• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ارایشگاه خوب در تبریز

۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #11
RE: ارایشگاه خوب در تبریز
سلام من واسه ارایشگاه فریمارو انتخاب کردم کاراش بیشتر لایت و اروپاییه 500 میگیره .کارای عروش چهره ها رو هم دیدم بیشتر چشمارو کار میکنه از فریما غلیظ تر کار میکنه اونم کارش خوبه
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #12
پریا جان تو رفتی ابروکده مختاری کدومش ارایشت کرده بود آخه اونا چند تایی هستن منم میخوام برم اونجا ولی موندم خانم ترکان رو انتخاب کنم یا مختاری یا درفشی یا دستوری و...
 سپاس شده توسط آيسل
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #13
بچه ها من میخوام ارایشم طوری باشه قیافم زیاد عوض نشه به نظرتون کجا برو بهتره؟
  • آرته
  • خرید اقساطی
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #14
مستانه جون کارای فریما خوبه عروساشم قشنگ درست میکنه من عروساشو دیدم خودمم میخوام برم پیشش
 سپاس شده توسط mastaneh
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #15
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر)Mandm نوشته است:  سلام عروس خانومای گل تبریزی
بچه ها من خودم آرایشگاهمو با اطمینان کامل انتخاب کردم..
فقط خواستم در مورد مختاری بگم.. من یه بار برای مراسم عروسی پسر عمم رفتم اونجا.. اولش به من گفتن آرایش از 35 داریم به بالا..منم آرایش آنچنانی نمی خواستم همون 35 رو خواستم.. اون روز آرایشگرش خانم درفشی بود که کلی منتظر نشستم تا اومد.. بعد گفت آرایش 35 تومنی رو صورتت می ماسه موادش خوب نیست و فلان..منم بعد از عقدم اولین بارم بود که می رفتم واسه آرایش بی تجربه بودم..خلاصه منو متقاعد کرد که برم فیش 70 تومنی بگیرم..
چشمتون روز بد نبینه.. خانمه منو هول هولکی آرایش کرد و رفت.. حتی ازم نظر هم نخواست.. رفتم شینیون (که اونم داستان خودشو داره) وقتی می خواستم از آرایشگاه بیام بیرون تمام دور صورتم (محل رویش مو) به خاطر شونه کشی توی شینیون رفته بود.. رنگ صورتم هم 5 برابر روشن تر از بدنم بود عین ماست.. احساس می کردم پوست صورتم کشیده می شه.. خلاصه من برای یه همچین آرایش و شینیونی روی هم 100 تومن پیاده شدم که اصلا اصلا راضی نبودم.. همسرم هم اصلا خوشش نیومده بود..
البته من کار بقیه رو ندیدم.. شاید کار خود خانم مختاری خوب باشه.. Huh این شد که من خاطره بدی از مختاری دارم..

عزیزم شما خودت کجا رو انتخاب کردی؟Wink
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ صبح
ارسال: #16
بچه ها من دیروز رفتم یه آرایشگاه دیگه به اسم عروس اشراف کارش فوق العاده بود حتما برین ببین بعد بگین فریماه خوبه یا این؟البته دسته پریا جون درد نکنه
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #17
عروس خانومایی که عروس فریما بودن واسه انتخاب تاج چی کار کردن از خود ارایشگاه کرایه کردن یا همراه با لباسشون از مزون کرایه کردن؟
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #18
کسی میدونه کدوم آرایشگاه تو تبریز کارای airbrush هم انجام میده ؟
آیا فریما برای عروساش استفاده میکنه؟

Mastaneh
۶-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #19
(۶-تير-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ عصر)sanaz jon نوشته است:  اره عزیزم میشه دید .500 میگیره

ساناز جون من یه ارایش ساده میخوام البته ساده که....قیافم نمیخوام زیاد عوض شه به نظرت ساناز واسه من خوبه؟Wink
۱۱-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #20
(۲-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ عصر)architect نوشته است:  
(۲-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح)Mandm نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ عصر)architect نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر)Mandm نوشته است:  سلام عروس خانومای گل تبریزی
بچه ها من خودم آرایشگاهمو با اطمینان کامل انتخاب کردم..
فقط خواستم در مورد مختاری بگم.. من یه بار برای مراسم عروسی پسر عمم رفتم اونجا.. اولش به من گفتن آرایش از 35 داریم به بالا..منم آرایش آنچنانی نمی خواستم همون 35 رو خواستم.. اون روز آرایشگرش خانم درفشی بود که کلی منتظر نشستم تا اومد.. بعد گفت آرایش 35 تومنی رو صورتت می ماسه موادش خوب نیست و فلان..منم بعد از عقدم اولین بارم بود که می رفتم واسه آرایش بی تجربه بودم..خلاصه منو متقاعد کرد که برم فیش 70 تومنی بگیرم..
چشمتون روز بد نبینه.. خانمه منو هول هولکی آرایش کرد و رفت.. حتی ازم نظر هم نخواست.. رفتم شینیون (که اونم داستان خودشو داره) وقتی می خواستم از آرایشگاه بیام بیرون تمام دور صورتم (محل رویش مو) به خاطر شونه کشی توی شینیون رفته بود.. رنگ صورتم هم 5 برابر روشن تر از بدنم بود عین ماست.. احساس می کردم پوست صورتم کشیده می شه.. خلاصه من برای یه همچین آرایش و شینیونی روی هم 100 تومن پیاده شدم که اصلا اصلا راضی نبودم.. همسرم هم اصلا خوشش نیومده بود..
البته من کار بقیه رو ندیدم.. شاید کار خود خانم مختاری خوب باشه.. Huh این شد که من خاطره بدی از مختاری دارم..

عزیزم شما خودت کجا رو انتخاب کردی؟Wink

سلام عزیزم
من پریا رو انتخاب کردم.. البته یعد از 4-5 بار آرایش و شینیون 30 تومنی که اونجا داشتم و هر بار کلی از دوستان و آشناها آدرس آرایشگاه رو ازم خواستن..Wink

عروس خانوم میشه ادرسشو به منم بدی؟Wink

architect جون آدرسش جاده ائل گلی فلکه خیام..جنب گل رکس (البته اگه از راهنمایی بری نرسیده به فلکه خیامه.. سمت چپ)
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام