• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آپارتمان های پیش فروش

۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #41
RE: آپارتمان های پیش فروش
سلام بچه ها من پارسال بهمن ماه یه آپارتمان 60 متری اول بومهن بعد از ازاد راه تهران پردیس پیش خرید کردم تا ماه دیگه اماده تحویله الان میخوام بفروشم متری 2300 قیمت گذاشتن طبقه 5 با اسانسور پارکینگ کلا 12 واحده هرکی خواست پیام خصوصی بده در مورد نحوه پرداختش صحبت کنیم.
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ عصر توسط melisaaa.)
ارسال: #42
عزیزان پدرشوهر من خونشو که تو رضاشهر مشهده ودارای موقعیت مکانی عالیه زیرقیمت پیش فروش کرده چون به پولش شدیدا احتیاج داره،130 متره 3 خوابه هم هست،فول امکاناته،4 واحد در 4 طبقه ست،محیطش آرومه،سر دونبشم هست.تا اواخر اردیبهشت یا خردادم 93 هم اماده میشه.این منطقه متری 2500،اما پدرشوهر من متری 2م میده،180 م اولش میگیره مابقیشم موقع تحویل خونه.

سند 6 دانگ هم داره اگه کسی شرایطشو داره شماره تماس بدم چون واقعا مورد خوبیه حیفه واسه بچه های نوعروسم تخفیف میده.
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #43
بچه ها این نظر منه به هیچ وجه خونه پیش خرید نکنید توی بنگاه مچ طرف با مامور گرفتیم خونمون را داشت میفروخت بدترین روزهای زندگی من بود 1 سال هم دیر کرد داشت حتما اگر خواستین خونه پیش خرید کنید با وکیل معتبر سر قرارداد برید و حتی مارک قرنیز هم قید کنید مارک همه چیز
نقل قول
 سپاس شده توسط یلداااا ، آرامشه خیال ، تارا جان ، pichak2014
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #44
بچه ها خونه پیش فروش تو کرج کی سراغ داره

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ عصر توسط یلداااا.)
ارسال: #45
خونه پیش فروش مطمن هست؟یوخ پولمونو برندارن؟

اگه کسی سراغ داره بگهههههه
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #46
خانوما ما یه واحد 85 متری نوساز خوش نقشه تو گلچین خیابان رزاقی برای فروش گذاشتیم اگه کسی خواست با این شماره تماس بگیره 9122283766
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #47
خونه ی پیش خرید توی کرج یا اندیشه یا پردیس ....کسی سراغ نداره ؟میدونید از کجا باید سراغ گرفت مطمئن باشه ؟

و عشق صدای فاصله هاست
صدای فاصله هایی که غرق ابهامند
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ عصر توسط Tadaei.)
ارسال: #48
بچه ها جونم سلام شوهر من واحدهای پیش فروش دارن تو شمال هر کس خواست خصوصی یا میل بزنه واسم

منظورم از شمال بابلسره
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #49
اخیرا کسی منطقه 22 خونه پیش خرید کرده؟ شرایطش چطوریاست؟

خدای مهربون مراقب همه ی بچه ها باش.نی نی منم سالم نگهدارAngel
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #50
بچه ها سلام کسی اصلاع داره کرمان اپارتمان پیش فروش کجا دارند ؟؟؟؟ و چه قدر باید الان بدهیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عشق های من یاسر یکتا و تینا نفسم Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام