• مزون فابرا
  • گل سنتر

آپارتمان های پیش فروش

۱۶-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #31
RE: آپارتمان های پیش فروش
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ صبح)گیسو نوشته است:  بچه ها مفاد قراردادو چطوری باید تنظیم کرد که مطمئن باشه اصلا راهی هست که آدم یه آپارتمان و با خیال راحت تو تهران پیش خرید کنه یه موقعیت خوب گیرمون اومده یه آپارتمان کوچولو با هزار قرض و بد بختی خریدیم میخایم بدیم پیش قسط یه خونه پیش فروش تازه تمام طلاهام و جواهرات عروسیمم می خوام بفروشم خیلی میترسم دارو ندارمونو از دست بدیم

گیسو جان حتما برای تنظیم قراردادتون با چند تا وکیل مشورت کن. چون خیلی راه های کلاه برداری هست که من و تو ازش سر در نمیاریم و فقط یه فرد خبره می تونه کمکمون کنه.
یه کم خرج داره اما حد اقل مطمئن می شی به اون کاری که داری می کنی Wink
یکی از بچه های همین سایت بود که سر یه اپارتمان پیش فروش کل دارایی شون رفته بود رو هوا... سر یه نکته ی کوچیک که نمی دونستن تو قرارداد باید بهش دقت شه.... Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط گیسو ، من و خودم ، محیا2011
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #32
بچه ها من یه اپارتمان پیش خرید کرده بودم اما الان پولشو لازم دارم و می خوام بفروشمش
لاله صحرای رودهن(بهترین محله رودهن)
یک واحد 92 متری .کلا 8 طبقه 3 واحدی.3 ساله حاضر میشه الان مرحله فنداسیون کامل شده
در طول سه سال کلا 48 میلیون پرداخت میشه یعنی 4تا 7 تومن و 2 تا 10 تومن زمان تحویل 20 م وام داره
38 م الان بابت واگذاری پرداخت میشه یعنی کلا با 86 م صاحب خونه میشید.
الان تو این محله پیش فروش اپارتمان زیر متری 2 تومن نیست

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ عصر توسط zsalehiz.)
ارسال: #33
بچه ها ما سمت غرب تهران اطراف دریاچه تو تعاونی های کاملا معتبر که چند فازشونم اماده شده و دیدیم پیش خرید کردیم. متری 2.5 پیش خرید کردیم الان تقریا متری 3.5 شده و خونمون 120 متره و تا اماده بشه به متری 6 تا 7 تومنم میرسه الانم با اینکه میتونیم بفروشیم راحت خونه کوچیک بخریم این کارو نمیکنیم چون خیلی به نفعمونه حالا تو این 2ساله یجا بزرگو راحت اجاره میکنیم ...

(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ صبح).shadi. نوشته است:  
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ صبح)گیسو نوشته است:  بچه ها مفاد قراردادو چطوری باید تنظیم کرد که مطمئن باشه اصلا راهی هست که آدم یه آپارتمان و با خیال راحت تو تهران پیش خرید کنه یه موقعیت خوب گیرمون اومده یه آپارتمان کوچولو با هزار قرض و بد بختی خریدیم میخایم بدیم پیش قسط یه خونه پیش فروش تازه تمام طلاهام و جواهرات عروسیمم می خوام بفروشم خیلی میترسم دارو ندارمونو از دست بدیم

گیسو جان حتما برای تنظیم قراردادتون با چند تا وکیل مشورت کن. چون خیلی راه های کلاه برداری هست که من و تو ازش سر در نمیاریم و فقط یه فرد خبره می تونه کمکمون کنه.
یه کم خرج داره اما حد اقل مطمئن می شی به اون کاری که داری می کنی Wink
یکی از بچه های همین سایت بود که سر یه اپارتمان پیش فروش کل دارایی شون رفته بود رو هوا... سر یه نکته ی کوچیک که نمی دونستن تو قرارداد باید بهش دقت شه.... Sad

عزیزم کاری که ما کردیمو بکنید ما تمام تعاونی های غرب تهرانو سوراخ کردیم و الان خداییش خیالم راحته بهترین کارو کردیم...این تعاونی ها زیر نظر سپاه و همه چیش مشخصه...بهد از تکمیلشم میتونم راحت میتونم جا به جا کنمش

یعنی میشه این روزا زودتر تموم شه.........
نقل قول
 سپاس شده توسط گیسو ، گلاب بانو
  • اساطیر
  • پیانو
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #34
ببین من یدونه با قیمت مناسب واسه آموزش پرورش پیدا کردم ولی ترسیدم منظورت هموناست؟
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #35
بچه ها کسی اطلاعات بیشتری نداره برای پیش فروش آپارتمان تو شهر تهران؟

دوستای خوبم هر سوالی در زمینه ی داروها عوارض دارویی مشکلاتی که از نظر سلامتی براتون ایجاد شده یا راهنمایی برای زندگی سالم تر با اصلاح رژیم غذایی و ... دارین بپرسین ازم.
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #36
(۲۷-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ عصر)sepide نوشته است:  بچه ها هرکی سمت شهر جدید هشتگرد خواست آپارتمان پیش خرید کنه میتونم معرفی کنم (بهم پیام خصوصی بدید). درضمن متراژش متفاوته.
اگر اشتباه نکنم متری 1300-1400

هشتگرد قدیم یا جدید؟؟؟ درمورد فازهاش اطلاعات داری؟ ویلایی چنده؟

حراج مانتو عقد.ص49حراج لباس غیرمجسلی
http://nowaroosupload.ir/uploads/13972085721.jpg
حراج لباسای شیک ص66لباس مجلسی
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ عصر توسط نازخاتون.)
ارسال: #37
دوس جونا پدر شوهر من یه واحد 70 متری دو خوابه با تراس تو شهرک واریان کرج داره که گذاشته واسه فروش(فک کنم متری 1800.900 هستش).ساختمون حدودا 1.5 تا 2 ماه دیگه کار داره تا تکمیل شه و بخاطر همین الان نصف پولو میگیرنو بقیشم شرایطی.

منو اقامون دانشجوی ارشد معماری هستیمو خودمونم نقشه ساختمونو طراحی کردیم.خیلی خوش ساخته و ضد زلزلستو اسانسورو درب ریموت دارو درب ضد سرفتو ورودیو نمای خیلی شیکی داره. نمای خونه نور پردازی داره راه پله ها نور از کف داره...
چون برای تکمیل ساختمون به پول احتیاج داره این واحدو به این قیمت پیش فروش میکنه و گرنه ارزش خونه نوساز اونجا بالای 2500 هس.
شهرک واریانم یه شهرک نوسازیه و تمام امکاناتو تو خودش داره و از متروی کرج ماشیناش وایسادنو 5 مین راهه. اگه خواستین میتونن پ.خ بدین پلانای خونرو براتون میل کنم. اگرم خریدار بودین خودم هوای دوستای نو عروسمو دارمNew1

منم عروس شدم رفتAngelهمممممممممممه چی عاااااااالی بود

تالار : الماس الوند
آرایشگاه : شری (عاطفه مرادی)
آرایشگاه داماد : نیوفیس
آتلیه : هرمس
مزون : صفای میرداماد
گل : باختر پونک
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #38
بچه ها کسی درباره خونه های شهرک یاس کرج اطلاعاتی داره؟ همونا که سپاه داره میسازه؟ ما یه خونه دیدیم خیلی تر تمیز ساخته شده بود ولی یه بنگاهیه بهمون گفت اونجا بعضی قسمتاش زمینش نشست می کنه، نمیدونم کسی اگه چیزی میدونه لطفا بهم بگه.

و اینکه بنظرتون اونجا نوساز بخریم بیشتر رشد میکنه یا یه جای بهتر چندسال ساخت بخریم؟

نوعروسای خوشکل بیاین کالای تولید داخل بخریم، جنس ایرانی خیلی خوبم داریم فقط باید تحقیق کنیم بعد بخریمLub
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #39
دوستان عزیز یه مشاوره می خواستم ازتون آیا کسی هست که کمکم کنه؟؟

Exclamation
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #40
شلام شلاااااااااام جان؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام