• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین

۲-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین
مراسم اهدای جوایز مسابقه “باشکوه ترین میزبانی من” روز جمعه بیست و سوم خرداد ماه 93 مصادف با عید نیمه شعبان در جمع صمیمانه ای با حضور برندگان ، شایستگان تقدیر، انجمن نوعروس و مدیران صنایع چینی زرین ایران برگزار گردید.
در ابتدای برنامه آقای ایزد توکلیان مدیر صادرات صنایع چینی زرین ایران ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تبریک به برندگان ، مختصری در مورد تاریخچه شرکت و سابقه 130 ساله مجموعه زرین توضیحاتی ارائه دادند و سپس به نکاتی در مورد نحوی اجرای مسابقه، قرعه کشی و داوری اشاره کردند.
ایشان همچنین در مورد، تصمیم مدیریت ارشد چینی زرین جهت برخورداری کلیه شرکت کنندگان مسابقه از 5 درصد تخفیف ویژه در خرید از فروشگاههای خانه زرین تا پایان شهریور ماه، اطلاع رسانی کرده و اعلام نمودند که همه شرکت کنندگان در این رقابت بزرگ برنده اند و شایسته تقدیر و تحسین می باشند.
در ادامه آقای علی دادگر مدیر اجرایی مسابقه عکس "باشکوه ترین میزبانی من، با سپاس از برندگان و شایستگان تقدیر ، هدف از اجرای این مسابقه را به چالش کشیدن سلیقه و مهمان نوازی بانوان ایرانی عنوان کردند و ضمن اظهار شگفتی از تعداد استقبال بی نظیر شرکت کنندگان تلاش، حسن سلیقه و خلاقیت آنان را ستودند.

[تصویر: اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین] [تصویر: اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین]

وی تصریح کرد "مسابقه باشکوه ترین میزبانی من ، طی دو ماه و نیم 300 هزار بازدیدکننده داشته است و در این مدت بیش از 600 اثر در مسابقه شرکت کردند که برای کسب جوایز رقابت تنگاتنگی با یکدیگر داشتند.. وی به انعکاس خوب این مسابقه در سایت های خبری ، عکاسی و شبکه های اجتماعی اشاره کرد و از همکاری مدیران انجمن نوعروس نیز قدردانی کردند.

آقای محسن نفر مدیر انجمن نوعروس نیز ضمن ایراد سخنانی از کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه بزرگ و تلاش و رقابت سالم آنها سپاسگذاری کرد و اجرای این مسابقه را در انجمن های نوعروس مثبت و سازنده ارزیابی کرد.
در ادامه این برنامه صمیمی ، تنی چند از برندگان و شایستگان تقدیر نظر خود را در مورد ایده برگزاری مسابقه و هیجان این رقابت دوست داشتنی اعلام کردند و در مورد ادامه چنین مسابقاتی در فضای مجازی اظهار امیدواری کردند.
این مراسم با اهدای جوایز به نفرات برتر و شایستگان تقدیر و عکس یادگاری مراسم به پایان رسید. از شما دعوت می کنیم برای دیدن تصاویر این رویداد اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده خبر در سایت چینی زرین اینجا را کلیک کنید.

پیج اینستاگرام من رو برای ارتباط سریعتر فالو کنید
@mr_nafar
 سپاس شده توسط سراب ، soudi ، hasti_d ، F ♥ S ، My dear 90 ، lady-nazy ، mim mim ، پری سا ، khoshhalam ، fatemeh64 ، zahrali ، دخترصبور ، مهربانو ، Moonlight ، karaneh ، Fatema414 ، گوگوش ، m.t ، وفا ، lo-iii Jlc
۲-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #2

Smile RE: اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین
سلام ، تبریک میگم به همگی Smiling
دوستای گلم کدوم به کدومید شماها ؟ مشتاق دیدار Lub
اون آقاها توی سایت نوعروس !!! چیکار می کردند ؟ یعنی خودشون برنده هستند ؟ Huh

ببخشید اینجا پُست گذاشتم آخه برای جای سوال بود Blush

لحظه هایم نازنیند
وقتی حضورِ نازنینِ تو را دارم
وقتی که لحظه لحظه ی عمرم آکنده از عطر حضور توست، ♥خدای مهربانم ♥
 سپاس شده توسط soudi ، khoshhalam ، hasti_d ، mona*m ، nanaz ، سراب ، شه بانو ، hani moon
۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ عصر توسط پری سا.)
ارسال: #3

RE: اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین
(۲-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ صبح)lady-nazy نوشته است:  سلام ، تبریک میگم به همگی Smiling
دوستای گلم کدوم به کدومید شماها ؟ مشتاق دیدار Lub
اون آقاها توی سایت نوعروس !!! چیکار می کردند ؟ یعنی خودشون برنده هستند ؟ Huh

ببخشید اینجا پُست گذاشتم آخه برای جای سوال بود Blush

نازی باید بری تو تاپیک پرسش و پاسخ بنویسی عزیزم نه اینجا Big GrinTongue

منم همین سوالا رو دارم دقیقا Big Grin

به همه ی دوستای عزیزم تبریک میگمممممم، اونایی که دوربین بردن، دوربینشون رو بدن به اونایی که گوشی بردن تا از گوشیشون یه عکس بگیرن اینجا بذارن Cool اینجوری ما هم گوشی رو میبینیم هم کیفیت دوربین رو Big Grin

مبارکتون باشه New1New1New1

سپاس شده توسط khoshhalam ، hasti_d ، lady-nazy ، mahsa and saeed ، *آوا* ، سراب ، Alice13 ، شه بانو ، hani moon
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۲-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #4
منم برنده شدم البته اثار شایسه ادرس دادیم جایزه خبری نیست گناه ما چیه نتونستیم بریم تهران؟

آیا در این دنیا کسی هست بفهمد
که در این لحظه چه می کشم ؟ چه حالی دارم؟
چقدر زنده نبودن خوب است ، خوب خوب خوب

دکتر علی شریعتی
 سپاس شده توسط darvag ، YALDA68 ، nina63 ، زرین ایران ، فروغ بنی
۲-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #5
دوستان عکس دسته جمعی که تو سایت چینی زرین گذاشتن تصویر کدوم از کاربرا هستن؟ عاقا خب دوس دارم بدونمShy

خدایا داده و نداده ات را شکر
چرا که دادنت نعمت است و ندادنت حکمت

مرسی خداجونم که همیشه باهامیHeart
 سپاس شده توسط darvag ، Aroose Maloos ، سراب ، شه بانو ، hani moon
۲-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ عصر توسط mhdshs.)
ارسال: #6
یکی از عکسها بک گراندش فتوشاپ داشت نمیدونم چرا :دی
اون اقائه همونی بود که سایت براشون منحصرا 24ساعت باز شد که عکسشو بزاره؟! ماشالله!
لوس بازی درنیارید بگید تو عکس کدومید توی 2تا سایت پربیننده شیر شدید چیزی کم نمیشه بگید کدومید! اصلانشم بگید اون بسته های روی زمین چیه؟!

بعد یه چیزی محسن نفر همون نالیکسه؟!
آقای نفر؟! خخخخخخ لو رفت!

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
 سپاس شده توسط هستی 20 ، nazgol22 ، سراب
۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #7

بچه ها من چرا نمی تونم عکسهارو بزرگ ببینم همش کوچیکه !!!
 سپاس شده توسط سراب
۳-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #8
یکی از آقایان برنده جایزه اول بود ویکی از آقایان اومده بود جایزه نفر دوم رو بگیره
 سپاس شده توسط سراب
۳-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #9
دوستان مشتاق
این دوسته منه که بجای من رفته بود....
[تصویر: اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه چینی زرین]

3 (12)
 سپاس شده توسط soudi ، dokhtar irani ، mhdshs ، رونیا بانو ، nazgol22 ، معصومه ، parinaz joon ، *آوا* ، hanaa :) ، سراب ، tapesh ، sefid barfy ، زرین ایران ، ❤...M...❤ ، hani moon ، وفا ، lo-iii Jlc ، فروغ بنی ، nasrin_71
۳-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #10
فرزانه جان مبارکه
حالا جایزت چی بود
عکست کدوم ارسال بود؟

خدايا شكرت كه من چون تويي دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط فرزاااانه ، سراب
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام