• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

اجاره لباس عروس

۱۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ عصر توسط BellBride.)
ارسال: #31
RE: اجاره لباس عروس
[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />سلام این مشخصات لباس هست:لباس عروس از کانادا خریداری شده ،سایز ۳۶ تا ۴۰ ،رنگ آی‌وری ( سفید خامه‌ای)، پشت لباس بند می‌خوره قابل تبدیل به سایز‌های مختلف و در اثر چاق یا لاغر شدن مشکلی‌ پیش نمیاد و به راحتی‌ تنگ یا گشاد می‌شه، روی لباس سنگ‌های سوارسکی کار شده ، به همراه ژیپون، گل سر مشابه گلهای روی لباس و تور سر ( ۲متر) .
۵ ملیون خریداری شده و به قیمت ۳ ملیون به فروش میرسه.( اگر بپسندین جای تخفیف هم داره)
لباس تنها یک بار پوشیده شده و بعد از استفاده کاملا تمیز توسط خشک شویی شسته شده.
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، zi zi ، aroosak52 ، سراب ، sareban ، رزناز ، نسرین گلی...
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #32
دوستان لباس عروسیم که یک بار پوشیده شده رو اجاره میدم با قیمت مناسب و توافقی. خیلی خاص بود و ساده هر کی دید خوشش اومد. دنباله 80 سانتی داره . پایین تنه ساتن آمریکایی ساده و بالا تنه دانتل کار شده است. یقه هفت و آستین سه ربع. تور و شنل هم ست با لباسه. تور تا پشت زانو و شنل جلو بسته و روی سر از دانتل کار شده هست. خواستین خصوصی بدین.

[تصویر: اجاره لباس عروس]

دوستان عزیز کارشناس ارشد معماری هستم. در زمینه بازسازی، دکور، نقشه و پروژه های معماری در خدمتم.
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، topol ، yarauf ، shaparak_p66 ، خانوم آقای موسوی ، aroosak52 ، fatima.s ، saraOnavid ، sevin 1994 ، *FaRzAnEh* ، سراب ، الی جوجه ، setare1392 ، رزناز ، baharak7 ، خگوشی ، minoo62 ، Mahisa.Mohammad ، miss sudi ، دختر همساده ، pegah 999 ، فاطمه خوشجل ، مه گل70
۲۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ صبح توسط bari.)
ارسال: #33
مدل از مارک پرونویا 2014
بالاتنه مدل land از آلبوم fashion pronovias 2014
دامن مدل laurain از آلبوم costura pronovias 2014
ساتن رنگ آفاید .بالاتنه و بالای دامن دانتل اپلیکه شده.
تور سر بلند ،دانتل کار شده اپلیکه گل گرد.
قیمت یک میلیون و سیصد هزار تومان

نقل قول
 سپاس شده توسط eshgheasemani ، sun daughter ، *FaRzAnEh* ، الهه بانو ، negar* ، نفس63 ، fatima.s ، neda khanom ، مهسا آرشیتکت ، moonrider ، سيما ، Tati Beauty ، نیازز ، Raha-A ، سراب ، sisi_beh ، vishad ، kimiasokoot ، الی جوجه ، هیسرا ، shaparak_p66 ، لاله 92 ، *آوا* ، sahelgh ، پرستو رودین ، elham22 ، گیلاسی ، نسرین گلی... ، عروس بهاااار ، محدثه خانوم ، ندای آسمانی ، mariam65 ، mah.sa ، شادی.خ ، فاطمه خوشجل ، روشنک بانو ، Velvet Rose
  • گروه ژ
۲۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ عصر توسط mahnaznet.)
ارسال: #34
لباسه عروسیمه. دانتل کار شده. تور سر و دستکش بلند هم داره. فقط اجاره چون خیلی دوسش دارم.
هنوز عکسهای آتلیه آماده نشده، واسه همین اینارو گذاشتم.
ضمنا رشت هستم.

خدا جونم عاااااااااااااشقتم .......Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، SaraRad ، سراب ، sisi_beh ، shaparak_p66 ، *آوا* ، ashegh keyvan ، sahar_shokri
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ عصر توسط sadaf13.)
ارسال: #35
سایز 36_ 38 برای عقد و عروسی مناسبه قیمت فروش 300 تومن کاملا نوئه [تصویر: اجاره لباس عروس]

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط asal gisoo ، سراب ، elham22 ، cHaPDaST ، رزناز ، *آوا* ، یک ناشناس ، سمي ، جاسمین ، Gol.bano ، *z.a.h.r.a* ، asalbano121 ، دی بانو ، nazi68
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #36

اینم لباس خواهرمه برای اجاره 450
فروش 850

خدایا شکرت چهارمين سالگرد عروسیمونم تموم شدe
آرایشگاه مریم رهنما ینظیر مریم جونم عاشقتم
مزون:تاج محل خیلی راضی بودم
موزیک:آرمین نصرتی خیلی عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط asal gisoo ، isarah ، سراب ، lili3d ، SaraRad ، fatima.s ، aseman 93 ، نیلوفرم ، setare1392 ، رزناز ، *آوا* ، سمي ، pari.h ، sahar_shokri ، فریدا ، Gol.bano ، یاس نوازش ، شادی.خ
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ عصر توسط narenji.)
ارسال: #37
لباسم رو 2650م دوختن.چونن تمام دانتل هست فقط برای فروش میزارم.13000 م پسند شد خبر بدین با هم راه میایم New2 سایز 38 پشت بند دار از مدل 2014 سایت رزا کلارا انتخاب کردم با یک کم تغییر http://www.rosaclara.es/en/vestido/8/217...-1493.html
عکسا مال پرو اخر لباسم :

فقط دکلته لباس رو دانتلش رو عوض کردم شد این :

لباس عروسیمو گذاشتم واسه فروش تو تاپیک اجاره ! Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon ، اeli1985 ، asal gisoo ، سراب ، لیلیان ابی ، fatima.s ، saraiiii ، sun daughter ، رزناز ، elsa27 ، ati_22 ، fereshteh720 ، sahar_shokri
۱-آذر-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #38
لباس عروس مدل پرونویا
بالا تنه تمام دانتل (دانتل فرانسوی) روی دامن دانتل اپلیکه شده و حاشیه پایین دور دانتل هست
بالا تنه گن دوزی شده و مدل پشت بندی. مناسب سایز 36، 38، 40
کمر از جنس ساتن و سنگ دوزی شده که پشت لباس به صورت پاپیون بسته می شه
قیمت تمام شده 3800000
قیمت برای فروش 2800000 (جای تخفیف هم داره) یه تور کوتاه هم همراهش اشانتیون می دم

نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، samsam khatoon ، دختره تابستوون ، نیازز ، maryam10512 ، آیشن ، آقاوخانوم میم ، N and M ، fatima.s ، aroosak52 ، خانوم دکتری ، sun daughter ، tiamo ، بنده خدا ، m.r ، Tati Beauty ، negar65 ، tala680067 ، ساينا ، jojoie ، aroo3 mehr ، رزناز ، *آوا* ، من و خودم ، یک ناشناس ، sahelgh ، شادی.خ ، reyhan-etoiles ، پالیذ ، sahar_shokri ، شیوا جونی ، روشنک بانو
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ عصر توسط ابریشم.)
ارسال: #39
دوستای گل و مهربونم؛این عکس لباس منِ؛ شهریور عروسیم بود...توی آرایشگاه ، آتلیه، تالار همه میگفتن فوق العادست... خودم که عاشقشم...
یقش قایقیه؛بالاتنش کاملا دانتله؛روی کمرش از همون دانتل بالاتنه کار شده، پشتش زیپ داره و مدل یقش هم از پشت فوق العادست. من خودم سایزم 36- 38 هستش.

این نمای کلی:

اینم جلوی لباس:

من قدم174 إ و با کفش کاملا تخت پوشیده بودم، اما بازم یکم از پشت دنباله داشت اما جلوش لب به لب زمین بود. و در ضمن اینکه من با ژیپون ٣ فنره پوشیدم؛میشه با ٥ فنره هم پوشید که پفش بیشتر باشه....
تور هم روی لباس هست که یه تور حاشیه دار بلند (2 متر) یک طبقه هستش.

لباسمو فقط یک بار و به شرط سالم و تمیز برگردوندن اجاره میدم،قیمت اجاره هم توافقی....خواستین پ.خ بزنید- عکسهای بیشتر و واضح تری هم براتون میفرستم :*

دوستای گلم، لباس عروسیمو با قیمت توافقی و مناسب فقط یکبار اجاره میدم.
لباس عروسی: تاپیک اجاره لباس عروس
اگه توی زندگیت یکی رو داری که به فکر خوشحال کردنته؛
این یعنی خوشبختی Heart
به همین سادگی...
نقل قول
 سپاس شده توسط Elenaz ، soheeeila ، topol ، neda khanom ، خانوم دکتری ، N and M ، Fatijoon ، ياشيل ، نادیای سعید ، sun daughter ، SaraRad ، بنده خدا ، m.r ، mah goli ، نداجون ، negar65 ، لاله 92 ، tala680067 ، رزناز ، sana 67 ، baharak7 ، *آوا* ، leila71 ، یک ناشناس ، سمي ، شادی.خ ، پالیذ ، shakiba333 ، llAyl llall ، فرشته ی نجات ، miss sudi ، آوا* ، Zendegim ، sahar_shokri ، nikita617 ، mroga ، ماهرخ تبریزی ، روشنک بانو ، mariam65
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #40
سلام
لباس عروسم که یکبار پوشیده شده
کاملا نو
ترک هستش
1400 میفروشم فقط
اجاره نمیدم
دانتله, دامنش هم 4 لایه تور داره
دکلته اش هم کاملا تو تن وایمیسه و اصلا تکون نمیخوره
اینم طرح گل پارچه اش

ِیادداشت مدیر : حذف عکس به علت سایز بالا
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، topol ، samira mz ، N and M ، sun daughter ، kitty ، بنده خدا ، negar65 ، tala680067 ، رزناز ، *آوا* ، leila71 ، یک ناشناس ، ati_22 ، سمي ، شادی.خ ، Zendegim ، نسرین گلی... ، sahar_shokri ، MSS
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام