• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

اجاره لباس عروس

۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #11
RE: اجاره لباس عروس و نامزدی
سلام به همگی
دوستان لباس عروسمو دادم از روی ژورنال واسم دوختن پشت بندیه از سایز38 تا 42 می خوره احتیاجی به گن و سوتینم نداره بالاتنش کلاً سنگ دوخته شده رویه دامنشم سنگ کار شده و تک بندیه و اگه دلتون خواست می تونید هم بندشو رویه بازوتون بندازین هم رویه شونتون و فقط یکبار خودم پوشیدمش
شنلمم واقعاً تک بود من تو هیچ مزونی این مدل شنل ندیدم چون خودم طرحشو دادم خیلی راحتو خوشگله
اگه کسی خواست لباس عروسو با شنل 300 اجاره می دم 400 هم واسه فروش
خداییش خیلی قیمتو پایین گفتم واسه خودم خیلی بیشتر از اینا در اومد
[تصویر: اجاره لباس عروس]
[u

وزن اولیه 93/05/25 67
هدف اول 60
هدف دوم 55
هدف سوم 50
من می توووووووووونم
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط zma267 ، tala680067 ، moonrider ، سراب
۱۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ صبح توسط mazmaz.)
ارسال: #12

سایز 38 تا 42 .. به همراه تور و کت (( با هم یا سوا فرقی نداره )) برای اجاره
قیمت 250 تومان اجاره ....500 فروش

نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، maral70 ، negar65 ، samira mz ، masiii ، fatima.s ، topol ، مهگون ، aroosak52 ، marmar khanoom ، مریم و جواد ، venoos ، سپیدار13 ، mahnaz1425 ، anesseh ، melisa68 ، رخشان ، lili91 ، مهری67 ، گل جان ، TiTi 92 ، zhaleh95 ، atrisa33 ، shaparak_p66 ، busy ، marzie 1000 ، سراب ، vishad ، مداد رنگی ، شهرآشوب ، SinGol ، shirin93 ، jojoie ، nasibe_603 ، samina ، نگارینه ، یک ناشناس ، Z.GoL ، safi7 ، aida.a ، bahar85 ، ماهی قرمز ، اشکی ، MOJDE_19 ، Bernadet ، z.karimi1383 ، maryma ، natanaeel ، دختره تابستوون ، mehrabaaan ، nazi6864 ، ماه عروس ، reyhanstn ، Tati Beauty ، sara..h ، nirvana r ، Zendegim ، nazi68 ، آرنیکا ، عشقم امیر علی ، maryamereza ، studpk ، mastaaneh ، pari.h ، اسپارو . ، tapesh ، anahid91 ، bahar000000 ، رویا آریا ، دیازپام ، آوا* ، nenin ، atieh.s ، ندای آسمانی ، raha_mm ، maryam_68 ، mah.sa ، fad1160 ، شیوا جونی ، مریم بانو 5 ، تیناز ، dokhtare69 ، عروس ناناز ، ماهرخ تبریزی ، fe_atash ، asalbano121 ، Elahe0098 ، Ninion ، narges psn ، مامان ياسي
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #13
اینم لباس من البته پشتشه
جلوشو بعدا میذارم اما از همین گلا کار شده جلوش
قیمت برام مهم نیست
هرکسی خوشش اومد راه میام
از روی این مدل دوختم
کسی خواست تور و تاجمم با قیمت خییییییییییییییییلی کم بهش میدم
[
مدلش رومی خاص خیلیم شیکه

اینم جلوی لباسم
دوستان پ.خ داده بودن
ببخشید دیر شد

اینم تورم

اینم لباس من از زاویه دیگه
به همراه تاجم

قیمتش توافقی
کسی با تورو تاج بخواد قیمت خوب میدم

@ela_art2018
آدرس تلگرام و اینستگرام من جهت سفارش 
لطفا خانم هایی که کارهای هنری میکنن و تمایل به برگزاری نمایشگاه دارند به من خصوصی پیام بدن.ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط isarah ، nikijoun ، tala680067 ، فائقه ، fatima.s ، سراب ، shirin93 ، فرنوش جون :) ، sepid73 ، banoye irani ، خانم لورا ، sara..h ، ssarass ، نسرین گلی... ، Rozbarg ، Fahime ، مامان ياسي
  • گروه ژ
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #14
بچه ها لباس من مدل اسکارلت هست......قدم 168 و سایزم 40 اما پشت لباس بندیه........با کفش 5 سانت اصلا روی زمین نمی کشه....چون خودم اینطور دوست داشتم....اجاره میدم....استان سمنان هستم....200 تومان

از طعنه انسانها غمگین نباش...انها سالهاست که به اسمان ابری می گویند: " خراب "

*** بچه ها خوشحال میشم ب صفحه اینستاگرام منو فالوو کنین و نظر بدین.sahelhajiali***
نقل قول
 سپاس شده توسط isarah ، tala680067 ، aroosak52 ، فائقه ، fatima.s ، سراب ، elham22 ، nedam ، ajaghvajagh
۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ عصر توسط negar*.)
ارسال: #15
سلام به همگی

اینلباس عروس منه

میتونم به قزوینی ها و تهرانی ها بدم ... ولی واسه پرو و تست قزوین تحویل میدم
اگه امکان پرو تو قزوین رو ندارید می تونید اندازه های دقیق بالا تنه رو بهم بگید تا ببینم لباس به تنتون اندازه اس یا نه ولی پرو کنید بهتره خوب

لباس تور با حاشیه ی دانتل و تنه ی گل دانتل و دنباله ی لباس حدود نیم متر
سرتاسر لباس جواهر دوزی شده ( 120 تومن پول سنگ دادم )

لباس سایز 36 - 38

با ژیپون + تور سر حاشیه دانتل اجاره میدم ... 300.000 تومان( تخفیف خورد قبلا 500 گذاشته بودم ولی چون شنلمو فروختم و از طرفی لباسم اجاره نرفت با این قیمت ارزون تر میدم که اجاره بره)

هر کس تور سر رو واسه اجاره نخواد از مبلغ اجاره ی لباس 30 تومن کم می کنم یعنی 270 واسه اجاره

لباس واسه فروش قیمتش 750 تومن به همراه تور 800 تومن

این عکس از روی شاسی گرفتم تو تن خودم

رو تن مانکن
[تصویر: اجاره لباس عروس][تصویر: اجاره لباس عروس]

این تو تن خودم
[تصویر: اجاره لباس عروس][تصویر: اجاره لباس عروس][تصویر: اجاره لباس عروس]

اینم تورم : 40 اجاره و 60فروش ( هزینه ی ارسالم با خریدار)

تور دانتل که اینم دو طرفش دور تا دور سنگ کار شده که تو عکس زیاد معلوم نیست

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط aroosak52 ، فائقه ، elm2030 ، Elenaz ، zi zi ، TiTi 92 ، shaparak_p66 ، سراب ، دفنــــــــه ، ایرنا ، shk ، neda khanom ، ماهی قرمز ، pichak2014 ، sahelgh ، مریم* ، soudi ، lady-nazy ، z.karimi1383 ، nazi6864 ، سعیده خانومی ، nirvana r ، noonoo63 ، taraneh nemati ، عروس بهار93 ، فرشته ی نجات ، عروس ناناز ، secret ، َAfsane ، ELI AND ALI ، Fahime ، samimi69 ، مامان ياسي
۳۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #16
من تهرانم و هرکس خواست میتونه پیام بده و برای پرو و دیدن لباس بیاد New1

اینم لباس عروسمه که فقط 1بار روز جشن پوشیدمش و خشکشوئی دادم و گذاشتم تو کمد!
[تصویر: اجاره لباس عروس] [تصویر: اجاره لباس عروس] [تصویر: اجاره لباس عروس]

تیر 91 به مزون آناهیت سفارش دادم، ژیپون بزرگ داره، 1بند 1طرفه داره و دکلته هم میشه.. بالاتنه و دامنش سنگ و مروارید کار شده.. خیلی خیلی خوشمله Lub Lub سایز 36 الی 42 (بعلت بند دار بودن پشتش!) فک کنم به سایز بزرگتر هم بخوره Tounge
با تور بلند 2طبقه و شنل ساتن کلاه دار و آستین دار پلیسه
اجاره 350
فروش 750
من تهرانم و هرکی خواست بگه تا برای دیدن لباس و پرو بیاد New1
راستی 1نکته: اگه کسی لباس رو برای اجازه میخواد باید برای ضمانت 1مدرک معتبر یا مبلغ فروش لباس رو بذاره و بعد از تحویل لباس پس بگیره! و اینکه هزینه خشکشوئی لباس هم پای خودتونه دوست جونا..

Die Handtasche muss lebendig sein!

تدریس خصوصی زبان آلمانی
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، لیلا12 ، saraiiii ، secret ، Fahime
۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #17
دوستای گل و مهربونم؛این عکس لباس منِ؛١٩ شهریور عروسیم بود و خیلی مراقبش بودم و کاملا سالمه...توی آرایشگاه ، آتلیه، تالار همه میگفتن فوق العادست و آدرس مزونمو میگرفتند... خودم که عاشقشم...جلوش خیللللللللی بیشتر از اینیه که توی عکسه
یقش از روی شونه ٧ شده(دلبری) و روی کمرش دراپه های چپ و راست خورده؛بالاتنش کاملا دانتله؛روی دامنش از همون دانتل بالاتنه کار شده و پایین دامن هم حاشیه ١٠ سانت دانتل داره؛پشتش بندیه و تا پایین کمر بازه؛روی سینم هم نگین های اتریشی کار شده؛مدلشو خودم از روی ٤-٥ تا مدل مختلف سرِ هم کردم...
نکته: لباس بدون تور رو اجاره میدم،چون تور رو خودم هم اجاره کرده بودم:*

این نمای کلیش:

این بالاتنش:

لباسم رو دادم یه مزون آشنا(فامیلمون بود) برام دوخته که ب گفته خودش کلی بهم تخفیف داده و اگه مشتری بودم زیر ٢/٥ درنمیومد.....ولی برای من دقیقا ١ میلیون و ٩٨٠ دراومده؛دانتلش فرانسست که مادر شوهرم از امارات سفارش داده آوردن(اینجا هرچقدر هم بگردی مثل این دانتلو پیدا نمیکنید)؛روش مروارید کار شده...
دراپه های روی کمرش ساتن آمریکایی و تور دامنش هم فرانسست و اصلا چروک نمیشه... کلی حرص و غصه از دست مزونم خوردم تا اینی شده که میبینید...
من قدم ١٧٠إ و با یه کفش ٦ سانت کاملا لب به لب زمین بود و در ضمن اینکه من با ژیپون ٣ فنره پوشیدم؛میشه با ٥ فنره هم پوشید که پفش بیشتر باشه یا قدش کوتاه تر بشه....
من وزنم ٥٨إ و سایز بالاتنم ٤٠إ و پایین تنه ٣٨ ؛گوشتی نیستم ولی استخون بندیم درشته؛پشتش بندیه و به سایز٣٦ و ٣٨ و ٤٠ میخوره.

لباسمو فقط یک بار و به شرط سالم و تمیز برگردوندن اجاره میدم،قیمت اجاره هم توافقی....خواستین پ.خ بزنید:*

لباس عروسم دانتل آستين سه ربع با يقه دلبري/ اجاره(تخفيف خورد)
صفحه ٣،ارسال ٣٠
http://www.nowaroos.com/Thread-اجاره-لباس-عروس--5536?page=3

نمايندگي بيمه آسيا دارم،براي نوعروسا و همسرانشون تخفيف ويژه در نظر ميگيريم
تهران/٢٦٤١٣٢٦٤
نقل قول
 سپاس شده توسط لیلیان ابی ، ترنج ، زهره بانو ، aroosak52 ، MaAah ، فائقه ، mahsa sali ، zi zi ، دختر شرقی ، neda khanom ، shaparak_p66 ، shk ، fatima.s ، zhaleh95 ، zibaye ziba ، patricia ، parisa.sh ، moonrider ، مهسا آرشیتکت ، سراب ، maryamini ، shirin93 ، ایرنا ، sahelgh ، عسل بانو. ، م . ر ، پالیذ ، setare 997 ، گیلاسی ، لیلای مجنون ، سونیا69 ، nazi6864 ، شادی.خ ، kova ، gohar banoo ، xxmahyaxx ، kimiasokoot ، مهسا 60 ، صفا جون ، عروس مشرقي ، malih.s ، taraneh nemati ، arooos tala ، zahra_bannooo ، فرشته ی نجات ، Perlanta ، secret ، pegah 999 ، Amene joon ، فاطمه خوشجل ، Fahime ، مامان ياسي
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #18

لباس عروسمو میفروشم.
سنگاش اتریشی تورشم فرانسوی هست.مدلشم اسکارلتی هست.
New1
اجاره و فروش لباس عروس ارزان قیمت ص 3
فوري فروشي
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، secret
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ عصر توسط هانی جان.)
ارسال: #19
ببخشید بچه ها یه مدت نبودم الان صندوق پیاممو خالی تر کردم لطفاً به جای ایمیل همین جا بهم پیام خصوصی بدین. مرررررررررسیBlush

این لباس علوسی منــــــــــــــــــــــــــه.... برای اجاره اینجا میزارم.... هرکی واقعاً قصد اجاره کردن یا خرید داره پیغام خصوصی بده. قیمت توافـــــــــــــــقیBig Grin
لباسم دکلته است ولی چون اینجا باید با سانسور عکس بزاریم من واسه خودم آستین درست کردمBig Grin

این عکس پشت لباسمه که سنگدوزیش تا پشت دکلته هم ادامه دارهWink

این عکس جلوی لباسمه تماماً کار دسته من که از سنگدوزیش خیلی راضی بودمLub

لباسمه چون از پشت بند می خوره برای سایز 38 تا 44 مناسبه. احتیاجی به پوشیدن گن نیست چون کاملاً فنر دوزی شده استWink

این لباسم هم جون میده واسه هر مراسمی3 (12) البته اون قسمت زرد موهام بوده که سانسور کردمBig Grin قیمت فروش توافقیWink

این عکس از نمای ایستاده است که البته سیاه سفیدهCool جلوی گُلش تا پایین تورهAngel

بچه ها این هم لباس حنابندونمه که بنظرم واسه نامزدی هم خوجله... فقط یه بار پوشیدمش... برای سایز 38 تا 42 مناسبه.
چون از روی عکس عکس انداختم خیلی واضح نیست... پشتش یه کوچولو دنباله دارهAngel

این عکس گل بالای لباسمه.... رنگ دنباله لباس رنگ گلاست یعنی قهوه ای تیرهLub هرکی واقعاً قصد اجاره کردن یا خرید داره بهم پیغام خصوصی بدهBig Grin

در ضمن یه کفش سفید خوجل هم دارم که می تونین با لباستون ست کنیناینجا کلــــــــــیک کنید Angel

لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، سراب ، MOJDE_19
۲۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #20
سلام دوستای گلم؛این لباس زن داداشمه که میخواد همراه با کتش اجارش بده به قیمت خیلی مناسب و توافقی...
توی عکسا ژپون نپوشیده و یکمی چاقتر از روز عروسیش شده،فقط هم 1 بار پوشیده شده...
سایز 38-40
اینم شمارش: 09124134989 (اگه پسندیدید به خودش بزنگید)

لباس عروسم دانتل آستين سه ربع با يقه دلبري/ اجاره(تخفيف خورد)
صفحه ٣،ارسال ٣٠
http://www.nowaroos.com/Thread-اجاره-لباس-عروس--5536?page=3

نمايندگي بيمه آسيا دارم،براي نوعروسا و همسرانشون تخفيف ويژه در نظر ميگيريم
تهران/٢٦٤١٣٢٦٤
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، parinaz70 ، فرانک2 ، مامان ياسي
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام