• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

اتلیه آموند

۹-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #481
RE: اتلیه آموند
من امسال تیر ماه عروسیم بود و از انتخاب آموند بی نهایت راضیم ،همین جا هم پیداشون کردم کار اقای طاووسی واقعا عالیه
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #482
من به هیچ وجه از این اتلیه راضی نبودم بهترین شب زندگیم رو به گند کشیدن که الان دوس ندارم حتی نکاه فیلم و عکسای اون شب بکنم و بستم انداختم یه گوشه
اول از همه طبق قراری که ما از قبل گذاشته بودیم قرار بود بیان در ارایشکاه حتی خودشون گفتن‌ آرایشگاه نغمه و نگین پله های خیلی قشنگی داره کلی عکس خوب میتونیم اونجا بگیریم و برای من خیلی مهم بود اون لحظه که اولین بار همو میبینیم ثبت بشه برامون ولی ساعت ۱۲ که شد دیدم هیچ خبری از اتلیه نیس و کلی عصبی و ناراحت شدم تماس گرفتم زدن زیر همه چی که همچین قراری نبوده و کاملا به من دروغ گفتن به راحتیییی و آخرا برای توجیه کارشون گفتن این کارا دیگه از مد افتاده گفتم شما نباید حداقل با من هماهنگ میکردین که نمیاین هیچی دیگه با ناراحتی و بغض نشستم تو ماشین رفتیم خودمون اتلیه اونجا که رسیدیم قرار بود بریم باغ گفتن باغ کنسله به خاطر یه نم بارون که اونم معلوم نیس باغ هماهنگ نکرده بودن چی بود داستان گفتم باشه به خاطر بحثی که باهاشون پشت تلفن کرده بودم اونجام کلی اخم و تخم کردن و عکسای منو با اکراه گرفتن که توی همشون من چهرم ناراحته دیگه براتون‌ از توی مجلس زنونه بگم که نمیدونم چرا از وقتی داماد میره هییییچ فیلمی دیگه گرفته نشده از مجلس زنونه هیچی یعنی انگار هیچ فیلم برداری اونجا حضور نداشته عکسای داخل مجلس که ازم هزینه عکاس و‌این داستانارو گرفتن وقتی برام چاپ کردن فوق العاده بی کیفیت و پر نویز و جشما همه قرمز و اصلا رنگ لباسای همه عوض شده بود تو عکسا اینقد چاپ عکسا دااااغوووون و افتضاح
از همه افتضاح تر فیلمم یعنی افکتا ادیتش انگار برای سی ساله پیشه حالا آلبومم و عکسای اون بد نیستن راضیم ولی فیلم افتضاح برخوردشون افتضاح پیگیری کار صفرررر اها راستی حتی یه تیکه از فیلمای یه بنده ی خدای دیکه توی فیلم من مونتاژ شده بود‌ اینقدم غیر حرفه ای و بی مسوولیت تو کارشون
خلاصه که من واقعااااا نمیبخشمشون که بهترین چیزی که میتونست به عنوان خاطره از شب عروسیم برام به یادگار بمونه رو اینجوری خراب کردن
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #483
سلام دوستان عزیز ؛ من برای عروسیم آتلیه آموند رو انتخاب کردم که واقعا افتضاح بود ؛ اولا بسیار دروغگو هستن و اولش کلی وعده میدن و بعدش به راحتی زیر پا میذارن ؛ تو قراردادشون به شدت با کلمات بازی میکنن برای نمونه تو قرارداد ما نوشته بود کلیپ روز ؛ بعدش که قرارداد بستیم گفتن دوباره باید برای کلیپ روز پول بدین گفتیم مگه رو قرارداد نبوده گفتن نه تو قرارداد فقط ساخت کلیپ روز هست اگه بخواین همون روز پخش بشه باید دوباره پول بدین که برای همون روز میکس و مونتاژ بشه وگرنه با کلیپ عروسیتون تحویل میدیم ، باز روز عروسی دوباره گفتن باید پول بدین گفتیم چرا گفتن برای پخشش تو سالن باید پول بدین رو پکیجتون نبوده
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام