• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )

۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ صبح توسط maryam goli 64.)
ارسال: #21
RE: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )
لباس عروسمو به همراه تور و شنل اجاره میدم. 250 تومن. کاملاً تمیز و سالم. هر کی خواست تخفیف هم داره. لباسم ساده و در عین حال خیلی شیکه.

[تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )]

جلوی لباسم 4 تا گل پارچه ای از جنس لباسم داره.

من به پایان نمی اندیشم...............همین دوست داشتن کافیست
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، neda khanom ، topol ، ماهی قرمز ، arela3298 ، دختر پـــاییز ، nasemma ، سپید بانو ، nanin69 ، farnoush ، nila1360 ، Tati Beauty ، tala680067 ، parastoo938 ، فائقه ، shaparak_p66 ، aroose91 ، banooomina ، mona*m ، sim* ، ajaghvajagh ، عروس بهاااار ، N3GAR ، صفا جون ، سراب ، raha19 ، ماهتــــــــاب ، sahar_shokri ، mariam65 ، zibamehr1377 ، sani.m
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ عصر توسط saeedehgh.)
ارسال: #22
لباس عروس
بالا تنه دانتل و دراپه
دامن دراپه از جنس حریر سیدان
سایز 38 تا 40
فوق العاده شیک
22 اسفند 92 عروسیم بود و تنها یکبار استفاده شده
قیمت 400 هزار تومن به همراه ژبون و کفش عروس به عنوان اشانتیون

عروس 22 اسفند . لباس عروسم رو برای فروش گذاشتم . به اینجا سر بزنید
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=3759791#pid3759791
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، پرینـاز ، arela3298 ، topol ، سپید بانو ، *mary ، farnoush ، Maedeh.Khanoom ، tala680067 ، parastoo938 ، فائقه ، mona*m ، sim* ، ajaghvajagh ، فرناز طهرانی ، marzieh411 ، سراب ، zizi66 ، elahe o hamid ، mariam65 ، zibamehr1377 ، sani.m ، ابریشمی
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #23
این لباس طبق ژورنال اروپایی توسط یکی از بهترین مزون های تهران دوخته شده... جلوی تاپش تماما کار دسته وملیله دوزی و سنگ دوزی داره و بسیار زیباست...هم در تاریکی وهم در روشنایی خیلی باشکوه و مجلل به نظر میرسه... ژپون متوسط داره و نه خیلی پفه و نه خیلی جمع... یه تور سر عروس زیبا و دو لایه هم داره ویه تاج خیلی شیک...با این لباس تو شب عروسیتون واقعا می درخشید و واقعا احساس می کنید که یک پرنسس زیباهستید...
به سایز 40-42 می خوره ولی میشه واسه کوچکتر هم سایز کرد...فقط هم یک بار استفاده شده...
نمونه این لباس رو تو میدان مادر 1200000 زده ...اجاره اش هم بالای 800 تومن...ولی من فقط 250 اجاره میدم به همراه تاج و تورش...می خوام افراد بیشتری اون احساس خوب رو تو شب عروسیشون داشته باشن و واسه خوشبختی و عاقبت به خیری همه دعا کنن....من تهران هستم...New1

خدايا ميدوني كه فقط تو رو دارم،راضي هستم به رضاي تو...
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، parastoo938 ، Gandoom ، ajaghvajagh ، سراب ، فتانه66 ، zibamehr1377 ، sani.m
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #24

سلام
عکسهارو خوب س ا ن س و ر کنید
وگرنه پاکیده میشود خخخخ

بوس
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، miss zahra ، mahsa and saeed ، parastoo938 ، سراب ، zibamehr1377 ، sani.m
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ صبح توسط parastoo938.)
ارسال: #25
سلام دوستان
من تازه عضو شدم.

من میخوام لباس عقدمو برای اجاره بذارم،تاریخ عقدم 29 دی 92 بود. سقف اجاره هم 300 تومنه. کت شنلی و کفشم داره،
چندتا عکس میذارم،بقیه عکسامو هروقت آتلیه داد براتون میذارم.
این لباس برای خودم 800 تموم شده.
کسی خواست برام پیام خصوصی بذاره تا شمارمو بهش بدم.

اینم کتشه، دور شنل و آستیناش و جلوی کت کار شده

عروس 1394/06/10

خونه: ۱۰۰:٪
جهیزیه: ۱۰۰٪
تالار: ۱۰۰٪
آرایشگاه: ۰٪
لباس: ۰٪
گل: ۰٪
آتلیه: ۰٪

تموم شهر خوابیدن.... من از عشق تو بیدارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa and saeed ، فائقه ، خانوم آقای موسوی ، neda khanom ، nadin301 ، Gandoom ، sim* ، ajaghvajagh ، فهیمه جون ، سراب ، zizi66 ، zibamehr1377 ، sani.m
۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #26
قیمت اجاره:300000
تور و کت و شنل:50000
اگه خواستید پیغام خصوصی بذارید.

خداروشکر عروسیمون به خوبی تموم شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، *FaRzAnEh* ، tala680067 ، mona*m ، sim* ، مرغ عشق مو طلایی ، فهیمه جون ، سراب ، smclassic ، sani.m
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ عصر توسط yardelia.)
ارسال: #27
اینملباس عروس من
پشت بندی مناسب برای سایز 38-44 ،کاملا تمیز در حد نو (یکبار پوشیده شده) همراه با تور بلند، شنل و دستکش.
300 میفروشمش هرکس خواست بهم پیغام خصوصی بده.New1

6 مهر 1391 New1
نقل قول
 سپاس شده توسط banooomina ، neda khanom ، tala680067 ، sim* ، Tati Beauty ، مرغ عشق مو طلایی ، tarlan 66 ، ajaghvajagh ، life.for.life ، zainab ، زیبای زیبا ، Nanas ، فرناز طهرانی ، سراب ، sani.m
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #28
این لباس رو فقط خودم پوشیدم
سایز 38- 40
قیمت اجاره 180000
قیمت فروش 250000

من به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد...
دوستای گلم اگر هر کسی لطف کنه و برای منم یه صلوات بفرسته انشالله مشکل منم به زودی حل میشه...Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، sim* ، مرغ عشق مو طلایی ، tarlan 66 ، ajaghvajagh ، فهیمه جون ، تندیس70 ، سراب ، zibamehr1377 ، sani.m
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ عصر توسط rajabi.)
ارسال: #29
Wink RE: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )
سلام به دوستای خوبم
لباس عروسمو اجاره می دم با قیمت خیلی مناسب
مدل اسکارلتی 2014 سایز 36-42 دکلته و پشت بندداره. قیمت به همراه تور و کت آستین بلند 200000 تومان و به همراه کیف و کفش سایز 38-39، 250000 تومان
در صورت تمایل تماس بگیرید و یا ایمیل بزنید
09125985372
mrajabi6511@yahoo.com
New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط sim* ، tala680067 ، مرغ عشق مو طلایی ، ajaghvajagh ، somi_b ، سراب ، zibamehr1377 ، sani.m
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ عصر توسط حلمای مامان.)
ارسال: #30
سلام منم لباس عروسمواجاره میدم.لباس من خیلی خوشگله تمام گیپوردانتله دنباله داره یه کت نیم تنه هم داره که تماماگیپوره سایزشم 38-40 هست چون پشتش بندداره اگه خواستین به من بزنگین کاملانووتمییزه فقطیه باربراعروسیم پوشیدمش.09124135895
http://8pic.ir/images/hu7l4yonbl8liy02jjxo.jpg

نقل قول
 سپاس شده توسط سپید بانو ، Bernadet ، tala680067 ، فرناز طهرانی ، سراب ، zibamehr1377 ، sani.m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام