• تشریفات روژانو
  • تشریفات آدم و حوا

ارتودنسی

۱۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #1631
RE: ارتودنسی
(۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ عصر)سمی جووونی نوشته است:  بهتره بری پیش دکتر بهت میگه اگه لازم باشه .ارتودونتیست خوبم اگه بخوای بهت معرفی میکنم از اساتید خودم .دکتر همت پور.اینستاش dr.hematpour

سلام خانمی
لطفا متخصص ارتوندسی بهم معرفی کنید ممنون

من از هر رنجش و خشمی در امانم
چراکه توازنم بر صخره استوار الهی درونم بنا شده استHeart
دوستانی که در زمینه طراحی صنعتی فعال هستن به من اطلاع بدید
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #1632
سلام دوستــــان
امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلی وقته که نیومدم اینجا
بچه ها من ارتودنسیم تمووووووم شــــد
خیلی خوشحالم
یعنی همه ی دردهایی که کشیدم واقعا ارزش داشت ونتیجه اش عالی شدتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
همش میرم جلو آینه دندونامو نگاه میکنمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

خیلی حس خوبیه
خواستم شما هم تو این خوشحالی شریک باشین
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اگه این امضا رو می بینی
دعام کن به اون چیزی که می خوام برسم
محتاجم به دعا
نقل قول
دیروز, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #1633
وای واقعا ارتودنسی پنج شیش تومن میشه؟ Sad من دلم میخواس ردیف بالامو برم بذارم ولی خب با این وضعیت باید بیخیال شم گویا

نامزدی به خوشی گذشت
خدایا شکرت
نقل قول
دیروز, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #1634
(۲۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ عصر)'هستی 56' نوشته است:  سلام دوستــــان
امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلی وقته که نیومدم اینجا
بچه ها من ارتودنسیم تمووووووم شــــد
خیلی خوشحالم
یعنی همه ی دردهایی که کشیدم واقعا ارزش داشت ونتیجه اش عالی شدتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
همش میرم جلو آینه دندونامو نگاه میکنمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

خیلی حس خوبیه
خواستم شما هم تو این خوشحالی شریک باشین
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مبارکه عزیزم تصویر: /images/smilies/new/lub.png
چندوقت طول کشید برای شما؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد