• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

ابراز محبت تا چه اندازه درسته؟

۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
ابراز محبت تا چه اندازه درسته؟
بچه ها من 8 ماه که عقد کردم تو این مدت خیلی ب همسرم ابراز محبت کردم
حتی در طول روز بارها و بارها بهش مسیج میدادم و میگفتم که دوسش دارم
شبا موقع خواب بهش مسیج میداد م و شب بخیر میگفتم وقت های که پیشم هست خیلی بهش میرسم از همه نظر
ولی الان یه مدتی که حس میکنم این محبت های من واسش عادی شده
در ضمن یه پسری هست که از طرف مادرش زیاد محبت میبینه
میترسم اگر محبت من کم شه محبت مادرش بیشتر ب چشم بیاد
از یه طرفی هم میگم زیادی بهش محبت کردم باید کمتر باشه
میشه من و راهنمایی کنید

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط fan2gh ، pichak2014 ، خوشگل خانم ، pishi_gogoli ، SaraRad ، bahar khanom ، سراب ، sima_bina
۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: ابراز محبت تا چه اندازه درسته?
سلام دوست خوبم
منم 3ماهه عقد کردم. شوهرم اولا حتی بهم ابراز علاقم نمیکردو و میگفت دوست داشتن به حرف نیست......منم با ی مشاور مکاتبه کردم و بهم گفت ابراز علاقه مردها با ما خیلی فرق داره و به قول معروف اصلللللاا تو این باغ ها نیستن.اما بازم دل من آروم نشد.اتفاقا مادر شوهر منم خیلی به همسرم محبت داره .به خاطر همین مسائل با همسرم مفصل حرف زدم و گفتم من ذاتا نمیتونم دختر احساساتی هستم بهت باید محبت کنم و بازخوردشم باید ببینم.خداشکر الان خیلی بهتر شده...به نظر من بهترین راه حل اینه که با همسرت صحبت کنی و از خواسته های عاطفیه هم باخبر شید.اصلا هم محبتتو کم نکن

" تو"

دوم شخصِ مفرد نیست !

همه ی زندگیِ " من " است...
نقل قول
 سپاس شده توسط fan2gh ، نیروانای ، گیتی69 ، خوشگل خانم ، pishi_gogoli ، ninochka ، روناک بیزمارک ، elham-ali ، bahar khanom ، سراب ، misha63 ، سان گرل ، sima_bina
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #3
نیروانا جان منم با پرنسس کوچولو موافقم تا الان که اینقدر بهش محبت کردی پس کمش نکن چون مطمئنا متوجه میشه و ممکنه فکر کنه علاقت نسبت بهش کم شده
بهترین راه همونه که باهاش حرف بزنی
ابراز علاقه کردن به همسر خیلی خوبه ولی نباید همیشه زبونی باشه بهش تنوع بدید تا اونم یاد بگیره . دادن یک شاخه گل هم نشونه علاقه و عشقه و به نظر من تاثیر خیلی زیادی داره و نمیزاره محبتاتون تکراری و مثل یک عادت بشه

ممکن است شاهزاده ام را پیدا کرده باشم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، pishi_gogoli ، ninochka ، سراب
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #4
بچه ها منم یه مشکلی دارم کمک میخام خو. شاید باورتون نشه ما برعکسیم شوهرم خیلی راحت بهم محبت میکنه چپ و راست میگه خیلی دوست دارم و عاشقتمو از این حرفا منم دوس دارم ولی مشکل منم!!! من خیلی راحت نمیتونم محبت کلامی کنم محبتای دیگه ام خوبه مثلا اگه بخام براش یه کادو بگیرم شاید دو سه ماه وقت بذارمو اینا ولی این کلامی لامصب نمیتونم چیکا کنم؟؟ بچه ها مث شوهر من نباشین که دم به دقه محبت کنین چون من خودم بعضی وقتا زمان پیدا نمیکنم برا محبت نمیدونم چیکا کنم؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط زن باران (مهتاب65) ، ~*tiyam*~ ، خوشگل خانم ، من و خودم ، pishi_gogoli ، SaraRad ، سراب ، fatemeh_khanoomi
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #5
باید تمرین کنی تا بتوتی بگی و برات عادی بشه
نیتونی اول با پیامکهای عاشقانه شروع کنی یعنی حرفای دلتو نوشتاری بهش بگی تا یخت باز شه
نقل قول
 سپاس شده توسط pishi_gogoli ، سراب
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #6

(۴-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ عصر)نیروانای نوشته است:  بچه ها من 8 ماه که عقد کردم تو این مدت خیلی ب همسرم ابراز محبت کردم
حتی در طول روز بارها و بارها بهش مسیج میدادم و میگفتم که دوسش دارم
شبا موقع خواب بهش مسیج میداد م و شب بخیر میگفتم وقت های که پیشم هست خیلی بهش میرسم از همه نظر
ولی الان یه مدتی که حس میکنم این محبت های من واسش عادی شده
در ضمن یه پسری هست که از طرف مادرش زیاد محبت میبینه
میترسم اگر محبت من کم شه محبت مادرش بیشتر ب چشم بیاد
از یه طرفی هم میگم زیادی بهش محبت کردم باید کمتر باشه
میشه من و راهنمایی کنید

ذوست خوبم نباید ابراز علاقه تو یک طرفه باشه...باید بعضی وقتها چیزی نگی منتظز باشی اون بگه اگه همش تو بگ.دگه فرصت به اون نمدی که ابراز علاقه کنه...خوبه کتاب باربار دی انجلس..رازهای درباره مردان... ورازهای درباره زنان بخونی خیلی کمکت میکنه....یه فصل دقیق بحثش اینکه رفتار درست با مردها وابراز علاقه چقد وتاکجا اید باشه..وخیلی کمکت میکنه مردها بیشتر بفهمی ودرک کنی....وهم اینکه اگه خواسته از شوهرت داریو..مبینی این در همه خانمها هست بخونی ونکات مهمش زیزش خط بکشی بذی اونم بخونه اینم موثره حیلی ..کلا خیلی مفیدن کتاباش
ار اینجا دانلودشون کن
http://mihandownload.com/2011/06/%D8%AF%...%D9%86.php

http://mihandownload.com/2011/06/%D8%AF%...%D9%86.php

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط یوحنا ، eli_91 ، pishi_gogoli ، baharak7 ، zahra1212 ، سراب ، cinderella 69 ، m.a.r.y.a.m ، atousa63 ، fatemeh_khanoomi
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #7

بچه ها من به عنوان یه همسر با نزدیک 1 سال تجربه اینو بهتون میگم....تو محبت کردن حد نگه دارید...چون این قضیه ابراز محبت (نه خود محبت ها) کم کم فروکش میکنه...بعد همسرتون فک میکنه که شما دیگه دوستش ندارید و شرایط با اول بار خیلی فرق کرده....این خیلیییییییییییییییییی بده

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط Solinaa ، ~*tiyam*~ ، arghavantree ، pishi_gogoli ، سراب ، مهپاره ، fatemeh_khanoomi ، متيلدا ، ماریان67
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #8
باید به اندازه بشه . تجربه دارم که میگم ... اگر زیادی باشه دیگه به چشم نمیاد ، بعد برای کسی که محبت می کنه این عادی دیده شدن خیلی سخت میشه . تعادل بهترین حالت ممکنه

آلبالو دارم تو دلم Angel

هفته 33
نقل قول
 سپاس شده توسط arghavantree ، pishi_gogoli ، سراب
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #9
وقتی ادم زیادی ابراز کنه یه روز که حال نداره و چیزی نگه ظرف فک میکنه دیگه ذویسش نداری

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط ~*tiyam*~ ، pishi_gogoli ، سراب ، fatemeh_khanoomi
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #10
باید جوری رفتار کرد که محبتمون همیشه تازگیشو حفظ کنه و تکراری نشه...... و جذابیتشم همیشه زیاد باشه

گرت چو نوح نبی صبر هست در غم طوفان
بلا بگردد و کام هزار ساله برآید
نقل قول
 سپاس شده توسط pishi_gogoli ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام