• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

ارایشگاه خوب در تبریز

۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #71
RE: ارایشگاه خوب در تبریز
اره واقعا...کلی پول مزه مصنوعی که واسم گذاشته بود کلی پولش بود ...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #72
(۱۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ عصر)ghazali نوشته است:  اره واقعا...کلی پول مزه مصنوعی که واسم گذاشته بود کلی پولش بود ...

دمش گرمSmile بهش بگو تو رو خدا این کارارو ادامه بده بلکه بقیه هم یاد بگیرنAngelBig GrinNew1
خلاصه عکست خیلى قشنگهNew1

This day I will marry my friend, the one I laugh with, live for, dream with, loveHeart
 سپاس شده توسط ghazali
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #73
بچه ها آرایشگاه آس مد که کلی هم پولشه و تو هتل پارسه رو کسی میشناسه؟؟ یا رفته؟؟

شدم عروس 14 شهریور 94...
همه چیز به بهترین نحو برگزار شدHeartخدایا شکرت
13 شهریور جشن حنا، ،14شهریور جشن عروسیمون، 17 شهریور سالگرد عقدمون، 19 شهریور تولدم!!! شهریور ماه شانس من
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #74
اس مد که من دیده بودم مزونلباس عروس بود!!! ارایشگاه هم داره؟؟؟ البته من خودم نرفتما یه بار زنگ زدم ساعت باز بودن مزون رو پرسیدم...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #75
آس مد عزیزم مزون هستش نه آرایشگاه
تو هتل پارس قبلا یکی از اتاق هاش که آرایشگاه بود و الان تعطیل شده آس مد رفته همون اتاق رو اجاره کرده و مزون عروس گذاشته .
اون آرایشگاه هم شعبه 3 ثانی بود که دیگه نیست.، ظاهرا نتونسته بود کار کنه.
 سپاس شده توسط bride92 ، ghazali
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #76
ارایشگاه سانی چه خرج و مخارجی هم کرد وقتی میخواس اون شعبه پارس رو بزنه...تو تالارش یه مهمونی و یه شوی عروس انچنانی داشت... ولی من نمیدونستم اون شعبه رو جمع کرده!!! راستی بچه ها کسی کار شینیون "سانی" رو دیده؟ یه شینیون ساده میخوام

۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ عصر توسط هاني.)
ارسال: #77
بچه ها جون سلام.حالا این خانوم فرد تا کی قراره به کار تست رایگانش ادامه بده؟؟؟من عروسیم تیر ما هست به منم میرسه یا نه؟؟؟
راستی اونایی که رفتن میشه آدرس دقیق یا شماره تلفنش رو بدن؟؟؟/واینکه چند میگیره؟؟؟

بچه ها جونی که رفتن پریا شعبه ال گلی کدوم آرایشگرش خوبه؟؟؟
آدرس خانم فرد هم میخوام یا حداقل شمارش؟؟؟

يه عروس ماه شدم
18 شهريور،بهترين روز زندگيم شد
خدايا شكرتتتتتتتتتتتتتتتت
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #78
بچه ها جون سلام .میشه یه جای خوب معرفی کنین واسه جوانسازی پوست؟؟؟

يه عروس ماه شدم
۱۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #79
(۱۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ عصر)هانی نوشته است:  بچه ها میخواستم 1جای خوب واسه رنگ ومش پیشنهاد بدم کارش خیلی عالیهههههههههههههه.من رفتم اونجا رنگ موهام فوقالعاده شد.البته من مش نکردم فقط فندقیش کردم ولی همه دارن غش میکنن بخاطرش
آرایشگاه مهسا.تقاطع 17شهریور ولاله زار.جنب بانک سپه.دقیقا نبش چهارراهه.اسم رنگ کار اصلی مرجان خانم هست.

عزیزم لطفا شماره تلفن هم بذار مرسی دوستم.راستی چند میگیره برا رنگ و مش؟New1
۲۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #80
غزل جونم بله عزیز.دوست من هر یک ماه یه بار میره رنگ ومش.یه بار یه آرایشگر بی انصافی انقدر موهاشو خراب کرده بود که افتضاااااااااااااح در حد المپیک.هم رنگش هم خود موها.موقع شونه کردن همش دستش اومد.بعد داد کوپش کردن اون آرایشگر بهش گفته بود که موهای تورو فقط مرجان خانم میتونه درست کنه.بعد از اون من رفتم بعد چند نفر دیگه...
به نظر من عالیه ه.مرجان خانم یه دختر داره به اسم مهسا که آرایشگر اصلی عروس اونه.بری موهاشو ببینی میتونی خودت درمورد کار مامانش قضاوت کنی.مال اون دکلره بود(3-4ماه پیش) ولی واقعا ماه بود

يه عروس ماه شدم
 سپاس شده توسط ghazali
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد