• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

اتلیه اتفاق

۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
اتلیه اتفاق
نام مدیریت:سعیدی

منم به شوشو رسیدم با امید به خدا..
عقد محضری 94/6/5
عروسی ان شاالله
95/5/2
برام خیلی دعا کنین
نقل قول
 سپاس شده توسط parastoo_raz ، amitida ، آواز ، sahar89 ، AnnAhid ، sima 22 ، forklift
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: اتلیه اتفاق
سلام دوستان لطفا. یکی بیاد راستشو بگه کی از کار گروه اتفاق راضی بوده? لطفا مزایا و معایبشو بگین اخه احتمال زیاد میخوام واسه مهر رزروش کنم ممنون

معجزه زندگیمون 92/2/21
تاریخ عقد92/11/9
تاریخ عروسی:93/7/23
همه چی عالی ی ی ی گذشتNew1 خداروشکر ر ر ر ر
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #3
بچه ها من 23 شهریور 92 عروسی داداشم بود من با داداش دیگمو خواهر زن داداشم رفتیم اینجا بعد ارایشگاه من دیرم شده بود ب شدت استرس داشتم انقد با حوصله عکس گرفتن ازم خیلی خوب بود خداییش ک باعث شد من ی بار دیگه هم برم عکس باحجاب بگیرم منکه خیلی دوسشون دارم کار عروسشونم چندتا عکس دیدم تو کامپیوترشون و ی نصفه فیلم روز انتخاب عکسم داشتن میدیدن منم چشمم افتاد
دوطبقه اتلیست و همشم دکورشون عوض میشه بسیار خوش قول بودن من عروسی داداشم شنبه بود جمعه زنگ زدن بیا انتخاب کن بعد انتخاب تائید چاپ هم رفتم ک ببینم فتوشاپشونو دوسدارم بعد تائید چاپ پول نهاییشونو دادیم عکسام خیلی خوشگلن هرچی میگفتم ب حرفم میکردنی عکاسشون خانم سلطانی هست یکی دیگرو متاسفانه اسمشو نمیدونم ی حانم ظریف دماغ عملین ک خیلی مهروبونه داداشمم بخاطر کمبود وقت فقط4تا دعکس گرفت عکسای خواهر زن داداشمم خیلی قشنگه...
فقطططططططططط عکساشونو نسبت ب اون زمان باهمون گرون حساب کردن نسبت ب اتلیه های دیگه ویلی اخلاقشون حرف نداره من از جایی ک کلاس بذارن واسم نتفرم ولی اینا خیلی خاکی و خوب بودن

وقتی یکیو داری که واسه خوشحالیت همه کار میکنه ینی خوشبختی
1396/02/08نامزدی مون
خدایاشکرت

نقل قول
 سپاس شده توسط parastoo_raz ، آواز ، Aseman90
  • گروه ژ
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #4
قیمتاشون رو میگی عزیزم؟

خدایا هزاران بار شکرتHeart
22 شهریور روز قشنگی بود برامون
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ عصر توسط mahdiye.)
ارسال: #5
عزیزم من قیمتای عروسشو ندارم ولی عکسایی ک بامن پارسال حساب کرد 16.21 ساده رو گفت 19تومن با شاسی 24تومن
20.30رو شاسی 32تومن ی عکس باحجاب بزرگ ک گرفتم اسمان جونو دیده واسش فرستادم اون با شاسی40.60فک کنم شد 60تومن قیمتارو حدودی گفتم الناز جون یادم رفته

فایل عکسامونم دادن راستی

داداشم غیرتی شده بود گفته بود از توسیستمون باید همین الان پاک کنید هم از توسطل اشغال

وقتی یکیو داری که واسه خوشحالیت همه کار میکنه ینی خوشبختی
1396/02/08نامزدی مون
خدایاشکرت

نقل قول
 سپاس شده توسط آواز ، Aseman90
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #6
(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ عصر)ele naaz va ehsan نوشته است:  قیمتاشون رو میگی عزیزم؟

عزیزم پکیج عروسشون ۱.۹۵۰ بود

معجزه زندگیمون 92/2/21
تاریخ عقد92/11/9
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #7
منم میخوام واسه عروسیم اتفاق رزرو کنم دوستان میشه از عکساتون با سانسور عکس بذارید ژست ودکورشو حداقل ببینیم من راهم خیلی دورازش و هنور تاریخ روز عروسیم مشخص نیست

می توانم تو را " مال خودم " صدا کنم ؟
آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #8
من اتفاق رزرو کردم. اخلاق 20
شوهر من حوصله کلاس و چیز میزای اضافه رو نداره. در کل زیاد از این مورد عکسو آتلیه خوشش نمیاد ولی اینا برخوردشون خاکی و خوب بود و شوهرم خوشش اومد.
خودمم خوشم اومد مخصوصا اینکه کلیپشون از سالن رزآرا بود که دیگه کلی ذوق کردم.
برای من آلبوم 30 در 60، فیلم میکس و مونتاژ، شاسی و عکاس سر مجلس و 10 عدد عکس 1350 شد.

در حال کار و تلاش و کوشش هستم بسیااااااارررررر....
نقل قول
 سپاس شده توسط zinii
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #9
اواز جان ینی کلا پکیجت چند شد؟

چند دوربینه بود؟

منم به شوشو رسیدم با امید به خدا..
عقد محضری 94/6/5
عروسی ان شاالله
95/5/2
برام خیلی دعا کنین
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #10
دوستان ما امروز رفتیم و با گروه اتفاق قرارداد بستیم اخلاق خانم سلطانی و برخوردشون عالی بود ایشالا که همه چی خوب پیش بره

معجزه زندگیمون 92/2/21
تاریخ عقد92/11/9
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام