• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ارایشگاه خوب در گیلان

۲۸-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #21
RE: معرفی آرایشگاه در گیلان
سلام دوستای گلم من دیروز جشن دوستم بود آرایشگاه شهیرا رفته خیلی ناز شده بود یعنی سبک آرایش شهیرا بهش میومدفقط رنگ کرمش خیلی مصنوعی بود و رو صورتش ماسیده بودولی در کل عروس خوشگلی شده بود اگه شد عکسشو میزارم
 سپاس شده توسط lidaaa ، lady-nazy ، یوحنا ، kameliya ، honest
۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #22

من دیشب عروسی دوستم بود
ارایشگاهشم محبوبه استانه.میگن محبوبه دختر اذر شمسه تازه از هم جدا شدن ارایشگاه جدا زدن
خیلی خیلیی ارایشش غلیظ بود اما خیلیم قشنگ و خوشگل شده بود Surprised
موهاشو شکلاتی رنگ کرده بود کلا جمع بود توی ایت تور تورا که تازه مد شده به شینیون کرده بود تاجشم قشنگ بود

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
 سپاس شده توسط یوحنا ، saranajafi ، asal2012
۱۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ عصر توسط asal2012.)
ارسال: #23
منم 1بار رفتم ارایشگاه نیازو دیدم.آلبوماش که قشنگ بود،خیلی هم لایت و شیک بود.
واقعا نمیشه فهمید عروس زنده ش هم همینطوریه یا نه!!!

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۳-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #24

(۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح)lidaaa نوشته است:  مژه سبزه میدون هست،تو ساختمان سبز.همونکه سر پیچ بیستون به سبزه میدونه.یادمه سپیده میگفت خانمه بداخلاق بود و از ارایشش زیاد خوشش نمیومد.

بچه ها ببخشید من درگیر اثاث کشی و مهمونی هستم

سعی میکنم راجع به پستهایی اطلاعات دارم نظر بدم

مژه همینی هست که لیدا و زی زی گفتن

کلا دو مدل مو برای عروساش کار میکنه. یکیش خیلی ساده بود که من پسندیده بودم، اون یکی بیش از حد زشت بود. همه موها رو در امتداد سر میبره بالا و کله عروس رو شبیه خربزه میکنه!

آرایش صورتش هم خوب بود ولی سایه هاش بدرنگ بودن. عروسایی که سایه دودی داشتن خیلی جذابتر و زیباتر بودن

کلا این آرایشگاه برای عروسایی خوبه آرایش مشکی و موهای خیلی ساده دوست دارن. تا اونجا که یادمه آرایشگاه ارؤونی هم نبود

نکته ای که باعث شد من رو این آرایشگاه فکر نکنم این بود که این خانم به خاطر درخواست من برای دیدن عروس واقعی، الم شنگه به پا کرد و تو آرایشگاه با هم دهن به دهن اومدیم.

میگفت باید ٨٠٠ تومن بدی بیای عروسمو ببینی چون آموزش میبینی !!!! بهش گفتم فقط نتیجه کارتون رو میخوام ببینم، اما گفت وقتی پاتو تو این آرایشگاه میزاری یعنی کارمو قبول داری! منم گفتم تا الان فقط کارای ادیتورهای آتلیه هایی که بهتون عکس عروسارو دادن رو پسندیدم، شما هم اونقدر به خودت اطمینان نداری که بهم عروس نشون بدی، عروسی که پرطرفدار ترین آرایشگاهها بی ادعا نشونش میدن.

خلاصه با دلخوریه شدید اومدم بیرون.به نظر من ارزش فکر کردن برای عروس رو نداره. چون هم تنوع کاریش کمه و تواناییش رو مدلهای خاصیه، هم اینکه غرور کاذب داره که مطمئنا اجازه انتقاد به مشتریهاش نمیده و همینکه قیمت و ریسکش بالا بود.

دلم برای همتون تنگ شده بود. بووووووس

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
 سپاس شده توسط MaloooS ، sb1368 ، asal2012 ، دفنــــــــه ، zi zi ، kameliya
۱۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #25
سلام بچها خوبیدNew1؟من تعطیلات شمال بودم دسترسی به اینترنت نداشتم.فکر میکردم برگردم کلی مطلب اضافه شده وعقب موندم ولی دیدم خبری نیستNew2.ظاهرا همه مسافرت بودنBig Grin.من تونستم به 3تا از ارایشگاهها سربزنم.Shyمروارید کوچصفهان.گل کوه کوچصفهان و شهیرا رشت شعبه 4راه.مروارید:ورودی آرایشگاه شیک بود.برخورد منشی هم خیلی خوب بود.آلبوم عروساشو دیدم نه لایت بود نه غلیظ.یه عروس زنده هم داشت که از نزدیک دیدمش.بنظرم اصلا شبیه عروس نبود.قیمت عروسش600 بود.البته بدون مژه و تاج و ناخن ورنگ/فقط مکاپ و شینیون.در کل به دلم ننشست.
گل کوه.قسمت سالن عروسش کلا طبقه ی بالاست که در ورودیش هم جداست.در کل سالنش شیک بود.آلبوم عروسشو دیدم ولی چیز خاصی توجهم و جلب نکرد.فقط 2تا از بچهای خودشونو که اونجا کار میکردن همونا رو مدل درست کرده بود و عکس بزرگشونو گذاشته بود که از بین تمام عکسا فقط ازون 2تا خوشم اومد0قیمت پکیج کاملش 350بود که عروس ویزش 470 تومن بود با رنگ و تاج و توروناخن ومژه.سبک آرایشش هم متوسط بود.نه لایت نه غلیظ.
و اما شهیرا.Big Grinخیلی اتفاقی با همسرم رفتیم پاساژ امیر که از شانس بد من جمعه بودو فقط 3تا مغازه باز بود.بد قدم زنان پیاده رفتیم تا چهار راه و شهیرا رو پیدا کردیم.سالنش توی کوچه بود و یه سالن نقلی و شیک داشت.تا گفتم میخوام آلبوم عروستونو ببینم سریع به یکی از بچها گفت یه فیلم برام گذاشت که خیلی برام جالب بود.از این لحاظ جالب بود که بجای آلبوم عکس که بیشتر کار عکاسه نه آرایشگر فیلم بدون روتوش بهم نشون داد.از تمام عروساش قبل از آرایش فیلم گرفته بود با صورت کاملا ساده و چند ثانیه بعد عروس آماده رو نشون میداد.انصافا کار میکاپش خیلی عالی بود.ولی شینیوناش اکثرا خیلی پیچیده بود.اصلا هم مدل باز نداشت.شایدم من ندیدم.اکثرا مدل بسته بود و پیچیده.در کل کسایی که آرایش متوسط(نه لایت نه غلیظ) و شینیون پیچیده دوست دارن حتما اینجا یسر بزنن. ولی اونایی که آرایش کاملا لایت و موی ساده میپسندن اصلا مناسب نیست. در کل کارشو پسندیدم ولی به خاطر مدل موهاش بنظرم بیشتر مناسب عقده تا عرو.سی.New2New1New1

خدارو شکر 23مهر عروسیمون عالی برگزار شد.فقط خیلی زود تموم شد.انگار رویا بود.خدایا ممنونم ازت.مثل همیشه هوامونو داشته باش و کاری کن زودتر خونمونو بدن.
 سپاس شده توسط asal2012 ، honest ، MaloooS ، sb1368 ، zi zi
۱۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ عصر توسط دفنــــــــه.)
ارسال: #26
من قبل از عید واسه کارای خودم و رنگ و مش مامانم و خالم رفتم آرایشگاه مینااااا New2
اولین بارم بود که می رفتم اونجا...
اول از برخوردشون بگم که برخورد خود سهیلا خانوم و منشیشون آمنه جون و بقیه پرسنل خیلی خووووب و صمیمی بود و چیزی که تو برخورد خود سهیلا خانوم واسم جالب بود این بود که به هیچ وجه خودشو برتر از بقیه آرایشگرای معروف و پر کار رشت نمیدونست(با وجود اینکه خودشون هم از قدیمیا و صاحب نظرای رشت هستن)New1
میگفت کار همه همکارای ما میتونه خوب باشه و آرایشگاه واسه عروس خیلی سلیقه ایه...من اگر ببینم کار یکی از همکارام خوب و کم نقصه،واقعیتو میگم و ازش تعریف میکنم...Angel
و اما راجع به کاراشون...من فقط آلبوماشونو دیدم،اکثر عروسا آرایشای مدیوم داشتن و شینیون ها اکثرا پیچیده بود،ولی جوری نبود که تو ذوق بزنه...
انصافا کارشون تمیز بود و عروسا خوشگل بودن،اما چیزی که منو اذیت میکرد این بود که به هیچ وجه خاص نبودن و من عروسی ندیدم که با دیدنش بگم wooowwww!!!:SurprisedSurprisedBig Grin
من دوس دارم عروس جوری باشه که آدم نتونه ازش چشم برداره...Big GrinLub
به خصوص اینکه یه سری از عروساش مشخص بود زمینه قشنگ و نازی دارن و میتونستن بهتر از این شن...Cool
در نهایتم اینکه کار رنگ و مش مامانم و خالم خیلیییییی قشنگ شد و جفتشون به شدت راضی بودن...منم از کار ابروی خودم خوشم اومد...Lub
به نظرم واسه رنگ و مش و ابرو گزینه خوبیه..خصوصا اینکه در عین اینکه کارشون دقیق و با ظرافت بود،خیلی زود کار آدمو راه مینداختن و با وجود شلوغ بودن آرایشگاه هیچکس بیخودی علاف نشده بود و همه به نحوی زیر دست آرایشگرا بودن...Wink
آهان اون روز ما ساعت 4 عصر نوبت داشتیم و با اینکه وسط هفته بود صبحش 2 تا عروس داشتن و عصر هم 5 تا عروس واسه رنگ و مقدمات عروسیشون اومده بودن سالن و همشونم خیلیییییییی ذووووووووق داشتن و از انتخابشون راضیبودن...New2
ابشالا که خوشبخت شن ولی من اینجارو به عنوان آرایشگاه عروس پیشنهاد نمیکنم...EmbarrasedWink
 سپاس شده توسط MaloooS ، lady-nazy ، asal2012 ، sb1368 ، zi zi ، honest
۱۵-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #27
راستی بچها من چهارم عید رفتم عروسیه یکی از آشناهامون توی آستانه.عروس رفته بود آرایشگاه سپیده آستانه.از نزدیک آرایششو دیدم.موهاشو فرق وسط باز کرده بود با تاج فرحی و شینیون جمع و کمی پیچیده.آرایشش هم مدیوم بود.در کل خوشگل شده بود. ولی موهاشو هایلایت کرده بود که من اصلا نمیپسندم.ازش پرسیدم خودت خواستی؟گفت آره چون عقدم رنگ ساده بود خواستم عروسیم تغییر کنم.پکیج کاملش 500 بود از خودشم لباس گرفته بود.تن پوش اول 380 تومن که کلا شد 880 تومن.

خدارو شکر 23مهر عروسیمون عالی برگزار شد.فقط خیلی زود تموم شد.انگار رویا بود.خدایا ممنونم ازت.مثل همیشه هوامونو داشته باش و کاری کن زودتر خونمونو بدن.
 سپاس شده توسط lady-nazy ، zi zi
۱۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #28
من واسه ابرو میرم رخ.واقعا خیلی ابرو رو قشنگ برمیداره.
قیمتش 10 تومنه.15 دیگه خیلی زوره واسه ابرو!!
آدرسشو قبلا گذاشته بودم ولی دوباره میذارم.
خیابان آزادگان روبروی کارگاه هنر سروش.کوچه شهید معاف.تلفن:3239810

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
 سپاس شده توسط jupiter
۱۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ عصر توسط Silver7.)
ارسال: #29
(۱۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ عصر)مهر1 نوشته است:  مرسی دفنه جون اخه میدونی؟من عروس ایران و عروساشو از نزدیک دیدم اون چیزی ک میخواستم نبود در حالی که خب خیلی اسم در کرده اصن موندم

سلام من تازه وارد این انجمن شدم یکی از دوستام برای عروسی رفت مانو واقعا زیبا شد اما برای عقد عروس ایران رفته بود اصلا خوب نشد. من هفته پیش رفتم مانو کاراشو دیدم چهارتا آلبوم داشت آلبومای جدیدش خیلی خوب بودن آلبومای قدیمیشم زمان خودش به روز بود یه نگاهی به آلبومای جدیدش بنداز خودشون میگفتن کار یک ماه پیشه در ضمن اخلاقشون خیلی خوب بود

(۸-فروردين-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ عصر)دیماه نوشته است:  سلام.
بچه ها کسی آرایشگاه نیاز تو گلسار رو میشناسه؟ روبروی پیتزا پیتزاست. من واسه شینیون و میکاپ میخوام برم پیشش. فقط آلبوم عروسش رو دیدم خوشم اومد ولی نمیدونم در واقعیتم کارش همونطوری هست یا نهHuh کلا نا آشناست. میترسم برم پیشش چون هیچکی نمیشناستش.Sad

کارش خیلی معمولیه اصلا تعریفی نداره من کارسپیده رو دیدم خوشم نیومد هرچند سلیقه ایه من کار لایتی دوست دارم که شیک باشه هر چندسپیده( نیاز )هم لایت کار میکنه
 سپاس شده توسط asal2012 ، یوحنا ، مهر1
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #30
سلام دوست خویم.New1من عید خودم یه سر به شهیرا زدم.آدرسشو دارم.شعبه یک چهارراه پورسینا.روبروی بانک اقتصاد نوبن اولین کوچه دست چپ تلفن:3230136-09113381726.شعبه2 تختی روبروی بانک مسکن.2228661-09111499110.راستی دوستم منم کرجیمBig Grin.عروسیم تابستون شماله.Big GrinNew2

سپاس شده توسط suniyarad ، zi zi
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام