اتلیه با کیه؟

۲۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #31
RE: اتلیه با کیه؟
ما کلا رسممون اینه واسه نامزدی همه چیز با خانواده عروسه حتی آتلیه(فقط کادوهایی که خونواده داماد واسه عروس میارن با داماده)
اما واسه حنابندون ما رسممون اینه که لباس با عروسه اما آتلیه و آرایشگاه و بقیه چیزا با داماده(البته اینجا هم مادر عروس یه سری هدیه واسه داماد میخره که خب اونا با عروسه دیگه)

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۸-آذر-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #32
ماهم رسممونه که اتلیه با داماده اما لباس حنابندون با خانواده عروس
اما ما یه همسایه داریم که اهل اردبیلن اونا رسمشونه که اتلیه شب حنابندون هم به عهده خانواده عروسه

[93/6/10
[به چشمانه مهربانه تو می نویسم حکایت بی نهایت عشق راتا بدانی که محبت و عشق را در چشمان تو آموختم و با تو آغاز کردم
ایهان منم دنیا امد حاصل یه عشق بزرگ
نقل قول
 سپاس شده توسط cHaPDaST ، خانم فسقلی
۱۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #33
ماهم رسم داریم لباس با خانواده عروسه اما اتلیه با داماد...
برا حنابندون خواهرم ارایشگاه با داماد بود
اما برا حنای دخترعموم خودش رفته بود...Huh
ولی فکر میکنم باید با داماد باشه

دلم تنگ شده...برای پارسال اینموقع هاHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۶-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ عصر توسط سمی جووونی.)
ارسال: #34

ای بابا یعنی چی باکیه باکیه؟عزیزای من همه چیز باداماده همه یخرج عروسیوهرچی به اون مربوطه باداماده.داره زن میگیره بایدخرجم کنه Angryوالامن کاری به رسمورسوم ندارم خرج همه چی باداماده فقط جهیزیه روبابام لطف رمیکنه درحقشون میگیره اینم بگم که کردا یه رسم خوبی که دارن اینه که دخترجهیزیه هم نمیده.یعنی اون دخترانقدارزش داره که بدون این چیزام قبولش دارن
نقل قول
 سپاس شده توسط روژیار ، shimaJ22 ، کیجا ، خانم فسقلی
۲۳-آبان-۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #35
فکر کنم آتلیه با خانواده دختر باشه تمام خرج حنابندان با خانواده دختره
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #36

قطعععععا با داماد
وااا مگه میشه مگه دارسم که با عروس باشه؟؟؟

دعام كنید همین
نقل قول
 سپاس شده توسط shimaJ22
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #37

سوال نداره که با پسره هم عقد هم عروسی .عروسی که کلا همه چی با پسره خانواده دختر جهاز میدن اونام عروسی بگیرن دیگه .عقدم که فقط شامو پذیرایی با دختره و اگلباس ارایشگا اتلیه و بقیه با پسره
نقل قول
 سپاس شده توسط shimaJ22 ، خانم فسقلی
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #38
چه جالب! ما رسممونه همه چیز با داماده. جشن عقد هم با داماده فقط تو خونه عروس برگزار میشه یا اگه خانواده عروس خواستن سالن میگیرن به هزینه خودشون. میوه و شیرینی و شام عقد، ارایشگاه، آتلیه و لباس هم تو عقد به عهده ی داماد هست. حنابندون اگه خانواده عروس خواستن بگیرن هزینه هاش به عهده خودشونه و فقط هم اقوام خودشونو دعوت میکنن. اما آتلیه و آرایشگاه به عهده ی داماده. عروسی هم همه چیز به عهده ی داماده. معنی نداره هم دختر بدن، هم جهیزیه بدن (وای که چه رسم تنفر برانگیزی!!!!!) هم کادو بدن، یه بخشی از هزینه های عروسی هم به عهده شون باشه؟؟؟!!!!

الهی به امید تو...
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #39

تو فامیل ما همه چی با داماده حتی جشن نامزدی.ما فقط جهیزیه میدیم که اونم لازم نیست سنگین باشه.البته الان خونواده ها بسته به توانشون کمک میکنن چه عروس چه داماد.
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #40

اتلیه با داماده
ولی کردا جهیزیه سنگین میدن رسم جهاز دیدن هم دارن

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام