه روز رویایی...همه چیز فوق العاده و تک... خدایا ممنونم...
نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، tara 1987 ، روناک بیزمارک ، جوجوبانو ، ##سمانه## ، hiva73 ، cicilia ، mona-ho ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #9
me123
شما باید برید پی مشاوره ای که تحربه داشته باشه و خوب باشه
تا بتونه کمکت کنه و تاثیر داشته باشه

من نظر خودمو میگم حالا نمیگم حتما درسته یا نه
خیلیا بیشتر از من تجربه دارن اینجا شاید راه های بهتری بهت پیشناهد بدن

به نظر من توام یه مدت باهاش سرد شو اجاز نده بیاد طرفت و بااهاش گرم نگیر نشون بده بهش که خسته شدی بذار یه کم به خودش بیاد و متوجه تغییر رفتارت بشه اما جلوش کوتاه نیا بذار بفهمه این دفعه با دفعه های قبلی فرق داره
اگه دلیل خواست بدون رودروایسی همه حرفاتو بهش بزن بدون ترس رک و پوست کنه هرچی حذف تو دلته بگو
الان عقدی
اکه خدایی نکرده خدایی نکرده حتی مجبور شی تمومش کنی بهتره تا بری سر زندگی بخوای برگردی

بگو درست کنه خودشو وگرنه توام نمیتونی اینجوری زندگی کنی

دوستی:9/6/91
نامزدی رسمی:16/7/94
عقد:21/12/94
عروسی:سال 95
درکنار عشقم بهترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ... خدایا شکرت
شروع ب خرید جهیزیه ....
نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، سپید بانو ، baran afshar ، Maryam290
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #10
بهترین راهش این بود که توی فاصله ی بین آشنایی و عقدتون راجع به این مسائل صحبت می کردید. اما هنوزم دیر نشده و مخصوصا تا قبل از اینکه برید زیر یه سقف فرصت داری همسرت رو تغییر بدی. البته همیشه دو نفر از دو خانواده متفاوت طبیعتا راجع بع همه چیز هم نظر نیستن اما به مرور زمان عقایدشون به هم نزدیک میشه. به خصوص تو روابط سنتی که دورانی مثل دوران دوستی نداشتن تا کم کم سنگاشون باهم وا کنده بشه. عزیزم خودتو ناراحت نکن باید صبر داشته باشی.

نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام