• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آپلودسنتر نوعروس

۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #151
RE: آپلودسنتر نوعروس
(۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ عصر)'nalix85' نوشته است:  سلام به همه بچه های گل نوعروس
یک خبر خوب دیگه از نوعروس براتون دارم.
آپلود سنتر نوعروس راه اندازی شد.
New1

دیگه لازم نیست عکسهاتون رو توی سایتهای اجنبی آپلود کنید و همیشه نگران پاک شدن عکسهاتون باشید. Big Grin از این به بعد نوعروس خودش آپلود سنتر داره.
آپلود عکس به صورت مهمان مجاز نیست و باید حتما عضو بشید. این مساله به این علت هست که در صورتی که عکسی گذاشتید که خواستید پاکش کنید ، دیگه نگرانی نداشته باشید.

داشت آدرسش یادم میرفت:

nowaroosupload.ir

سلام ببخشید چرا من میزنم روی آدرس نمیاد برام.باید چیکارکنم؟میشه راهنماییم کنین؟

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #152

(۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۰۵ عصر)'faeze khanoom' نوشته است:  سلام ببخشید چرا من میزنم روی آدرس نمیاد برام.باید چیکارکنم؟میشه راهنماییم کنین؟

سلام عزیزم دیگه از این طریق نمیشه عکس تو سایت اپلود کرد همونطور که دوستمون گفتن میشه:
(۳۰-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  عزیزم از طریق ارسال پاسخ قسمت پایین ضمیمه جدید عکسو انتخاب میکنید بعد افزودن ضمیمه رو بزنید عکس میاد داخل متن و بعد ارسال پاسخ

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، faeze khanoom
۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #153

(۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۰۵ عصر)'faeze khanoom' نوشته است:  
(۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ عصر)'nalix85' نوشته است:  سلام به همه بچه های گل نوعروس
یک خبر خوب دیگه از نوعروس براتون دارم.
آپلود سنتر نوعروس راه اندازی شد.
New1

دیگه لازم نیست عکسهاتون رو توی سایتهای اجنبی آپلود کنید و همیشه نگران پاک شدن عکسهاتون باشید. Big Grin از این به بعد نوعروس خودش آپلود سنتر داره.
آپلود عکس به صورت مهمان مجاز نیست و باید حتما عضو بشید. این مساله به این علت هست که در صورتی که عکسی گذاشتید که خواستید پاکش کنید ، دیگه نگرانی نداشته باشید.

داشت آدرسش یادم میرفت:

nowaroosupload.ir

سلام ببخشید چرا من میزنم روی آدرس نمیاد برام.باید چیکارکنم؟میشه راهنماییم کنین؟

عزیزم کنار سایت سمت راستت دو تا مربع سبز رنگ هست که یکی شون شبیه مداد روش کلیلک میکنی میری توی ارسال پاسخ 
توی اون قسمت بعد نوار قرمز رنگ نوشته ضمیمه جدید 
روی choose file میزنی و عکست رو انتخاب میکنی و بعد گزینه روبروش افزدون ضمیمه رو میزنی 
و در نهایت گزینه ارسال پاسخ رو میزنی 
عکست آپلود میشه تصویر: /images/smilies/new/lub.png

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی ، faeze khanoom
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #154
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۰۵ عصر)'*ناهید*' نوشته است:  
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۰۵ عصر)'faeze khanoom' نوشته است:  سلام ببخشید چرا من میزنم روی آدرس نمیاد برام.باید چیکارکنم؟میشه راهنماییم کنین؟

سلام عزیزم دیگه از این طریق نمیشه عکس تو سایت اپلود کرد همونطور که دوستمون گفتن میشه:
(۳۰-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  عزیزم از طریق ارسال پاسخ قسمت پایین ضمیمه جدید عکسو انتخاب میکنید بعد افزودن ضمیمه رو بزنید عکس میاد داخل متن و بعد ارسال پاسخ

مرسی عزیزم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام