• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آژانس مسافرتی قصر شیرین

۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آژانس مسافرتی قصر شیرین
آژانس مسافرتی قصر شیرین، از سال 1375 در تهران آغاز به فعالیت نموده است. این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور گردشگری به صورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و ....)، فعالیت می نماید. آژانس مسافرتی قصر شیرین سعی دارد تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند. 

آژانس هواپیمایی قصر شیرین به مدیریت آقای علی اسماعیلی، فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه اخذ ویزا، در میدان انقلاب اسلامی تهران آغاز نمود و در سال 1375 موفق به اخذ گواهینامه بند (ب)، از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گردید. 
 این آژانس مسافرتی، با سابقه درخشان خود در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه بند (الف)، گردید و در سال 1382 از یک واحد به چهار واحد خدمات تفکیک شده از یکدیگر ارتقا یافت. 

آژانس مسافرتی قصر شیرین، در زمینه فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخــذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور بصورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و...)، فعالیت می نماید.

آژانس هواپیمایی قصر شیرین در سال 1389 با صرف هزینه ی بسیار، موفق به راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین گردید و هم اکنون با حدود 80 نفر پرسنل آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.
دریافت تندیس برند محبوب آژانس های مسافرتی از نگاه مصرف کننده در سالهای 93 و 94 برگ زرینی در دفتر افتخارات آژانس قصر شیرین رقم زده است و ما را بر آن داشته که در ارائه خدمات خالصانه به مشتریان خویش نهایت تلاش خود را به عمل آوریم.
وب سایت:
https://www.ghasreshirin.com/
آدرس:
خیابان استاد نجات الهی،تقاطع فلاح پور،پلاک 37
تلفن:
02183348
 

 

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

 
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: آژانس مسافرتی قصر شیرین
لطفا قیمت تور جزیره بورا بورا برای اواخر خرداد ماه میخواستم تصویر: /images/smilies/new/angel.png ممممنونم
 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام