• مهناز
  • مرضیه محمدی

آپارتمان های پیش فروش

۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ صبح
ارسال: #51
RE: آپارتمان های پیش فروش
چجورى میشه به اینایى که پیش فروش میکنن اعتماد کرد یه کارایى ادم باید بکنه؟
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ عصر توسط مامان الناز.)
ارسال: #52
عزیزم هیچ جوری نمیشه اطمینان کرد قانون کشور ما در زمینه پیش فروش آپارتمان خیلی ضعیفه ،من خودم زخم خورده ی یکی از این نمک نشناس ها هستم که از سال 88 تا حالا هنوزم نتونستم سند خونه رو بگیرم ،حتی دادگاه شکایت هم کردم آخرش فقط یک برگه ی الزام به تحویل میدن بازم اگه تحویل نداد دوباره پروسه ی دادگاه و نامه به اداره ثبت که برات سند بزنن تازه وقتی فکر می کنی که ماجرا تموم شده و می خواهی سندتو بگیری می بینی که ای دل غافل طرف به شهرداری بدهکاره مثلا 3 میلیون طرف به نظام مهندسی بدهکاره مثلا 6میلیون حالا چیکار کنیم پارکینگ هم که یکی کمه !!!کی توی آپارتمان از حق پارکینگ میگذره ؟؟؟مگه اینکه یک چیزی دستی بهش بدی ...طرف هم خودش گم و گوره ...... خلاصه کنم نکنید این کارواصلا اصلا این کارو نکنید نکنید نکنید و به شانس و اینا هم بستگی نداره کاری که بخواد بشه میشه ! New3

دلتنگ حضورت هستم ” پدر ” ، اى کاش تصویرت نفس میکشید . . .
” تقدیم به همه ى پدرهایى که در بین ما نیستندُ ما گرمیه دستاشونُ کم داریم ”
هنوزم باورم نمی شه پدرم دیگه در بین ما نیستCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، kimiya-m ، tarlan 66
۲۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #53
عزیزم از تو روزنامه میتونی پیدا کنی

فقط اینکه این خونه ها اکثرا شمال تهران هستن و خیلیی گرونن

چون برای افراد خارجی بیشتر هستن

بازم بگرد امیدوارم پیدا کنی

مجددا تا اطلاع ثانوی هیــــــــــــــــــــــــــــچHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما خاتون ، kimiya-m
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۲۵-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ صبح توسط boobe.)
ارسال: #54
بچه ها من یه آپارتمان پیدا کردم که تو مرحله سفید کاریه یعنی اسکلت و سقف و زده دیواراشم تموم شده حتی یه سری از طبقات سرامیک حمام و دستشویی هم زده خودش می گه تا ۲-۴ ماهه دیگه حاضره نظره شما چیه امکانش هست تا ۴ ماه تموم شه و اینکه اگه تو اون منطقه نوساز بین ۴۵۰۰ تا ۴۷۰۰ باشه این چقدر باید زیره قیمت بده؟

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا-جون
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #55
دوستان چقد اینجا فعالن!! یعنی هیشکی نیس بیاد راجع به پیش فروش منو راهنمایی کنه؟؟؟
خواهشا...
من امروز می خوام اگه خدا بخواد برم پای قول نامه
کسی می دونی آپارتمان پیش فروش و چه جوری باید قول نامه کرد، البته آپارتمان تا ۲ ماهه دیگه حاضره فقظ نقاشیو شیر آلات و درو پنجره و کابینت مونده،
کد رهگیری که املاک میده تا چه حد معتبره؟ آخه سند تفکیکی نیومده هنوز!!!!
از کجا بدونم این واحدو جای دیگه قبلا قولنامه نکرده با بعد نمی کنه وقتی سند نداره هنوز؟؟؟

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا-جون ، hani 1365
۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #56
سوال دوستتمون boobe رو من هم دارم!
ضمن اینکه اپارتمان پیش فروش چقد قیمتش پایینتر از نوسازه؟ و در چه مرحله ای بهتره قرارداد بست؟

پروردگارا شکــــــــــــــــــــرت!
تنها دلخوشیم این روزا اینه که خدا همه بنده هاشو دوست داره!
برای حل مشکلمون صلوات بفرستید لطفا!New1 مرسی
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #57
عزیزم انقد اینجا خلوته من خودم جوابه خیلی سوالاتمو گرفتم
ببین پیش فروش که کلا ریسکه واسه همین باید خیلی محکم قرار داد ببندی
هر چی خونه پیش رویش بیشتر باشه خوب طبیعتا ریسکش کمتره اما اگه می خوای حالت سرمایه گزاری باشه و با پول کمتر ملک بهتری و بخری ، حداقل خونه رو خاک نخر اسکلت و سقف و داشته باشه بهتره باز اینو از املاکم بپرس یه سری راهنماییت می کنن
یه راهم هست برای اینکه بتونید کد رهگیری رو همون واحد که می خواین پیش خرید کنین بگیرین اونم اینکه زمان قرار داد صورت مجلس تفکیکی رو از سازنده یا مالک بخواین و سازنده همون ایتدا که می خواد شروع به کار کنه صورت مجلس تفکیکی و می گیره که برای مجوز ها و.. مشخص کنه چند طبقه و چند واحد می خواد بسازه بعد می تونه بره پست و بر این اساس برای هر واحد یه کد پستی بگیره اگر هم نگرفته بود شما بخواین که قبل از قول نامه کد پستی و از پست بگیره و شما با کد پستی می تونید دقیقا همون واحد و کد رهگیری براش بگیرین و در واقع براتون بلاک می شه و دیگه نمی تونه اون واحد و به کسی بفروشه!! و به خاطره اینکه ملک سند مادر داره شما درگیره مسایل پیچیده نمی شید

نقل قول
 سپاس شده توسط الی شهریوری ، kimiya-m ، arooos ، najmesn ، سارا-جون ، tarlan 66 ، P O O N E H ، H*-*H ، fary
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #58
ممنونم از اطلاعاتت!
شما خریدی؟ اگه میشه بگو کجا و چند گرفتی چقد از قیمت متراز منطقه پایینتر بود در چه مرحله ای اینم یه توضیح بده عزیزم! ممنونم

نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #59
آره عزیزم خریدم نمی شه ملکی که من خریدم بیشتره کاراش شده من نمی خواستم پیش خرید کنم، اما واحدی و که می خواستم پیدا نکردم و این رو پسندیدم که آماده نبود اما بیشتر کاراش شده بود فقط نقاشی و در و پنجره و کلید پریز و شیر آلات و کابینت مونده بود در واقع کار بنایی تموم بود ،قیمت و نمی شه خیلی رو خونه نوساز گفت من سمت نیرو هوایی خریدم ولی قیمت نسبت به شرایط کلی خونه فرق می کنه مثل کوچه طبقه و شرایط پارکینگ که بالا باشه یا پایین و ایراد های خونه هر چی خونه گل تر باشه قیمت می ره بالا تر و سازنده یا مالک تاقچه بالا می زاره من یه خونه دیدم هنوز تو واحدا خاک بود و سفید کاری انجام نشده بود می گف ۲ ماهه تحویل می دم این که خیلی از اون جلوتر بود گف ۳ ماهه تحویل می دم
در ضمن قیمت بستگی به شرایط مالی هم داره مثلا ممکنه پول اولیه رو از عرف بیشتر بخواد در این صورت می تونید یه ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن متری قیمتو بیارید پایین تر ولی در کل ۳۰۰-۴۰۰ قیمت این مدل پیش خریدا که ۲-۳ ماهس از قیمت بازار پایین تره و البته قیمت بازارم الان اصلن مشخص نیست من خونه دیدم یکساله متری ۴ تومن، خونه نوسازم دیدم متری ۴۶۰۰ تکواحدی ام دیدم ۴۷۰۰ .من پیش خرید کردم ۴۳۰۰

نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #60
خوب اینجوری که خوب نیست!
من تماس گرفتم گفنت معمولا بین 1 تا 1.5 پایینتره!
بسته به پیشرفت و مصالح!
اگه اینجور باشه نمی ارزه اخه خونه 1 ساله نشستشو کرده و داستانهای نوساز و خرجاشم نداره که!
پس سودش چیه با اینقیمت که شما خریدی گلم؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام