• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )

۲۵-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #1

اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )
سلام دخترای خوشگل

New1New1New1

تاپیک قبلی با عنوان "لباس عروس با حداقل هزینه" به دلیل خارج شدن از اهداف و اعتراض دوستانتون بسته شد!Big GrinBig Grin

تو این تاپیک سقف قیمت اجاره و فروش میزاریم تا بتونیم به عروسهای دیگه کمک کنیم با بودجه پایین تر لباس عروسشون رو تهیه کنندWinkWink

*** قوانین این تاپیک ***

*** هر کاربر میتونه فقط یک پست با محتوای ماکسیمم 5 عکس بزاره Big Grin

*** عکسها باید از زوایای مختلف لباس باشه ( پشت، جلو، دنباله ..). عکسهای اضافی بدون تذکر مدیر، پاک خواهد شدTongue

*** اگر از متعلقات لباس ( کت، دستکش، تور، شنل و ... ) عکس میزارید میتونید بیشتر از 5 عکس در یک پست قرار بدید، به شرطی که از هرکدوم تنها یک عکس باشه ...Tounge

***کاربری که پستهای خودش رو نقل قول کنه یا پست قبلی رو حذف و لباسش رو در پست آخر قرار بده، پستهاش پاک میشه و اخطار دریافت میکنهUndecided

*** حراج زدم و آتیش زدم به مالم و به مناسب عید تخفیف زدم و اینا هم فقط تو پست خودتون باشه نه اینکه دوباره و سه باره پست بزاریدEmbarrasedEmbarrased

*** تمامی صحبت ها در خصوصی انجام میشه وگرنه صاحب عکس اخطار دریافت میکنهNew1New1

و نکته آخر:

*** سقف اجاره برای لباسهای عروس 300 هزار تومان و سقف فروشلباس عروس 450 هزار تومان هست و اگر مبلغ اجاره یا فروش لباستون بیشتر از این مبلغ هست لطفا در تاپیک اجارهلباس عروس و نامزدی مطرح کنید.Heart

New1New1New1New1New1New1New1New1

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط maedesaber2 ، SAHAR NAZ ، farnazi ، jupiter ، zi zi ، Maedeh.Khanoom ، عکاسباشی ، shirin bano ، yarauf ، رخشان ، س.م ، دختره تابستوون ، کیتی ، RL92 ، tarlan 66 ، فرشته ی نجات ، سراب ، آرزو گلی ، Zahra94 ، عشق محسن ، ajaghvajagh ، zibamehr1377 ، sani.m ، akhm6236 ، Maryam290
۲۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ عصر توسط bad girl.)
ارسال: #2
RE: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )
لباسم ژورنالی فروردین92 دوخته شده. شیک وقشنگه. دنباله داره. سنگ دوزیهاش کار دسته و تا پشتش ادامه داره
نباتی رنگه و سایزش بین 38 تا 42 هست. 400 میفروشم
تخفیف خورد : 250,000 ت

[تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )]

اینم عکسای بیشتر ک دوستای گلم خواسته بودن New1

خداییش آتیش زدم به مالم.......

کوروش کبیر:من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند!
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، topol ، HiddenBride ، Maedeh.Khanoom ، رخشان ، س.م ، shaparak_p66 ، کیتی ، MOSAFER KOCHOLO ، leila71 ، Azarjoon ، sim* ، parinaz70 ، tarlan 66 ، فرشته ی نجات ، فائقه ، 2015 ، Gandoom ، يگانه بانو ، سراب ، samane74 ، smclassic ، nazi68 ، ajaghvajagh ، sani.m ، golenarges ، Maryam290
۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ عصر توسط SamSamjoon.)
ارسال: #3
عروس خانمایی که مثل من طرفدار لباس شیک و ساده و اروپایی هستند، لباس نامزدی خواهرم برای فروش. فقط خودش پوشیده.
دکلته، ولی یه تور خوشگل پشت پاپیونی روش داره که مجزاست و می شه برش داشت.
سایز 38-40
قیمت 450 تومان

لطفا در رابطه با نحوه تحویل گرفتن لباس یا هر سوالی داشتین راجع به جزییات بهم پیام خصوصی بدین Smile

نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، س.م ، topol ، کیتی ، leila71 ، banooomina ، لولیتا ، فائقه ، Gandoom ، سراب ، samane74 ، bad girl ، nazi68 ، sani.m ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ عصر توسط سمانه*.)
ارسال: #4
سلام این لباسها رو گذاشتم واسه اجاره 150 ت . من تهرانم
اینم موبایلم 09126052129
[تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )][تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )]
[تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )][تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )]

عروسیمونم گذشت به خوبی و خوشی
ما موندیم و کلی بدهکاری 3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، zi zi ، Maedeh.Khanoom ، س.م ، دختره تابستوون ، topol ، کیتی ، Banoye khial ، leila71 ، Tinaaa91 ، sim* ، lovelygirl26 ، فرشته ی نجات ، فائقه ، miss sudi ، Gandoom ، nil0ufar ، سراب ، bad girl ، Narsis65 ، goli_sh66 ، sani.m ، Maryam290
۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ صبح توسط الی ناز.)
ارسال: #5
quote='الی ناز' pid='2380297' dateline='1379495907']

تخفیف خورد فقط 300 هزار تومان New2
سلام دوستان منم لباسمو اجاره میدم با تور بلند حاشیه دار و دستکش و دنباله لباس و کت(دنباله و دستکش رو بران از اروپا آوردن و من دستکشمو فقط تو دست سوفیا لورن دیدم تو tv Big Grin ولی جدی میگم بخدا) در ضمن دنباله لباس برداشته هم میشه لباسم به 36,38,40, میخوره Rolleyes لباس به هیچ عنوان تو تن من پائین نیومد که بکشمش بالا میتونید هماهنگ کنید بیاین ببینید پشتش هم بند داره در ضمن جدا هم خواستین دستکشامو اجاره هم میدم New2

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
نقل قول
 سپاس شده توسط ghazale paiizi ، نیازز ، دختره تابستوون ، س.م ، کیتی ، sun daughter ، leila71 ، Elnaaaz000 ، فائقه ، Gandoom ، Rijina ، يگانه بانو ، سراب ، zizi66 ، bad girl ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ صبح توسط sahparake_shomal.)
ارسال: #6
لباس عروس استین دار . 350فروش میزارم. گرگان و تهران . ساری میتونم تحویل بدم.سایز 42 پشت بندی به 38 40 هم میخوره. واستین دار.

لباس ها نو هستن و فقط یکبار پوشیدمشون
اینم عکسای بیشتر واسه دوستایی که خواسته بودن. شرمتده که کیفیت نداره . از رو البوم عکس انداختم

لیاس عروس استین دار میفروشم ( اجاره و فروش لباس عروس ارزان صفحه 2 ارسال12)
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، س.م ، yarauf ، maryam_68 ، leila71 ، فائقه ، سراب ، zizi66 ، bad girl ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290
۱۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ عصر توسط هانیه خانمی.)
ارسال: #7
سلام
این لباس عروسی من ه
مدلش ترکیبی از چند تا برنده
اول رفتم مزون نشون دادم گفت 3 تومن میگیره میدوزه دیدم خیلی میشه
خودم دوختم ش پارچه هاش تقریبا 900 تومن واسم در اومد

و با قیمت ۲۵۰ تومن اجاره میدمش
البته فقط و فقط ب کسی ک تضمین کنه صحیح و سالم برمیگردونه میدم
چون با جون و دل دوختمش و عاشقشم
*****به دلیل اینکه تولد همسرم نزدیکه و میخوام واسش کادو بخرم *****
*****تخفیف خورد: ۱۵۰ تومن*****
*****باز هم ب شرط صحیح و سالم برگردوندن*****

چون پول لازمم واسه تولد ،،کسی ک واقعا لباس رو بخواد بازم باهاش راه میام
سوال داشتین تو خصوصی ازم بپرسین

موارد تحویلی شامل :تاپ(سایز 36-تا-44 )+دامنه دنباله دار(سایز 36-تا-40(فیت سایز 38 میشه))+ژیپون+تور( دنباله دار و مغز دوزی دو طبقه)+کفش(سایز40)

تاپ

دامن

تور

کفش

اجاره سـفـره عـقـد 150 تومن
اجاره لباس عروس 150 تومن‏‏

مــــــــــژده مـــــژده

فــــــــقـــــــط
به سه نفراولی که لباس عروس یا سفره رو برای اجاره بخوان
هر کدوم به مبلغ ۱۰۰تومن اجاره میدم
هماهنگی تااخراسفندماه

اگه خواستین پیام خصوصی بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، *FaRzAnEh* ، m.r ، leila-h ، ghazale paiizi ، anahid91 ، کیتی ، sun daughter ، sabina ، نیلوفرم ، raha61 ، نازی نی نی ، leila71 ، Tati Beauty ، neda khanom ، فائقه ، zahra bala ، يگانه بانو ، سراب ، zizi66 ، bad girl ، vanya ، bahar - shz ، eliiii6323 ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر توسط هانی جان.)
ارسال: #8
این لباس علوسی منــــــــــــــــــــــــــه.... برای اجاره اینجا میزارم.... هرکی واقعاً قصد اجاره کردن داره پیغام خصوصی بده. بعد از عروسیم لباسمو دادم خشکشویی تمیز تمیـــــــــــزهBig Grin
لباسم دکلته است ولی چون اینجا باید با سانسور عکس بزاریم من واسه خودم آستین درست کردمBig Grin

این عکس پشت لباسمه که سنگدوزیش تا پشت دکلته هم ادامه دارهWink

این عکس جلوی لباسمه تماماً کار دسته من که از سنگدوزیش خیلی راضی بودمLub

لباسم چون از پشت بند می خوره برای سایز 38 تا 44 مناسبه. احتیاجی به پوشیدن گن نیست چون کاملاً فنر دوزی شده استWink

درضمن به همراه لباسم یه شنل ساده و تور ساده بلند دو طبقه هم دارم که بابتشون اجاره ای نمی گیرم.Angel
یه کفش سفید خوجل هم دارم که می تونین با لباستون ست کنید کلــــــــــــــــــــــــــــیک کنـــــــــــــــــید

یادداشت مدیر:
هاااااانی Big Grin
این تاپیک سقف قیمت داره، حداقل قیمت مورد نظرت رو بزار عزیزمNew1
بدون قیمت یا توافقی نمیشه Wink

Big Grin یادداشت هانی جان: ای بااااااااااااااباااااااااااااااااااااTongue اصلاً همون 350تومن!
350 یک 350 دو... کسی نبود؟!!! 3 (12)

لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، Fariba-65H ، leila71 ، tala680067 ، فرشته ی نجات ، Gandoom ، سراب ، bad girl ، nazi68 ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ صبح توسط sadaf13.)
ارسال: #9
سایز 36_ 38 برای عقد و عروسی مناسبه(لباسه دختر خاله امه و من عکسه دیگه ای ازش ندارم) قیمت برای فروش 300 کاملا نوئه [تصویر: اجاره و فروش لباس عروس ارزان (سقف قیمت در پست اول )]

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، س.م ، pari joon ، نیلوفرم ، HiddenBride ، الناعروس ، eln@z ، Fariba-65H ، leila71 ، tala680067 ، negar65 ، N3GAR ، parastoO 66 ، diba jooni ، hani m ، sara..h ، nasemma ، نقشینه ، rozalina ، سراب ، فرینوس ، الهام اسمون ، bad girl ، smclassic ، nazi68 ، آزي66 ، goli_sh66 ، bahar - shz ، نارنيا ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290
۸-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ عصر توسط hiva68.)
ارسال: #10
لباس عروس نسکافه ای برای جشن عقد هم مناسبه
ساز 38 تا 42
لباس پشتش بند میخوره دامنش هم سایز میشه
دنبالش قابل جدا شدنه
قیمت فروش 450
برای خودم خیلی بیشتر از اینا درومده اما چون گلهاش یکم خوابیده (بخاطر کار بلد نبودن خشکشویی)
واسه همین قیمت رو کمتر میدم
ژپون و تور سه طبقه و کت آستین سه ربع هم داره که اشانتیون میدم

اینم عکس کت ]
ین هم عکس بهتر از دنبالش
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، س.م ، topol ، tala680067 ، negar65 ، گندم. ، noonoo63 ، Gandoom ، ajaghvajagh ، سراب ، smclassic ، نارنيا ، zibamehr1377 ، sani.m ، Maryam290 ، sogoli jooon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام