• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

اجاره لباس عروس

۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #1
اجاره لباس عروس
HiddenBride :

دخترای گل عکس لباس عروستون رو تو این تاپیک برای اجاره یا فروش بزاریدHeartHeartHeart

قوانین یادتون نره:
***منصف باشید Wink
*** حتما قیمت رو ذکر کنید Big Grin
*** حتما خود عکس لباس رو بذارید نه لینک عکس ( عکس اینترنتی ممنوع )
*** حتما متعلقات لباستون و ایراداشو بگیدLubLub

*** پستتون رو نقل قول نکنیدDodgyDodgy
*** جای لباسای مجلسیتون اینجا نیست !SleepySleepy
*** پرسش و پاسخ فقط در خصوصی انجام شه لطفا BlushBlushBlush
در صورت عدم رعایت سه قانون آخر پستتون پاک میشه و اخطار میگیرید New1New1New1New1

ممنون از همکاری تک تکتون New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، نقشینه ، shima 1366 ، fatima 1366 ، شفق جونی ، akhm6236 ، m.t ، Taraneh_Payiz ، masoumeh.s ، marij ، fkh ، sosan:)
۲۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ عصر توسط بارانک.)
ارسال: #2
RE: اجاره لباس عروس و نامزدی
بچه ها منم لباس عقدم و میخوام فقط یک بار اجاره بدم سایز 38. یه شنل هم رنگ خود لباس هم داره
http://nowaroosupload.ir/uploads/13503015751.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/13502351811.jpg
اگه کسی خواست بهم پیغام خصوصی بوده

بی امضا!
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، maryamini ، shadow ، nirvana-rn ، shima 1366 ، فاطمه بانـــو ، Maryam290
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #3
لباس عروس سایز 36-38 عروسی خودم شهریور بود-از تایلند خریدم 1/850/000 واسه اجاره قیمت توافقی .هر کس خواست پیغام خصوصی بده
یه عکس دیگه هم تو صفحه 2 یا 3 از نزدیک گذاشتم.تورم هم واسه اجاره گذاشتم.دو طبقه دانتل.ببخشید عکس اینجوریه بهتر از این بلد نیودم

http://nowaroosupload.ir/uploads/13603349791.jpg
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، وانا ، shima 1366 ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #4
[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />
دوستای گلم من لباس عروسیمو واسه فروش یا اجاره گذاشتم.چون مراسم نداشتم بابت سالمی لباس خیالتون راحت باشه یه کت دانتل یدونه تافته هم همراهشه.اسفندماه واسه اتلیه دوختم.هزینه پست با خودمه هر کی خواست پ.خ بده

یه نی نی داریم که دنیامونه.خدایا به تو میسپارمش.
هفته 13.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahkameh ، saraOnavid ، مهستی ، سراب ، nasibe_603 ، یک ناشناس ، parastoo938 ، پالیذ ، arn.bpn ، shima 1366 ، Taraneh_Payiz ، Maryam290
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ صبح توسط HiddenBride.)
ارسال: #5
سلام بچه ها من به شدت
پول لازم هستم 1ماه دیگه عروسیمه و بدجور پول کم دارم
شوهرمم که ....هیچی ...
200 لباسمو اجاره میدم کسی هم خواست همین قیمت میفروشم ....واسه خودم 500 تموم شد ...
[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />
خدایی هم هرکی که بعداز نامزدیم منو دید گفت لباست چقد خوشگل بود و خوشرنگ هم فامیلای خودم هم فامیلای همسرم
خدایی الان لباسو 150 فقط میدوزن اونم یه لباس ساده نه لباس نامزدی این شکلی رو پول دوختشم نیست این قیمت من
حالا پارچه بماند ...

[تصویر: اجاره لباس عروس]" alt="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" title="تصویر: [تصویر: اجاره لباس عروس]" />
این کتم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrooz ، سراب ، nasibe_603 ، shadow ، sepiide ، parastoo938 ، Helena memol ، nirvana-rn ، فاطمه خانوم ، shima 1366 ، Taraneh_Payiz ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ عصر توسط s65.)
ارسال: #6
سلام ... من لباس نامزدیمو میخوام بفروشم... اجاه هم میدم! البته ترجیجا میفروشم...راه میام برای فروش تا بدم بره دیگه!!!!نباتی رنگه روشنه ..
سایز فکر کنم 36 تا 40 بخورره...
ی مدت پیچیده بودم توی نایلون بوده الان توی عکس ها مرتب نیست... ی اتوشویی میخواد... علاوه بر اون من اون زیر دامنی ش تو عکس ها تن نکردم...
اینم عکساش
[تصویر: اجاره لباس عروس]
اینم نمای پشت...

شهر مشهد... هر کسی خواست پیام خصوصی بده لطفا...
قیمت دستم نیست خودتون نصفانه قیمت بدین مسئله ای نیست... یا کسی ک تو این کار ماهره قیمت بده لطفا

سلام بر روزهای خوب و روشن و پر انرژِیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahnaz110 ، سولماز 91 ، سراب ، النا68 ، shima 1366 ، Maryam290
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #7
عروس خانومای خوشگل آینده سلام ... من لباس عروسیمو کرایه می دم .. خودم از پیفون ونک 2 میلیون خریدم ...600تومان کرایه می دم . 2 تا تور هم دارم یکی بلند ،یکی کوتاه ... شنل و کت هم داره .
اینم عکساش ... سوالی داشتید پیام خصوصی بدید ...
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، yasi_92 ، سُلی گُلی ، tala680067 ، sahar24 ، nasibe_603 ، maho ، gohar banoo ، xxmahyaxx ، parastoo938 ، Rozbarg ، minani ، HanaRam ، وروجک آقای نجار ، shima 1366 ، هیلاری15 ، Taraneh_Payiz ، Maryam290 ، saraOnavid
۲۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #8
اینم لباس من بدون فلش،31 مرداد عروسیمه

برای من لباسم مهم تر از سرویس طلام بود واسه همین یقه دار سفارش دادم،30 سانت هم دنباله داره،مدل پشتشم جمع شوئه

سایز من 38 اما چون بندیه فکر کنم تا 42 بخوره،با تور و شنل و چتر اجاره میدم با قیمت توافقی،خودتون بگین

الهی شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، نانا جون ، الی2 ، نياز ، fatima.s ، tala680067 ، fazi jon ، چشم عسلی ، ترنج ، parisa13 ، nadin301 ، farnaz12 ، masiii ، ghazale-mej ، فائقه ، آناهیتا49 ، mahrooz ، zhaleh95 ، خانوم آقای موسوی ، shaparak_p66 ، nasibe_603 ، خگوشی ، banoye irani ، الناز م ، a.nasrin ، gohar banoo ، xxmahyaxx ، شیم شیم ، ahael ، parastoo938 ، آوا* ، 3lena ، nirvana-rn ، mona*m ، Aroose Maloos ، zizi66 ، somi_b ، tapesh ، Banuye-ehsas ، mma ، meygol ، shima 1366 ، پرستو * ، مامان ياسي ، دنیز 67 ، Taraneh_Payiz ، admin2 ، Maryam290 ، سی دیوِرسو
۲۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ عصر توسط zemestoon.)
ارسال: #9
سلام دوستان
این لباس عروسی منه، مدلش پفی اسکارلتیه تمام دانتله، تور حاشیه دار و دستکشم داره، پشتش بند داره و به سایزهای 38 تا 42 میخوره،بهمن 91 عروسیم بود اون موقع برای خودم 1300 درومد.قیمت هر چی خودتون خواستید

نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، نياز ، fatima.s ، رخشان ، mahrooz ، shaparak_p66 ، سراب ، bahare.hadi ، سوشیانس (زهرا) ، xxmahyaxx ، Tati Beauty ، satinik ، sara..h ، Zendegim ، آوا* ، آرتمیس ، ندای آسمانی ، فرانک2 ، pegah 999 ، fery_k ، fe_atash ، Fahime ، asalbano121 ، Maryam290
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #10

اینم عکس لباس عروسم ..تو اون لینکی هم که دادم میتونید عکسای بیشتری از لباسم ببینید..سایز لباسم 34 تا 38 هست..پشتش بند میخوره..دستکش و کت ساده نباتی هم داره..

خدایا تا عمر دارم شکرت میکنم برای وجود همسرم و دخترمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، eln@z ، topol ، nikita617 ، masoumeh.p ، سراب ، nasibe_603 ، دخترصبور ، shima.artmiss ، xxmahyaxx ، sara..h ، nirvana r ، lovestar ، sahar_ashegh ، معمار باشی ، Fahime ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام