اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران

۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ عصر توسط anita29.)
ارسال: #1
اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
 
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

مزایای حضور در نمایشگاه ها

در این عصرشرکت در نمایشگاه ها بر همه افراد اهمیتش پدیدار شده است کارشناسان بسیاری نمایشگاه را پر اهمیت ترین روش بازاریابی می دانند یک دیکر از فایده های نمایشگاه ها افراد خارج از دسترس را قابل دسترس می کنند شرکت در یک نمایشگاه به اضافه موجب جذب مشتریان می شود و،سبب سوددهیزیاد شرکت کنندگان نمایشگاه ها هم می گردد.در کلان شهری مثل تهران حضور در نمایشگاه ها پر اهمیت است و یک امتیاز حساب می شود برای شرکت قوی تر و تاثیر گزارباید باتمرکز به تلاش شرکت به تجهیزات خوب برای غرفه ای مزین هم توجه نمود. به این تذکرباید توجه کنید که افرادی هستند که می توانند ازبرترین مشتریان شما به حساب ایند در حالی که آن ممکن است به شما هرگز اجازه ملاقات حضوری ندهند این افراد به طور معمول در نمایشگاه ها به طور بازدید کننده شرکت میکنند و این شانس را به شما می دهند تا محصولات و خدمات شرکت را بشناسانید .
یکی از راه های معمول برای بازاریابی و معرفی کردن محصولات و خدمات به حضار یا مشتریان برای همه کسب و کار شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است و ویژه امتیاز شرکت کردن در یک نمایشگاه برای کمپانی ها باید مبلغی برای تبلیغات کنار بگذارند این هزینه فایده های زیادی دارد که موارد قابل توجه ان عبارت اند از :
نمایشگاه ها مکانی گیرا برای حضار علاقمند به یک موضوع ویژه می باشد ، بنابراین افرادی که در یک نمایشگاه با یک موضوع ویژه حضور میابند شانس بالایی برای مشتری شدن دارند چراکه شرکت آنها در نمایشگاه به دلیل احتیاج و یا علاقهمندی ان ها به محصولات یا خدمات کمپانی هاست
شرکت در نمایشگاه ها سبب مرفی بهتر برند ها و نام تجاری شرکت ها است زیرا مخاطبان شرکت های در نمایشگاه ها علتی بر بزرگی و موقعیت ان کمپانی می دانند به همین سبب کمپانی ها برند خود را با تجهیزات نمایشگاهی مرغوب ،قدرتمند و معتبر نمایش دهند و به جای اینکه به خرید آنه ها فکر کنید، به
اجاره ی تجهیزات نمایشگاهی فکر کنید.
ممکن است یکی از ویژگی های عجیب و بسیار با اهمیت در نمایشگاه آنالیز رقیب های تجاری حاضر در یک موقعیت ویژه کاری است که قطعا همه ی مدیران و مسئولان ارشد یک کمپانی دید خاصی نسبت به این مورد دارند. دیگر ازمواردی که کمپانی های گوناگون حضور خود رانمایشگاه جدی تر میکنند عبارت اند:
مکان فروش مستقیم در نمایشگاه ها،
ترتیب دادن جلسات
ایجاد زمینه های همکاری است
گزیدن خوب وبا هدف مشتری برترین روش برای انجام تبلیغات مناسب و خوب هست به همین دلیل باید از تجهیزات درست برای تبلیغات مصرف کنید ،دقت داشته باشید که هدف های جامع خود را در شرکت نمایشگاه پیش از امدن به نمایشگاه مشخص کنید مرحله دوم باید فهرستی از اجناس که در زمان شرکت در نمایشگاه به آن احتیاج دارید حاضر کنید این شیوه به شما کمک می کند که برنامه ریزی مناسب و درستی داشته باشید ودر نمایشگاه دچار مسئله نشوید و کیفیت خوبی را عرضه کنید
یکی دیگر از تذکرات مهم این است که اطلاع رسانی می باشد به همین دلیل می توان بروشورها و کاتالوگ ها مورد استفاده قرار گیرد بروشورها و کاتالوگ ها باید گونه ای باشند که اطلاعات مناسبدرباره کالایمورد نظر شما به مخاطبان بدهند به همین جهت باید دقت زیادی در طراحی ان ها داشته باشید طراح بنرها باید ان را به گونه ای طراحی کند که برای مخطبان بسیار گیرا باشد

از دیگرموارد قابل اهمیت در تبلیغات طراحی خوب غرفه ها است غرفه ها به طوری باید طراحی شوند که نمایش دهنده محصولات شرکت باشند قبل از ورود شرکت به نمایشگاه ها باید فضای ایجاد شده برای ساخت غرفه را بررسی کنیم تا با کم ترین فضا بتوانیم بهترین طراحی برای قرفه ی شرکت داشته باشیم
شاید در مدت یک سال چند بار در نمایشگاه های مختلف شرکت کنید برای صرفه جویی در هزینه ها و مصرف مناسب از تجهیزات شما میتوانید از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید این شیوه هزینه های شما در مورد حمل و نقل و انبار داری کاهش می دهد 

منبع: اجاره ی تجهیزات نمایشگاهی[color=#000000]

 
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ صبح توسط anita29.)
ارسال: #2
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
       اجاره سیستم کنفرانس صوتی
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

اجاره سیستم کنفرانس صوتی ارزان قیمت

با به روز شدن تکنولوژی کالاهایی که کار را برای انسان در بسیاری از مکان ها راحت می کند تولید شد. یکی از قسمت های اصلی زندگی اجتماعی انسان ها ارتباط می باشد که با تکنولوژی های جدید شدیدا درگیر شده. به عنوان مثال گوشی تلفن همراه که برای برقراری ارتباط است و جزو اختراعات جدید محسوب می شود که جایگاه ویژه ای بین مردم پیدا کرده. بیشتر این ارتباطات درمورد کار است به همین خاطربه مکانی برای تبادل ارتباطات نیاز دارد. محل هایی که برای انجام مذاکرات مناسب است مثل آمفی تئاترها، سالن های کنفرانس، سالن اجتماعات وهمایش ها محلی باید مجهز به تکنولوژی های روز دنیا باشند تا مذاکرات به طور خوب برگذار شود و نتیجه بخش باشد.
یکی از وسایلی که در سالن کنفرانس نقش بسیار مهمی دارند و پرکاربردند، سیستم کنفرانس صوتی است که از منبع تغذیه، تعدادی میکروفن و جایگاه سخنرانی تشکیل شده است. این سیستم به سخنران خیلی کمک می کند تا سنخران خیلی خسته نشود و انرژی کمتری رو برای انجام کار های متفرقه صرف کند.به عنوان مثال سخنران برای تنظیم صدای خود باید وقت زیادی رو صرف کند تا جوری تنظیم شود که صدا به همه ی حاضران برسد همچنین صدا باید به گونه ای باشد که توجه حضار را به خودش جلب کند ویکنواخت نباشد. در اکثر همایش های خوب درجایگاه مدیریت اختیاراتی وجود دارد که بتواند به راحتی جلسه را کنترل کند مثلا رئیس جلسه میکروفون سخنران را قطع می کند تا وقت بیخودی تلف نشود و حاضرین خسته نشوند.
می توان همزمان سیستم ترجمه به هر زبانی به سیستم های کنفرانس نیز اضافه کرد همچنین با شخصی که درجلسه حضور ندارد ارتباط برقرار کرد و از طریق بلندگو صدای او را پخش کرد. شما اگراین سیستم کنفرانس را نصب و راه اندازی کنید می توانید جلسات بهتری برگزار کنید زیرا که این سیستم کاربردها و قالبیت های مفید و زیادی دارد. شما می توانید با
اجاره تجهیزات نمایشگاهی در هزنیه ها صرفه جویی کنید.

اجاره باند ev در سراسر ایران

در هر مراسمی حال میخواهد عروسی باشد یا مراسم عزاداری باشد چیزی که بسیار مهم و اساسی است باند برای شنیدن صدای موسیقی یا نوحه است و به وسیله ای مثل باند و بلندگو نیاز است ولی با این وجود که فکر می کنید یک نوع باند وجود دارد و آن را انتخاب می کنید اما باید بدانید که انواع و اقسامی باند تولید شده که انتخاب را برای ما دشوار می نماید. برای اینکه یک باند برای مراسم خود انتخاب کنید باید به مشخصات باند توجه نمود و همچنین بایستی به فضای مراسم هم توجه داشت اگر فضا بزرگ باشد تعداد باند و همچنین قدرت باند باید بیشتر باشد.
در زمان خرید باند افرادی که حرفه ای اند به دنبال باندهایی حرفه ای هستند اما بسیار مهم است که باندی وجود دارد که با چندین بار جابجایی در مهمانی و مراسم های دیگر از کیفیت صدایش کم نشود. یکی ازباند هایی که وجود دارد با نام ev که مخفف Electro Voice است، یک باند حرفه ای و فوق العاده پر قدرت است و هر صدایی را با کیفیت و شفافیت بی نظیری پخش می نماید. اگر یک مراسم بزرگ و با شکوه دارید حتما از باندهای ev استفاده نمایید. قیمت باندهای ev تا حدودی بالا بوده ولی اجاره باند ev برای مهمانی های بزرگ مناسب تر است.
یکی از دلایلی که کیفیت صدای باند ev را بالا میبرد ووفر شفاف است، دیگر دلایل آن وجود دیستروشن پایین و اینکه تویتر آن از جنس تیتانیوم است که باعث بالا رفتن کیفیت صدای آن می شود و اگر در معرض جابجایی های مکرر نیز باشد هیچ گونه ایراد و مشکلی پیش نمی یاید. در زمان خرید این باند ها بایستی به مشخصات فنی نظیر سایز ووفر، آمپلی فایر، سایز تویتر، پورت های ورودی و خروجی، نهایت توان خروجی، زاویه افقی و عمودی و... باید توجه نمود.


اجاره نمایشگر LCD در سراسر ایران

در زمان قدیم کمتر خانه ای بود که تلویزیون داشتند و از آن استفاده می کردند وقتی که این جعبه سیاه تولید شد توانست, افراد را به سمت خودش جذب کند. مردم به این جعبه سیاه در مدت زمان های زیاد خیره شده تا بتوانند تصاویری که در آن متحرک است را مشاهده کنند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی به تلویزیون ها امکانات جدیدی اضافه شد. در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه ساخت تلویزیون فعالیت می کنند. این شرکت ها تلاش می کنند محصولاتی با امکانات عالی تولید و عرضه کنند, تا از این طریق مشتریان خود را راضی نگه دارند.
صفحه نمایشگر های جدید به گونه ای طراحی شده اند ودارای شکل های متفاوتی هستند که شما می توانید از آن ها درمکان های متفاوت استفاده کنید. صفحه نمایشگرهای بزرگی در سطح شهر و در مکان های عمومی وجود دارند. این صفحه نمایشگرها توانایی این را دارند که چشم هر بیننده ای را به خودشان خیره کنند. امروزه نصب وراه اندازی صفحه نمایشگرهایی که جدید تولید شدند بسیار آسان است. وهمچنین برخی صفحه نمایشگرهای جدید ومتفاوتی که ساخته شده فضای زیادی را اشغال نمی کنند و می توانید در فضاهای محدود به راحتی از این صفحه نمایشگرها استفاده کنید. شما میتوانید نمایشگرهای lcd در نمایشگاه هایتان استفاده کنید و با اجاره نمایشگر های lcd هزینه هایتان مقرون به صرفه کنید.
امروزه از فناوری های جدیدی در تلویزیون ها استفاده می شود که موجب شده است که کیفیت تصاویر تا حد زیادی بهبود یابد. در بسیاری از حوزه ها از صفحه نمایشگر یا همان تلویزیون مخصوصا در تبلیغات استفاده می شود. به سطح شهرکه بروید از چیز هایی که نظرتان را جلب می کند تلویزیون های بزرگ است. این تلویزیون ها توانایی این را دارند که در زمان کم بیشترین اثربخشی را داشته باشند. همین امر است که موجب استفاده از صفحه نمایشگرها در محیط هایی مثل نمایشگاه ها به طور گسترده شده است.منبع:
اجاره تجهیزات نمایشگاهی       اجاره آبسردکن

نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]
اجاره انواع آبسردکن

در فصل های گرم سال چون گرما زیاد است بدن انسان نیاز بیشتری به آب دارد و بایستی آب بیشتری میل کند.
این مطلب درباره ی آبسردکن ها است وبه برسی آنها میپردازد. با خواندن این مطلب اطلاعاتی مفید بدست می آورد.
آب درون آبسردکن به صورت اتوماتیک به وسیله وجود کمپرسوریی که در دستگاه وجود دارد خنک می شود.
در مناطق مرطوب دمای آب آن باید 10 تا 15 درجه باشد ولی در مناطق گرمسیر دمای آن باید 13 تا 18 درجه باشد.

آب سرد کن*ها به سه دسته تقسیم می*شوند:

1. آب سرد کن*های مخزن دار که شناور در آن تعبیه شده: این نوع از آبسرد کن ها میتوانند مستقیم به آب لوله کشی وصل شوند و نیازی به دستی پر کردن مخزن آن نیست و همین طور آب اضافی آن آن نیز میتواند به فاضلاب وصل شود که توسط شیلنگ تخلیه می شود. این آبسرکن ها در یک ساعت نصف آب مخزن را سرد می کنند.

2. آب سرد کن*های بابلر که بطری پلاستیی و قابل تعویض دارد: منبع این آبسردکن ها بزگ است و به صورت برعکس روی دستگاه قرار میگرد.

3. آب سردکن آنی که بدون مخزن می باشد: این مدل آبسردکن ها به صورت آنی و لحظه ای خنک می کنند. قابلیت مهم این دستگاه این است دمای آب آن و ساعت اوج مصرف آن ثابت است.دمای آن بین 13 تا 19 درجه می باشد. میتوان با یک لوله کشی ساده کل آب سرد ساختمان را تامین کرد به این خاطر است که این آبسردکن ها برای ساختمان های چند طبقه انتخاب مناسبی است.

اجاره آبسردکن در کرج
اجاره آبسردکن ایستاده در کرج

با گرم شدن هوا اکثرا استفاده از آب خنک بیشتر میشود به همین خاطر استفاده از آبسردکن که دستگاهی است برای سرد کردن آب در اماکن عمومی مثل بیمارستان ها و یا دانشگاه ها و مدرسه ها مناسب است.همچنین جزو
تجهیزات نمایشگاهی نیز محسوب می شود. آبسردکن ها به سه دسته تقسیم می شوند: آبسردکن های بابلر، آبسردکن آنی، آبسردکن های مخزن دار مجهز به شناور

آبسردکن های مخزن دار مجهز به شناور

این نوع ابسرد کن ها برای شرکت ها بسیار مفید است زیرا که این ابسردکن ها دارای مخزن هستند و مخزنشان با یک شیر شناورمخزن را پر نگه می دارد و برای اب استفاده شده مازاد که هنگام استفاده ممکن است ریخته شودمستقیما به مجرای فاضلاب متصل می شود این ابسردکن و همچنین به لوله کشی شهری وصل می شود
این ابسردکن ها از پمپ های حرارتی برای خنک کردن اب ورودی مورد استفاده قرار می گیرد در این ابسردکن ها لوله هایی از جنس مس به دور مخزن ابسرد کن جوش می خورد اب داخل مخزن می شود و به وسیله مدار خنک کننده خنک می شود با کم شدن اب شناور تعبیه شده پایین می رود و شیر اب ورودی باز شده و مخزن توسط اب ورودی پر می شود
این آبسردکن ها از یک پمپ حرارتی برای سرد کردن آب استفاده می کند ، در این آبسردکن ها لوله های مسی به دور یک مخزن جوش می خورد ، آب وارد مخزن می شود و توسط مدار خنک کننده سرد می شود ، با مصرف آب شناور تعبیه شده پایین می آید و شیر آب ورودی باز می شود تا مخزن پر شود.

لوله ها هرگز نباید با مخزن اب وردی برخورد داشته باشد زیرا باید بهداشت لوله هایی که دارای گاز هست رعایت شود
ابسردکن های بابلر یا با بطری به اشکال بطری هایی با اندازه بزرگ می باشند که به شکل برعکس در روی ابسرد کن قرار می گیرد و با خالی شدن حتما بطری جدید و پراب را با بطری خالی جابه به جا کرد که در این ابسردکن ها دارای پمپ های حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد
ابسردکن ها توسط سیستم سرد کننده یا همان پمپ های حرارتی است در که این ابسردکن ها اب ورودی را لحظه ای یا انی خنک می کند که این روش باعث صرفه جویی برق می شود و در سال 2007 میلادی ثبت اختراع شد.منبع:
تجهیزات نمایشگاهی        اجاره میز و صندلی نمایشگاهی

نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

میز و صندلی کرایه ای


در حقیقت وقتی تکنولوژی گسترده شد نمایشگاه ها نیز سیر تکاملی خود را طی می کنند. یکی از مکان هایی که امروزه برای تبادل افکار و عقاید است نمایشگاه ها هستند، استفاده از ابزار تبلیغات از جمله نکات مهم در نمایشگاه ها می باشد به صورتی که شرکت ها در حین حضور در نمایشگاه با استفاده از ابزار مختلف اقدام به تبلیغات گسترده می کنند.

برای شرکت در نمایشگاه ها وداشتن حضور موثر در آن باید از تجهیزات مناسب استفاده کرد، شما به می توانید لیستی از وسایلی که به آن احتیاج دارید را آماده کنید.


برای اینکه عملکرد قوی داشته باشید و حضور در نمایشگاه برای شما مفید باشد بایستی از قبل تمام تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید و در نمایشگاه آماده کنید، اولین اقدام شما این باشد که با در نظر گرفتن فضایتان غرفه سازی مناسب کنید این اقدام درروند کاری شما بسیار موثر است. غرفه تان را به گونه ای طراحی کنید که برند و محصول شما را نشان دهد و بازدیدکنندگان را به سوی خود جذب کند.
بعد از اینکه کار طراحی تمام شد سراغ مرحله دو میرویم که آن حاضر کردن تجهیزات نمایشگاهی مورد نیاز است از جمله این تجهیزات وسایلی چون میز و صندلی می باشد. در واقع شما بایستی در فضای داخلی غرفه ها مکانی را برای نشستن کارکنان در نظر بگیرید به همین خاطر شما می توانید از میز و صندلی هایی که مناسب نمایشگاه و طرخ داخلی غرفه شماست استفاده کنید.

از آن جا که خریدن میز و صندلی مورد نیاز برای چند روز نمایشگاه هزینه های شما را بالا میبرد واینکه مسئله حمل و نقل و انبارداری آن نیز برای شما وجود دارد ما
اجاره تجهیزات نمایشگاهی را به شما پیشنهاد می کنیم که در واقع شما با اجاره میز و صندلی مورد نیاز در طرح های گوناگون و متناسب با غرفه ی خودتان کارکرد قابل قبولی را ارائه می دهید.

در این قسمت از مطالب به اطلاعاتی در مورد اصول ارگونومی در طراحی صندلی ارائه می گردد.
بسیاری از مردم ما به خاطر شرایط خاص شغلی که دارند و به دلیل سبک زندگی امروزی اشان مجبورند زمان های طولانی ای را پشت میزهای اداری و نشستن روی یک صندلی بگذرانند. بنابراین خیلی مهم است که صندلی ای که از آن استفاده می شود طبق شرایط فیزیکی بدن انسان ها طراحی شده باشد.
- صندلی ها باید دارای دو دسته استاندارد برای قرار گرفتن دست ها داشته باشند.
- آنها باید دارای تکیه گاه بلندی باشند تا کمر به آن تکه دهد واین امردر بیشتر صندلی ها رعایت می گردد.
- صندلی باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد تا به گردن آسیب نرساند.
-صندلی باید دارای برآمدگی در قسمت پایین تکیه گاه صندلی باشد تا این برآمدگی موجود در آن، تا گودی کمر را پر کند و طراحی آن حتما مطابق با انحنای طبیعی ستون فقرات بدن باشد.

یکی دیگر ازموارد مهم دسته صندلی است ، دسته های صندلی نباید سفت و زمخت باشند زیرا می تواند موجب عروق خونی قسمت ساعد دست را تحریک کند و به مرور درد و سوزش ایجاد کند. همچنین باید به گونه ای روی صندلی بشینید که قسمت آرنج دست بر روی دسته صندلی قرار نگیرد زیرا که به مرورزمان موجب ایجاد ورم در قسمت آرنج می گردد. همچنبن پاها باید به گونه ای باشد که هنگام تنظیم صندلی زاویه ران ها، موازی با زمین باشد.
قیمت صندلی کرایه*ای
قیمت آنها دراجاره صندلی هایی که طراحی و ساخت آن به صورت استاندارد و خاص است، وجود دارد که اگررعایت شود می تواند به تولید محصولی منجر شود که اگر در مدت طولانی از آن استفاده شود آسیبی به جسم فرد نمیزند و انرژی کمی از فرد میگرد . کار مفید شخص بیشتر میشود.
رعایت نکات اصولی می تواند در تولید میز و صندلی استاندارد موثر باشد به طور مثال: ارتفاع میز بایستی حداقل نصف قد افراد باشد و ارتفاع صندلی بایستی حداقل یک سوم قد شخص باشد در زیر میز حتما ازیک سطح شیب*دار(که شیب آن رو به پایین است) برای گذاشتن پا روی آن استفاده شود زیرا که این امر موجب شده وزن ساق*ها و ران به شکل عمودی به کف پا وارد نشود و از فشاروارد کردن بر روی ران پا که بافتی نرم مانند دارد جلوگیری شود. پشتی صندلی باید داری انحنایی باشد که قسمت تو رفتگی کمریا همان گودی کمر را پر کند. جنس پشتی صندلی باید مناسب باشد به گونه ای که علاوه بر راحتی، شخص عرق نکند و لباسش به بدنش نچسبد که برای پوست بدن مناسب نیست. نکته های بسیار زیادی براب خرید یا اجاره میز و صندلی اداری وجود دارد که به نوع شغل افراد بستگی دارد.

اجاره میز و صندلی
یکی از مواردی که در همه ی شکرتها باید بسیار توجه شود میز اداری اشخاص است.میزها باید دارای اصولی در طراحی تولید باشند زیرا در محیط شغلی دائم از آن استفاده می شود تا تاثیر منفی بر سلامت افراد در اثراستفاده بلند مدت از آن نداشته باشد. لبه*های میزها نباید تیز باشد باید منحنی باشد زیرا امکان برخورد دست با لبه ی میز زیاد است و ممکن است موجب زخم شود و یا بر اثر برخورد زیاد اثر منفی روی اعصاب اشخاص بگذارد. از مهم ترین موارد در طراحی میز ارتفاع آن است زیرا باید به گونه ای باشد که وقتی کامپیوتر و لپ تاپ روی آن قرار می دهیم زاویه*ی صفحه آنها با چشم شخص به طور مستقیم قرار داشته باشد. نکته دیگر این است که فضای کافی در زیر میز کار، برای گذاشتن مناسب پاها و حرکت آزاد آنها، در حالی که روی صندلی در روبه روی آن نشسته اید، وجود داشته باشد اگر این فضا وجود نداشته باشد موجب می شود شخص مجبور شود از میز و وسایل روی میز فاصله بگیرد و در حال نشسته موقع کار وضعیت بدنی نامناسبی به خود بگیرد.منبع:
اجاره تجهیزات نمایشگاهی 

 
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ صبح توسط anita29.)
ارسال: #3
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
       انواع غرفه سازی نمایشگاه
نقل قول:هدف اصلی غرفه سازی نمایشگاه:
کارآفرینی در گروه های گوناگون شغلی و همینطور علاقه مند بودن به بازاریابی محوری از اهداف اصلی غرفه سازی نمایشگاه می باشد.در غرفه ها شاهد آن هستیم که یک یا چندین فروشنده همینطور تولید کننده مشغول معرفی کردن کالاهای خود می باشد.غرفه سازی باعث ایجاد رقابت و هم چنین گسترش کسب و کار می شود.در این مقاله می خواهیم شما را انواع غرفه سازی آشنا کنیم.

[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]


انواع غرفه سازی نمایشگاه
غرفه سازی تصویری:
در این نوع غرفه سازی شما می توانید از طریق سازه های فلزی که قابل جمع شدن است،غرفه های گرافیکی طراحی کنید.سپس از طریق نورپردازی خوب روی تصویرهای گرافیکی کالای خود را جلوه ببخشید و معرف کار خود باشید.این روش غرفه سازی تنها زمانی توصیه می شود که شخص مورد نظر قصد نمایش فیزیکی محصولات را ندارد و تنها با استفاده از نمایش تصویری جلوه های جذابی را با حضور در نمایشگاه به وجود می آورند.در این غرفه سازی نمایش تصویرهمراه با نورپردازی متمرکز بر روی تصاویر صورت می گیرد.
غرفه سازی با سازه های چوبی

غرفه سازی,غرفه سازی ارزان
در این غرفه سازی شاهد عناصری از قبیل شیشه،فلز و سازه های چوبی می باشیم.ساختن انواع شکل ها در این غرفه سازی میسر است.تنها محدودیتی که پیش روی شماست مربوط به قوانین نمایشگاه و قوانین استحکام سازه می باشد.غرفه سازی با سازه های چوبی تجربه ای بی نظیر از جهت مذاکره ای و امنیت را به شما می دهد.همینطور می توانید از نمایش بی نظیر و ارتفاع موجود لذت ببرید.این محیط مناسب نشان دادن طرح های مخصوص و محصولاتتان می باشد در حین تبلیغ هم می توانید از مزایای تبلیغات تصویری و نورپردازی از پشت و یا جلوی تصویر داشته باشید.غرفه سازی با سازه های چوبی روشی ایده آل برای به تصویر کشیدن نام تجاری خودتان به بهترین شکل و با استفاده از متریال های متفاوت می باشد.
این مسئله نقطه ی قوت
غرفه سازی با سازه های چوبی محسوب می شود.در این روش می توانید از امکانات و جوانب گوناگون بهره ببرید و به آسانی کنترل هزینه و طرح و کیفیت را در دست داشته باشید.چراکه همه چیز به طور اختصاصی و برای شما برنامه ریزی و طراحی شده است.این روش غرفه سازی برای کسانی مناسب است که می خواهند هزینه ی بیشتری را صرف تبلیغ محصولات خود کنند.اگر بخواهید هزینه ی کمتری نسبت به مبلغ اعلامی در غرفه سازی با سازه های چوبی داشته باشید،درنهایت ناراضی خواهید شد.اگر تبلیغ نکنید بهتر از آن است که بد تبلیغ کنید.

غرفه سازی با سازه های پیش ساخته با کیفیت
این غرفه سازی اسامی گوناگونی از جمله ماکسیما،مستر،اسپیس،کلیپ و کلیک و....دارد.دراین غرفه سازی شما با استفاده از ترکیب سازه های چوبی و فلزی پارتیشن بندی می کنید.تفکیک فضا به این روش صورت می گیرد.این روش غرفه سازی امکانات دیگری مثل تعریف کردن فضاهای اختصاصی مانند جایگاه محصول با بعد کم تر و نورپردازی را به شما می دهد.کسانی که می خواهند به طور منطقی مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهند از این روش استفاده کنند.غرفه های صنعتی مناسب این روش می باشند.این سازه ها بار احساسی خاصی بر مخاطبان ندارند.از مزیت های دیگر این غرفه سازی این است که با هزینه ای مناسب و به آسانی می توان غرفه ای مرتفع به دست آورد.این غرفه سازی بسته به ابعاد پیش ساخته دارد اما می توان به وسیله ی آن درخشید.
غرفه آرایی با تجهیزات نمایشگاهی
درغرفه سازی که با تجهیزات نمایشگاهی صورت گیرد شاهد استفاده ی تجهیزات پیش ساخته هستیم.این تجهیزات پیش ساخته شامل بروشور استند محصولات،مبلمان استند و نورهای پشت زمینه ی آماده می باشد.این روش به کسانی توصیه می شود که محصولات ارزان قیمتی دارند و سطح کیفی آن ها متوسط می باشد.همینطور برای عده ای که می خواهند برای اولین بار در غرفه سازی نمایشگاهی شرکت کنند مناسب است.به هرحال این روش غرفه سازی برای مدت طولانی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.از دید مشتریان این روش کمی به هم ریختگی و عدم قدرت را نشان می دهد.منبع: 
غرفه سازی 

 


 
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokhok
۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-شهريور-۱۳۹۸ ۰۸:۳۲ صبح توسط anita29.)
ارسال: #4
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
       اصول طراحی غرفه سازی، 5 نکته ای که باید از طراحان بخواهید!  [تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]
نقل قول:نمایشگاه ها اتفاقات حائز اهمیتی در زمینه ی معرفی محصول و جذب مشتری می باشند. مدل طراحی غرفه سازی شما، این امکان را می دهد در این مسئله تاثیر زیادی داشته باشد. در ادامه به شما راهکار هایی معرفی می کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن غرفه سازی کنید.

در انتخاب محل غرفه نمایشگاه سخت گیر باشید!

مکانی که برای غرفه انتخاب می کنبد از طراحی و ساخت غرفه سازی مهم تر است. چنانچه شما محل مناسبی برای غرفه سازی انتخاب نکنید تمام هزینه هایی که صرف طراحی غرفه کرده اید از بین می رود. شما در نظر بگیرید که غرفه ی شما مربوط به محصولات خوراکی نمی باشد ولی غرفه ی خود را کنار غرفه های خوراکی انتخاب کرده اید، این کار باعث می شود افراد بازدید کننده زمان کمتری را صرف بازدید از غرفه ی شما کنند زیرا که بوی روغن سوخته و خوراکی های غرفه ی کناری، غرفه شما را نیز در بر گرفته است.

در طراحی غرفه نمایشگاهی جزئیات مهم ترند!

ممکن است شما فکر کنید که مدل های عجیب و غریب جذابیت بیشتری برای مشتریان و بازدید کنندگان دارد اما اینگونه نیست، جزئیات بسیار مهمتر است. زیرا که نمایشگاه ها بسیار شلوغ هستند و افراد جلوی پای خود را به زور میبینند بنابراین برای طراحی بهتر غرفه سازی بایستی از جزئیاتی استفاده کرد که در دید بازدیدکنندگان باشد و آنها را جذب کند. دقت به موضوع دید انسانی می تواند شما را به هدف از غزفه سازی نزدیک کند. بنابراین به این جزئیات توجه ویژه شود.

غرفه نمایشگاهی یک سازه موقت است!

در نظر بگیرید که غرفه سازی برای نمایشگاه در یک دوره است و به صورت موقت است پس نباید خیلی برای طراحی آن هزیته کنیم و از مصالح مقاوم استفاده کنیم. می توانید از از مصالح دوست دار طبیعت برای طراحی غرفه سازی استفاده کنید. البته طراح غرفه سازی خود تمام این موضاعات را می داند و در طراحی آن رعایت می کند. در غرفه سازی داخل نمایشگاه ها هیچ محدودیتی در استفاده از ابزار وجود ندارد.

نور پردازی در طراحی غرفه نمایشگاهی!

همه ی افرادی که قصد دارند در نمایشگاه حضور پیدا کنند، هدف مشترکی دارند که آن جلب توجه بازدیدکنندگان است. برخی گمان می کنند که هر چه نورپردازی غرفه ی آن ها شلوغ تر باشد بیشتر جلب توجه می کند. کمی با خود فکر کنید که چه نوع و رنگی از نورپردازی در غرفه سازی باعث جلب توجه بازدیدکنندگان می شود. طراحان معتقدن که نور های سفید و آبی بسیار آرامش بخش است و این آرامش را منتقل می کند. ایجاد آرامش برای افراد موجب این می شود که انها زمان بیشتری را در غرفه ی شما صرف کنند.

افراد را به داخل غرفه نمایشگاهی دعوت کنید!

مطلوب است که شما افراد را برای معرفی کامل تر محصول به داخل غرفه دعوت کنید. افراد بازدید کننده با وارد شدن به داخل غرفه با خیال راحت از محصولات دیدن می کنند و هم از شلوغی بیرون غرفه راحت می شوند. توجه داشته باشید غرفه سازی باید علاوه بر نمای منحصر به فرد غرفه داخل آن را نیز به بهترین شکل طراحی کند.منبع: غرفه سازی 

      ساخت غرفه ی نمایشگاهی ارزان
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

غرفه سازی به فضایی از نمایشگاه اختصاص داده می شود که در آن شرکت های گوناگون تجاری و بازرگانی برای تبلیغ و فروش محصولات خود از آن استفاده می کنند. شرکت های گوناگون در زمینه ی غرفه سازی ارزان دغدغه ی بسیاری دارند و خواستار صرف بودجه ی کمتری در این زمینه دارند. مهم این است که طراحی نمایشگاهی در عین حال هم زیبا و مدرن بوده و هم غرفه سازی ارزان برای مشتریان تمام شود. غرفه سازی ارزان از جمله مواردی است که در انتخاب مشتریان حرف اول را می زند. شرکت کنندگان سعی دارند هزینه های نمایشگاه را حدلامکان پایین آورند. گاهی اوقات هزینه های غیر ضروری موجب می شود که بودجه ی بیشتری صرف غرفه سازی شود که این مسئله با درخواست مشتریان منافات دارد.
در این صورت برآورد هزینه ها به شکلی نادرست اتفاق می افتد که حتی پاسخگوی هزینه های اصلی غرفه سازی نخواهد بود. در نتیجه از معیار اصلی که همان غرفه سازی ارزان است، فاصله خواهید گرفت. این مسئله واضح است که محیط نمایشگاه شلوغ بوده و غرفه داران و بازدیدکنندگان بسیاری هرساله به نمایشگاه ها می روند. به همین دلیل پس زمینه ی غرفه ها تاثیر بسیاری در جلب مشتری خواهد داشت. هرچه طراحی بیشتری در غرفه سازی صورت گیرد هزینه ی آن به مراتب بالاتر خواهد رفت. افراد بسیاری قادر نیستند بودجه ی بیشتری صرف غرفه سازی کنند و به همین دلیل از طرح هایی استفاده می کنند که غرفه سازی ارزان داشته باشند. طرح های گوناگونی در غرفه سازی وجود دارد که قیمت آن ها مقرون به صرفه تر است. شما می توانید بر اساس بودجه ی خود سفارشتان را انجام دهید.
برای داشتن غرفه سازی ارزان از طرح های سفارشی و یا گرافیک های منحصر به فرد اجتناب کنید. به جای آن ها می توانید از پس زمینه های ارزان تر استفاده کنید. از موارد دیگری که در جلوه ی نمایشگاه تاثیر دارد انتخاب جای مناسب و درست نمایشگاه است. جایی را برای غرفه سازی انتخاب کنید که موجب به هدر رفتن هزینه و زحمت شما نشود. محل انتخابی باید به گونه ای باشد که موجب درخشش نام و برند شرکت شما شود. به یاد داشته باشید که علاوه بر تدارک چیدن غرفه سازی ارزان، محل نمایشگاه را نیز به درستی انتخاب کنید.
نکات اثرگذار بر درخشش غرفه سازی ارزان
- نورپردازی درست در غرفه سازی ارزان از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا حدود 50-30 درصد جلوه ی نمایشگاه را افزایش می دهد.
- در انتخاب طرح های غرفه سازی به روز باشید. طرح هایی چشم نواز برای غرفه سازی ارزان خود انتخاب کنید و اجازه دهید طرح های سنتی را افرادی که فضای بیشتری برای تبلیغات دارند، انجام دهند.
- ابعاد غرفه سازی باید با چیدمان و وسایل موجود در آن هماهنگی داشته باشد. اگر دارای غرفه ی کوچکی می باشید از پایه ها و استندهایی با اندازه ی کوچک تر استفاده کنید.
- اگر قصد دارید بروشورها و یا کاتالوگ های مختلفی را در جو غرفه ی خود داشته باشید بهترین مورد استفاده از هولدرها و پایه های نگهدارنده می باشد. شما می توانید با استفاده از آن ها جزوات خود را ارائه دهید. استفاده ی بیش از حد و شلوغ کردن میزهای خود با استفاده از بروشورهای مختلف ایده ی مناسبی نمی باشد. به جای آن می توانید از پاکت برای ارائه ی بروشورهای خود استفاده کنید. در غرفه سازی ارزان همیشه بهترین را انجام دهید.
- استفاده از هولدرهایی که برای اهداف دوگانه تعبیه شده اند در صرفه جویی کمک بسیاری می کنند و می توانید به وسیله ی آن به هدف غرفه سازی ارزان نزدیک تر شوید. برخی از هولدرها قابل حمل می باشند و حتی می توان از آن ها به عنوان کانتر نیز استفاده کرد. برای مثال می توانید محصولات خود را در بخش بالایی کانتر قرار داده و به مشتریان ارائه دهید و یا اینکه از آن فقط به عنوان پودیوم استفاده کنید. منبع:غرفه سازی ارزان

 


 

       معرفی تجهیزات نمایشگاهی مورد نیازدر غرفه ها
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]
در این مقاله تجهیزات نمایشایشگاهی مفید را که برای شرکت در یک نمایشگاه به آن احتیاج دارید معرفی شده و کاربذد هر یک به طور مختصری توضیح داده شده. در ادامه به آنها می پردازیم.

حدودا همه ی افراد حقیقی و حقوقی برای رسیدن به هدف خاص ومشترکی در نمایشگاه ها ثبت نام می کنند و در آن شرکت می کنند و آن هدف خاص “معرفی محصولات و یا خدمات خود و افزایش فروش آنها” است! برای رسیدن به این هدف همه ی افرادی که شرکت می کنند به تجهیزات نمایشگاهی مفید احتیاج دارند تا به وسیله آن تجهیزات بتوانند محصولات و خدمات خود را بهترین نحو ممکن ارائه دهند. همه ی این تجهیزات قابل خرید و اجاره است. تجهیزات نمایشگاهی بسیار گسترده و متنوع هستند و در حالت کلی بیشتر دارای سازه های تبلیغاتی و تشریفاتی هستند. اما نکته قابل توجه این است هر شرکت باید با توجه به بودجه ی خود در این زمینه تبلیغات کند.

ابزارهای و تجهیزات تبلیغاتی در غرفه
قطعا که تمامی شرکت کننده ها در نمایشگاه ها می خواهند به شدت موجب جلب توجه بازدید کنندگان که به بازدید از نمایشگاه می آیند، شوند. به همین خاطر برای دستیابی به این مورد باید از تجهیزات نمایشگاهی پر کاربرد و مفید برای تبلیغات استفاده کرد.
استند و رول آپ تبلیغاتی نمایگشاهی
استند ایکس نمایشگاهی
یکی از ابزارهایی که بسیار در تجهیزات نمایشگاهی استفاده می شود، استند ها و رول آپ ها هستند. شرکت کنددگان هر مطلب تبلیغاتی ای که بیشتر نظر بازدیدکنندگان را جلب می کند بر روی این استند ها چاپ می کنند. این استند ها دارای وزن کم و قیمت ارزان هستند و بیشتر شرکت کنندگان از آن استفاده می کنند. این دو مورد خیلی تفاوت زیادی ندارد فقط از نظر ظاهر کمی باهم فرق می کنند.
پاپ آپ و میز کانتر
این دو مورد نقش مهمی دارند و باعث می شوند جذابیت غرفه بیشتر شود. شخص برای توضیحات و ارئه ی خدمات به عنوان نماینده ی شرکت پشت میز کانتر می ایستد و همین طور کاتولوگ یا بروشور های تبلیغاتی را بر روی این میز می گذارد و به بازدید کنندگان ارائه می دهد. پاپ آپ ها همچنین دیواری منحنی شکل هستند که لگو ی شرکت یا مطلب خاصی روی ان چاپ می شود و با میزکانتر یک شکل هستند. این پاپ آپ ها ی جذاب داخل غرفه قرار میگیرد.
اجاره ملزومات غرفه
میز و صندلی و ویترین

اکثر شرکت کنندگان که می خواهند محصولی را معرفی کنند از ویترین های زیبای برای به نمایش گذاشتن آن استفاده می کنند. تجهیزات نمایشگاهی دیگری مثل میز و صندلی برای کاربرد های خاصی طراحی شده اند. برخی از صندلی چرخدار برای نشستن پشت کانتر استفاده می کنند. و همین طور برخی از میز و صندلی برای پذیرایی استفاده می کنند.
تجهیزات تشریفاتی و پذیرایی
برخی از شرکت کنندگان به منظور به وجود آوردن فضایی رسمی تر و جذاب تر کردن غرفه ، به اجاره تجهیزات نمایشگاهی مثل میز و صندلی VIP یا مبل اداری ، آبسردکن ، قهوه سازِ و … می پردازند.
لوازم صوتی و تصویری
اکثر شرکت های بزرگ و دارای اعتبار برای اینکه محصولات و خدمات خود را بهتر ارائه دهند تجهیزات نمایشگاهی مثل تلویزیون های ال ای دی به منظور پخش تیزر و باند های صوتی ، استند های دیجیتالی و یا پروژکتور ها را اجاره می کنند تا جذابیت کارشان را افزایش دهند.منبع: تجهیزات نمایشگاهی 

 

 
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۸, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ عصر توسط anita29.)
ارسال: #5
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
                     معرفی تجهیزات نمایشگاهی مورد نیازدر غرفه سازی ها
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

در این مقاله تجهیزات نمایشگاهی مفید را که برای شرکت در یک نمایشگاه به آن احتیاج دارید معرفی شده و کاربرد هر یک به طور مختصری توضیح داده شده. در ادامه به آنها می پردازیم.حدودا همه ی افراد حقیقی و حقوقی برای رسیدن به هدف خاص ومشترکی در نمایشگاه ها ثبت نام می کنند و در آن شرکت می کنند و آن هدف خاص “معرفی محصولات و یا خدمات خود و افزایش فروش آنها” است! برای رسیدن به این هدف همه ی افرادی که شرکت می کنند به تجهیزات نمایشگاهی مفید احتیاج دارند تا به وسیله آن تجهیزات بتوانند محصولات و خدمات خود را بهترین نحو ممکن ارائه دهند. همه ی این تجهیزات قابل خرید و اجاره است. تجهیزات نمایشگاهی بسیار گسترده و متنوع هستند و در حالت کلی بیشتر دارای سازه های تبلیغاتی و تشریفاتی هستند. اما نکته قابل توجه این است هر شرکت باید با توجه به بودجه ی خود در این زمینه تبلیغات کند.ابزارهای و تجهیزات تبلیغاتی در غرفه سازی

قطعا که تمامی شرکت کننده ها در نمایشگاه ها می خواهند به شدت موجب جلب توجه بازدید کنندگان که به بازدید از نمایشگاه می آیند، شوند. به همین خاطر برای دستیابی به این مورد باید از تجهیزات نمایشگاهی پر کاربرد و مفید برای تبلیغات استفاده کرد.

استند و رول آپ تبلیغاتی نمایشگاهیاستند ایکس نمایشگاهی

یکی از ابزارهایی که بسیار در تجهیزات نمایشگاهی استفاده می شود، استند ها و رول آپ ها هستند. شرکت کنندگان هر مطلب تبلیغاتی ای که بیشتر نظر بازدیدکنندگان را جلب می کند بر روی این استند ها چاپ می کنند. این استند ها دارای وزن کم و قیمت ارزان هستند و بیشتر شرکت کنندگان از آن استفاده می کنند. این دو مورد خیلی تفاوت زیادی ندارد فقط از نظر ظاهر کمی باهم فرق می کنند.

پاپ آپ و میز کانتر

این دو مورد نقش مهمی دارند و باعث می شوند جذابیت غرفه سازی بیشتر شود. شخص برای توضیحات و ارئه ی خدمات به عنوان نماینده ی شرکت پشت میز کانتر می ایستد و همین طور کاتولوگ یا بروشور های تبلیغاتی را بر روی این میز می گذارد و به بازدید کنندگان ارائه می دهد. پاپ آپ ها همچنین دیواری منحنی شکل هستند که لگو ی شرکت یا مطلب خاصی روی ان چاپ می شود و با میزکانتر یک شکل هستند. این پاپ آپ ها ی جذاب داخل غرفه سازی قرار میگیرد.

اجاره ملزومات غرفه سازیمیز و صندلی و ویترین

اکثر شرکت کنندگان که می خواهند محصولی را معرفی کنند از ویترین های زیبایی برای به نمایش گذاشتن آن استفاده می کنند. تجهیزات نمایشگاهی دیگری مثل میز و صندلی برای کاربرد های خاصی طراحی شده اند. برخی از صندلی چرخدار برای نشستن پشت کانتر استفاده می کنند. و همین طور برخی از میز و صندلی برای پذیرایی استفاده می کنند.

تجهیزات تشریفاتی و پذیرایی

برخی از شرکت کنندگان به منظور به وجود آوردن فضایی رسمی تر و جذاب تر کردن غرفه سازی ، به اجاره تجهیزات نمایشگاهی مثل میز و صندلی VIP یا مبل اداری ، آبسردکن ، قهوه سازِ و … می پردازند.

لوازم صوتی و تصویری

اکثر شرکت های بزرگ و دارای اعتبار برای اینکه محصولات و خدمات خود را بهتر ارائه دهند تجهیزات نمایشگاهی مثل تلویزیون های ال ای دی به منظور پخش تیزر و باند های صوتی ، استند های دیجیتالی و یا پروژکتور ها را اجاره می کنند تا جذابیت کارشان را افزایش دهند.


 

                     اشتباهات رایج در غرفه سازی
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

در این مقاله در خصوص طراحی غرفه سازی و اشتباهات رایج در آن صحبت می کنیم که ممکن است برای شما مفید باشد.

توجه داشته باشید کار طراحی غرفه سازی برای نمایشگاه ها را به شرکت های طراحی صنعتی که حرفه اشان طراحی غرفه است و تیم مخصوص به این کار دارند بسپارید نه نجار غرفه ساز.

یک تیم 4 نفره که کارشناس طراح غرفه سازی هستند به وسیله یک تحقیق گسترده متوجه شدند که سالانه کم کم 30 نمایشگاه تنها در مکان نمایشگاه بین المللی تهران برگذار می شود و دارای بیشتر از 1000 شرکننده است که با این وجود تنها ممکن است 10 مورد غرفه سازی از طرح مدرن و خلاقانه و متناسب با محصول و خدمات ارائه دهنده، استفاده شده باشد. چرا بین 1000 غرفه فقط 10 غرفه ی جدید وجود داشته باشد؟؟؟

دلیل اصلی، مدل رایج و عرف غرفه سازی است:

بیشتر شرکت ها معمولا با شرکت نجار تماس میگیرند و از آنها یک طرح غرفه سازی رایگان درخواست می کنندو این شرکت ها نیز دارای طرح زیاد داخلی و خارجی هستند که به وسیله تری دی مکس فقط اسم، برند وعکس را تغییر می دهند و در اختیار شما قرار می دهند. ولی در شرکت های طراحی صنعتی اینگونه نیست آنها با علم طراحی و در نظر گرفتن اصول زیبایی و پیاده کردن ایده های جدید، غرفه سازی می کنند.

۲- طراحی صنعتی غرفه سازی:

طراح صنعتی غرفه سازی وظیفه دارد کاملا به علم ساخت مدل، متریال و نور پردازی به شکل حرفه ای مهارت داشته باشند.

طراح صنعتی غرفه سازی به منظور ارائه محصول شما یک استند 3 بعدی و بی نظیر می سازد که قابل حمل و شرایط ایستایی حاص خود را داشته باشد.

طراحی صنعتی غرفه سازی فقط برمبنای ایده مدرن است

۳- ضعف شرکتهای نجار غرفه ساز

عدم داشتن طراح زبده صنعتی:

طراح زبده به شخصی گفته می شود که دید صنعتی نسبت به طراحی دارد و تمام طراحی های آن جدید باشد نه کپی و آنقدر به نرم افزار های فتوشاب مانند مایا و تری دی مکس مسلط باشد که 90% مشابه طرح واقعی باشد. تا شما بتوانید نمونه واقعی را قبل از ساخت ببینید.

۴- در صورتی که نجاری غرفه سازی با طراحی غرفه سازی از دو شرکت متفاوت باشد چه اتفاقی می افتد؟

ناهماهنگی به وجود می آید و موجب افزایش هزینه می شود.

شما وقتی با یک شرکت صنعتی غرفه سازی قرارداد ببندید و طرح نهایی و اندازه ها را حداقل از 3 نما از آنها دریافت کنید و با شرکت های نجار غرفه سازی مناقصه بگذارید و آنها نیز متوجه میزان اطلاعات شما می شوند و شما می توانید با صرف کمترین هزینه این کار را انجام دهید.

۵- اگر همه ی کار را به یک تیم نجار غرفه سازی بدهم چه میشود؟

کار منحصر به فرد نمی شود و هزینه های مربوطه دو برابر می شود.

۶- عرف قیمت طراحی غرفه نمایشگاه چقدر است؟

طراحی صنعتی با ایده مدرن در ایران:

هر متر مربع با کیفیت بیشتر از 70 % به شکل سه بعدی و مشابه با واقعیت دربرنامه ی۳d render و دارای 5 عکس از نماهای متفاوت غرفه، کم کم 8000 تومان، چنانچه طراحی بسیار مدرن و خاص باشد 15000 تومان است.

نکته: مواظب باشید که فریب شرکتهای نجار غرفه سازی را نخورید چون که انها با کار کردن چند شرکت طرح های آنها را کپی کرده اند و با قیمت زیاد به شما غالب می کنند.

همیشه هر کاری را به کاردانش بسپارید. اگر شما مقداری بیشتر هزینه کنید و غرفه ی خوبی داشته باشید میتوانید سود بیشتری دریافت کنید پس مسئله ی غرفه سازی را جدی بگیرید.

نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۹, ۰۲:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ عصر توسط anita29.)
ارسال: #6
RE: مراحل برنامه ریزی حضور در نمایشگاه
[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]
نقل قول:کسانی که محصول یا خدماتی برای عرضه به مشتری دارند و می‌خواهند تبدیل به یک برند سرشناس شوند، شرکت داشتن و حضور در نمایشگاه برایشان بسیار مهم است. اگر جزو کسانی هستید که برای اولین بار قصد شرکت در یک نمایشگاه را دارید باید مطالبی را در مورد هزینه ها بدانید. یکی از چیزهایی که دانستنش بسیار مهم است و باعث می‌شود در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید مراجعه به یک شرکت تجهیزات نمایشگاهی است.


حضور شما در نمایشگاه‌های مختلف چه داخل کشور و چه خارج از کشور می‌تواند تأثیر خیلی خوبی روی فروش و جذب مشتری داشته باشد به همین دلیل خرج کردن مقداری از درآمدتان برای داشتن یک غرفه در نمایشگاه قطعاً به سود شما خواهد بود.


برای اینکه حضور پررنگ و قوی در نمایشگاه داشته باشید لازم است طبق یک برنامه ریزی درست پیش روید و همه‌ی جوانب ازجمله هزینه‌های تجهیزات نمایشگاهی که برای غرفه نیاز است را بسنجید. مراحلی که باید برای داشتن یک برنامه ریزی درست انجام دهید عبارت‌اند از:


1) تحقیق و مطالعه درباره‌ی اعتبار و قدرت نمایشگاهی که قرار است در آن غرفه داشته باشید.


2) ثبت‌نام در نمایشگاه و مراجعه به شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان


3) ساخت و طراحی یک غرفه


4) انتقال محصولات به غرفه


5) بالاترین استفاده از نتایج نمایشگاه


6) برنامه ریزی درست و دقیق برای هزینه‌های شرکت در نمایشگاه


مواردی که در بالا گفته شد نکاتی هستند که باید قبل از شرکت در نمایشگاه به آن‌ها توجه داشته باشید. ما در این مطلب می‌خواهیم درباره‌ی گزینه‌ی آخر یعنی برنامه ریزی هزینه ها صحبت کنیم.

هزینه‌های موردنیاز برای شرکت در یک نمایشگاه


حساب کردن و برنامه ریزی برای هزینه ها یکی از کارهای واجب قبل از حضور در نمایشگاه داخلی یا خارجی است و اهمیت ویژه‌ای دارد. هزینه‌هایی که شما باید برای حضور در یک نمایشگاه بپردازید متفاوت هستند اما در اینجا به هزینه‌های درشت و سنگین می‌پردازیم. نمونه‌ای از هزینه‌هایی که شما باید برای شرکت و حضور قوی در نمایشگاه بپردازید عبارت‌اند از: اجاره غرفه، دکور غرفه، حمل‌ونقل، تأمین کالاها، هزینه تبلیغات، هزینه کارکنان و ... .


هزینه‌ی اجاره، طراحی و ساخت غرفه‌ی نمایشگاهی


یکی از اصلی‌ترین هزینه‌هایی که شما باید برای حضور در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه خارجی به خود نمایشگاه پرداخت کنید، هزینه‌ی اجاره‌ی یک غرفه در نمایشگاه است. هزینه‌ی سنگین بعدی که باید بپردازید، هزینه‌ی طراحی و ساخت غرفه می‌باشد که باید آن را به طراحان غرفه بسپارید. با مراجعه به یک شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی می‌توانید وسیله‌هایی که در غرفه نیاز دارید را با هزینه‌ی کمتر اجاره کنید. خرید این وسایل می‌تواند هزینه‌ی سنگینی برای شما داشته باشد پس یک شرکت خوب و معتبر تجهیزات نمایشگاهی پیدا کنید. هزینه‌ی اجاره‌ی یک غرفه در نمایشگاه زیاد است اما یک خوبی که دارد این است که هزینه‌ی آن ثابت است و دیگر نگران تغییرات آن نیستید و می‌توانید برنامه ریزی دقیقی برای آن داشته باشید.

هزینه‌ی تهیه‌ی وسایل و جابه‌جایی آن‌ها


اگر می‌خواهید یک برنامه ریزی درست داشته باشید و در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید پیشنهاد می‌کنیم هر وسیله‌ای را که در نمایشگاه به آن نیاز دارید از تجهیزات نمایشگاهی اجاره کنید. شاید فکر کنید که وسایل را می‌خرید و سپس بعد از نمایشگاه آن‌ها را می‌فروشید اما اگر کمی فکر کنید متوجه می‌شوید که دردسر این کار زیاد است و اگر این وسایل را اجاره کنید می‌توانید صرفه‌جویی زیادی در هزینه ها داشته باشید. برای آشنایی با اجاره تلویزیون نمایشگاهی روی لینک کلیک کنید.
یکی از چیزهایی که کمک زیادی به برند سازی شما می‌کند تبلیغات است، پس بهتر است یک هزینه‌ای را برای این کار در نظر بگیرید. شما باید هزینه‌ی مستقر شدن در نمایشگاه و کارکنانتان را نیز حساب کرده و در لیست خود قرار دهید. ممکن است هزینه‌های جانبی دیگری هم داشته باشید که بعضی وقت‌ها ممکن است پیش آید. مثلاً اگر بخواهید در یک نمایشگاه خارجی شرکت کنید باید مبلغی را برای دریافت ویزا و بلیط در نظر بگیرید.

[size=16px]anita29

                     رنگ ها در غرفه سازی چه تأثیری دارند؟
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]
یکی از ویژگی های خیلی مهم رنگ ها ایجاد حس زندگی در جهان و انسان هاست. همین ویژگی باعث شده تا رنگ ها یک عنصر مهم در غرفه سازی باشند و نقش مهمی در موفقیت غرفه داشته باشند.

ویژگی های رنگ ها
رنگ ها تأثیرات انکارناپذیری روی مغز انسان ها می‌گذارند و دارای یک سری ویژگی های خاص هستند به همین دلیل در غرفه سازی مهم می‌باشند. در روانشناسی رنگ ها را به سه دسته ی گرم، سرد و خنثی تقسیم کرده و برای هرکدام تأثیرات جداگونه ای را ذکر کرده اند.


رنگ های گرم
رنگ های گرم به رنگ هایی مثل زرد، سبز، قرمز و نارنجی گفته می‌شود. از جمله ویژگی های رنگ گرم می‌توان به القا کردن احساس راحتی، شادی، هیجان، تحریک ذهن و عصبانیت اشاره کرد.


رنگ های سرد
رنگ های سرد به رنگ هایی مثل آبی و بنفش گفته می‌شود. از جمله ویژگی های رنگ سرد می‌توان به القا کردن حس آرامش، بی تفاوتی، غمگینی، سادگی، عدم صمیمیت و رضایت اشاره کرد.


رنگ های خنثی
رنگ های خنثی به رنگ های متمایل به سفید و مشکی گفته می‌شود مانند کرم، خاکستری و ... . رنگ های خنثی در غرفه سازی تهران و سایر نقاط از اهمیت بیشتری برخوردارند و راحت تر می‌توان آن ها را در غرفه به کار برد. آرامش بخش و ملایم بودن از ویژگی رنگ های خنثی است.

تاثیر رنگ در غرفه سازی
همانطور که می‌دانید یکی از مهم ترین مکان های تبلیغاتی برای شرکت ها و تولیدی ها، نمایشگاه های بین المللی و داخلی می‌باشند. از همین رو طراحی و غرفه سازی برای شرکت در نمایشگاه بسیار مهم است چون هر غرفه نماینده ی یک شرکت به حساب می‌آید و نقش مهمی در جذب مشتری دارد. یکی از عناصر مهم در غرفه سازی، به کار بردن رنگ های مناسب با توجه به محیط، محصول و سلیقه ی افراد است.
بعد از طی کردن مراحل طراحی و غرفه سازی نوبت به غرفه آرایی می‌رسد. در عصر جدید رنگ ها می‌توانند تأثیرات زیادی روی ذهن افراد بگذارند به همین دلیل اهمیت ویژه ای در غرفه سازی دارند. برای غرفه سازی و غرفه آرایی به نکات زیر توجه لازم را داشته باشید:
- یکی از اصول اساسی و مهمی که باید به آن پایبند باشید رعایت کردن هارمونی و هماهنگی بین رنگ هاست.
- توجه داشته باشید که رنگ غرفه باید با توجه به محصولی که قرار است ارائه بدهید انتخاب شود مثلاً برای وسایل گرمایشی از رنگ های گرم و برای وسایل سرمایشی از رنگ های سرد استفاده کنید.
- طول موج رنگ ها یکی از صفت های اصلی آن هاست که به فام معروف است. شما می‌توانید با دانستن فام رنگ ها به هارمونی رنگ ها با هم دست پیدا کنید.
- یکی دیگر از صفت های مهم برای رنگ ها درخشندگی است. شناخت درخشندگی و میزان آن تاثیر زیادی در غرفه سازی دارد.
- رعایت کردن نور پردازی با توجه به رنگ بندی
- به کار بردن رنگ سازمانی شرکت در غرفه سازی
- شناخت مفهوم رنگ ها در فرهنگ های متفاوت و تاثیر آن ها
- توجه به این نکته که استفاده از رنگ گرم باعث کوچک تر به نظر رسیدن فضا می‌شود
- از سری رنگ های پرکاربرد در غرفه سازی می‌توان به رنگ های آبی، سبز، نارنجی، سفید و قرمز اشاره کرد.


هدف از غرفه سازی و غرفه آرایی
هدف از غرفه سازی و غرفه آرایی می‌تواند عوامل زیر باشد:
- جذب مشتری با استفاده از رنگ های تاثیر گذار که بسیار حیاتی و مهم است. اگر نحوه شرکت در نمایشگاه را نمی دانید حتما مطلب هر چیزی که بایستی در رابطه با مدیریت نمایشگاه بدانیم را مطالعه فرمایید.
- ایجاد بهترین کارکرد برای فضای غرفه در نمایشگاه
- ایجاد نظم و هماهنگی با استفاده از رنگ ها

نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۰۳:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ عصر توسط anita29.)
ارسال: #7
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
شرایط و ویژگی های اجاره تجهیزات نمایشگاهی
[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

اگر می خواهید حضور تاثیر گذاری در نمایشگاه ها داشتته باشید و به هدف خود برسید باید قبل از حضور در نمایشگاه غرفه ی خود را اماده کنید. یکی از روش های آماده کردن غرفه برای حضور در نمایشگاه، آماده کردن تجهیزات نمایشگاهی است.

شما می توانید برای آماده کردن این تجهیزات از شرکت هایی که اجاره تجهیزات نمایشگاهی جزو خدماتشان است، کمک بگیرید.

توجه داشته باشید که برای حضور موفق در نمایشگاه بایستی حداقل 1 ماه قبل از شروع نمایشگاه تجهیزات نمایشگاهی خود را آماده کنید. برای این کار بهتر است که شما از روش اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده تا هزینه های مربوطه کمی کاهش یابد.

بنابراین از همان 1 ماه قبل تجهیزات مورد نیاز خود را در شرکت های مربوطه رزرو کنید تا روز های پایانی دچار استرس و نکرانی نشوید و بابت تجهیزات خیالتان راحت باشد. شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی ( مثل شرکت آرمان) در نمایشگاه ها نمایندگانی دارند تا در صورت نیاز به تجهیزاتی که آن را سفارش نداده اید برای شما فراهم کنند.

ولی با وجود این خدمات شرکت های تجهیزات نمایشگاهی بهتر است از قبل همه ی نیاز های خود را تهیه کنید.مراحل آماده سازی غرفه نمایشگاهی

یکی دیگر از کار های مهمی که باید قبل از شروع نمایشگاه به آن بپردازید، طراحی غرفه ی نمایشگاهی است. طراحی غرفه برای حضور موفق در نمایشگاه خیلی موثر است. غرفه ی شما بیانگر نوع خدمات شما است و همین طور محصولات اتان را به بازدیدکننده نشان می دهد. بنابراین اهمین طراحی غرفه با حضور در نمایشگاه برابر است.

شاید شما پیش خود فکر کنید که طراحی غرفه کار بسیار راحتی است؛ اما باید بدانید کار بسیار سخت و دشواری است زیرا برای طراحی غرفه باید نوع کسب و کار شرکت نیز در نظر گرفته شود. همین طور نوع رنگبندی آن باید جذاب باشد تا بازدید کننده جذب آن شود. فراموش نکنید که برای بهتر شدن غرفه به یکسری تجهیزات نمایشگاهی نیز نیاز می شود که بهتر است آنها ااز شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی اجاره کنید تا هزینه اتان کمتر شود. مناسب ترین غرفه برای کسب و کار من چیست؟
ساخت غرفه

بعد از طراحی غرفه به مرحله اجرای طرح غرفه می رسیم. شما باید در مدت زمان کم با صرف هزینه ی کم غرفه طراحی شده را اجرا کنید. برای ساخت و پیاده سازی غرفه به کسری تجهیزات نیزا است که ممکن است قیمت این تجهیزات گران باشد اما شما می توانید با جایگزینی آنها با وسایل کم هزینه تر صرفه جویی کنید.

شما می توانید از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی، بعضی از موارد مورد نیاز را اجاره کنید.تجهیز غرفه

بعد از به اجرا در آوردن غرفه ی طراحی شده، به مرحله ی پر کردن غرفه می رسیم. غرفه هر چقدر هم زیبا باشد بدون تجهیزات بی روح است. برای تهیه تجهیزات نمایشگاهی باید به شدت دقت کنید تا انها متناسب با غرفه ی شما باشد و چیزی از قلم نیوفتد. شما می توانید برای کم کردن هزینه ها از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید.

شما می توانید برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی از ست های آن استفاده کنید تا همه چیز را با هم هماهنگ کنید. این ست های نمایشگاهی شامل استند های لمسی و تلویزیون نیز می شوند.

بنابراین توجه داشته باشید که برای غرفه خود بهترین تجهیزات نمایشگاهی را انتخاب کنید. فقط توجه داشته باشید که در اجاره تجهیزات نمایشگاهی زیاد روی نکنید و در هزینه ها تا حد ممکن صرفه جویی کنید. نقش کارکنان غرفه های نمایشگاه در موفقیت شرکت ها چیست؟مراکز اجاره تجهیزات نمایشگاهی

مراکز و سایت های زیادی وجود دارد که تجهیزات نمایشگاهی را اجاره می دهند. اما توجه داشته باشید که تعداد تجهیزات این مراکز محدود است و به دلیل استقبال زیاد افراد به سزعت رزرو می شوند؛ پس حتما یک ما قبل از شروع نمایشگاه بایستی تجهیزات مورد نیاز را رزرو کنید تا تمام نشوند.   
 

شرکت‌های غرفه سازی نمایشگاهی چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]


همان‌طور که می‌دانید در طول سال نمایشگاه‌های زیادی در همه جای دنیا برپا می‌شوند و فرصت خوبی را برای شرکت‌های مختلف فراهم می‌کنند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. اگر شرکت‌ها کار غرفه سازی را در نمایشگاه به درستی انجام دهند می‌توانند مشتریان زیادی را جذب کنند و فروش خود را بالا ببرند. هم‌چنین با داشتن یک غرفه‌ی زیبا و خاص در نمایشگاه به راحتی می‌توان از سایر رقبا جلو افتاد. در همه جای دنیا شرکت‌های غرفه سازی زیادی وجود دارند که کارشان ساختن غرفه‌های مناسب برای کسب‌وکارهای مختلف است. اگر شما هم قصد شرکت در نمایشگاهی را دارید می‌توانید کار طراحی غرفه سازی خود را به یکی از این شرکت‌ها بسپارید.غرفه سازی برای نمایشگاه چیست؟

یکی از بهترین و مؤثرترین کارها برای داشتن یک شرکت موفق و رسیدن به فروش خوب، شرکت کردن در نمایشگاه و معرفی و تبلیغ درست محصول به مشتریان است. از همین رو در عصر جدید همه‌ی شرکت‌ها همه‌ی توان خود را می‌گذارند تا یک غرفه‌ی موفق در نمایشگاه‌های مربوطه داشته باشند و بیش‌ازپیش به غرفه سازی اهمیت می‌دهند. اما برای داشتن یک غرفه‌ی موفق همکاری با یک شرکت غرفه سازی حرفه‌ای الزامی است. در هر نمایشگاهی غرفه‌ای که زیباتر و حرفه‌ای‌تر ساخته‌شده باشد بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب می‌کند و باعث کنار زدن رقبا می‌شود. شرکت‌هایی که در کار غرفه سازی حرفه‌ای‌تر هستند دارای مزایایی هستند که شرکت‌های نوپا آن‌ها را ندارند. این مزایا عبارت‌اند از:

- شرکت‌های غرفه سازی حرفه‌ای برای کار برش و ساخت ورقه‌هایی که برای غرفه سازی به آن نیاز دارند دارای یک کارگاه جداگانه هستند.

- شرکت‌های حرفه‌ای از طرح‌های بسیار جدید و مدرن برای کار غرفه سازی استفاده می‌کنند. این طرح‌ها در عین داشتن زیبایی منحصربه‌فرد از مقاومت خوبی نیز برخوردار هستند.

- افرادی که در شرکت حرفه ای غرفه سازی آرمان کار می‌کنند همگی متخصص و باتجربه هستند.

- این شرکت‌ها افرادی را به عنوان ناظر استخدام می‌کنند تا در تمام مراحل غرفه سازی روی کار نظارت کامل داشته باشند.
برای ساخت یک غرفه از چه وسایل و تجهیزاتی استفاده می‌کنند؟

وسیله ی اصلی که برای ساخت همه‌ی غرفه ها استفاده می‌شود مواد پیش ساخته در انواع مختلف می‌باشد. چگونگی ترکیب کردن مواد و وسایل بنا بستگی به نظر مشتری و کسی که کار غرفه سازی را به عهده گرفته است دارد. معمولاً برای ساخت غرفه از ماده هایی استفاده می‌شود که جنس آن‌ها پی وی سی یا پلی اتیلن است. جنس این دسته از مواد بسیار سبک است و باعث شده به راحتی قابل حمل باشند. برای غرفه‌هایی که نیاز به تحمل وزن سنگین دارند از ورقه های آلومینیومی و یراق آلات استفاده می‌شود. این غرفه ها استحکام بسیار خوبی دارند و یک گزینه ی عالی برای غرفه‌های دو طبقه هستند.یک شرکت غرفه سازی چه وظیفه ای دارد؟

ممکن است غرفه سازی به نظرتان کار ساده ای بیاید اما باید بدانید انجام این کار پیچیدگی ها و قلق های خاص خودش را دارد و باید توسط یک غرفه ساز انجام شود. علتش این است که غرفه ساز با همه‌ی مواد و تجهیزات آشنایی کامل دارد و به راحتی می‌تواند به شما در داشتن یک غرفه‌ی موفق کمک کند. توضیحات بخش غرفه سازی را حتما مطالعه کنید.

زمانی که شما برای غرفه سازی به یک شرکت مراجعه می‌کنید آن‌ها با توجه به زمینه ی کاری و اهداف شما غرفه‌ی مناسبی را طراحی می‌کنند. وقتی غرفه ساز می‌خواهد کار غرفه سازی را انجام دهد ابتدا باید بداند قوانین نمایشگاه درباره ی متریال مصرفی چیست سپس محدودیت های وضع شده در نمایشگاه را بداند و طبق آن غرفه را بسازد. غرفه ساز باید ارتفاع سالن را در نظر بگیرد و هم‌چنین شماره سالن و غرفه را بداند. یکی از مهم ترین چیزهایی که غرفه ساز باید در نظر بگیرد ابعاد محل قرارگیری غرفه و وزن وسایل استفاده شده در آن است.   
 
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۹ ۰۸:۲۵ عصر توسط anita29.)
ارسال: #8
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
 تجهیزات نمایشگاهی چه تأثیری در دکوراسیون غرفه دارد؟

نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]در دنیای پیشرفته ی امروزی هر کسی بخواهد وارد بازار کار شود با به رقابت بپردازد تا بتواند محصولات و خدمات خود را به عموم مردم نشان دهد. بهترین مکان برای انجام این کار شرکت در یک نمایشگاه است. برای شرکت در نمایشگاه و داشتن یک غرفه ی خوب نیاز به تجهیزاتی دارید که می‌توانید آن را از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهیه کنید. می‌خواهیم شما را با تأثیر اجاره تجهیزات نمایشگاهی و استفاده ی آن ها در غرفه آشنا کنیم.


آیا اجاره تجهیزات نمایشگاهی کار درستی است؟


اصولاً غرفه های نمایشگاهی مکانی هستند که یک شرکت محصولات و خدمات خود را در آن غرفه عرضه می‌کند به همین دلیل تجهیزاتی که در غرفه وجود دارد تأثیر زیادی روی فروش می‌گذارد. اینکه شما بخواهید هر بار که در یک نمایشگاه شرکت می‌کنید از تجهیزات و نورپردازی و سایر چیزهایی که متناسب با محصول و نمایشگاه است استفاده کنید هزینه ی زیادی را برای شما خواهد داشت. حتی بعضی از شرکت ها هستند که مجبور می‌شوند سالی دو تا سه بار در نمایشگاه ها شرکت کنند و هر بار هزینه ی زیادی را برای تجهیزات بپردازند. علت اینکه شما باید از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید دقیقاً همین موضوع است. با تهیه کردن تجهیزات مورد نیازتان از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی علاوه بر اینکه می‌توانید تمامی تجهیزات مناسب و مورد نیازتان را فراهم کنید، در هزینه هایتان نیز صرفه جویی می‌شود. با این کار شما می‌توانید هر بار که در یک نمایشگاه شرکت می‌کنید از تجهیزات مختلفی استفاده کنید تا غرفه ی شما هر سری متفاوت از قبل باشد. شما می توانید برای مشاهده 
هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی وارد سایت شوید.


درباره ی اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان چه می دانید؟


منظور از تجهیزات نمایشگاهی چه وسایلی است؟


در ابتدای کار برای اینکه دانید از چه تجهیزاتی باید در غرفه خود استفاده کنید بهتر است با کسی که در این کار ماهر است مشورت کنید. کمک گرفتن از چنین افرادی باعث می‌شود وسایل و تجهیزاتی که وجود آن ها در غرفه شما اشتباه است را انتخاب نکنید و علاوه بر آن بتوانید با هزینه ی کمتر بهترین تجهیزات را تهیه کنید. نکته ی مهمی که در اینجا وجود دارد این است که هرچه شما تجهیزات بهتر و مناسب تری را از شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی 
آرمان اجاره کنید نظر مشتری را بیشتر به غرفه خود جلب می‌کنید و در نتیجه میزان سود دهی شما نیز بیشتر می‌شود.


در بین این تجهیزات وسایلی وجود دارند که زیاد به چشم نمی‌آیند و ممکن است از نظر شما از اهمیت زیادی برخوردار نباشند اما وجود آن ها ضروری است. این وسایل عبارت اند از قهوه جوش، چای کیسه ای، نسکافه و ... .


تعدادی از تجهیزاتی که در یک غرفه نیاز است عبارت است از: جای کاتالوگ، پرچم رو میزی، آب سرد کن، تابلو شرکت، لوازم پذیرایی، مبلمان راحت، کانتر، تلویزیون، کولر یا بخاری، و ... .


رابطه ی اجاره تجهیزات نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی نقش پر رنگ و بسیار مهمی در دکوراسیون غرفه شما دارد. شما می‌توانید با انتخاب درست تجهیزات نمایشگاهی یک غرفه ی زیبا برای خود داشته باشید. مشتریان زمانی نظرشان به غرفه ی شما جلب می‌شود که برای معرفی و عرضه ی محصول خود از تجهیزات درستی استفاده کرده باشید. نکته ی مهم این است که همه چیز در یک غرفه ی نمایشگاهی روی نظر مشتری تأثیر می‌گذارد حتی رنگ دیوارهای غرفه. 
ویژگی های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن را حتما مطالعه کنید.

هماهنگی تجهیزات استفاده شده در غرفه سازی تأثیر زیادی روی مشتری می‌گذارد چون در دکوراسیون داخلی اولین چیزی که مهم است به وجود آوردن جذابیت بصری در نگاه مشتری است. کار دکوراسیون غرفه یک کار تخصصی و حرفه ای است به همین دلیل حتماً باید به افرادی سپرده شود که در این کار مهارت های لازم را داشته باشند. 
[size=13px]کاربر نیمه فعال   Sep 20191791404
ویژگی های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن
نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]


یکی از ویژگی‌های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن، بیشتر شدن فروش شما و همچنین کسب موفقیت بیشتر است. زیرا استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن در داخل غرفه باعث می‌شود تا زیبایی ظاهری آن را بیشتر کند و مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.


علاوه بر این موارد این تجهیزات نمایشگاهی مدرن می‌توانند در همه جای غرفه‌ی شما وجود داشته باشند و باعث شوند همه‌ی لوازم در جای خود قرار گیرند. در این مطلب توضیحاتی بیشتری در رابطه با این تجهیزات مدرن داده‌ایم پس با ما همراه باشید.


شما می‌توانید با اجاره تجهیزات نمایشگاهی مدرن در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.


مزایای استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن

بدون شک هرکسی در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کند به دنبال رسیدن به اهداف خود و سود بیشتر است. در نمایشگاه‌ها اغلب رقابت زیادی وجود دارد و شرکت‌ها بایستی نسبت موضوع نمایشگاه انعطاف‌پذیر باشند. شرکت‌هایی که در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند با استفاده از 
تجهیزات نمایشگاهی مدرن می‌توانند طراحی جدیدی داشته باشند و در موفقیت خود مؤثر باشند.


استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن موجب می‌شود فروش بیشتر شود زیرا باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شود. علاوه بر افزایش میزان فروش بهره‌وری را نیز بیشتر می‌کند. به دلیل گسترش نمایشگاه‌ها امروزه مکانی خوبی برای معرفی محصولات شرکت‌ها است؛ به همین دلیل در نمایشگاه رقابت بین شرکت‌ها زیاد است.


هر شرکتی که در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کند علاوه بر معرفی محصولاتش بایستی نسبت به رقیب خود برتری داشته باشد تا مشتری بیشتری جذب کند. برای جذب بازدیدکنندگان می‌توان از تجهیزات نمایشگاهی مدرن در طراحی غرفه به کاربرد تا نظر مشتریان را بیشتر جلب کرد.


بنابراین با طراحی غرفه نمایشگاهی و استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن می‌توانید به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه کنید.


افزایش فروش از جمله ویژگی‌های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن


شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه اهداف متفاوت دارند. برخی فقط برای معرفی محصول و برند خود در نمایشگاه‌ها حضور پیدا کرده اند و برخی دیگر اهداف دیگری مثل فروش یکسری از محصولات را دارند. این شرکت‌ها باید بدانند که استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن فروش را بیشتر می‌کند. بهتر است 
هر آن چه باید درباره تجهیزات نمایشگاهی بدانید.


زیرا با استفاده از این تجهیزات می‌توانند غرفه ای متفاوت را طراحی کنند و باعث جذب بازدیدکنندگان شوند. وجود تفاوت در غرفه‌ی شما نسبت به سایر غرفه ها می‌تواند مشتریان بیشتری را به سمت غرفه‌ی شما جذب کرد و فروش را بیشتر کرد.


دیگر مزیت استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن این است که موجب می‌شود هر وسیله در جایگاه خود قرار گیرد و دید شما بیشتر شود. در استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن باید توجه داشته باشید که از هر تجهیزات به خوبی در جایگاه مناسب استفاده کنید تا بتوانید ویترینی زیبا برای غرفه‌ی خود داشته باشید


بدون شک زیبایی طاهری غرفه موجب جذب بازدیدکننده می‌شود بنابراین در طراحی غرفه سازی باید به رنگ های به کار رفته نیز توجه کرد. بنابراین برای انتخاب رنگ برای دکوراسیون غرفه بسیار دقت کنید.


افزایش بازدید و طراحی از جمله ویژگی‌های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن


یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن این است که باعث افزایش بازدیدکننده از غرفه‌ی شما می‌شود. هدف اصلی ایجاد نمایشگاه‌ها این است که از محصولات جدید رونمایی شود و بازدیدکننده ها با انواع شرکت‌ها بیشتر آشنا شوند.


بدون شک هر شرکتی که در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کند قصد دارد که محصولاتش به بهترین شکل به بازدیدکنندگان ارائه شود. به همین خاطر شرکت‌ها بایستی در طراحی غرفه بسیار دقت کنند و تا جای ممکن آن را متفاوت طراحی کنند. بهتر است مطلب 
تجهیزات نمایشگاهی چه تأثیری در دکوراسیون غرفه دارد؟ را نیز مطالعه کنید.


برای این کار خیلی راحت می‌توانند با استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مدرن غرفه ای متفاوت طراحی کنند. و طراحی غرفه‌ی مدرن و زیبا قطعاً بازدیدکننده ی بیشتر را به خود جذب می‌کند.


شما می توانید برای کم کردن هزینه ها از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید.

 
 
 اهمیت طراحی غرفه آرایی و غرفه سازی نمایشگاهی

نقل قول:[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]


هرساله نمایشگاه‌های گوناگونی در سراسر جهان برگزار می‌شود و همه صاحبان شرکت یا کسب‌وکار به فکر شرکت در نمایشگاه‌ها هستند. این افراد تلاش می‌کنند با داشتن غرفه در نمایشگاه‌ها محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل به بازدیدکنندگان ارائه دهند. این افراد باید بتوانند مشتری بیشتری به غرفه‌ی خود جذب کنند. در این مطلب شما را با اهمیت غرفه سازی در جذب مشتری آشنا خواهیم کرد.

غرفه آرایی و غرفه سازی


بین دو کلیدواژه‌ی غرفه آرایی با غرفه سازی تفاوت های بسیاری برخلاف تصور برخی افراد وجود دارد. منظور از غرفه سازی ساخت‌وساز اولیه غرفه است. غرفه سازی مربوط به بخش اولیه و ساخت اولیه است ولی منظور از غرفه آرایی این است که غرفه را با سازه‌هایی مثل پاپ آپ، استند و ... که جزو تجهیزات نمایشگاه‌ها است، بتوان غرفه را به بهترین شکل آماده کرد.

اهمیت غرفه آرایی نمایشگاهی چیست؟


غرفه‌های نمایشگاه چیزی بیشتر از یک غرفه سازی عادی می‌باشند. زیرا این غرفه‌ها هستند که باعث می‌شوند مشتری‌ها جذب شوند و در صورت جذب مشتری بازاریابی و خریدوفروش بیشتر می‌شود. به همین خاطر توجه ی زیاد به طراحی 
غرفه سازی مدرن و همین طور غرفه آرایی باعث رسیدن به هدف مورد نظر از شرکت در نمایشگاه می‌شود.


غرفه سازی و غرفه آرایی این فرصت را به کسب‌وکاران می‌دهند تا به بهترین شکل محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. البته باید توجه داشته باشید که طراحی غرفه سازی و همین غرفه آرایی باید به گونه ای باشد که بازدیدکنندگان به راحتی از ظاهر متوجه ی نوع محصول شما شوند.

ارتباط غرفه آرایی نمایشگاهی و جلب مشتری چگونه است؟


موارد بسیاری در غرفه آرایی تأثیر می‌گذارد و اگر با دقت آن‌ها را رعایت کنید می‌توانید غرفه ای خاص و زیبا داشته باشید. قدم اول در غرفه سازی این است که غرفه ای زیبا و منحصر به فرد را طراحی کنید. باید توجه داشته باشید که مردم بیشتر به سمت مکانی می‌روند که چشمشان را به خود جذب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر روی 
http://booth.tnarman.com/ کلیک کنید.


با توجه به این مورد بهتر است در غرفه سازی ایده‌های خلاق و مدرن به کار رود تا نگاه هر مخاطبی را به خود جذب کند. بنابراین در اولین قدم برای رسیدن به موفقت باید زیبایی‌های بصری را حفظ کرد. برای این کار تلاش کنید از کاتالوگ‌ها و فیلم‌های تبلیغاتی و ترکیب رنگ‌های متفاوت و ... استفاده کنید تا بیشتر در افراد تأثیر بگذارد. با انجام این کار ها هیچ فردی بدون بازدید از غرفه شما نمایشگاه را ترک نمی‌کند. بهتر است مطلب 
چگونه بدون هدر دادن هزینه در نمایشگاه غرفه سازی کنیم؟ رانیز مطالعه کنید.

موردهای تأثیرگذار در غرفه آرایی نمایشگاهی کدام اند؟


رنگ ها: یک موردی که در غرفه آرایی بسیار تأثیر دارد، روانشناسی رنگ‌های به‌کاررفته است. استفاده از رنگ‌های جذاب مثل قرمزمی‌تواند نظر مخاطبان را به خود جذب کند. البته به این نکته باید توجه کنید که ترکیب رنگ نیز مسئله ی بسیار مهمی است و باید اصول آن رعایت شود. بنابراین از رنگ‌هایی که ترکیبشان اصلاً جالب نیست استفاده نکنید.

نورپردازی: یکی دیگر از موارد مهم که باید در غرفه آرایی و غرفه سازی رعایت شود این است که نورپردازی فضای داخلی غرفه به‌درستی رعایت شود زیرا با این کار افراد تمام موارد به‌کاررفته‌ی داخل غرفه را می‌بینند. توجه داشته باشید که یک نورپردازی عالی و دریت می‌توانید فضای داخلی غرفه‌ی شما را متمایز کند. علاوه بر این موارد شما می‌توانید با نورپردازی روی یک محصول فوکوس کنید تا آن محصول را بیشتر نمایان کنید. مواردی که برای انتخاب میزبانان غرفه باید در نظر گرفت چه چیزهایی است؟ بهتر است مطلب 
جذب مخاطب با طراحی زیبای غرفه نمایشگاهی را نیز مطالعه کنید.

مقیاس در فضای غرفه: معمولاً غرفه‌های نمایشگاهی فضای خیلی بزرگی ندارند اما با استفاده از مقیاس می‌توان فضای داخل غرفه را بزرگ نشان داد. این اصول در زمان غرفه سازی رعایت می‌شود.


از دیگر مواردی که در غرفه آرایی مؤثر است استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مثل مبلمان و صندلی و خط دید در غرفه سازی و ... است که در غرفه آرایی بی‌تأثیر نیستند. 

 
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۹, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۹ ۰۱:۴۰ عصر توسط anita29.)
ارسال: #9
RE: اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران
انواع نمایشگاه ها را بشناسید.[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

اولین چیزی که هر شرکت یا کسب و کاری برای شرکت در نمایشگاه باید بداند این است که انواع نمایشگاه ها را بشناسد تا بتواند به درستی کار غرفه سازی را انجام دهد. هر نمایشگاهی اصول و قواعد خود را دارد که برای شرکت در آن باید حتما باید مطالعاتی را در این باره داشته باشید.

اگر برای شرکت در نمایشگاه اصول و قواعد را رعایت کنید و همینطور نمایشگاه مناسبی را انتخاب کنید قطعا به یک موفقیت بزرگ خواهید رسید. نمایشگاه ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که برای غرفه سازی باید آن ها را بشناسید تا بتوانید با توجه به کسب و کارتان بهترینش را انتخاب کنید.

در کشور ما نمایشگاه را به عنوان موقعیتی برای خرید مستقیم مردم از کسب و کارهای مختلف می شناسند اما تعریف نمایشگاه در کشورهای پیشرفته متفاوت است. در این کشورها نمایشگاه را به عنوان جایی برای راحت شدن تعاملات تجاری و بهتر شدن سیستم توزیع می شناسند.

در حالت کلی نمایشگاه ها به دو نوع تقسیم می شوند: نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های خارجیانواع نمایشگاه داخلی:


نمایشگاه محلی

همانطور که از نامش پیداست نمایشگاه محلی در یک محله یا یک شهر خاص برگزار می شود. نمایشگاه های محلی غیرتخصصی هستند و برای فروش کالاهای محتلف برگزار می شوند به همین دلیل به
غرفه سازی های خاص نیاز ندارید.نمایشگاه منطقه‌ای

نمایشگاه منطقه ای به نمایشگاه هایی گفته می شود که در یک منطقه یا استان خاصی برگزار می شوند.نمایشگاه ملی

می توان گفت مهم ترین و اصلی ترین نمایشگاهی که در کشور ما برگزار می شود نمایشگاه ملی است. نمایشگاه های ملی در حوزه های مختلفی مثل صنعت، تجارت و هنر برگزار می شوند. در این نمایشگاه غرفه سازی از اهمیت بالایی برخوردار است یعنی موفقیت هر شرکتی در این نمایشگاه وابستگی زیادی به نوع غرفه سازی آن شرکت دارد. به همین دلیل اگر کسی قصد شرکت در چنین نمایشگاهی را داشته باشد باید اصول غرفه سازی را به طور کامل بداند و درباره ی آن مطالعه داشته باشد.انواع نمایشگاه خارجی:


نمایشگاه‌ های بین‌المللی عمومی

در یک نمایشگاه بین المللی عمومی شرکت های مختلفی کالاهای خود را به نمایش در می آورند. نکته ی مهم این است که در این نمایشگاه هیچ گونه خرید و فروشی انجام نمی شود و هدف کسانی که در این نمایشگاه غرفه سازی
آرمان می کنند این است ک برند، خدمات و شرکت خود را به سایرین معرفی کنند.نمایشگاه‌ های بین‌المللی تخصصی

در نمایشگاه های تخصصی فقط کالاهای تخصصی وجود دارند به همین دلیل تنها کسانی در آن شرکت می کنند که در زمینه موضوع نمایشگاه تخصص خاصی داشته باشند.نمایشگاه بین المللی اطلاعات

افرادی که علاقه زیادی به تکنولوژی دارند می توانند در نمایشگاه اطلاعات شرکت کنند و هم چنین کسب و کارهایی که در رابطه با تکنولوژی فعالیت میکنند با غرفه سازی در این نمایشگاه می توانند موفقیت های زیادی کسب کنند.نمایشگاه اکسپو

در نمایشگاه های اکسپو همیشه یک تم مشخص تعیین می شود و کشورهای سراسر دنیا با توجه به فرهنگ خود در این نمایشگاه ها شرکت کرده و غرفه سازی می کنند. به عبارت دیگر این نمایشگاه ها یک نمونه ی کوچک از کشورهای مختلف هستند.
برای غرفه سازی از چه مصالحی استفاده می کنند؟
نمایشگاه عرضه مستقیم کالا

معمولا کسانی که می خواهند اجناسی را با قیمت پایین تر بخرند به اینگونه نمایشگاه ها مراجعه می کنند. برای شرکت در نمایشگاه حتما مطلب جذب مخاطب با طراحی زیبای غرفه نمایشگاهی را بخوانید.یوفی

به زبان ساده یوفی جایی است که همه ی نمایشگاهیان در سراسر جهان گرد هم می آیند. کارشناسان صنعت نمایشگاهی در یوفی به تبادل نظر می پردازند و با یکدیگر هم فکری می کنند. یوفی اهمیت بسیار زیادی برای نمایشگاه ها قائل است چون آن را محلی برای ارتباط جامعه هاب مختلف از سراسر دنیا باهم می دانند.برای غرفه سازی از چه مصالحی استفاده می کنند؟[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

همانطور که می دانید غرفه های نمایشگاهی انواع مختلفی دارند که برای ساخت هر کدام از آن ها از مصالح مختلفی استفاده می شود. برای ساخت بدنه ی هر غرفه ای به یک سری مصالح مخصوص نیاز است که برای هر نوع
مصالح غرفه سازی متفاوت است. با خواندن این مطلب علاوه بر اینکه با انواع غرفه های نمایشگاهی آشنا می شوید، مصالح مورد نیاز برای ساخت آن را نیز می شناسید.انواع غرفه ها و مصالح ساخت آن ها

- غرفه‌های از پیش ساخته شده

برای ساخت این غرفه ها از قطعه های آلومینیومی، فولادی و پانل های مختلفی که از قبل ساخته شده اند استفاده می شود. در این روش از طرح های خاص و ویژه ای برای ساخت غرفه استفاده می کنند. امروزه صنعت غرفه سازی رشد زیادی کرده است به همین دلیل قطعه های از پیش ساخته شده روز به روز پیشرفته تر می شوند و امکان طراحی های گوناگون بیشتر می شود همین موضوع باعث شده استفاده از این نوع مصالح رواج زیادی در غرفه سازی پیدا کند.- غرفه‌های استاندارد

در خیلی از نمایشگاه ها غرفه های استانداردی وجود دارد که خیلی از شرکت کنندگان درخواست استفاده از آن ها را می دهند. شرکت کنندگان می توانند این غرفه ها را اجاره کنند و محصولات خود را در نمایشگاه به نمایش درآورند. هزینه های غرفه سازی این مدلی نسبت به غرفه هایی که برای یک سری اهداف ویژه طراحی می شوند بسیار کمتر است.- غرفه‌های ترکیبی و خاص

یکی از بهترین غرفه ها که هم باعث جلب توجه بازدیدکنندگان می شود و هم طراحی و نصب آن آسان است این نوع از غرفه ها می باشند. برای ساخت چنین غرفه ای هم از مصالح سنتی استفاده می شود و هم از مصالح از پیش ساخته شده به همین دلیل به ان غرفه سازی ترکیبی گفته می شود. پیاده سازی غرفه های ترکیبی فقط چند ساعت زمان می برد و به هر شکلی که بخواهید درمی آید. معمولا برای ساخت این غرفه ها از شیشه برای بیشتر کردن جذابیت غرفه استفاده می شود.
چگونه بودجه غرفه سازی را کنترل کنیم؟- غرفه‌های سنتی

با اینکه صنعت غرفه سازی پیشرفت زیادی داشته است اما باز هم از غرفه های سنتی برای شرکت در نمایشگاه استفده می شود. برای ساخت این غرفه ها از مصالح سنتی مثل نئوپان، چوب و از این دست مواد استفاده می کنند. در چند سال گذشته ساخت این مدل از غرفه ها بسیار رایج بود اما امروزه ببیشتر غرفه ها به صورت ترکیبی می باشند با این حال هنوز هم خیلی از شرکت کنندگان ساخت غرفه ی سنتی را به سایر غرفه سازی ها ترجیح می دهند.- غرفه نمایشگاهی خطی

غرفه ی خطی در نمایشگاه از سه طرف با غرفه های دیگر همجوار است و از یک طرف نیز به راهرو اشراف کامل دارد. این غرفه با سایر غرفه ها تنها یک فرق دارد که آن هم پهنا و عمق می باشد. این غرفه ها را در ابعاد بزرگتر هم می تو ان ساخت اما به شرطی که عمق آن ها نیز زیاد باشد. به این وع غرفه سازی غرفه ردیفی نیز گفته می شود.- غرفه نمایشگاهی نبشی

این نوع از غرفه ها از دو طرف با سایر غرفه ها دیوار مشترک و از دو طرف دیگر به دو راهروی مختلف متصل هستند. معمولا طراحی و تزئین این غرفه ها سخت تر از سایر غرفه هاست اما به این خاطر که از دو سمت مختلف مشاهده می شود در غرفه سازی اهمیت زیادی دارد. به اینگونه غرفه ها دو بر نیز گفته می شود.
انواع نمایشگاه ها را بشناسید.- غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای

غرفه های شبه جزیره ای از یک طرف بسته هستند و از سه طرف دیگر قابل مشاهده می باشنمد به همین دلیل طرفداران زیادی در غرفه سازی دارند. نام دیگر این غرفه ها، غرفه پایانی نیز می باشد.رای شرکت در نمایشگاه ها چه اقداماتی باید انجام دهیم؟[تصویر:    اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران]

ابتدا بایستی تاریخ نمایشگاه ها به همراه موضوع آن ها را بدانید سپس با توجه به فیلد کاری خود نمایشگاه مورد نظر را انتخاب می کنید. مثلا اگر شرکت پارجه و نخ دارید بایستی در نمایشگاه های مربوط به پارچه و نخ شرکت کنید و نمی توانید مثلا در نمایشگاه تکنولوژی شرکت کنید.

بنابراین اولین اقدام برای شرکت در نمایشگاه انتخاب کردن نمایشگاه مربوطه می باشد.

بعد از پیدا کردن نمایشگاه مربوطه بایستی به فکر برنامه ریزی هدفمند برای شرکت در آن باشید. این برنامه ریزی شامل همه موارد از کوچکترین مورد گرفته تا موارد مهم مثل اجاره غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی و غیره. در راس این برنامه ریزی بایستی هدف از شرکت در نمایشگاه به طور کامل مشخص باشد تا حرکات در راستای آن صورت گیرد.

به طور مثال ممکن است هدف شرکتی برای حضور در نمایشگاهی فقط مطرح کردن خود و شناخت رقیبانش باشد. یا ممکن است شرکتی فقط برای تبلیغات و برند سازی و کسب تجربه در نمایشگاهی حضور پیدا کنند. برخی از شرکت ها نیز هدفشان از شرکت در نمایشگاه ها فروش مقداری از محصولاتشان باشد.

بعد از تعیین هدف و برنامه ریزی بایستی به فکر بودجه باشیم و مقداری بودجه برای شرکت در نمایشگاه کنار بگذاریم و برای آن برنامه ریزی کنیم. مثلا هزینه های مربوط به اجاره غرفه،
غرفه سازی مدرن و طراحی غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی و ... را تا حدودی محاسبه کنیم و متوجه شویم که برای این کار چقدر باید هزینه کرد و به چه مقدار بودجه نیاز است. اصلا ببنید می توانید با بودجه ای که برای تبلیغات کنار گذاشته اید، در نمایشگاه ها شرکت کنید یا خیر.

بعد از مشخص کردن بودجه مورد نیاز باید به سراغ اجاره غرفه بروید که خود نکاتی دارد که باید رعایت کرد. بهتر است برای اجاره غرفه زودتر اقدام کنید زیرا که مکان غرفه ی شما در نمایشگاه بسیار مهم است.

باید توجه داشته باشید که غرفه ی شما در مکانی باشد که رفت و آمد در آنجا زیاد باشد و بازدیدکنندگان دید کافی به غرفه شما داشته باشند. نباید غرفه را در راهرو های کناری و یا مکانی از نمایشگاه ها که بازدید کننده کم است انتخاب کنید. بعد از در نظر گرفتن موقعیت مکانی غرفه بایستی مساحت آن برسی شود. غرفه ی شما نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. مساخت آن بایستی برای غرفه سازی مناسب باشد.

برای اینکه متوجه شوید چه مساحتی برای غرفه سازی خوب است بهتر است با مشاوران شرکت های معتبر که در زمینه های غرفه سازی فعالیت دارند مشورت کنید.

بعد از اینکه غرفه مناسب را اجاره کردید باید برای غرفه سازی و طراحی آن اقدام کنید. برای این کار بایستی به سراغ شرکتی معتبر و با تجربه بروید تا مراحل غرفه سازی را به درستی رعایت کنید. باید بدانید که
غرفه سازی در نمایشگاه ها نیز استاندارد های خاص خود را دارد که باید رعایت شود.

برای اینکه به هدف خود در حضور در نمایشگاه ها برسید باید بازدیدکنندگان بیشتری به سمت غرفه خود جذب کنید. باید بدانید که اگر غرفه سازی درست و خوبی نداشته باشید هیچ گاه این اتفاق نمی افتد. ینابراین غرفه سازی و طراحی آن اول از همه بایستی منحصر به فرد و خلاقانه باشد. توجه داشت باشید که از مدل های کپی و غیر خلاقانه برای غرفه سازی خود انتخاب نکنید. هر چه غرفه شما زیبا تر و جذاب تر باشد بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب می کند. غرفه سازی نمایشگاهی چه تاثیری در پیشرفت کسب و کار دارد؟

بنابراین سعی کنید برای غرفه سازی و غرفه آرایی تا حد ممکن هزینه کنید زیرا که غرفه شما بیانگر نوع شرکت و خدماتی که ارائه می دهید است و همین غرفه است که می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب کند و شما را به هدفتان نزدیک تر کند.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام