• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ارایشگاه خوب در گیلان

۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: معرفی آرایشگاه در گیلان
مژه سبزه میدون هست،تو ساختمان سبز.همونکه سر پیچ بیستون به سبزه میدونه.یادمه سپیده میگفت خانمه بداخلاق بود و از ارایشش زیاد خوشش نمیومد.

تمام خوشی ها و خوشبختی ها به سمت من آمدند,
من خوشبختی و سعادت بیکران و موفقیت رو بدست آوردم در کاری که همیشه آرزوم بود مشغول شدم،
کائنات عزیز ازتون ممنونم که با خواسته های من هماهنگید و منو به هرچه که میخوام میرسونید Angel
 سپاس شده توسط kameliya
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #12
(۲۰-اسفند-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ عصر)rafiei_b نوشته است:  من همچنان در فکر آرایشگاه معجزه لاهیجان

عزیزم تیر ماه امسال عروسیه یکی از دوستای صمیمیم توی کلاچای بود.رفته بود آرایشگاه معجزه.بنظر من کارش خیلی خوب بود.آرایشش کاملا لایت بود پشت چششم زیاد سیاه نکرده بود.البته دوستم خودش خواسته بود که زیاد سیاه نکنه. جلوی موهاش کج بود.پشت موهاشم متل مغز انسان در آورده بود موهم اضافه کرده بود ولی اصلا مشخص نبود.کاملا رنگ موهای خودش بود.موهاشم تقریبا به سمت پایین شینیون کرده بود.بالا نبرده بود چون دوستم صورتش لاغروکشیده بود گفت اگه ببرم بالا صورتت درازتر میشه.در کل کارشو دوست داشتم.Big Grinتاجشم حالت تل 3ردیف نگین داشت و یه قسمتش حالت7 میشد کهخ یه اشک کریستال روش بود.ساده وشیک.آرایش و تاج وتور و رنگ وشینیونش کلا شد 650 ولی مثل اینکه الان شده800.

خدارو شکر 23مهر عروسیمون عالی برگزار شد.فقط خیلی زود تموم شد.انگار رویا بود.خدایا ممنونم ازت.مثل همیشه هوامونو داشته باش و کاری کن زودتر خونمونو بدن.
 سپاس شده توسط rafiei_b ، ailineto ، bgsahar
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ عصر توسط saranajafi.)
ارسال: #13
آرایشگاههایی که قبلا سپید توضیح داده بود براتون میزارم[تصویر: ارایشگاه خوب در گیلان]
آرایشگاه لنا
آدرس: گلسار ،صابرین، ابتدای گلباغ نماز، روبروی دبیرستان دخترانه شاھد ساختمان توکا طبقه اول
تلفن: ٧٢٢٧٠۴٠
اولن که بگم این آرایشگاه تابلو نداشت و ما یه کم بالا پایین کردیم چون آدرس دقیق رو ھمراھمون نداشتیم. باید از سمت صابرین پیاده به گلباغ نماز برید یا از گلباغ نماز با تاکسی به سمت صابرین
بیاید و جلوی ساختمونش پیاده بشید. اگر ماشین دارید که جای پارک ھم ھست.
شانسمون به این بود که از دختری که از ھمون مجتمع تجاری اومده بیرون پرسیدیم که بھمون گفت آرایشگاه تو ھمون ساختمونه. ساختمون مدرن و تمیز بود. حتی روی زنگ ھم اسم آرایشگاه نوشته
نشده بود و روی تابلوی راھنمای مجتمع ھم طبقه و واحد آرایشگاه معین نبود. ناچار به آتلیه آرا تو طبقه دوم مراجعه کردیم و اونجا راھنماییمون کردن که لنا دقیقا یک طبقه پایینتر، زیر ھمون واحد آتلیه
اس.
بعدا تو عکسای لنا، کارای ھمین آتلیه آرا رو ھم دیدیم. انگار تازگیا مد شده آتلیه به آرایشگاه میچسبه! دقیقا یاد لبنا افتادم که عروساش رو به عکاسی سون که واحد بالاییش ھست معرفی میکنه
آرایشگاه تمیز و مدرنه. دیزاین دلچسبی داره. جو آرایشگاه ھم به نظر خوب و صمیمی میومد. نشستیم 2 تا آلبوم از کاراشون دیدیم...
سبک آرایش لایت بود. اما لایت عربی نه اروپایی. چشمھا خیلی سیاه و لبھا خیلی قرمز بودن. نمیگم بد بود، اتفاقا به خیلی ھا ھم میومد. اما ھمین یه مدل آرایش بود که انگار رو صورت بعضی ھا
جواب میداد، رو صورت بعضی ھم نه. تنھا آرایشگاھی بود که موی اکثر عروساش رنگ شده بود. تعداد مو مشکی ھاش خیلی کم بود. من زیاد از رژ زدنش راضی نبودم. یه جورایی خارج از خط لب کار
میکرد و بعضی از عروسا لبھایی به حالت پروتزی و غیر طبیعی پیدا کرده بودن.
اگر بخوام مقایسه کنم اول عروس ایران بعد لنا. چون شنیون ھای عروس ایران خیلی شیک تر از لنا بود.
تقریبا سبک کار این دوتا یکیه. اما کارای عروس ایران مشکی تر و شیک تره و برای عروس مناسبتر. اما لنا رنگیتر کار میکنه و دخترونه تر. باورنمیکنم بخوام این حرفو بزنم اما ترجیح میدم برای کارھایی
مثل عقد و عکس اسپرت پیش لنا برم تا عروسی. نمیگم کار عروسش بده اما به نظرم جاھای بھتر از اون با ھمین قیمت میشه پیدا کرد

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
 سپاس شده توسط honest ، zi zi ، kameliya ، یوحنا ، pari_85 ، so0ofi
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ عصر توسط saranajafi.)
ارسال: #14
توضیحات سپید جونHeart

آرایشگاه تاجلی
آدرس: رشت- گلسار- نبش خیابان ١٣٢
تلفن: ٧٧٢٢١٣٩
خوب من دیروز بازم رفتم تاجلی و ایندفعه یه عروس اومده بود که آلبومش رو ببینه. منم دست به کار شدم و به آلبوماش یه نگاھی انداختم...
آدرسش که سر راسته فقط تاکسی ھا تا سر بلوار سمیه میبرن و باید باقی راه رو پیاده رفت مگر اینکه تاکسی به سمت کاکتوس بره یا اینکه خودتون ماشین داشته باشید. نگران جای پارک ماشین و
اینجور چیزام نباشید که آرایشگاه کنار یه کوچه ٨ متری ھست و کلی جای پارک داخل خیابون و تو کوچه میشه پیدا کرد
دوتا آلبوم داشت که ھیچ کدوم سفارشی نبودن و ھر صفحه از یه آتلیه بود. اول آلبوم جدیدش رو دیدم که اعتراف میکنم از نظر میکاپ سورپرایزم کرد. آرایشھا کاملا لایت بود و اصلا از سایه ھای رنگی
و خط چشمھای کلفت و کشیده استفاده نکرده بود. رنگ گونه ھا کاملا با رژ و ناخن ست بود. البته من آبان پارسال ھم یه عروس از تاجلی دیده بودم که شب عروسیش فکر میکردم از مارس باشه
ولی دو روز بعد که تو تاجلی بودم دیدم فامیل عروس اومد رژ و تاج و تور عروس رو تحویل دادو رفت و بعدا که پرسیدم فھمیدم عروس تاجلی بوده
اما یه نکته جالب تو ھمه عروسا موھایی با شنیونھای پیچیده بود. من اصلا نفھمیدم چرا اینھمه پیچیده کار کرده بود! واقعا لزومی نداشت یه آرایش ساده تا این حد با بوکله و حلزونی و فر و تاجھای
ترکیبی قاطی بشه. حالا به بعضی ھاشون میومد، به بعضی ھای دیگه اصلا نمیومد
چیزی که واضح بود آرایش صورتش به ھمه عروسا میومد اما شنیونش انگار بگیرو نگیر داشت! مشخص بود که اصلا به مدل صورت توجه نکرده و شنیون کرده.
آرایشگر صورت عروس گیتی ھست و شنیون کار رو ھم عروس میتونه انتخاب کنه
نحوه انتخاب ھم به این شکله که شما تو جلسه مشاوره ات که چند روز قبل عروسیت ھست میای آلبومھا رو نگاه میکنی و با گیتی درمورد میکاپ و مدل شنیونت به توافق میرسی. بعد گیتی بھت
نشون میده کدوم شنیون برای کدوم شنیونکار ھست و ھمون میشه شنیون کار شما تو روز عروسیتون
قیمت: ۴۵٠ تومن برای عروسی که پکیج کامل شامل رنگ، مژه، ناخن، تاج و تور ھست و تنھا چیزی که درون پکیج قرارنمیگیره موی مصنوعی ھست. تکلیف این موی مصنوعی تو جلسه مشاوره معلوم
میشه که باید خریداری بشه یا نه. اینم بستگی به رنگ موھاتون تو روز عروسیتون و مدل انتخابی شنیونتون داره. اما اگر قرار باشه خریداری بشه، توسط تاجلی خرید میشه و بعد از عروسی برای
خودتون میشه یا اگر نخواستید خود تاجلی ازتون بر میداره و کرایه اش براتون حساب میشه
برای عقد ٢٠٠ تومن باز ھم با شرایط بالا، ھمه چیز تو پکیج عقد داره به جز موی مصنوعی
درکل من از اخلاق و رفتار گیتی و ھمکاراش راضی ھستم. اگر اخلاق خاص مینو رو فاکتور بگیریم در کل جوی صمیمانه و آروم داره
اینم بگم تا روزی ۶ عروس ھم میگیرن چون فضا و کادرش رو دارن.

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
 سپاس شده توسط kameliya ، zi zi ، elah ، كمند ، so0ofi
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #15
راستی‌ یادم رفت بگم من چند روز پیش رفتم مانو محیط آرایشگاه خیلی‌ کوچیک بود ولی‌ بر خوردشون خیلی‌ خوب و دوستانه بود من سوال خاصی‌ نکردم فقط البومشنو دیدم که به نظرم کار خاصی‌ نداشت یعنی‌ با تعریفای سپید انتظار بیشتری داشتم آرایش به نظرم خیلی‌ شیک نبود موها هم همینطور آرایش و شینیون رو گفت فک کنم ۸۰ تومن من چون خوشم نیومد سوال دیگه نکردم ولی‌ خیلی‌ مودب بودن البته سوی تفاهم نشه من نظرم منفی‌ نیست انتظار بیشتری داشتم
 سپاس شده توسط kameliya ، zi zi ، elah ، asal2012 ، كمند
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ عصر توسط saranajafi.)
ارسال: #16
سالن زیبایی مجیک
ادرس: منظریه، خ ولیعصر، سمت چپ، جنب مشاوره املاک افشار
تلفن: 09118316118
قیمت شینیون و آرایش از 80 شروع میشه و ارایش وشینیون ویژه:150 به بالا
صاحب آرایشگاه دختر جوونی هست که خوش برخورده، سبک آرایش هم متوسط رو به غلیظه، دور چشم رو کاملا سیاه میکنه و از سایه دودی استفاده میکنه، 3تا عروس زنده ازش دیدم، همشون آرایش چشم اسموکی داشتن با بیس بژ مات، در مورد شینیون کاملا خلاقه و شینیونهای متفاوت و زیبا و تمیزی ازش دیدم، تاجهای قشنگی هم دارن، ساده و شیک و برای شینیون از موهای اضافی کاملا همرنگ با مو استفاده میکنه، فقط رژ لبی که استفاده میکنن رنگای تند و پررنگ هست، اما فرم لبو شکیل درست میکنن که البته من بخاطر رنگ رژ لب نمیپسندمBig Grin
پیشنهاد میکنم به جای تماس گرفتن، مستقیما به آرایشگاه مراجعه کنید و از نزدیک آلبومشون رو ببینید، چون در مورد جواب تلفن دادن 1کم کم حوصله هستن، بعد ناراحت میشین از برخوردشون پشت تلفن[تصویر: ارایشگاه خوب در گیلان]

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
 سپاس شده توسط kameliya ، zi zi ، honest ، elah ، كمند ، so0ofi ، fereshteh_h ، مریم 1363
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ عصر توسط saranajafi.)
ارسال: #17
زیبا سرای آترین

ادرس: بیستون، بلوار معلم، میدان دوم روبروی مبل بهارستان
تلفن: 09118339008 و 0131-5521619
صاحب آرایشگاه مدرک گریم سینمایی داره،سبک ارایش هم همون اسموکی بود و آرایش چشم تمیز بود و دور چشم خط سیاه پر رنگ نداشت و آرایشها لایت رو به مدیوم بود،شینیونها هم ساده و شیک بود و موی اضافه شده همرنگ با موها و برای لبها رژ لب ملایم استفاده شده بود، 3تا عروس زنده ازش دیدم همگی همینجور بودن
انجام خدمات:
ناخن (کاشت، فرنچ و....)
اکستنشن مو (رینگ،چسب کراتین)
ترس و دوخت موی 100% طبیعی!
انواع بافت ها
بافت مژه 100% طبیعی!
کراتینه کردن موهای آسیب دیده
**فراموش نکنید آرایش سلیقه ای هست، بهرحال اینم گزینه ای هست میتونید مراجعه کنید[تصویر: ارایشگاه خوب در گیلان]
**

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
 سپاس شده توسط zi zi ، elah ، kameliya ، كمند ، d o n y a ، sakar.f
۲۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #18
نتایج تحقیقات سپید جون در تاپیک قبلیLub

آرایشگاه مهسا

آدرس: رشت-بلوار معلم- چهار راه معلم- خیابان شهید آرمیده- نبش کوچه اصالت- پلاک1
تلفن:5542561
همراه:09111316188

خوووووووووووب، مهسا!
با تاکسی هایی که از خیابون معلم رد میشن خیلی راحت میتونید به اینجا دسترسی پیدا کنید. جای پارک هم با یه کم گردش میتونید پیدا کنید. ظاهر آرایشگاه بد نیست. تمیزه. خیلی شیک نیست.

وقتی وارد شدیم فقط همکار ایشون رو دیدیم که یه دختر کم سن و سال بودن و حتی به خودشون زحمت کنار گذاشتن اس ام اس بازی و بلند شدن از جاشون رو ندادن! خلاصه ما آلبوما رو برداشتیم و یه جایی برای خودمون پیدا کردیم و نشستیم.

درکل آرایشهاش مدیوم بودن. شنیون ها اکثرا بازو بسته بود و با سلیقه ای که ازشماها سراغ دارم مطمئنم هیچکدومتون از آرایشها خوشتون نمیاد.

خط لبها پر رنگتر از رژها بودن. بعضی از ابروها زیادی بالا بود. از رنگ رژها و تناسبشون با رژ گونه ها هم اصلا راضی نبودم. تا این حد که وسط آلبوم دوم از اون آرایشگاه رفع زحمت کردیم

مدل شنیونها هم خیلی قدیمی بود. عروس با موهای چتریه کج! یه فرهای ریز باز! شنیونهاش واقعا ضعیف بود.

به هرحال اونم یه سبک آرایشه که مطمئنا مورد پسند خیلی هاست

قیمت عروس: به همراه تمامی خدمات 550

قیمت عقد: از 350 شروع میشه با این نکته که تورمه و معلوم نیست همین قیمت بمونه

شنیون آرایش از 80 تومن شروع میشه

خود آرایشگر یه دختر جوون بود که بسیار دلنشین و مودب بود. من خیلی از طرز برخورد و آرامشش خوشم اومد.

اینستاگرام من arghavan_artgallery
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

سپاس شده توسط kameliya ، lady-nazy
۲۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #19
دوست منم که میدونید لبنا رفته بود
قشنگ بود آرایشش ولی کرمش آخر عروسی داغون بودا ماسیده بود بدجور
رژ عروس هم با اینکه نهار نخورده بود تو باغ یکم پریدMad
گفته بود داری میری تالار بیا چک کنم ولی بعد گفت من کار دارم نیستم تو نیاNew3
شنیونشم تک نبود ولی یه عکس تو آرایشگاهش بود کار مازیار بود خیلی شنیونش خاص بود خیییییییییییییییییلی.یکی از خانومهایی که همون جا بودن مدلش بودWink
من از کار مازیار خیلی خوشم اومد
اگه رفتین اونجا یه عکس هست بالای میز ناخنش یه مدللباس عروس کوتاه یقه قایقی پوشیده وای من خیلی خوشم اومدLubAngel
ولی کرم و زیر سازیش زیاد خوب نبود ولی رنگ پوست رو با کرم خوشرنگی کاور میکنه
راستی لکه ها ی عروس کامل از بین نرفته بود رو صورتش هاSurprisedMad
ولی آرایش چشمش قشنگ بود رژ لبش هم خوب بود ولی رژ گونه رو خط میندازه که من دوست ندارمCrying
ناخنش هم قشنگ نبود
یه عروس دیگه بود شنیونش فاجعه بود انگار یه همراه بود اه اه ولی آرایش اون قشنگ بودSad
عروس رو 750 میگیره پاک سازی جدا 25 تومن و رنگ مو نیز جدا 50 تومن
مو و تاج و مژه و ناخن هم واسه همه میذاره
یه روز قبل عروسی میری واسه رنگ که پول رو کامل از عروس یه روز قبل عروسی میگیرهHuh
تازه پول بند و ابرو هم جداستConfused
خیلی هم خانومه فکر کنم اسمش ساناز بود غر غر میکنه اشکال هم نمیشه ازشون گرفت داد هم میزنه کلا خیال میکنه کیهNew3
ما داشتیم حرف میزدیم من و عروس اون تازه داشت شنیون رو شروع میکرد یهو داد زد گفت تمرکز منو سر شنیون از بین نبرینSurprisedCrying
بعد هم درو محکم بست Crying
بی تربیت New3
متاسفانه هر کی به یه جایی میرسه آدم میشه یهو Surprised
از سعیده جونم تشکر میکنم بابت آرایشگاه جینا که به من معرفی کردNew1
سعیده جونم از من دلخور نشو من اومدم نظرمو بگم منو زشت درست نکرد ولی کاشکی به جای اینکه 55 بدم 25 روش میذاشتم میرفتم مجیک
چون اینجا جینا یکم به نظرم معمولی بود
بازم دست سعیده جونم درد نکنهNew1
عکسشو میذارم شب پاک میکنمNew2

خدایا آخر نفهمیدم اینجا که هستم "تقدیر" من است یا "تقصیر" من؟؟؟Rolleyes
 سپاس شده توسط zi zi ، lady-nazy ، fnbaran ، honest ، nikita617 ، khoshhalam ، یوحنا ، sb1368 ، آدلی
۲۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ عصر توسط zi zi.)
ارسال: #20
آرایشگاه مینا

گلسار، خیابان 92، اولین چهارراه سمت چپ، ساختمان مینا
تلفن: 7225893

خوب این آرایشگاه که خیلی هم تعریفش رو شنیدیم رو به صورت اتفاقی در راه برگشت از آرایشگاه لنا دیدیم! بهتر از همه این بود که جلوی در آرایشگاه ماشین عروس منتظر عروس بود که برای تجدید آرایش بعد از عکسهای آتلیه و باغ به آرایشگاه مراجعه کرده بود.

ادرس سرراسته و جون تو کوجه ای خلوت هست جای بارک هم واسش بیدا میشه

ورودی و خود سالن خیلی تمیز و شیک هست. منشی هم بسیار خوش برخورد و خوش صحبت بود.

اول آلبومهاشونو دیدیم... اگرچه نمیشد ایراد زیادی از میکاپ و شنیونش گرفت اما به نظر من عروساش اصلا خاص یا خیلی زیبا نبودن. یعنی هیچکدوم از عروساش تک و فوق العاده نبودن. شنیون هاش پیچیده بود. آرایش چشمها هم به مدیوم نزدیکتر بود تا لایت. یه جورایی عروساش کلاسیک و بی عیب بودن. تعریف زیادی از مینا شنیده بودم ، انتظار بیشتری داشتم.

خلاصه ما اینقدر خودمونو با البوما و اشانتیونها مشغول نشون دادیم که بلاخره ترمیم ارایش عروس تموم شد و عروس در کمتر از ١٠ ثانیه از جلومون رد شد.

تنها جیزی که من دیدم یه ارایش کثیف و در هم ریخته بود! دور تا دور جشم عروس سیاه و کثیف بود و ماتیکش هم بیش از حد قرمز بود. ارایشش بیش از حد تو ذوقمون زد

قیمت عروس : رنک و اصلاح و مزه وناخن ٦٥٠. تاج و تور بعهده عروسه

قیمت عقد:٥٥٠ که بازم بدون تزیینات شنیون هست

ارایش و شنیون از ٦٠ به بالا

من خوشم نیومد. اولا قیمت عقدش خیلی بالا بود. دومابه فرض اینکه اون عروس زنده موقع رفتن به اتلیه و باغ ایده ال بوده باشه، با اون ارایش به هم ریخته و کثیف راهی تالار شده. به نظرم ارایش عروس تو تالار به اندازه ارایشش تو باغ مهمه

آرایشگاه مانو

گلسار، کاکتوس، نبش خیابان 134
تلفن: 09119345417 - 7731593

خوب این آرایشگاه نزدیک آرایشگاههای خانومی، تاجلی و فام هست. این مسیر زیاد تاکسی خور نیست و باید از بلوار دیلمان یا بلوار استاد معین پیاده برید. اگرم که ماشین دارید جای پارک خوبی داره

ورودی آرایشگاه چندان لوکس و مدرن نیست اما تمیزه. آرایشگاه هم کمی کوچیک و شلوغه. آرایشگرهای مانو رو میتونید توسط ابروهای پهن و یک شکلشون بشناسید Big Grinیکیشون میکاپ انجام میده و دیگری شنیون میکنه. هر دو مودب و مهربون بودن و همه سوالات رو با دقت جواب میدادن

دوتا آلبوم داشتن. اولی که جدیدتر بود پر از آرایشهای لایت و تمیز بود. خط چشمها خیلی تمیز کشیده شده بود و فقط تو دوتا عکس ما خط لب پر رنگتر از رژ دیدیم. اکثر شنیونهاش پیچیده و شلوغ بود و رو موها حسابی وقت گذاشته بودن

صورتها متناسب آرایش شده بودن و رنگ گونه با رژها هماهنگ بود.

آلبون دومشون کار 3-4 سال پیششون بود که دقیقا مطابق با مد 3-4 سال پیش بود. به قول پری به روز آرایش میکنن.

قیمت عروس: پکیج شامل ناخن، مژه، رنگ مو، اصلاح صورت 400 تومن. البته تور و تاج به عهده عروس هست

قیمت عقد: شامل ناخن و مژه و رنگ مو و اصلاح صورت 200 بود که باز هم گل و تزیینات شنیون جداگانه حساب میشه

قیمت میکاپ شنیون : 80 تومن

این آرایشگاه برای رفتن به مهمونی و عروسی و نامزدی و عقد و عکس اسپرت خیلی خیلی مناسبه. چون واقعا آرایشهاش تمیزه و زیباست. تم آرایشهاش کاملا لایت هست و ما آرایش بدی ازش ندیدیم.

علت اینکه میگم برای عروسی مناسب نیست اینه که صورت رو خیلی خیلی دخترونه درست میکنه. برای عروسی چهره عروس نیاز به یه ابهت خاص داره که من تو هیچ کدوم از عروساش ندیدم Big Grin

آرایشگاه مژه

آدرس: رشت٬ سبزه میدان٬ مجتمع تجاری سبز٬ طبقه اول
تلفن: ۰۹۱۱۱۳۷۲۵۴۴
خانم عنصری

ورودی آرایشگاه اولین کوچه تو بیستونه که جای پارک نداره. فقط به اندازه رفت و برگشت یه ماشینه. نمای کوچه خوب نیست اما ورودی ساختمون قشنگه. ساختمون مجهز به آسانسوره.

نمای داخلی آرایشگاه تمیز و شیک هست. وقتی وارد شدیم منشی ایشون اونجا بودن و آلبوم عروسشون رو به ما نشون دادن. بیشتر کارهاشون شبیه به هم بودن. یه مدلش این بود که موی جلوی سر رو سربالا میدادن و باقی مو رو باز میزاشتن و رو شونه ها می ریختن. مدل دوم این بود که موها رو طبقه طبقه بالای سر عروس به ارتفاع دو متر داربست میزد میرفت بالا Big GrinBig GrinBig Grin
مدل دوم خیلی ضایع بود اما من عاشق همون مدل اولشون شدم Toungeخانم عنصری اونجا نبودن و یه ربع منتظرشون موندیم تا بیان. منشیشون خیلی خیلی مهربون و خوش برخورد بودن و در نبود آرایشگر خیلی گرم گرفتیمو کلی راهنماییم کردن.

خانم عنصری که اومدن نشستن پشت میز ریاستشونو پا رو پا یه نگاه چپ به من انداختن گفتن شما عروسی؟ Angryگفتم آره٬ تاریخ ام رو ازم پرسید و سررسیدش رو باز کرد. روز عروسی من تو سررسید ایشون خاالی بود. سریع سررسید رو بست و گفت شما باید زودتر قرارداد ببندید چون داره این تاریخ ام پر میشه؟ 3 (12)Surprised

گفتم من از چندتا از نمونه کارهاتون خوشم اومده میخواستم در مورد قیمت و پکیج هاتون بپرسم و اینکه میخواستم عروس زنده هم ببینم. یهو انگار که بهش برخورده باشه گفت: نمونه کارای منو دیدی که اینجا نشستی دیگه!! گفتم خیر٬ آلبومتونو دیدم. گفت آره٬ همونارو میگم. گفتم: آلبوما که آتلیه ای هستن. میخوام اگر امکان داشته باشه خود عروس رو ببینم.
گفت: بله که میتونید اما من نیازی نمیبینم !!!!! منم همین حین کت و کیفم رو برداشتم که بلند شم که گفت: شما برو جایی که به کارش اطمینان داشته باشی٬ منم گفتم: بله٬ دارم میرم همونجا Big Grin بعد دید انگار دلش خنک نشده گفت اگر بخوای عروس منو ببینی که باید ۸۰۰ تومن پول بدی!!! منم گفتم اونوقت دقیقا برای چی؟ گفت: آخه آموزش میبینی!!!! 3 (12)منم گفتم: شما هم همینجوری آموزش دیدی؟ Wink3 (12) و با گفتن واقعا متاسفم براتون اومدم بیرون Big Grin

قیمت : ۸۰۰ تومن که شامل خدمات پاکسازی٬ فرنچ٬ تاج٬ تور و رنگ مو هست
البته گفت مش رو قطعا جدا حساب میکنه و اگر ناخن کاشته شده باشه٬ ترمیم نمیکنه. فقط طراحی میکنه Tounge

قیمت برای عقد هم ۵۰۰ میگیرن که شامل طراحی ناخن و تاج میشه فقط. بقیه چیزها مثل پاکسازی صورت یا حتی بند جداگانه محاسبه میشه.

برای شنیون و میکاپ هم ۱۲۰ بدون خدمات میگیرن. یعنی مثلا اگر ساقدوش باشی و بخوای تاج بزنی هزینه زدن تاج رو جداگانه حساب میکنن.

من این آرایشگاه رو برای خواهر شوهرام میخواستم. به نظرم مناسب بود. اما ظاهرا ایشون اونقدر به خودش اطمینان نداشت که به خاطر عروس زنده اینجوری از این رو به اون رو شد. خیلی رفتارش زننده بود. این چجور شخصیتیه که از جمله اول اینقدر زشت صحبت میکنه!!!!New3

عروس ایده آل

آدرس: خیابان بیستون- بعد ار سه راه معلم- بن بست ذحل- ساختمان ایدا- طبقه اول- واحد ۳
تلفن: ۲۲۴۴۷۹۴

این ساختمون٬ در اصل ساختمونه پزشکانه Big Grinصنف آرایشگاههای زنانه رشت هم تو همین ساختمونه- کوچه اش خلوت و باز هست. برای پارک مناسبه. ظاهر آرایگاه کاملا دخترونه اس. خیلی مدرن نیست اما تمیزه. یه آلبوم کار بهم نشون دادن. خودشون گفتن شنیون کار هستن و شروع کردن در مورد شنیونها بهم توضیح دادن. راهنمایی های خوبی میکردن. کارشون لایت و مدرن بود. فرنچ ها به رژ و دسته گل میومد. مدل موها ساده و شیک بودن. از عروسهای تو آلبوم یکی مدل و دو نفر دیگه عروس بودن. عروسا فوق العاده شیطون و بامزه درست شده بودن. عکسهای رو درو دیوار هم خیلی خیلی جالب و زیبا بودن. من خیلی از کاراش خوشم اومد. گفتن یه آلبوم دیگه اشون هم تا دو سه هفته دیگه آماده میشه و میتونیم بیایم ببینیم. برخوردشون عالی بود. تمام مدت پیشم نشستن و بهم تو انتخاب و دقت به نکات کمک کردن Big Grin

برای شنیون و میکاپ گفتن از ۷۰ تومن شروع میشه و بسته به پیچیدگی و کارهای مو ممکنه تا ۹۰ بره.

برای عروس هم گفتن از ۴۵۰ شروع میشه. قابل توجه بچه هایی که میخوان با قیمت مناسب تری عروس بشن. اینم بستگی به پیچیدگی و خدمات قیمتش بالاتر میره. تمامی خدمات رو انجام میده٬‌ تاج و تور و دیزاین ناخن رو برای همه عروسا انجام میده ولی رنگ مو و پاکسازی صورت اختیاریه و میاد رو قیمت. قیمت نهاییش میتونه به ۶۰۰ برسه.

من فکر میکنم اگر قرار باشه برای آتلیه یه آرایشگاه انتخاب کنم یا برای عروسی آشنایان نزدیک برم آرایشگاه٬ حتما به اینجا سر بزنم. کاراشونو خیلی دوست داشتم LubLub

آرایشگاه کبریا

آدرس: سبزه میدان٬ کوچه آفخرا٬ بالاتر از آموزش و پرورش٬ پلاک ۹۸
تلفن: ۲۲۳۹۶۰۲۵

جلوی در این آرایشگاه جای پارک هست. خود آرایشگاه تمیزو مرتبه. البته اینجا آموزشگاه هم هست و معمولا ۲-۳ کارآموز هم تو آرایشگاه حضور دارن. اول آلبوم عروس رو دیدیم که اصلا راضی نبودم

خط لبهای قهوه ای با رژ قرمز!!!!! تمامی رژها خارج از خط لب و بدن گریم!! عین اینکه یه بچه لب خودشو رژ بزنه! شنیونش ولی خوب بود. مدلهای پیچیده و قشنگی بود. ابروها تا به تا بودن Big Grin یعنی در حد پارالمپیک 3 (12) اما خط چشم هاش انصافا خوب بودن Big Grin درکل اصلا اینجا رو به کسی پیشنهاد نمیکنم Wink

طرز برخورد آرایشگر خوب و گرم بود٬ اما به نظرم بیش از اونچه که بود ادعا داشت. کلا یه آلبوم عروس داشت اما میگفت از الان باید رزرو کنی چون من بیشتر از ۳ تا عروس تو یه روز نمیگیرم! خودشم از حرفای خودش تعجب میکرد. اما خیلی مودب بود. همکارشون هم خیلی مودب بودن. تا ما نشستیم برامون شکلات آوردن و پرسیدن اگر چای میخوایم برامون بیارن Wink

قیمت عروس برای پکیج کامل ۶۰۰ تومن. این پکیج شامل رنگ مو٬ پاکسازی پوست٬ فرنچ و تور عروس میشه

قیمت برای عقد٫ ۴۰۰ با امکانات رنگ مو و ناخن هست

برای میکاپ و شنیون هم قیمت اشون از ۶۰ تا ۱۰۰ هست که بستگی به غلظت آرایش و پیچیدگی شنیون داره Big Grin

آرایشگاه سپاس (سافو سابق)

آدرس: رشت٬ بیستون٬ کوچه حق شناس٬ پلاک ۲۸۷
تلفن: ۲۲۲۷۷۹۰ - ۲۲۴۰۷۸۴

این آرایشگاه رو که لااقل مامانامون خوب میشناسن. جزو آرایشگاههای باسابقه رشت هست و هنوزم مشتری های خاص خودش رو داره.

ورودی این آرایشگاه داخل یه کوچه جادار و خلوت هست و جای پارکش خوبه. اما ظاهر ساختمون اصلا شیک نیست٬ ساختمون کلا در اختیار آرایشگاه سافو هست. منشی آرایشگاه فوق العاده خوش برخورد و مهربون بودن. بهم گفتن آلبومهاشون زیر چاپ هست اما میتونم تو کل سالن بگردم و عکس عروسهاشون رو روی دیوارها ببینم. منم رفتم داخل و عکس عروسهاشون رو دیدم.

نمونه کارها از قدیم تا جدید بودن. عروس ها لایت درست شده بودن ولی شنیون هاشون خیلی خیلی قدیمی بودن. یا لااقل اون چندتا این مدلی بودن. به هرحال قرار شد وقتی آلبوماشون آماده شد دوباره بهشون سر بزنم.

تو آلبومهای قدیمیش میشد تنوع زیادی تو عروساش دید٬ ابروهای نازک تا کلفت٬ رژ های صورتی تا قرمز٬ رنگ موهای طلایی تا مشکی٬ شنیونها هم خیلی متفاوت از هم بودن. درکل من تا بحال آرایشگاهی ندیده بودم که تا این حد تنوع کار داشته باشه.
آرایش ها از قدیم تا جدیدش لایت بود. تمیز آرایش کرده بود. فقط کار سایه تیره چشمشون اصلا جالب نبود. همشون بیش از حد غلیظ و کثیف بودن. بدون سایه ها خیلی خیلی خوشگل تر بودن. خط لب ها هماهنگ با رژها بودن و رژ گونه ها هم به رنگ آرایش عروس میومدن

قیمت عروس با پکیج کاااامل: ۸۰۰ تومن Big Grinشامل رنگ٬ پاکسازی٬ طراحی ناخن٬ تور و تاج هست

قیمت عقد: ۵۵۰ تومن Big Grinشامل رنگ و پاکسازی و طراحی ناخن هست

قیمت شنیون و میکاپ ۹۰ تومن !!! زدن گل و تل و تاجو مژه جداگانه دریافت میشه3 (12)

من حرفی ندارم 3 (12)3 (12)3 (12)

اینستاگرام من arghavan_artgallery
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

سپاس شده توسط kameliya ، lady-nazy ، honest ، MaloooS ، saranajafi ، Eli Koochooloo ، mitra2101365 ، آدلی
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام