• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ارایشگاه خوب در گیلان

۱۸-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ عصر توسط MaloooS.)
ارسال: #1

Star ارایشگاه خوب در گیلان
به درخواست malooos عزیزم

لطفا قوانین رو رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم
ملوس جان خودت مدیریت کن
New1

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط fatmeh banooo ، lady-nazy ، MaloooS ، HiddenBride
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ عصر توسط zi zi.)
ارسال: #2
RE: معرفی آرایشگاه در گیلان
عزیزم من خودم عروسیم لاهیجانه ولی آرایشگاه می رم رشت .
بچه ها تو تاپیک قبلی کلی در مورد معجزه گفته بودن ولی حیف .........
من خودم اصلا نرفتم نمونه کاراشو ببینم فقط یکی از فامیلای نزدیک همسرم واسه عقدش رفته بود معجزه که به نظر من اصلا خوب نبود ( عکسای بدون رتوش دیدم ازش ) .آرایشش خطی نبود ولی در کل لایت نبود .مدیومه و به غلیظ نزدیکتره .
دور چشما رو خیلی سیاه کرده بود . لبارم با خط لب بزرگ کرده بود که چون خیلی کثیف کار کرده بود تو ذوق می زد .
رژگونه شم کاملا تابلو بود .
البته بچه ها می گفتن که به عروساش بیشتر از کارای نامزدی و عقد بها می ده .

راستی وقتی رفته بودم دنبال اتلیه ، تو آلبومای سو‍ژه لاهیجان چندتا نمونه کار از معجزه هم دیدم .از اون کار نامزدی که من دیده بودم خیلی بهتر بودن ولی در کل سبک کارش همونیه که بالا گفتم .
این چیزا سلیقه ایه دوستم .من کار کاملا لایت می پسندم واسه همین معجزه نمی تونه انتظارات منو برآورده کنه .
ولی یادمه تو همون تاپیک قبلی ، سپید گفته بود که تو یه عروسی ، مادر داماد رفته بوده معجزه و انگار خوب شده بوده به خصوص شینیونش.

اینستاگرام من arghavan_artgallery
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

سپاس شده توسط HiddenBride ، asal2012 ، محنا ، كمند ، kameliya
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #3
سلام دوستان منم ۵ شنبه عروسیم بود ازارایشم فوق العاده راضى بودم فقط مدل مو دلم مى خواست شلوغ باشه که شیداگفت بهت سربالامى اد.اماااااااااا همراهام رفتن مرواریدگلسار وااااااااى افتضاح توروخدا نرین مروایدواقعا فجیع بود.

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
 سپاس شده توسط elah ، zi zi ، asal2012 ، یوحنا ، كمند
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #4
عزیزم من خیلى دلم مى خوادعکس بزارامانت ندارم باگوشى هم نمتونم انشالله بشه،اماااا ازشینینونم راضى بودم تمام موهام سربالاپشتش یه طرفه جمع کرد وحالت ویو پشت گوشم جمع کرد ارایشم محو خیلى قشنگ بود۱ تاج ظریف هم رو سرم گذاشتم ۷۰۰ تومن بدون رنگ گرفت ۴۰ تومن تاج ومو اضافه کردن مو هم ۴۰ تومن.رنگ هم رفتم ستارگان عسلى تیره که ۷۰ تومن گرفت.

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
 سپاس شده توسط zi zi ، saranajafi ، كمند
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ عصر توسط honest.)
ارسال: #5
عزیزم من شماره مجیک رو دارم ۰۹۱۱۸۳۱۶۱۱۸ تو منظریه هست ولی‌ من کارشو ندیدم به نظر من میتونی‌ با ۵۰ تومن هم پیدا کنی‌ ولی‌ من نمیشناسم
 سپاس شده توسط kameliya ، zi zi ، elah ، sb1368
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #6
آرایشگاه مانو گلسار کاکتوس نبش ۱۳۴ ،شماره ۷۷۳۱۵۹۳ آرایشگاه بر خیابون می‌باشد
 سپاس شده توسط zi zi ، sb1368 ، elah ، kameliya ، hagha ، سيم سيم
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #7
آرایشگاه لبنا خیابان معلم مجتمع ساحل طبقه ۳ ،شماره ۲۲۵۳۹۲۰
 سپاس شده توسط elah ، kameliya
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ عصر توسط asal2012.)
ارسال: #8
کاملیا لبنا 3 سال پیش شینیون آرایشو 70،80 میگرفت!!!الان 100%بالای 100،120 باید باشه.
آخه50 تومن نمیدونم کجارو بگم که خوب باشه!!!همه بالای70 میگیرن الان.مجیک هم 70 به بالاست.مانو به نظرم از همه به صرفه تر و مناسب تره.حتما برو ببین

وای سپید جون نازشده بودیاHeart
منم آرایشتو خیلی دوست داشتم دسته گل و لباستم خوشل بودAngelNew1
خوشبخت بشی عزیزمHeartLubSmiling

کاملیا یه آرایشگاه توی جماران هست به اسم آیلار.یه دختره جوونه.
من 3 سال پیش رفتم پیشش البته 3،4 نفر بودیم.اون موقع خوب بود.میخوای یه سر برو ببین چیه.
فقط یه بدیش اینه که ممکنه تو یه روز 7،8 تا شینیون آرایش داشته باشه و آخرش با عجله کار کنه و خرابکاری بشه.
اگه احیانا رفتی بگو زود مثلا3،4 میخوای آماده شی.
یه دختره اومده بود 4 میخواست حاضر باشه اون از همه ما خوب تر شده بود.

در مورد معجزه هم من یه نمونه بیشتر ازش ندیدم.
آرایش خیلی ملایم و موهای خیلی خیلی ساده ولی کلا شیک بود

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
 سپاس شده توسط kameliya ، zi zi ، sb1368 ، rafiei_b ، HiddenBride ، نیلوفرم ، nikita617 ، كمند
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ عصر توسط lidaaa.)
ارسال: #9
عروس ایران:
بلوار گیلان،خیابان 176 ارکیده،ساختمان خنچه عسل7235273 7279532

شیدا :
ابتدای بلوار گیلان،بعد از کافی شاپ دهکده ،در سفید رنگ 09113327835 09393327835

مارس:
گلسار خیابان 122،

مانو:
نبش خیابان 134

عروس ایده آل :
بیستون،بعد از سه راه معلم،بن بست ذحل ،ساختمان آیدا،طبقه اول،واحد 3

اینم ادرس و شماره ارایشگاههایی که داشتم نو عروس ها.منم نو عروس بودم مثل شماها و دنبال ارایشگاه تو همین تاپیک و حتی نوبت هم زدم عروس ایران و لباس و فیلمبردارم هم خاکپور بود.اما پدر نامزدم بعد از نامزدی باعث جداییمون شد.دعا کنید برام نوعروس های گل تا حالم خوب شه و این دوران سخت رو سپری کنم و در اینده با یه انسان لایق خوشبخت شم.مرسی

تمام خوشی ها و خوشبختی ها به سمت من آمدند,
من خوشبختی و سعادت بیکران و موفقیت رو بدست آوردم در کاری که همیشه آرزوم بود مشغول شدم،
کائنات عزیز ازتون ممنونم که با خواسته های من هماهنگید و منو به هرچه که میخوام میرسونید Angel
 سپاس شده توسط yasna22 ، zi zi ، sb1368 ، یوحنا ، lady-nazy ، asal2012 ، rafiei_b ، kameliya ، khoshhalam ، nikita617 ، HiddenBride ، suniyarad ، lo0si:) ، "بهار" ، كمند ، so0ofi ، tina_24 ، نقشینه ، rozalina
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ عصر توسط asal2012.)
ارسال: #10
آرایشگاه مارس دیگه 122 گلسار نیست.عوض شده.اومده اول گلسار بالای بانک قوامین طبقه آخر.
اینم شمارش:7235028

یه آرایشگاه هم تو سبزه میدون هست به اسم مژه .ولی دقیقا نمیدونم کجاش!! فقط تعریفشو شنیدم

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
 سپاس شده توسط zi zi ، kameliya ، كمند ، 1375
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام