• هیژا
  • آرایشگاه گیوا

آژانس مسافرتی آرین راشا گشت - اخذ ویزای شنگن اروپا

۲۹-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #11
RE: آژانس مسافرتی آرین راشا گشت - اخذ ویزای شنگن اروپا
سلام ویزای دبی چند روزه صادر میشود??
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #12
من با این آژانس رفتم گرجستان.... افتضااااااااح برای یه لحظه اش کمه.... تور باتومی تفلیس زمینی بود. نوشته بود جابجایی بین تفلیس و باتومی با اتوبوس VIP هست ولی یه مینی ون بی کولر دااااااااااغون جاش اومد با این توجیه که تعدادتون کمه و نمیصرفه برامون.... بین راه هم که آقای راننده برای منزل خرید داشت تک تک دست فروشا رو ایستاد و قیمت کرد تا بالاخره رضایت داد خرید...

مسیر راه رو هم که طولانی ترین سفر عمرم شد بس که راننده هاش بنزین ر کردن تو ایران و تو گرجستان خالی کردن.... دو ساعت دو ساعت علاف پمپ بنزین برای خالی کردن بنزین بودیم....

تورهای با فاصله دو قدم از هتل رو هم قیمتهای خنده دار 30 دلار و ... میدادن... حالا ما همه رو پیاده رفتیم... نزدیک هم بودن یا حداکثر یه تاکسی میخواستن...

دو تا خانم هم همسفر ما بودن که هوایی اومده بود، اونها رو هم قرار نبود از باتومی برگردونه تفلیس مه به پروازشون برسن!!!! چون فقط همین دو نفر بودن براشون نمیصرفید برشون گردونن!!!!! حالا این بیچاره ها هی با ایران در تماس بودن که پدر و مادرشون شکایت کنن از این آژانس...

ما هم قرار بود بعد برگشت شکایت رسمی بنویسیم، منتها موقع تشکیل جلسه همسفرهای ما که همه مثل ما شهرستانی بودن نتونستن جمع بشن و شکایتمون هم به جایی نرسید...

لطفاً لطفاً لطفاً با این آژانس سفر نکنید..... البته عموی همسرم قبلا با همین خانم آریان که مسئول این آژانس هست سفر رفته بود و راضی بود البته قبل سال 90 ولی ما با لیدری آقای سامی (اگه اشتباه نکنم) رفته بودیم که دختر خانم آریان کلی تعریفش رو میکرد ولی واقعا صفر بود.... همه چیش....

من هم هدیه ای از خدا در جانم دارم. حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم، جانم می رود. خدایا خودت مواظب دترم باش...
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ عصر توسط Arian Rasha.)
ارسال: #13
(۲۶-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ صبح)عقیق یمنی نوشته است:  من با این آژانس رفتم گرجستان.... افتضااااااااح برای یه لحظه اش کمه.... تور باتومی تفلیس زمینی بود. نوشته بود جابجایی بین تفلیس و باتومی با اتوبوس VIP هست ولی یه مینی ون بی کولر دااااااااااغون جاش اومد با این توجیه که تعدادتون کمه و نمیصرفه برامون.... بین راه هم که آقای راننده برای منزل خرید داشت تک تک دست فروشا رو ایستاد و قیمت کرد تا بالاخره رضایت داد خرید...

مسیر راه رو هم که طولانی ترین سفر عمرم شد بس که راننده هاش بنزین ر کردن تو ایران و تو گرجستان خالی کردن.... دو ساعت دو ساعت علاف پمپ بنزین برای خالی کردن بنزین بودیم....

تورهای با فاصله دو قدم از هتل رو هم قیمتهای خنده دار 30 دلار و ... میدادن... حالا ما همه رو پیاده رفتیم... نزدیک هم بودن یا حداکثر یه تاکسی میخواستن...

دو تا خانم هم همسفر ما بودن که هوایی اومده بود، اونها رو هم قرار نبود از باتومی برگردونه تفلیس مه به پروازشون برسن!!!! چون فقط همین دو نفر بودن براشون نمیصرفید برشون گردونن!!!!! حالا این بیچاره ها هی با ایران در تماس بودن که پدر و مادرشون شکایت کنن از این آژانس...

ما هم قرار بود بعد برگشت شکایت رسمی بنویسیم، منتها موقع تشکیل جلسه همسفرهای ما که همه مثل ما شهرستانی بودن نتونستن جمع بشن و شکایتمون هم به جایی نرسید...

لطفاً لطفاً لطفاً با این آژانس سفر نکنید..... البته عموی همسرم قبلا با همین خانم آریان که مسئول این آژانس هست سفر رفته بود و راضی بود البته قبل سال 90 ولی ما با لیدری آقای سامی (اگه اشتباه نکنم) رفته بودیم که دختر خانم آریان کلی تعریفش رو میکرد ولی واقعا صفر بود.... همه چیش....

اول اینکه ما از شما عذر خواهی می کنیم و این مسئله که می فرمایید مربط می شه به تورهای زمینی که متاسفانه این مسائل خیلی مواقع درش هست ما خودمون هم پیگیری کردیم مساله سوختا ولی نتیجه نداده همچنین آقای سامان که لیدر بودند مال 2 سال پیش فعالیت داشتند و دیگه تو مجموعه فعالیت ندارند. متاسفانه بیشتر مشکلات مال ترمینال هست که باعث نارضایتی میشه چون ما هماهنگ کننده بین مراکز حمل و نقل و اقامتی با مسافر می باشیم.

(۷-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ صبح)z.gholami نوشته است:  سلام عزیزم بلیط قطار دارید یا خیر؟؟؟؟

خیر ساین قطار نداریم
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #14
بالاخره خانم آریان شما مسئول نوع جابجایی مسافر هم هستید وقتی به مسافر پکیج تور زمینی میفروشید دیگه... چرا توی تور نوشتید با اتوبوس VIP بین دو شهر جابجا میشید وقتی این موضوع رو با تعداد مسافر تو مسافرت خودتون کنسل میکنید؟؟؟؟ میگفتید اگه اتوبوس پر بود با VIP وگرنه هر ماشین قراضه ای پیدا شد!!!!! یا چطور شما در جریان جابجایی مسافرا و عوض کردن اتوبوس تو تبریز نیستید وقتی خودتون همراهشون بودید!!!!!! چطور راننده شما بدون هماهنگی با شما عین اتوبوس شهری، کیلومتر به کیلومتر ایستاد و مسافر سوار کرد!!!!! یا اینکه چطور در جریان نبودید که سفری که اعلام کردید 19 ساعته شد 35 ساعت!!!!!!!! مسیری که اعلام کردید حدود شش ماه بود دیگه از اون مرز و مسیر تور به گرجستان نمیرفت!!!!!! همه آژانسهای دیگه میدونستن و شما نه!!!!!

من وظیفه ام بود اطلاع رسانی کنم... بالاخره مسافر وقتی پول میده برای هر پکیج زمینی یا هوایی، حق داره چیزی که براش پول داده و بهش اعلام اون خدمات شده رو دریافت کنه!!!!

چه بهتر که اون آقا دیگه لیدر تورهاتون نیست!!! خدماتش از صفرم کمتر بود... رسماً داشت پاشو میذاشت رو گلوی مسافر که اگه ازمون پکیج آثار باستانی برندارید، این کارو نمیکنیم و اون کارو نمیکنیم!!!!!

راستی بالاخره تکلیف اون دو تا خانم بیچاره چی شد!!!!! برشون گردوندید تفلیس برای اینکه به پروازشون برسن یا خودشون مجبور شدن تو کشور غریب که انگلیسی هم کسی متوجه نمیشد، برای جابجایی شون اقدام کنن!!!!!! واقعاً خانمهای محترمی بودن که بشدت این اولین سفرشون تو ذوقشون خورده بود... شدیداً هم ترسیده بودن....

من هم هدیه ای از خدا در جانم دارم. حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم، جانم می رود. خدایا خودت مواظب دترم باش...
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #15
 هزینه ویزای شینگن رو میخواستم؟فقط تهیه ویزا
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #16
برای شهریور ماه عسل کجا را پیشنهاد میدین لطفا با قیمت؟
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #17
بچه ها به نظرتون آنتالیا انتخاب خوبی واسه ماه عسله یا نه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام