• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ارایشگاه خوب در تبریز

۱۲-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #21
RE: ارایشگاه خوب در تبریز
من عروس آرایشگاه های مهناز اسکان پریا ابروکده و فریما رو دیدم آخر فریما رو انتخاب کردم اونقدرا هم که همه میگفتن گرون نبود
۲۱-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #22
دوست جونا من جشن نامزدیم رفته بودم فریما و خود فریما ارایشم کردکارش واقعا عالی هست!همه کلیییییی تعریف کردن!
مینا فقط شنیون عروسای فریما رو میکنه!
اگه کسی به جز فریما ارایشتون بکنه شنیونتون با یکی دیگست!
من خیلی ازش راضی بودم و به راحتی و بدون هیچ فکر کردنی رفتم و واسه عروسیمم رزروش کردم Smile

پيج من تو اينستاگرام~~> _._nasim_._
New2
۲۱-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #23
بچه ها پریا چند میگیره؟؟
در چه حدیه آرایش و شنیون و رنگ مو و این حرفا کلا با هم چند میگیره پریا؟؟

زندگی که همیشه آرزوشو داشتم شروع شد
خدایا بخاطر همه چی ممنونم تنهامون نذار ترو به امام حسینت قسم.New1
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #24
دوستان عزیزم من رفتم سالن اسکان هم برا عقدم هم برا عروسیم هر جا هم فکر کنی دنبال ارایشگاه رفتم اول رفتم بریا در حد متوسط رو به خوب بود بعد چهره ها که اصلا خوشم نیومد در قبال بول بزرگی که میگیره کاراییش زیر صفر بود بعدشم رفتم فریما که اونم عروساش بگیر نگیر داره چند تا البوم گذاشته که من زیاد خوشم نیومد ولی کارش خوبه یکیم حنانه اونم خوب بود ولی اخر سر با کلی برو بیا اسکان رو انتخاب کردم خداییـــــــــــش سنگ تموم برام گذاشت البته ارایشگرم مهدیه بود نه فریبا همه ازم خوششون اومده بود هیچ کس باور نمیکرد همه مگفتن دروغ میگی رفتی فریما ولی برین ببینین من رو تو عقدم موهامو باز درست کردن ارایشمو نه غلیظ نه محو ولی تو عروسی موهامو هایلایت کرد البته زیاد روشنش نکرد و نوع ارایشمو بطور کامل تغییر داد در کل ماه شده بودم
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ عصر توسط architect.)
ارسال: #25
(۲۶-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ صبح)یگانه نوشته است:  بچه ها من تو یه انجمن دیگه عضو شدم اکثریت نو عروس ها تو اون انجمن رفتن پیش خانوم فرناز فرد از همشون پرسیدم همه راضی ودن اونقدر تعریف می کردن میگن کارهاش بهتر از فریما و ....است ولی حتی نصف قیمت اونارو هم نمیگیره حتی قبل عروسی یه تست رایگان هم میکنه و عکس رایگان هم بهت میده اگه دوست داشتی قرار داد میبندی در غیر اینصورت که هیچ.کسی تو این انجمن خانم فرد رو میشناسه یاکاراشو از نزدیک دیده ؟بچه ها اگه اطلاعاتی در این مورد دارین بیاین بگین

اااااااااااا چه خوب تست قبل عروسی خیلی عالیه عزیزم این خانوم ارایشگاهش کجااااست؟Happy

(۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ عصر)fati نوشته است:  عزیزم اسکان تو راه الگلی هست بایین مجتمع مسکونی اسکان بدون رنگ و ... بخوای 500کمتر از 500 هم ارایشش خوبه

عروس خانوم مرسی شما کاراشو دیدی؟Wink
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #26
منروز چهارشنبه رفتماز نزدیک کاراشو دیدم خیلی عالیه به هر سبکی که بگین ارایشتون میکنه خودش هم با ادم راه میاد خیلی خانوم خوبی بود سبک خودش لایت اروپایی هستش که واقعا محشره ارایشگاهش تو ائل گلی-فلکه خیام-25متری سینا-ارایشگاه اشراف-اگه خواستی بهم بگو شماره موبایلشو پیام خصوصی بزنم خودت هماهنگ شو برو از نزدیک کاراشو ببین ولی اگه خواستی بری اول زنگ بزن بعدا
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #27
تو عقدم 250 گرفت تو جشنم هایلایت کرد چون موهای من خیلی بلند بودن هایلایتم گرون شد 150 شد فقط ارایشم 500 بود که 50 تخفیف داد با رنگم رو هم شد 600 ولی می ارزید عالی بود برین از نزدیک کارشو ببین
 سپاس شده توسط param
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #28
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ عصر)آیاتای نوشته است:  
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ عصر)architect نوشته است:  بچه ها بین چهره ها و سانی کدومو پیشنهاد میکنید؟ لطفا سریع جواب بدید

من چهره ها رو پیشنهاد میدم

ایاتای جون عروس هر دوشو دیدی؟Huh شما خودت کجا رو انتخاب کردی؟
 سپاس شده توسط سولماز 91
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #29
عزیزم راستشو بخوای سانی رو نرفتم ببینم چون دوستم راضی نبود ....ولی خواهرشوهرم چهره ها رفته بود خیلی ناز شده بود ...من خودم فریما رو رزرو کردم
 سپاس شده توسط سولماز 91
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #30
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ عصر)architect نوشته است:  اخه میدونی من نمیخوام قیافم زیاد عوض شه واسه همین انتخاب ارایشگاه خیلی سخته کارای فریما رم رفتم دیدم خوبه اما برا من خوب نیست چهره ها خوب بود اما 1 تومن گفت خیییییلی گرونهHuh به نظرت چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا من چهره ها رو واسه این نرفتم که آرایش خواهرشوهرم غلیظ بود من اونجوری نمیخواستم چون بهم اصلا نمیاد...ولی چند وقت پیش 5 تا عروس از فریما دیدم همشون خوشکل بودن منم دیگه زیاد سخت گیری نکردم چون تبریز هم نیستم دیگه فریما رو اوکی کردم.......همه میگفتن فریما بالای 1 تومن میگیره من که رفتم گفت بین 700 تا 900 که واسه من 800 گرفت..چهره ها رو پرسیدی مطمینی 1 میگیره؟
 سپاس شده توسط سولماز 91
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام