ادرار سوختگی

۹-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #1

ادرار سوختگی
به درخواست نونو عزیز
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، نونو ، ❤...M...❤
۱۰-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #2

RE: ادرار سوختگی
بچه رو زودی بشوری و عوضش کنی که باسنش و جاهای دیگش نمیسوزه :|

بهترین راه اینه که ادم هواسش به بچش باشه تا نسوزه ههه

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #3
اول همیشه مراقبت کن بعد کرم ماستلا بزن که نسوزه واقعا عالیه

...
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۱۰-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ صبح
ارسال: #4
به نظرم من برای سوختگی
چه برای بزرگ تر ها چه کودکان
پودر بچه از همه چیز بهتره

عاطی...الما...شقایق...گوهر...محبوبه...شاداب...ریحانه...
ما خانواده ی جدایی ها بودیم...
دلم برای پارسال تنگ شدهHeart
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ عصر توسط نونو.)
ارسال: #5
سراب جان از اون نظر که مسلما زود به زود ممی شوریم و حواسمون هست
ولی ادرار سوختگی به علتهای مختلفی ایجاد می شه که یکی از عللش دیر شستن نی نیه
...

حالا نی نی ما از بس که بعده هر ادرار شستیمش پوستش خشک و قرمز شده
موستلا هم بعده هر شستشو استفاده کردیم خیلی تاثیری نداشته پودر بچه هم که میگن چون ممکنه ذراتش وارد ریه بشه دکترا ردش کردن
کرم مانندش اومده تو بازار که روش نوشته روی پوست ملتهب استفاده نشه
با ADچرب کردن خوبه واسه خشکی؟

مامانایی که مشکل ادرار سوختگی . خشکی رو تجربه کردن نظر بدن لطفا

این روزا ....
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ صبح توسط tapesh.)
ارسال: #6
پمادزینک اکسایدهم خوبه.
نه سراب جان فقط این نیست که بچه راسریع بشوری ودچارادرارسوختگی نشه،این که شماگفتی فقط یه قسمتیشه...
توی تابستون که هواگرمه بچه هابیشترادرارسوختگی میگیرن،نمیشه که بچه رابازبذاری که هوابخوره...
اگه تجربه ی خاصی برای جلوگیری ودرمانش دارین بگین لطفا

پسری که باعشقش مثل یک پرنسس رفتارمیکنه...
ثابت میکنه که تودست یک ملکه بزرگ شدهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط نونو ، امیلی*
۱۵-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #7

کرم ضد سوختگی موستلا که عالیه ، حرف نداره
یکیش که برای استفاده روزانه است و خیلی خوبه، یعنی لازم نیست حتما بچه دچار سوختگی بشه تا ازش استفاده کنی، هر روز وقتی بچه رو میشوری و خشک میکنی، بعدش ازش بزنی خیلی خوبه، اسمش هم هست کرم ویتامین بریر موستلا
اون یکی هم که مخصوص ادرار سوختگی های متوسط تا شدید هست، ترمیم پذیریش عالیه، یک بار نهایت دو بار بزنیش، بچه خوب ِ خوب میشه، اسمش هم کرم استلاکتیو دیاپر موستلا هست
کرم ضد سوختگی آیروکس هم خوبه، من راضی بودم، هنوزم آیروکس دارم، بعضی وقتا که بچه ها دچار عرق سوختگی میشن، میزنم به روناشون، خیلی خوبه
به نظرم از اون کرم روزانه موستلا استفاده بشه، دیگه جایی برای سوختگی های عمیق پای بچه نمیمونه اصلا
اصلا ضرورتی نداره که حتما بعد از هر بار ادرار بچه رو بشوری ، روزی یک مرتبه کافیه
تازه بعضی وقتا که روزی دو بار هم لازم میشه آدم بشوره بچه رو
چرب کردن با ویتامین AD هم کلا خوبه و ضرری اصلا نداره

تنها یک نیروست که قدرت واقعی دارد
و آن نیروی محبت است.
آدمی که عشق می ورزد، دنبال قدرت نمی رود
او خود صاحب قدرت است. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط نونو ، kosar ، امیلی*
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #8

بعد از شستن حتما پاهای بچه باید خشک بشه بعد دوباره پوشک بشه
مطمئن بشید که به پوشک حساسیت نداره
کرم ماستلا و زینک اکساید برای سوختگی خیلی خوبه
وقتی بچه سوخته از دستمال مرطوب استفاده نکنید چون سوختگیو بیشتر میکنه و پوستو ملتهب میکنه با آب ولرم بشورید بچه رو و با دستمال نم چین کنید ( یعنی دستمال رو بذارید و بردارید روی پوست نکشید ) و بذارید یکم هوا بخوره تا خوب خشک بشه
اینا چیزایی بود که یادم میومد پسر من کلا یکی دوبار بیشتر نسوخت اونم زمانی بود که حواسم نبود که ببخشید (پی پی ) کرده بود و یکم دیر شستمش ولی در کل هروقت ادرار هم میکرد با آب میشستمش خیلی کم از دستمال استفاده کردم چون دکترش تاکید کرد که هربار پوشکشو باز میکنی با آب بشورش
نقل قول
 سپاس شده توسط kosar ، امیلی* ، bahar khanom ، اتيشپاره
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #9
خدا رو شکر پسر منم که الان یک سال و 7 ماهشه یکی دو بار بیشتر نسوخت. منم هر با آب پسرمو می شستم، مخصوصا حواسم بود وقتی پی پی می کرد سریع بشورمش. بعدش با یک حوله ی کوچیک یا از اون کهنه آماده ها که جذب آب خوبی داره خشکش می کردم. حوله یا کهنه رو هم یه جای تمیز پهن می کردم تا استفاده بعدی خشک بشه و میکربی هم نشه. البته حوله یا کهنه رو هر روز یا دو روز یک بار می شستم. (چند تا از این حوله ها و کهنه ها داشتم) وقتی هم که احساس می کردم پوستش داره حساس می شه کرم بدون عطر و رنگ سمین براش استفاده می کردم. راستی پسر من به اکثر پوشک های ایرانی به خصوص به پوشک مای بیبی حساسیت داره و من مولفیکس استفاده می کنم براش.
یه نکته مهم دیگه اینه که تو هوای گرم به بچه آب کافی بدیم که ادرارش غلیظ نشه ادرار غلیظ سریعتر باعث سوختگی می شه. در ضمن تو هوای گرم هر 3-4 ساعت یک بار پوشک بچه رو باید عوض کرد.

من سایت طراحی میکنم در طرح های سفارشی و با قیمت مناسب، منتظر سفارشاتتون هستم.
نقل قول
 سپاس شده توسط امیلی* ، اتيشپاره
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #10

بهترین روش درمان ادرار سوختگی کودک چیست ؟
بهترین معالجه این است که کودک خود را با تعویض پوشک خشک و تمییز نگه دارید . اگر هوا گرم است و کودک می تواند بیرون از خانه و یا در اتاقی که کف آن براحتی قابل تمییز کردن است بازی کند ، پوشک او را تا حد امکان باز بگذارید تا هوا روند ترمیم را سرعت بخشد . همچنین باید از پوشکهای یک بار مصرف و مواد شوینده فاقد عطر و مواد افزودنی استفاده کنید ؛ اگر ادرار سوختگی ناشی از حساسیت باشد ، احتمالا" این مشکل را برطرف خواهد ساخت.
بهداشت کودک

یک ادرار سوختگی باید در عرض 3 تا 4 روز با درمانهای خانگی برطرف شود . اگر بثورات کودک شما باقی ماند ، گسترش یافت ، یا بدتر شد ، به پزشک مراجعه کنید

بهترین دفاع در برابر ادرار سوختگی خشک نگه داشتن است ، برای کمک این 5 مرحله را دنبال کنید :
* پوشک کودک را هر چه زودتر پس از خیس شدن یا آلودگی تعویض کنید .
* ناحیه تناسلی کودک را به دقت پس از هر اجابت مزاج تمییز کرده و بگذارید خشک شود .
* باسن کودک را با لایه نازکی از یک پماد محافظتی بپوشانید ، ولی از پودر ؟ ؟؟؟؟؟ استفاده نکنید چون ممکن است وارد ریه های کودک شود .

منبع: http://www.beytoote.com/baby/malady-baby...urine.html

اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیه...
*
شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ❤...M...❤ ، امیلی*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام