• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آیسا مبل

۱۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ عصر توسط aisamobl.)
ارسال: #1
آیسا مبل

[تصویر:  آیسا مبل]

ازسال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه نجاری و رنگ آمیزی آغاز نمود و پس از سالها کسب تجربه و ممارست در زمینه مبل مبلمان اداری و دکوراسیون در سال ۱۳۸۰ با تمرکز بخشیدن به واحدهای مختلف خود در یک مجتمع صنعتی، فعالیتهای  نجاری، رنگکاری و رویه کوبی را تحت کنترل یک مدیریت واحد قرار داد. در حال حاضر بیش از ۱۳۰ نیروی ماهر و آموزش دیده در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند. آیسا مبل با ارائه مدل های جدید و انحصاری خود به بازار موفق به ایجاد تحولی در سبک مبل های نیمه استیل(آوانگارد) در کشور گردیده است.

باور آیسامبل اینست که دلیل انتخاب مردم، محتوای تبلیغات است نه ظاهر و شعار تبلیغات. آیسامبل با استفاده از تبلیغات سعی دارد تا تصویری درست از برند خویش در جامعه بسازد و همچنین در راستای بالا بردن سطح آگاهی مردم از عملکرد و مسیر رو به رشد خویش به این مهم می پردازد.
خانواده آیسامبل با افتخار و عشق از طریق مشارکت فردی و همکاری تیمی همراه با دانش روز و تجربه سالیان خود، برای ساخت فضایی زیبا، منحصربه فرد و با دوام تلاش می کند.باورماست آن چیز که ما را متمایز خواهد ساخت، قدم های هرچند کوچک ولی مستمر برای بهبود است.
شش ارزش پیش برنده آیسامبل خانواده، خلاقیت، هنر، نوآوری و مسئولیت پذیری می باشدهمچنین با التزام به اصل مشتری مداری و خدمات متمایز برآنیم تا خانواده ها با آیسامبل حس غرور و شعف را تجربه نمایند.

شما را دعوت میکنیم تا از نمایشگاه مجازی ما دیدن فرمائید.

آدرس تلگرام : https://t.me/AisaMobl
آدرس اینستاگرام : Aisamobl
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ صبح توسط aisamobl.)
ارسال: #2
RE: آیسا مبل
[تصویر:  آیسا مبل]
مبل آرامیس (استعلام قیمت در سایت http://www.Aisamobl.com )
دپارتمان طراحی و توسعه آیسا مبل متشکل از تیمی هنر مند و پرشور است که با نوآوری های خلاقانه خود در طراحی، آیسا مبل را برای نیل به سمت چشم انداز برند و شعف مشتریان خود هدایت می کند. مطلب حائز اهمیت این است که همواره این دپارتمان با تحقیقات از خانم های خوش سلیقه و سخت پسند ایرانی و نگاه به طراحان به نام ایتالیا تلاش می کند تا طرحی منطبق با خواست و سلیقه روز مشتریان خلق کند. تلاش آیسا مبل طراحی و ساخت مبلمان شیک و مستحکم برای رقابت در بازارهای جهانی و ارائه خدمات هر چه مطلوبتر در خور مشتریان شیک و زیبا پسند خود می باشد.

مشخصا فنی
چوب : راش سوپر

آیسا مبل
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #3

سلام بچه ها هیچ کسی اینجا نیست منو راهنمایی کنه تصویر: images/smilies/tongue.gifمن دوستم ایسا مبل گرفته خدایی خیلی راضیه ولی اسفنجاش میگه دووم زیادی نداره با اینکه زیاد استفاده نمیکنهتصویر: images/smilies/cool.gif حالا میخوام ببینم شماها تجربه ایی دارین بم بگین.تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکلا دوامش کمه یعنی؟؟

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه ابریشم ، N.golchin
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #4
(۳-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ عصر)'Zhinaa' نوشته است:  سلام بچه ها هیچ کسی اینجا نیست منو راهنمایی کنه تصویر: images/smilies/tongue.gifمن دوستم ایسا مبل گرفته خدایی خیلی راضیه ولی اسفنجاش میگه دووم زیادی نداره با اینکه زیاد استفاده نمیکنهتصویر: images/smilies/cool.gif حالا میخوام ببینم شماها تجربه ایی دارین بم بگین.تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکلا دوامش کمه یعنی؟؟

من دوستم ایسا مبل همون مدلی که توی برنامه مهران مدیری بود رو خریده ( قهوه ای ) 
دو سه سال داره 
شکایتی نکرده راضیه 
نمی دونم اگه الان کیفیت اسفنج هاش رو کم کرده 

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #5

(۳-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ عصر)'Zhinaa' نوشته است:  سلام بچه ها هیچ کسی اینجا نیست منو راهنمایی کنه تصویر: images/smilies/tongue.gifمن دوستم ایسا مبل گرفته خدایی خیلی راضیه ولی اسفنجاش میگه دووم زیادی نداره با اینکه زیاد استفاده نمیکنهتصویر: images/smilies/cool.gif حالا میخوام ببینم شماها تجربه ایی دارین بم بگین.تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکلا دوامش کمه یعنی؟؟

منم از آیسا خریدم و اصلا راضی نبودم
اسفنجاش خیلی زود شل شد
خدمات پساز فرووششونم افتضاح
به نظرم فقط الکی گروونه

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #6

منم از آیسا مبل مبلامو خریده بودم البته سال 91
​خیلی راضی هستم از شعبه دلاوران هم خرید کردم 
برا من هیچ مشکلی نداشت و خیلی راضی بودم

​تعجب میکنم میگین اسفنجاش خوب نبودهتصویر: images/smilies/huh.gif چون کار شرکتی هست

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #7

به نظر من به نحوه ی استفاده خیلی بستگی داره ! بعضی ها اینقدر بد میشن روی مبل خب معلومه مبل خراب میشه 
یا بعضی ها با جفت پا میرن روی مبل !!
به نظرم خیلی بستگی داره 

بله برون و جشن نامزدی : 1396/06/10
آرایشگاه بله برون : لی لی رضایی
تشریفات شام نامزدی : قریشی
عقد : به امید خدا 8 فروردین 97
گلفروشی : گل باختر
آتلیه : لیلیوم
تشریفات عقد: مهران
آرایشگاه عقد : لیلا رهبر
محل مراسم عقد : خونه پدری 
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #8
سلام 
دوستان از خود آیسا مبل خریدید یا جای دیگه؟
 ممکنه کپی کار آیسا رو خریدید که راضی نیستید.

تاریخ عقد : 30 خرداد 92
تاریخ عروسی من و شوشو هم : 30 تیر 95 شد!
عروسیم افتضاح برگزار شد.
انشالله هیچکس مثل من نشه!
مبل مو از مبلان خریدم
https://Moblon.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۷-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #9
من از آیسا مبل خرید کردم خیلی راضیم
درسته به نحوه استفاده خیلی بستگی داره

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #10

من از نمایندگی خریدم
به نظرم به مدلش بستگی داره
ما تو خانواده 4 دست مبلمان گرفتیم فقط یه دستشه که خیلی خوب بوده و بقیه اسفنجاش شل شده نه اینکه بگم خراب شده نه
ولی پارچه رو اسفنج یه کم شل میفته انگاری اسفنجش افت کرده .من دادم خودشون دوره اسفنجما چیزی پیچیدن بهتر شده
ازین 4 دستم فقط همون یه دستش بی مشکل اومد و الانم خوبه ولی 3 دستش مشکل دار اومد که چون چکی خریده بودن قبل موعد چک اومدن شهرستان و اصلاح کردن
ولی من چون نقد خریده بودم خیلی اذیت شدم چون یادشونرفته بود یکی از دسته مبلاما رو کوبی کنن و 3 سال طول کشید تا درست شد
2بار ما مجبور شدیم بفرستیم از شهرستان یه بار که انگار دست نزده بودن و بار دومم خودمون رفتیم کارخونه تا اصلاح کردن اونم چی چون دیگه پارچه اش نبود دوباره یه مبل 2 نفره اشا فرستادیم داستانی شد که به غلط کردن افتادیم و مبلام از چشمم افتاد

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام