• مهناز
  • مرضیه محمدی

آپارتمان های پیش فروش

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #71
RE: آپارتمان های پیش فروش
90متری جنوبی،3سال ساخت در بهترین کوچه قنات کوثر،نزدیک به اتوبان باقری-زین الدین-بابایی-امام علی، طبقه چهارم،4طبقه تک واحدی، بدون آسانسور،دارای انباری و پارکینگ،خوش نقشه و بسیار تمیز،راه پله تمام سنگ، کف سنگ،2 خوابه، دارای کمد دیواری و بالکن، آشپزخانه بزرگ،تمام کابینت(MDF) ،گاز رومیزی،پکیج،درب ریموت دار و. ...
دارای 30 میلیون وام بانکی 14% بانک مسکن
زیر قیمت منطقه--- < 359 میلیون تومان
آدرس :قنات کوثر،بلوار مطهری،خ 11 شرقی برای بازدید لطفا با شماره تلفن 09125352351 تماس بگیرید

[تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" alt="تصویر: [تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" title="تصویر: [تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" />

آپارتمان 3 خوابه طبقه دوم-تک واحدی با اسانسور-امکانات کامل-پکیج-2تا بالکن-پارکینگ-دسترسی راحت به اتوبان امام علی-نزدیک مترو شیخ الرئیس- شخصی ساز زیر قیمت منطقه
در حال ساخت تحویل 2 ماه دیگر(در مرحله نازک کاری)
آدرس :پیروزی –خ کلینی برای بازدید لطفا با شماره تلفن 09125352351 تماس بگیرید

[تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" alt="تصویر: [تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" title="تصویر: [تصویر: آپارتمان های پیش فروش]" />
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ عصر توسط عروس تابستوون.)
ارسال: #72
سلام دوستای گلم New2
یکی از دوستان من خونشو تازه گذاشته برای فروش خواستم اطلاع بدم اگه خواستید بگید اطلاعات بیشتری از دوستم بگیرم

تهرانپارس میدان پروین 78 متر طبقه چهارم دو خوابه 4 سال ساخت 300 میلیون

پارکینگ عااالی انباری کف سرامیک کابینت mdf درب ریموت دار دوربین مدار بسته بازسازی کامل نورگیر خوب امکانات فول
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #73
(۶-تير-۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ صبح)S.F نوشته است:  کسی اینجا از آپارتمانهای های نگین غرب (تو جاده کرج) پیش خرید کرده؟
من شوهرم مجرد بوده پیش خرید کرده. فکر کنم 14-15 سال پیش.
کلی هم قسط بعداً داد.
آخرشم هیچی به هیچی. بالاکشیدن رفت، اینقدر درگیرش بودیم که دیگه حتی خوصله ندارم بپرسم ازش چی شد
فراموشش کردم
خدا نگذره ازشون

حتماً برو پیگیری کن
پدر شوهر منم سال ها پیش یه زمین تو شهرستان میخره، اون موقع بر و بیابون بوده
بعدش نمیدونم چی میشه که سندش به نام یکی دیگه زده میشه
الان نزدیک 3 سال دنبال زمینش دوید ولی بالاخره پولشو گرفت
نمیدونم دقیقاً کجا باید بری ولی از معاملات مسکن یا شهرداری بپرس ببین به کجا باید شکایت کنید

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
نقل قول
 سپاس شده توسط باربی باربی ، ✘آســــــــــموטּ❤
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۶-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ عصر توسط نارگل.)
ارسال: #74
بچه ها خونه ای برای فروش هست که مقدار کمی از مبلغ رو به صورات اقساطی پرداخت کنی ؟

منظورم اینه که اولش نصف پول خونه رو بدی.یک قسمت از پول خونه رهن بدی و الباقی رو به صورت چند تا چک بدی داریم برای فروش خانه چنین شرایطی رو ؟ تو خود

تهران نه اطراف تهران....

لینک تمامی برنامه های اندرویدی من در کافه بازار:
برنامه های آزمون تستی ICDL

https://cafebazaar.ir/developer/fvd-designer/?l=fa
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #75
(۶-تير-۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ صبح)Hami68 نوشته است:  
(۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ عصر)boobe نوشته است:  پیش خرید کردن نیاز به معرفی نداره الان وقتی میری املاک از هر ۲ تا خونه ای که معرفی می کنن یکیش نیمه کارس و در حال ساخت این اسمش پیش خرید میشه گرچه همشون زرنگن و قیمت نقدی میدن و میگن این خونه تا یه ماه دیگه دو ماه دیگه حاضره! اما ممکنه تا یه ماهه دیگه حاضر باشه اما اگه مالک خونرو پیش ببره اکثرا پول و که می گیرن شل می کنن همه چیو و تازه رو حرفشون نمی شه حساب کرد چون اداره آب و گازو برق به این راحتی پایان کار بهشون نمی دن و اگرم اینا تو بهترین حالت دنباله کاره خونه باشن کارای اداریش خودش داستانیه که سازنده از دستش کاری بر نمی آد خیلی هواستون باشه تا اونجایی که ممکنه نباید پیش خرید کرد یا آپارتمانی که هنوز سندش حاضر نشده خرید

عزیزم یه سؤال
خونه ای که تو مرحله ساخته سند داره؟
الان من اگه خونه پیش خرید کنم چی میدن دستم؟ سند که نداره، قولنامه تنظیم میکنن؟

نه هیچی نداره نهایتا مالک با سند مادر میاد میشینه اونجا و شما می تونید از اینکه دارید با مالک خونه صحبت کنید مطمئن شید همین یعنی صاحب سند ملکی که کوبیدن
اکثرا هم که سازنده و مالک شریک می شن و ممکنه فروشنده شما سازنده باشه و سند به نامش نباشه در اون صورت باید یه جلسم با مالک بزارید
ولی معمولا هر کدوم جدا جدا اقدام به فروش واحدهایی که سهمشونه می کنن
شما می ری بنگاه و اونجا قولنامه می نویسین و براش کد رهگیری می گیرین قولنامه ارزش قانونی داره
از طرفی وقتی شروع به ساخت می کنن می رن شهرداری و مشخص می کنن چند واحد جند متری تو هر طبقه هست شهرداری هم بهشون کد پستی میده اون کد پستی رو هم از مالک بخواین و تو قولنامه بنویسین و وقتی تو سیستم ثبت بشه در واقع شما قانونی اون واحد رو خریدین
ولی تا پایان کار باید صبر کنید که سند بگیره طبیعتا یه مقداری هم نگه می دارن معمولا اندازه وام مسکنه اما اگه خونه گرون تر باشه مبلغ و می شه بالا برد هیچ عرفی نداره و بنگاهها چرت می گن همیشه این مبلغ توافقی هست و اگه بخواین می تونید بیشتر نگه دارید برای سند و زیر حرف زور نرید که عرفش همینه معاملست باید توافق کنید
از ماهه پیشم اعلام کردن که هر نوع معامله ای حتی پیش خرید باید تو دفاتر اسناد رسمی ثبت بشه تا از کلاه برداری ها جلوگیری کنن نتیجشو یعد باید دید اما به نظرم یه از کم هرج و مرج و کلاهبرداری و جلوگیری بشه و می شه با خیاله راحت تر پیش خرید کرد
در کل اینو بدونید خونه ای که سند نداره رو هواست سری که درد نمی کنه دستمال نبندید نه پارکینگش مشخصه نه انباریش نه متراژ نهاییش ممکنه بالا پایین بشه و مجبور بشید باز پول بدید خونه آماده بخرید سندشم بزارید زیره سرتون

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
 سپاس شده توسط baharmehr ، nillgoon
۳-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #76
دوستان من قبلا هم اینجا گفتم خود من و نامزدم 3 سال پیش یه اپارتمان پیش خرید کردیم شانسی که اوردیم صاحب ملک بنگاه دار هم هست و خودش هم طبقه ی اخر این ساختمان میشینه ولی حرف های دوستمون بوبه جان کاملا درسته متراژ ها فرق میکنه و خیلی دنگو فنگ داره ماهم که خیلی بیتجربه بودیم ت و این زمینه یه جاهیی بعد کلاه رفته سرمون .مثلا تو قولنامه ننوشتیم به ازای هر روز دیرکرد سند زدن جریمه باید پرداخت بشه همین باعث شده که هی امروز و فردا میکنه ...و واقعا کار پر از استرسی هست .تا میتونید سعی کنید پیش خرید نگیرید حتی از اشنا .من انقدر سر خونمون مکافات کشیدم که همه نوع تجربه ای بدست اوردم و اینو دوستان به شما میگم تا هیچکس این تجربیات منو پیدا نکنه

Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط boobe ، nillgoon ، ✘آســــــــــموטּ❤
۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #77
کسایی که تجربه پیش خرید داشتن
اگه تو یه منطقه قیمت آپارتمان نوساز مثلا 6 باشه
تو مرحله نیمه کاره آجرچینی شده رو با چه قیمتی میشه خرید کرد حدودا؟

New1
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ عصر توسط simamounes.)
ارسال: #78
سلام دوستان
یک دستگاه آپارتمان توی فلکه پنجم فردیس با مشخصات ذیل برای فروش گذاشتیم . هر کدوم از دوستان که تمایل داشت پیام بده:
63 متری
یک خوابه
2 سال ساخت
طبقه دوم
دارای انباری و پارکینگ
خوش نقشه و بسیار تمیز
کف سرامیک
دارای کمد دیواری و بالکن
آشپزخانه تمام کابینتMDF
درب ریموت دار
دارای حیاط و فضای سبز بزرگ
قیمت 88 میلیون تومان
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #79
من همسرم میتونه سنگ برا ساختمون بده
یعنی یه قسمت پول رو به جاش سنگ بدیم و خونه بخریم
کسی میشناسه اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟ Sad((

خدایا هوامو داشته بااااااااااش
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #80
کسی پیش فروش جایی سراغ نداره ؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام