• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ارایشگاه خوب در گیلان

۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #31
RE: معرفی آرایشگاه در گیلان
من قبل عروسی همه ارایشگاههای معروف و رفتم کارشون و دیدم ولی به نظرم کار شهیرا خیلی غلیظ بود وتو عکسها همه مژه ها بینهایت تابلو بود که مصنوعیه من اصلاً از کارش خوشم نیومد البته سلیقه ایه من عروس ایران و انتخاب کردم و بینهایت از کارش راضی بودم و اینکه پوست صورت من بینهایت خشکه در حالت عادی کرم پودر رو صورتم میماسه ولی خیلی رو پوستم کار کرد و واقعاً عالی بود اون روز ٣تا عروس دیگه داشت هر سه با هم فرق داشتیم قبل عروسی هم بعد باغ واسه چک رفتم اخلاق مریم جون عالیه

به همه لبخند بزن اما به ١ نفر بخند ،همه را دوست داشته باش اما به ١ نفر عشق بورز، تو قلب همه باش اما قلبت واسه ١نفر باشه
 سپاس شده توسط MaloooS ، zi zi ، suniyarad ، pari_85 ، یوحنا ، asal2012 ، سيم سيم
۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #32
آدرس رخ:روبری کارگاه هنر سروش.کوچه شهید معاف
3239810

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
 سپاس شده توسط یوحنا ، HiddenBride
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ صبح توسط HiddenBride.)
ارسال: #33

(۲۴-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ عصر)mahnaznet نوشته است:  سلام دوستان
من تو انتخاب آریشگاه به مشکل بر خوردم. تالار ,آتلیه و گروه موزیک رو تو 1 روز انتخاب کردم. اما چند ماه درگیر انتخاب آریشگاه هستم. تعریف عروس ایران رو خیلی شنیدم. عید عروسی دختر دایی م رفتم عروس ایران واسه آرایش و یه شنیون ساده ساده. خود مریم جون انجام دادن. اخلاقش خوبه. کارش هم خوبه. همه میگفتن خوب شدم. اما من باز راضی نبودم. نمیدونم چرا چشمام کوچیک شده بود. خیلی تغییر کرده بودم. اما انگاری خودم نبودم.

من آرایش کم رو می پسندم. در واقع گریم. شما کجا رو پیشنهاد میکنین.

خوش اومدی مهناز New1New1

من تو تاپیک قبلی نوشته بودم که سه تا عروس تو آرایشگاه خودش ازش دیدم

نقطه قوت مریم شنیونشه

یهنی عروسایی که دوست دارن شنیون های پیچیده تر وشلوغ تری داشته باشن میرن عروس ایران

شما انگار مثل منی. اگر بهترین حالت از چهره خودت مد نظرته که تغییرت نده و خودت باشی برو شیدا

برو کاراش رو اول ببین

من عروس شیدا بودم.

چون هم مدل موی ساده میخواستم هم آرایش خیلی لایت

واقعا هم خودم بودم Big Grin

(۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ صبح)دختر دریا نوشته است:  Huhسلام دوستان کسی در مورد کار آرایشگاه خانومی چیزی میدونه؟

من یه عروس برای جشن عقد ازش دیدم بد نبود

اما آلبوماش اصلا جالب نیست

یه نکته ای که من و زی زی تو آلبوماش دیده بودیم این بود که هرچی چشم عروس درشت تر بود، امتداد خط سایه به سمت ابرو هم بیشتر میشد!!!!!!!!!!!!!

عروسای چشم درشتش وااااااقعا زشت شده بودن

درکل آرایشگاههای بهتر از اون خیلی زیادن Wink

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
 سپاس شده توسط pari_85 ، MaloooS ، asal2012 ، zi zi ، یوحنا ، 1375
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #34
[quote='دختر دریا' pid='1401703' dateline='1365931904']
ملوس جون من یه سبک مدیوم میخوام یعنی آرایش خیلی ملایم دوس ندارم شهیرا رو هم دیدم از موهای عروساش خوشم نیومد یعنی همش مصنوعی بود کلا ولی آرایشش فوق العاده بود عروساش خیلی تعغییر کرده بودن فیلم نشونم داد از قبل وبعدشون ولی به خاطر کار موهاش 2 دل شدمHuh

منم کار موی شهیرا رو دوست ندارم خیلی شلوغ درست میکنه بخصوص چتریه مصنوعیه جلوش کشته من و.
اما آرایشش ودوستدارم.
آرایشگاه خانمی یه زمانی اسم در کرده بود اون موقع که غلیظ کار میکردن سایه روتازیر ابرو میکشیدن من با ملوس موافقم خیلی بهتر از اونم هستن.
کار شیدا خیلی خوبه اگه خیلی خیلی لایت میخوای ونمیخوای تغیر کنی وکاملا خودت باشی حتما برو ببینش .
راستی کار وندا رو دیدم با سلیقه من جور نبود کار بدی ندیدم تابخوام بگم اما چیز خاصی هم نظرمو جلب نکرد بجز ورودیه آرایشگاه.
من عروس ایران ومانو ولبنارو میپسندم اما ساناز بی اندازه عصبی وبی ادب هستش سه سال پیش باهاش دعوام شد اشتباه خودشو قبول نمیکنه واز خودراضیه .
اما عروس ایران ومانو خیلی باحوصله ومهربونن بهت حس امنیت میدن.
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #35
دوست منم معجزه لاهیجان رفت و خیلی خوشگل شده بود
کاراش خسیلی تمیزه ولی اگه رژ براق بزنه کیفیتش خوب نیست
رژ ماتش خوبه رژ براقش یه جوری بود ولی آرایش چشم عروس و همراهاش عالییییییییییییییی بودWink

خدایا آخر نفهمیدم اینجا که هستم "تقدیر" من است یا "تقصیر" من؟؟؟Rolleyes
 سپاس شده توسط MaloooS
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #36

بچه ها ارایشای معجزه عالیه مخصوصا اگه عروس باشه
من واقعا ارایششاشو دوست دارم
اینقدر خوش برخورده به نظر خود ادم احترام میزاره
اما توی مدل مو بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا گند میزنه
معجزه یکی از گزینه های خود منم هست منم لاهیجانیم

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
 سپاس شده توسط بهاره م
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #37
دوستانی که واسه ابرو آرایشگاه خانومی رو معرفی میکنن بگم که
خواهر شوهرم عید عروسش بود ابروهاشو خراب کرد تا به تا اینقدر بد برداشت فقط یک ساعت با مداد داشت خرابکاریشو طراحی میکرد اصلا فکرشم نکنید برید اونجا

من از آن روز که در بند توأم آزادم
 سپاس شده توسط لیلی ناز ، MaloooS
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #38
(۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ عصر)آذین نوشته است:  
(۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ عصر)نادیای سعید نوشته است:  سیلور من تو رشت ابروکار ندارم کلا آرایشگر ندارم تو رشت برا همینه که دنبال یکی خوبشم

گلم برای ابرو آرایشگاه عارفه خوبه خیابون سعدی

من تا حالا اونجا نرفتم خودم ابروهامو بر میدارم من بی اندازه حساس هستم .عارفه خیلی برای ابرو معروف نیست من (در) پیشنهاد میکنم بهترین ابرو رو بر میداره اما کارای دیگش و دوست ندارم فقط ابروBig Grin
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #39

یکی از دوستای من مشتری پرو پا قرص در بود

اما من حتی یک بار هم ابروی قشنگ و متقارن ازش ندیدم

خودشم شاکیه اما چون اهل رشت نیست جای دیگه رو نمیشناسه

یکی اینکه قیمتش بالاس

دوم اینکه ابروهای ایراد دار رو نمیتونه درست برداره

سوم اینکه خیلی خیلی پولکیه

دوستم میخواست برای 29 اسفند ازش نوبت بگیره، 1 اسفند پیشش نوبت داشت

بهش گفته اینجوری بهت نوبت نمیدم

اگر تا 29 اسفند 2 بار دیگه بیای برات نوبت میزنم!

حالا فکر کنید این بنده خدا 7 ساله مشتریشه

اینم بهش برخوردو یه جا دیگه رفت

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #40
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ عصر)لیلی ناز نوشته است:  [quote='malooos' pid='1409903' dateline='1366025640']
خب فرستادم
1 چیز که خیلی جالب بود تو کارای مانو رنگ موها بود خخخخخ
کاراش بدم نبود

عزیزم مرسی که برام فرستادی
کارش خوب بود فط کرم های که استاده کرده بود زیاد به خرد پوستشون نرفته بود انگارUndecided
من که اونقدر پوستم سفیده که جای انگشت روش میمونه نمیدونه چطور میشهHuh

منم کار رنگ موهاشونو دوست دارم رنگای قشنگی ترکیب میکنه بلونداشم خیلی خوبه .امروز رفتم مانو موهامو کوتاه کردم گفتن ماه دیگه میخوان آلبوم جدید بزنن به منم پیشنهاد دادن مدلشون باشم قرار شد روزش وخبربدن.
اون رنگ صورتیهای توی آلبومشونم مدلن خواستن تنوع رنگاشونو نشون بدن وگرنه خودشونم میگفتن مناسب عروس نیست فقط برای نشون دادن کار رنگشون بود
قیمت عروسشم دوتاست یکی 450یکی 650
من باهاشون راحتم یه جورایی دوست شدم مهربونن اگه سوالی داشتین ازشون میتونم بپرسمWink
 سپاس شده توسط لیلی ناز ، یوحنا
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام