• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ارایشگاه خوب در تبریز

۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #31
RE: ارایشگاه خوب در تبریز
(۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ عصر)آیاتای نوشته است:  
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ عصر)architect نوشته است:  اخه میدونی من نمیخوام قیافم زیاد عوض شه واسه همین انتخاب ارایشگاه خیلی سخته کارای فریما رم رفتم دیدم خوبه اما برا من خوب نیست چهره ها خوب بود اما 1 تومن گفت خیییییلی گرونهHuh به نظرت چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا من چهره ها رو واسه این نرفتم که آرایش خواهرشوهرم غلیظ بود من اونجوری نمیخواستم چون بهم اصلا نمیاد...ولی چند وقت پیش 5 تا عروس از فریما دیدم همشون خوشکل بودن منم دیگه زیاد سخت گیری نکردم چون تبریز هم نیستم دیگه فریما رو اوکی کردم.......همه میگفتن فریما بالای 1 تومن میگیره من که رفتم گفت بین 700 تا 900 که واسه من 800 گرفت..چهره ها رو پرسیدی مطمینی 1 میگیره؟

اره تازه گفت با تاج 1100Surprised البته گفت باهام کنار میاد اصلا گیج شدم منم شنیده بودم که چهره ها غلیظ ارایش میکنه اما یه عکس دیدم گفت مال 10 روز پیشه خیلی ناز بود...
 سپاس شده توسط سولماز 91
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #32
اره منم رفتم پرسیدم گفت 700 الی 900 تومن خود فریما ولی چهره ها گفت 1100 با تاجConfused
 سپاس شده توسط سولماز 91
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ عصر توسط ghazali.)
ارسال: #33
خانوما یه توصیه میکنم که اصلا اصلا اصلا عکسای البومای عروسی رو که ارایشگاها بهتون میدن رو باور نکنید و تا وقتی چند تا ارایش از نزدیک ازشون ندیدید رزرو نکنید.عکساشون کلییییییییی روتوش و فتوشاپ دارن!!!!!!!!!!

یه ارایشگاه تو ولیعصر هست پشت مسجد امام صادق به اسم""""""""مانکن""""""".........من هم عروسش رو دیدم هم ارایش معمولیشو....ملایم و ناز ارایش میکنه...اگه شماره شو پیدا کردین یه زنگ بزنین بپرسین کی عروس داره برین ببینین...

یه سوال هم دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ::::::::::::: کسی یه کلاس """""""""""رقص فارسی """"""""" که خیلی قشنگ اموزش بده سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
 سپاس شده توسط سولماز 91
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #34
بچه ها من تاکیدا میگم اصلا برا آرایش سانی نرید چه عروس چه غیره
من که عروسشو دیدم واقعا بد بود. اصلا همه می دونن تخصص سانی (شعبه مهرگان) به خاطر شینیون کار ماهرش فقط مو هس
در ضمن یه سری به آرایشگاه رامونا تو ولیعصر بندازید. دخترخالۀ من اونجا رفته بود واقعا محشر کرده بودش. خیلی عالی
 سپاس شده توسط asi ، سولماز 91
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ صبح توسط ghazali.)
ارسال: #35
(۲۱-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ عصر)pink girl نوشته است:  دوست جونا من جشن نامزدیم رفته بودم فریما و خود فریما ارایشم کردکارش واقعا عالی هست!همه کلیییییی تعریف کردن!
مینا فقط شنیون عروسای فریما رو میکنه!
اگه کسی به جز فریما ارایشتون بکنه شنیونتون با یکی دیگست!
من خیلی ازش راضی بودم و به راحتی و بدون هیچ فکر کردنی رفتم و واسه عروسیمم رزروش کردم Smile

من واسه عروسی داداشم رفتم پیش فرناز.موهامو کیا درست کرد.خیییلللللللیییی قشنگ شد.تو از شینیون مینا راضی بودی؟ در حد خیلی خوب بود؟ اخه من شنیده بودم کیا کارش بهتر از میناس!

(۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ صبح)ghazali نوشته است:  
(۲۱-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ عصر)pink girl نوشته است:  دوست جونا من جشن نامزدیم رفته بودم فریما و خود فریما ارایشم کردکارش واقعا عالی هست!همه کلیییییی تعریف کردن!
مینا فقط شنیون عروسای فریما رو میکنه!
اگه کسی به جز فریما ارایشتون بکنه شنیونتون با یکی دیگست!
من خیلی ازش راضی بودم و به راحتی و بدون هیچ فکر کردنی رفتم و واسه عروسیمم رزروش کردم Smile

من واسه عروسی داداشم رفتم پیش فرناز.موهامو کیا درست کرد.خیییلللللللیییی قشنگ شد.تو از شینیون مینا راضی بودی؟ در حد خیلی خوب بود؟ اخه من شنیده بودم کیا کارش بهتر از میناس!

Huh

رامونا فکر کنم ولیعصره.پروین اعتصامی.اسم کوچه شو نمیدونم ولی اگه همون باشه تو همون کوجه یه ارایشگاه دیگه به اسم الناز هست.دوست منو تو عروسیش خیلی خوشگل ارایش کرده بود

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
 سپاس شده توسط سولماز 91
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #36
(۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ عصر)asi نوشته است:  رامونا کجای ولیعصره؟

عزیزم پروین اعتصامیه ولی من چون خودم نرفتم آدرس دقیقشو نمی دونم
شماره تلفنشو می دم خودت زنگ بزن آدرس دقیق بپرس: 3330922
 سپاس شده توسط asi ، سولماز 91
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #37
کسی هست که کمکم کنه؟... من آرایش خیلی ملایم می خوام... بودجه محدودی هم دارم... می خوام برم اسکان بگم نامزدیمه... اگه بگم نامزدیه، تور و تاج برام می ذاره؟
۲۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #38
قیمت عروس های اسکان از چند تومن شروع می شه؟
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ صبح توسط ندا بالا.)
ارسال: #39
سلام دوستان پریا تو نصف راه کارش خوبه یا شعبه ائل گلی؟کسی تجربه آرایش تو هر دو شعبه رو داره؟
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #40
بچه ها من یه هفته ی دیگه میخوایم یه عقد بگیریم که تو خونه اس و تقریبا شبیه جشنه که خودمونیه.... من الان فقط 18 سال دارم. خودم فریما رو در نظر گرفتم ولی میگن عروسای فریما عینه همن... دوس ندارم سنم بیشتر نشون بده... آرایش هم دوس دارم چشمامو لنز بذارم و سیاه و عربی کار کنن ولی در کل قیافه ی خودم معلوم باشه... درضمن واسه عقد اپیلاسیون کل بدن و ایربراش بدن و بخور صورت و ماسک صورت و مانیکور و پدیکور و شنیون و آرایش میخوام... فک میکنید با این همه خدمات ازم چقد بگیرن؟؟؟ کدوم آرایشگاه این خدماتو به صورت عالی ارئه میده؟ درضمن میخوام که آرایشگرم ازم نظرخواهی کنه,چون بعضی از آرایشگرا مثل چهل گیس با خشونت جواب آدم رو میدن و نظرخواهی نمی کنن.... حالا می تونین جوابای سوالامو بدین و بهم در این مورد کمک کنین؟؟و این سوال هم دارم که فریما خودش مزونلباس عروس و تاج عروس هم داره؟؟ یعنی میشهلباس عروس و تاج از اونجا کرایه کرد؟

شدم عروس 14 شهریور 94...
همه چیز به بهترین نحو برگزار شدHeartخدایا شکرت
13 شهریور جشن حنا، ،14شهریور جشن عروسیمون، 17 شهریور سالگرد عقدمون، 19 شهریور تولدم!!! شهریور ماه شانس من
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام