• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آپارتمان های پیش فروش

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #21
RE: آپارتمان های پیش فروش
بچه ها ما هم مسکن ویژه تهرانسر پیش خرید کردیم
نقل قول
 سپاس شده توسط sabina
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #22
lمهسا خونتون تو چه مرحله ایه کی آماده می شه؟
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ عصر توسط mahsa.mohamad.)
ارسال: #23
گفتن تا برج 8 آمادست دیگه راست و دروغش و نمیدونم
اما واحدش و آماده کردن هفته پیش رفتیم دیدیم

به نظرمن ملک هر جایی سوده
نقل قول
 سپاس شده توسط nasim_70
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #24
ایشالا که از برج 8 هم زودتر بهتون تحویل میدن مبارکتون باشهSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa.mohamad
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #25
بچه ها به نظرتون خونه پیش فروش تو پاسداران در حد 350 م میتونم پیدا کنم؟

خدایا تا حالا تنهام نزاشتی از این به بعدم نزارNew1
إنّ مع العسر یسرا
برای پرندمون دعا کنید حالش خوب شه ممنون ازتون
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #26
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ صبح)nasim_70 نوشته است:  سلام.
1سوال
کلا از دید شما خرید خونه تو قلعه حسن خان کار درستیه؟

واسه یرمایه گذاری؟اگه اره...خوب بستگی داره که چقد زیر قیمت منطقه است....و کلا اون منطقه رشد قیمتها چجوریه....ولی در کل خونه خریدن بهترین سرمایه گذاری از نظر من....راستی قیمت اون سمتا چنده؟
راستی چرا تو کرج نمیخرید....

شروع رژیم کانادایی 6/8/92
وزن اولیه 65
قد 165
وزن هدف58
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #27
دوستا به نظرتون قیمت طلا و دلار داره پایین می یاد خونه هم پایین می یاد یا ثابت می میونه؟
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #28

عزیزم مطمئنن تا چند وقت دیگه قیمت خانه بالا نمیره و ثابت میمونه.به نظرم الان داره ی مقدار ارزش پولی مون داره تقویت میشه.واسه همین واسه خرید طلا ، خونه ، ارز ویا هر سرمایه گذاری دیگه باید صبر کرد.فعلا بانک بهترین گزینه ست.تا 2 ماه دیگه معلوم میشه دولت جدید قیمت دلار و رو چند میخواد ثابت کنه.تا حدودی رو قیمت مسکن به دلیل قیمت آهن و نمیدونم هزار تا چیزه دیگه موثره.به نظرم باید دست نگاه داشت.
فقط من نگرانه کسایی هستم که میخواستن ی مقداری از پوله مسکن شونو از تبدیله طلا شون تهیه کنن.!!طلا بد کله کرده.اونم جهانیش!!!اگه دلار بیاد پایین که واقعا دیگه نمیتونن رو پولش حسابی باز کنن.

خدا جــــــــــــــــــــــــون شکرت

بابت همه خوبیهایی که به من دادی .بابت زندگی مشترکم.بابت همسر دوست داشتنیم.بابت این همه احساس قشنگی که تو خونه ام جاریه.....شکرت خداAngel

نقل قول
 سپاس شده توسط totfarangi kocholo ، sabina ، medis
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #29
(۱-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ عصر)aroos koochooloo نوشته است:  بچه ها به نظرتون خونه پیش فروش تو پاسداران در حد 350 م میتونم پیدا کنم؟

عزیزم تو پاسداران میدون هروی پیش فروش هست متری 5100 و 3 ماه دیگه امادس از 73 متر به بالا هم داره

مجددا تا اطلاع ثانوی هیــــــــــــــــــــــــــــچHuh
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #30
بچه ها مفاد قراردادو چطوری باید تنظیم کرد که مطمئن باشه اصلا راهی هست که آدم یه آپارتمان و با خیال راحت تو تهران پیش خرید کنه یه موقعیت خوب گیرمون اومده یه آپارتمان کوچولو با هزار قرض و بد بختی خریدیم میخایم بدیم پیش قسط یه خونه پیش فروش تازه تمام طلاهام و جواهرات عروسیمم می خوام بفروشم خیلی میترسم دارو ندارمونو از دست بدیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام