• مرضیه محمدی
  • مهناز

آپارتمان های پیش فروش

۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #61
RE: آپارتمان های پیش فروش
هیچی من از هر لحاظ این خونه بابه میلم بود پارکینگش موقعیتش نماش مشاعاتش بالکن داشت پکیج تو بالکن بود و نقشش خوب بود فقط باید ۲ ماه صبر کنم من به خاطره سرمایه گزاریش این کارو نکردم ، در ضمن من خونه با این شرایط برای فروش ندیدم خرنه های خوب رو هوا می ره بعد از ا سال از ساخت خونه واحد خالی برای خونه نمی مونه و اگر موند مطمئن باش اون خونه مشکل داره و کسی هم خونه یکی دو ساله رو بی دلیل نمی فروشه من هر چی خونه می دیدم یه عیببی داشت حتی گفتم تا ۴ - ۵ سالم بود عیبی نداره اما یکی پارکینگش مزاحم بود یکی یه پارکینگ مزاحم جلوش بود یکی طبقه اول بود عزیزم خونه خوب و کسی نمی فروشه من گشتم پیدا نکردم الانم حدوده ۳۰۰ پایین تر از قیمت بازار خریدم فقط همین

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا-جون ، pichak2014
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #62
اینجورم نیست که کسی خونه یکی دو سال رو بی دلیل نفروشه. ما خونمون واقعا عالی، خوش نقشه و با دسترسی عالی هست به همه چی ولی متاسفانه یه خوابه. هنوز یه سالم نیست اومدیم توش. من همش حیفم میاد میگم کاش دو خواب بود دست نمی زدیم بهش. ولی یه خوابه. مخوایم اگه بشه بفروشیم. خونه دو خواب پیش فروش ورداریم و یه مدت خودمون بریم رهن. خواستم بگم دید بد پیدا نکنین

من دارم مامان یه دخمل ناز میشم. یوهووووووووووووووووووو
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا-جون ، pichak2014
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ عصر توسط boobe.)
ارسال: #63
عزیزم شما خونتون تک خوابه برای همین می فروشینش، درسته خیلی خوبه اما دیگه مناسبه شما نیست، به هر حال سره خونه خریدن خیلی چیزا می شه آپشن و از هر ۱۰ تا خونه شاید ۲ تاش بمونه که برید ببینید تازه اگه به پولتون بخوره ،اونم می رید و مثلا می بینید سره کوچش مدرسس یا پشتش مسجده یا کوچش فوق العاده باریکه یا کوچشو خوشتون نمی آد به هر حال خونه ای که خوب باشه صاحبش توش می شینه عزیزم و اگرم مثله شما به زور دل ازش بکنه خیلی خیلی زود معامله می شه به فایل شدن نمی رسه خیلیاش اولین نفر می خردش خونه خریدن بابه میله آدم از فروختن سخت تر شده از یه لحاظایی، خونه ایم که از هر لحاظ مهندسی سازو بی عیبه صاحبش به قیمت خیلی بالاتر از منطقه می ده
و اینم بگم دوستان دقت کنید که حتما خونه ای که می خرید پکیجش تو بالکن باشه تا قبل مشکلی نبود اما جدیدا شنیدم پایان کار نمی دن، گر چه شوهره من به این که پکیج تو واحد نباشه خیلی اهمیت می داد

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
  • گروه ژ
  • پیانو
۱۰-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #64
دوستان ما هم 2 سال پیش یه آپارتمان پیش فروش خریدیم ..اگه به قبل برمیگشتیم هیچ وقت اینکار رو نمیکردیم در کل خیلی استرس داره ما هنوز سند خونمون رو نگرفتیم مدام استرس داریم که به مشکل نخوریم و از این حرف ها .....درسته به صرف تره خریدش چون خورد خورد پول داده میشه و و یه مقدار هم ارزونتر حساب میشه ولی انقدر استرس داره که نمیارزه البته این نظر من با توجه به تجربه ای که داشتمو دارم ....

دعا کنید که ختم به خیر بشه و سند خونمون زودتر بیاد

Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا-جون ، wish
۱۰-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #65
انشالا عزیزم مشکلت حل میشه!
ما هم مشکلمون فقط 1 خواب بودن خونست که الان میخوایم جابجا شیم وگرنه از هر لحاظ عالی بود!

پروردگارا شکــــــــــــــــــــرت!
تنها دلخوشیم این روزا اینه که خدا همه بنده هاشو دوست داره!
برای حل مشکلمون صلوات بفرستید لطفا!New1 مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط boobe
۱۰-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ عصر توسط boobe.)
ارسال: #66
پیش خرید استرس داره درسته حق با شماست دوستم
اما من تا جایی که می شد پامو محکم کردم و قبل تر هم گفتم، شاید شما ندیدید خونه ای که خریدم تقریبا آمادست
من اصلا قصد پیش خرید نداشتم اما فقط این با شرایطه ما اوکی بود.
پولیم که برای سند نگه داشتم انقدر هست که برای سازنده بی ارزه که بره دنباله سند تفکیکی از طرفی اگه شما دنباله خونه نوساز باشین اکثرا سندشون هنوز نیومده به هر حال خرید و فروش کلا ریسکه و خیلی استرس زاست
ایشالا سنده شما هم زود تر آماده بشه و شب سر راحت رو بالش بزاری می دونم چقدر سخته…

بهتره اینجا راههایی که کمک می کنه شرایط معاملرو طوری تنظیم کنیم که ریسک پذیری اون به حداقل برسه رو به هم بگیم
New1New1New1

دوستان حتما حتما پیش خرید رو خاکم اگه کردید.. اگه فامیلتون هم بود فقط و فقط با کد رهگیری باشه یعنی برای قولنامتون کد رهگیری بگیرید

نقل قول
 سپاس شده توسط jojo_kouchoulo ، سارا-جون ، H*-*H
۱۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #67
ما هم خونه مون رو پیش خرید کرده بودیم و از شانس ما خیلی خوش نقشه در اومد. حتی موقع معامله ما نبودیم و مادرشوهرم اینا برامون خریدن خدا رو شکر خیلی خوب بود و خوش نقشه و خوش منطقه. امااااااا ریسکش زیاده. برادر شوهرم این هم پیش خرید کردن و طرف بد قول از آب در اومد و ۱ سال دیرتز خونه رو تحویل داد. اونا از خودشون خونه داشتن و واسشون خیلی مشکلی نبود. ولی کسی که بخواد برنامه ریزی کنه واسه پیش خرید سخته. دیر و زود زیاد داره و اینکه دیگه همه چی خونه باب میلت پیش نمیره. ولی واسه جوونا به نظرم بد نیست اگه همه ظرایط رو در نظر بگیرن. چون ماها که یهو انقدر پول کلون نمیاد دستمون. ما خونمون رو گذاشتیم فروش دیشب واسش مشتری اومد خود مشتری و بنگاهداره میگفتن چطور دلتون میاد بفروشین اینجارو. من خونموووو دوست دارم. آخه چرا یه خوابه خداااااااااااا. sad

من دارم مامان یه دخمل ناز میشم. یوهووووووووووووووووووو
نقل قول
 سپاس شده توسط boobe ، samira-b
۱۵-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #68
بچه ها اونایی که پیش خرید کردن و راضی بودن میشه بگین کجا خریدین؟
از چه تعاونی یا شرکتی یا شخصی؟
ما هم شاید پیش خرید کنیم یه جایی رفتیم گفتن 95 تحویل میدن اما من اصلا اعتماد ندارم
واسه شما هم که راضی بودید درست سر موقع تحویل دادن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط H*-*H ، باربی باربی
۲۰-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #69
(۱۵-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ عصر)samira-b نوشته است:  بچه ها اونایی که پیش خرید کردن و راضی بودن میشه بگین کجا خریدین؟
از چه تعاونی یا شرکتی یا شخصی؟
ما هم شاید پیش خرید کنیم یه جایی رفتیم گفتن 95 تحویل میدن اما من اصلا اعتماد ندارم
واسه شما هم که راضی بودید درست سر موقع تحویل دادن؟

منم همین سوالو دارم بچه ها
و دیگه اینکه کسی خونه ای برای پیش فروش سمت شرق تهران (ترجیحا شهدا، هفده شهریور، خیابون ایران یا اوایل پیروزی) سراغ داره؟

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #70
پیش خرید کردن نیاز به معرفی نداره الان وقتی میری املاک از هر ۲ تا خونه ای که معرفی می کنن یکیش نیمه کارس و در حال ساخت این اسمش پیش خرید میشه گرچه همشون زرنگن و قیمت نقدی میدن و میگن این خونه تا یه ماه دیگه دو ماه دیگه حاضره! اما ممکنه تا یه ماهه دیگه حاضر باشه اما اگه مالک خونرو پیش ببره اکثرا پول و که می گیرن شل می کنن همه چیو و تازه رو حرفشون نمی شه حساب کرد چون اداره آب و گازو برق به این راحتی پایان کار بهشون نمی دن و اگرم اینا تو بهترین حالت دنباله کاره خونه باشن کارای اداریش خودش داستانیه که سازنده از دستش کاری بر نمی آد خیلی هواستون باشه تا اونجایی که ممکنه نباید پیش خرید کرد یا آپارتمانی که هنوز سندش حاضر نشده خرید

نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، H*-*H
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام