• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تشریفات رینا Reina

(جزئیات)

تهران
تلفن: 02144378543,02144292293
موبایل: 09915352431,09127368540

ازدواج آسان و ارزان رینا REINA

۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
ازدواج آسان و ارزان رینا REINA
---
هنوزم میشه عروسی ارزان در باغ برگزار کرد ...
مجری برگزاری مجالس عروسی، عقد، نامزدی در باغ
با منصفانه ترین قیمت و سلیقه شما ...
برگزاری از 200 تا 1200 نفر

شماره های تماس :
02144378543
02144292293
09915352431
09127368540

اینستاگرام :
ezdevajassan@
bagh_tashrifatreina@

کانال تلگرام :
tashrefatreina@

[تصویر: ازدواج آسان و ارزان رینا REINA]

نقل قول
 سپاس شده توسط dinaa22
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات رینا REINA
سلام خانوم موسوی هستم مراسم عروسی ما رو برام انجام دادن .تشریفات رینا بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق هستند .در مشاوره ها بسیار با صبر و حوصله ما رو راهنمایی کردن از بدو ورود به دفتر موسسه 
مراسم ما رو به نحو احسن و طبق قرارداد کامل بدون کسری و حتی بیشتر از اون چیزی که ما سفارش داداده بودیم بیشتر از انتظار ما انجام دادن.
کلیه امورعروسی اعم از کارت،دسته گل،ماشین عروس،آرایشگاه،آتلیه عکاسی،باغ اختصاصی،
و از همه مهمتر شام بسیار عالی از مهمونا پذیرایی کردن و همه فوق العاده راضی بودیم و ازهمه زحماتی که برای ما کشیدن تشکر میکنم.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط dinaa22
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات رینا REINA
سلام ذیتا هستم عروسی ما ذر تاریخ 25 بهمن روز ولنتاین انجام شد توسط تشریفات رینامراسم همه چیز غالی از نظر ذیزاین پذیرایی گروه موزیک مخصوصا شام حوشمزه از اون چیزی که ما سفارش ذاذه بوذیم هم بیشتر گذاشتن خیلی راضی بوذیم پیشنهاد می کنم مراسم غروسی تان رو به تشریفان رینا بسپارید مهمانداران ذوزه دیده یه شکل گل ارایی عالی حرفه ای تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام