• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

از آکواریوم و ماهی چی می دونید

۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #111
RE: از آکواریوم و ماهی چی می دونید
تصویر: /images/smilies/new/angel.pngدوستان من خیلی اکواریوم دوست دارم اما نمیدونم باید چه مدلی ازش استفاده کنم و اونو تمیز کنم دنبال یه اکواریومی میگردم ک خیلی شیک و در عین حال هم خیلی سریع تمیز بشه اگه کمکم کنین ممنون میشم
تصویر: images/smilies/shy.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #112
دوستان اکواریوم واقعا علاقه و حوصله میخواد و مهمتر از همه اینکه باید حتمن وقت برای نگهداریش بزارین و نمیشه به امون خدا ولش کردتصویر: images/smilies/biggrin.gif...در مورد محفظه اش اینکه هم میتونید خودتون سایز بگیرین و بسازین و هم میتونین آماده اش رو بگیرین که آماده ها دو مدل دارن یکی کمدی هست یعنی یه کمد زیرش برای نگهداری وسایل داره و یکی هم همون تنگ ساده اش..ماهی ها هم بسته به نوعشون گوشت خوار گیاهخوار و سازگار دارن که گوشت خوارها تنوع بیشتری دارن و جای بزرگتری میخوان و سخت تر تولید مثل میکنن اما مقاوم تر هستند و درصد مرگ و میر کمتری دارن و معروف ترین هاشون سیچلاید دیسکس و..گیاهخوارها ظریف تر هستن و راحت تخم ریزی میکنن و درکل آروم ترن که معروف ترین نوعشون آنجل گوپی زبرا تترا نئون و ....هستن
برای غذاشون انواع مختلفی داره یعنی فقط نباید یه مدل غذا بهشون داد پروتئین های مخصوص و غذای رنگ و غذای معمولی رو باید به ترتیب تو هفته بدین که غذای معمولیشون اسمش لوفاک هست...
تمیز کردنشون هم حتما باید هفته ای یکبار سیفون بزنین و کل دکور اکواریوم رو بهم بریزین تا کامل تمیز شه...که این کار با دستگاه مخصوص انجام میشه...وسایل جانبی هم مثه پمپ و بخاری و سنگ هوا و ...حتما چیز خوب بگیرین چون دو نوع پمپ هست که یه مدلش خیلی سر و صدا داره و سلب آسایش میکنهتصویر: /images/smilies/new/new3.gif...ال ای دی و تزیینات هم که سلیقه ای
باید دماسنج بزارین داخلش و دمای اب رو ثابت نگهدارین و چک کنین که نه گرم باشه نه سرد و برای تخم ریزیشون ماهی های باردار رو زایشگاه بخرین و اونجا نگهدارین و اینم بگم که گوشت خوارها در ملا عام جفت گیری نمیکنن و باید براشون کوزه بزارین تا برن داخلش...تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
بعضی  از ماهی هم مثل لجن خوار و کلوریدوس به تمیز کردن اکواریوم شما کمک میکننتصویر: /images/smilies/new/wink.png
تو آکواریوم گیاهی میتونین از گیا های طبییعی یا مصنوعی استفاده کنین
من چون همسرم خیلی علاقمنده هم آکواریم گوشت خوار تو خونه داریم  هم گیاهخوار به همین دلیل اطلاعاتم کامله کامله و از آرامش بی نهایتش با همسرم لذت میبیریم و واقعا عالیهتصویر: /images/smilies/new/lub.png

من یه گلدون پر از گل بودم
وزش چشم تو پاییزم کرد....

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #113
من پدرم اکواریوم دارن توشم ازین ماهی ریزا میذاره و ازین قرمزای عید . ولی نمیدونم توی این چند سال چرا همش ماهی ها میمیرن . دائم میمیرن . به اندازه موهای سرش ماهی خریده ولی هی میمیرن،بااینکه پمپ دارن و تمیزکردن و غذاشون هم سروقته ولی دائم میمیرن.

خدای بزرگی که هیچ قدرتی بالاتر ازون نیست و بیشمار نعمت به ما داده است... انتظارات روشنی از ما بیان کرده است... کمترین وظیفه ما اینه که ایمان و دین ائمه را نشر بدهیم و به جای پخش سخنان عامه ، منتشرکننده حرف 14 معصوم باشیم و بس .... 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #114
بچه ها چه ماهی که خوشگلم باشه توی تنگ میشه نگه داشت
ماهی میخوام ولی اکواریوم نمیخوامتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #115
(۱۳-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ عصر)'Sama.tarane' نوشته است:  بچه ها چه ماهی که خوشگلم باشه توی تنگ میشه نگه داشت
ماهی میخوام ولی اکواریوم نمیخوامتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

عزیزم در کل ماهی هایی که تو آکواریوم نگهداری میشه ماهی های آبهای گرم هستند و تنوع و زیبایی بیشتری دارن. تو تنگ فقط ماهی های آب سرد میشه نگهداری کرد. ولی ماهی مثل فایتر میتونه تو تنگ زنده بمونه ولی خوب عذاب میکشه و گناه داره

تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #116

تصویر: ./uploads/201902/post_104036_1550574586_099258f1f65de0ded94b09ed57fa2f2a.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام