• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

ازدواج دختر با مرد مطلقه و برعکس

۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #1

ازدواج دختر با مرد مطلقه و برعکس
به درخواست samare
دوستان نظرتون رو در اینباره صرفا مطرح کنید ، لطفا اسپم نذارید و به نظر همدیگه هم احترام بذاریم
در صورت رعایت نکردن تاپیک بسته می شه
متشکرم

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، شانتی ، سراب ، 3tayesh_t
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: ازدواج دختر با مرد مطلقه و برعکس
بستگی داره در کل بستگی به نظر طرفین و سنشون داره و اعتقاداتشون.
مطلقه ینی چی؟ینی خانم یا آقا عقد بوده جدا شده؟اگه عقد بوده جدا شده که مشکلی نیست.
اگه مثلا خانم یا آقا مطلقس و سنشم بالاست و بیاد با یه دختر یا پسر جوون ازدواج کنه به نظر شخصی من جالب نیست.مثل همین چیزی که داریم هر روز میبینیم پسر جوون 25 ساله میره با زن مطلقه 45 ساله!!! یا مرد 60 ساله میره با دختر 20 ساله!!! من این رابطرو قبول ندارم،چون از نظرم قشنگ نیست و هدف ازدواج توش نیست و یا هدفشون مادیه یا جسمی و عشق کم رنگه...
به قول کسایی که تو این رابطه ها هستند میگن عوضش پولشو بدست میاریم فقط اولش سخته!!!...اینم بگم که همه جا استثنا هست شاید یکیم اینجوری خوشبخت بشه...

1396/01/22 عروس شدمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، tender ، Alice13 ، anahid91 ، سراب ، asreyakhi ، ana110 ، Emi.Love ، ♥ Mina Banou ♥ ، 3tayesh_t
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #3
به نظرم همه اینا نسبی ه. نمیشه نظر مطلق داد خوبه یا بده. باید خییییییییییییییلی دقت کرد به کسی که جدا شده تا دلیلو فهمیدو درست انتخاب کرد. آخه دیدید به هرکی میگی چرا طلاق گرفتی؟ میگه اون مشکل داشته! هیچکس نمیگه من

عروسي: شهريور93
تشریفات: رنسانس عالی بود
آتلیه:باراد آریا عالی بود
آرایشگاه:مريم رهنما عالی بود
موزیک: Dodgy زیاد دوس نداشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، belfi ، شانتی ، hngzrk ، asreyakhi ، Emi.Love ، ♥ Mina Banou ♥ ، 3tayesh_t
  • گروه ژ
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #4
دلیل طلاق خیلی مهمه.اما ازدواج قبلی یک شخص دلیل خوبی برای رد کردن اون شخص نیست.شاید اون طرف واقعا آدم خوبی باشه و جداشدن و طلاقش تقصیر اون نبوده.با شناخت بیشتر از اون شخص میشه تصمیم بهتر گرفت.

عروس تابستونHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، ghazali ، شانتی ، samae ، maryamgol ، tannaz_f2217 ، خانوم دکتری ، anahid91 ، asreyakhi ، eli and kazem ، ♥ Mina Banou ♥ ، 3tayesh_t ، mashoog ، goli_sh66 ، (*ســارا*)
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #5
عزیزم فکر کنم همانطور که گفتی خیلی از مسائلی هست که باید بهشون توجه کنی
مثلا بچه اون آقا هر چند پیش مادرشه ممکنه وقتی بزرگتر شه به هر دلیل بخواد بیاد پیش پدرش ببین آیا میتونی با این قضیه کنار بیای؟ یا اینکه اون خانم به هر حال یک زنه و ممکنه سر حسادت برای شما مشکل درست کنه.
هم چنین باید بفهمی آیا حرفای اون آقا راسته یانه و اینکه واقعا دلیل جداییش همین مسائلیه که میگه؟
من برادر همسر خودم الان حدود 40 سالشه اونم تو سن 23 سالگی ظاهرا به اجبار خونواده ازدواج کرده و بعد از دو سه سال جدا شده. خودش میگه خیلی بچه بودم اصلا آماده زندگی نبودم. الان دو ساله بعد از گذشت 15 سال با ی خانم 28 ساله که البته اونم 6 ماه زندگی مشترک داشته و جدا شده ازدواج کرده. خیلی هم زندگیشون خوبه و مثل دوتا جوون 18 ساله عاشق همند. اما خوب دوتاشون تقریبا شرایط مشابه داشتندو اینکه سن برادر همسر من تقریبا 5-6 سال کمتر نشون میده
اینکه ازت 10 سال هم بزرگتره خودش یک مسئله است
خودت چند سالته عزیزم؟

پروردگارا به من آرامشی بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، tender ، شانتی ، asreyakhi
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #6

سامره عزیز

اول از همه بگم این ازدواج نیاز به مشاوره داره

دوما٬ درسته شما از این آقا اطمینان داری اما باید اینو بدونی که اگر تصمیم به این ازدواج بگیری٬ عواقب پیش بینی شده و نشده ای داره که باید پای همه شون واستی .

مثلا به این فکر کن دو فردای دیگه که زن سابق این آقا از ازدواجتون مطلع بشه٬ بخواد براتون از طریق دختر مشترکشون مشکل ایجاد کنه

شما اصلا درباره زن سابق ایشون تحقیق کردی یا فقط حرفای شوهرشون رو شنیدی؟

پسرخاله من ۵ سال پیش با وجود یک دختر ۴ ساله از زنش جدا شد.

زنش در قبال نگرفتن مهریه حضانت دخترش رو گرفت

پارسال که پسرخاله ام خواست ازدواج کنه٬ زن سابقش دخترشون رو آورد جلوی در خونه خاله ام گذاشت و گفت توانایی نگهداریش رو ندارم

حالا بعد از یک سال هنوز نامزد پسرخاله ام مردد هست که آیا میتونه با دختر ناتنی زندگی کنه یا نه!

منظورم به اینه که شما داری در مورد ازدواجی صحبت میکنی که در اصل ۴ وجه داره

شما و یک خانواده سه نفره

نمیتونی تا اونجایی رو که دوست داری ببینی و بقیه رو بگی ایشالا که پیش نیاد!

فکر همه جاشو بکن

اصلا فکر کن ببین ۲۰ سال دیگه تحمل داری با وجود بچه های خودتون٬ به دختر این آقا جهیزیه بدی؟

تا تهش رو بخون

بحث امروز و فردا نیست

تا ته زندگیت اون زن و دختر همراه زندگیتن...

موفق باشی عزیزم New1

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، نینا ، tarlan 66 ، Zahraa ، tender ، Ghazaljoon ، Narciss ، parmisam ، asreyakhi ، Emi.Love ، eli.naz ، ♥ Mina Banou ♥ ، مروئه
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #7
خوب عزیزم فکر کنم دیگه سن و سالت جوری هست که خودت کاملا بتونی تمام جوانب قضیه رو بسنجی حرف HiddenBride عزیز هم خیلی خوبه مشاوره میتونی کمک خوبی بهت بکنه.
من به ذهنمم رسیدشاید چون 30 سالت شده ی کم نگران سنت باشی. اما به این هم فکر کنم که آدم اگه مجرد بمونه هر چند سخته اما خیلی بهتر از یک ازدواج اشتباهه. بعدم به این نکته توجه کن که به هر حال شرایط شما میتونه برای اون آقا ایده آل باشه چون به هر حال اون ی ازدواج ناموفق داشته و ی بچه الان این وسطه.... پس ممکنه هر چی بگید اون الان واسه اینکه شما رو از دست نده قبول کنه ولی بعدا خواسته یا ناخواسته بزنه زیرش
به هر حال خوب فکرا تو بکن با مشاور مشورت کن و بعد با توکل به خدا و سنجیدن همه جوانب و فقط و فقط در چنین شرایطی از روی عقلت تصمیم بگیر
ما هم دعا میکنیم ی تصمیم درست بگیری:-)

پروردگارا به من آرامشی بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، samare ، Zahraa ، tender ، asreyakhi ، ♥ Mina Banou ♥
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #8

نه سامره

منطورم این نیست که بچه رو نخوای

در واقعا شما با بچه طرف نیستی

با مادر بچه طرفی که به هر بهانه ای میتونی آرامش زندگیتون رو به هم بزنه

حالا ما از مادرش غول ساختیم

اما واقعا هیچ اطلاعاتی راجع به زن سابق ایشون داری؟

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، ♥ Mina Banou ♥
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #9
به نظر من بهتره با ی مشاور صحبت کنید چون مشاور همه جوانب رو در نظر میگیره ولی مطرح کردن این حرف اینجا یا توی خانواده وفامیل باعث میشه همه تک بعدی قضاوت کنند و نظر بدن ولی در کل چون ممکنه این موضوع برای هرکسی پیش بیاد اونایی که این مدل ازدواج رو تجربه کردن همیشه میگن که اگه بچه شوهرشون که پیششونه پسر باشه بهتره چون با پسر ها بهتر میشه کنار اومد ولی ی حسّ حسادت یا نمیدونم چی میشه اسمشو گذاشت توی دختر ها هست که مشکل ساز میشه اما استثنا هم وجود داره در ضمن شما میگید بچه حضانتش به مادرش واگذار شده پس از این بابت مشکلی نیست ولی اگه پدرش دارایی زیادی داره از همون اول بهتره به عنوان مهریه یه چیز خوب در نظر بگیرید (ینی به نامتون بخوره نه اینکه فقط توی سند ازدواج نوشته بشه) که هم به عنوان ضمانت زندگیت باشه هم خیالت راحت باشه که اگه اون خانم روزی خواست بابت این چیزا که مثلاً حق و حقوقی بابت بچش میخواد دچار مشکل نشید در رابطه با مقایسه هم مقایسه ای در کار نیست مقایسه زمانی معنی میده که اون آقا خانمش رو به هر دلیلی با عشق از دست داده باشه نه اینکه جدا شدن براش معنی آزادی وراحتی داشته باشه اتفاقاً مرد هایی که ازدواج دوم رو دارند خیلی با همسرشون بهتر کنار میان ، من بازم رو مشاور تاکید میکنم چون منم مثل بقیه حرفام کارشناسانه نیست و با توجه به تعداد کمی که بین اطرافیان و دوستان به این شکل ازدواج کردند نظر دادم

ميشه واسه بهبودي اوضاع زندگيمون و آرامش خودم و خانوادم يك صلوات بفرستيد
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، Zahraa ، فرزان ، شانتی ، ghaasedakk ، mashoog
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #10
samare جون به نظرم باید یه کم تحقیق کنی.آخه اگه اون خانم برخوردای خوبی نداشته چطور بچه پیشش مونده و پدرش راضیه؟آخه بچه آدم براش خیلییییی عزیزه و دوست نداره تو شرایط بد بزرگ بشه.دیگه اینکه من نمونه این ازدواجو دیدم که یه خانمی اومده با یکی از دوستای خانوادگی ما ازدواج کرده که اون آقا بچه هم داشت و حالا که بچشون بزرگ شده دائم به پدرش سرکوفت می زنه برام پدری نکردی و با خانمش هم اصلا نمیسازه و اصلا اونو مقصر این شرایط می دونه ،هر چند که اون خانم واقعا مثل دخترش دوسش داره .مثلا تو یکی از مسافرتاشون یهو بچه اون آقا مریض می شه 2 روز تمام با همسر سابقش تو بیمارستان بوده و این خانم همش تنها بود و این شرایط اذیتش می کرد و همش فکر می کرد نکنه همسرش به خاطر بچش دوباره با همسر قبلیش ازدواج کنه و خلاصه مشکلات خودشو داره.
حالا من اینا رو گفتم که خودتو تو این شرایط و شرایط مشابه دیگه ببینی و بهش فکر کنی .اصلا ببین می تونی اول زندگی توجه شوهرت رو بین خودتو و دخترش تقسیم کنی؟امیدوارم هر تصمیمی بگیری برات بهترین باشه .

بعضی انسان ها را می توان بارها و بارها دوست داشت Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samare ، panak
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام