• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)

۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ عصر توسط neylabak.)
ارسال: #11
RE: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)
اینام گیفتلی حنای منن که ازینجا یاد گرفتم... بچه ها ازتون ممنونم ومرسی از نوعروس همه خوششون اومده بود

[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]

مهم اینه که هیچی مهم نیس........
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، JOOJOOK ، dordaneh ، اسپارو . ، *FaRzAnEh* ، سمیرا... ، banoo ، عسل بانو. ، aroose barfiii ، mahla ، mina_v ، graph ، فندق ، فلفلی ، ghoghnoose ، neda khanom ، نیروانا 88 ، sepoli ، baranbahari ، مهساجوجو ، pari-ziba ، *z.a.h.r.a* ، nazi68 ، sm2 ، Hodaa37 ، fatima.s ، Reyhane20 ، tarlan 66 ، Razdar ، zahra_bannooo ، فرانک2 ، شیماجون ، فتانه66 ، melody68 ، mary.r ، س.م ، چیچیلک ، pooooooneh ، #neda# ، setareh_666 ، naughty girl ، Rijina ، آیتک محمد ، عشق یزدان ، همیشه خندان1 ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #12
گیفت یکی از قوام

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیرا... ، فلفلی ، baranbahari ، nazi68 ، naughty girl ، Maryam290
۱۱-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #13
اینم از حنای من
همشو تو 1ساعت درست کردم
البته واسه حنابندون نیستااااا
واسه مراسم سفره حضرت قاسم هستش که طبق میارن و حنا و نقل و شکلات و.... میزارن
بعد از اینکه خشک شد ربان سبز زدم که با بقیه وسایل ست باشه
اینم آخره کاره که چیدم تو سبد واسه مهمونا

دوستان من خانوم دکتر مشاور و به چند نفرتون معرفی کردم(خانوم دکتر کاری)
الان خودم به شدت به شماره تلفونشون یا آدرس نیاز دارم
خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط sefid barfy ، q_shadi ، مرمر68 ، negar* ، بهاار ، عسل بانو. ، aroose barfiii ، sun daughter ، فلفلی ، neda khanom ، baranbahari ، nazi68 ، Hodaa37 ، ssarass ، النا68 ، tarlan 66 ، banoye irani ، شیماجون ، س.م ، parisa-kz ، pooooooneh ، naughty girl ، آیتک محمد ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #14
سلام به همتـــــــــــون
من جشنم شهریور 92 بود
گیفت هارو از نو عروس یادگرفتم و کلی درست کردم ، همه عاشقشون شده بودن و فقط چند تا دونشو واسه خودم نگه داشتم .
با یه دنیــــــــــــــــــــــــا عشق عکسشونو واستون میذارم . اگه خوشتون اومد و قشنگ بود تشکر بزنید تا کلــــــــــــــی انرژی بگیرم.

مثل همیشه خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی دوستت دارم خداجون.سپاسگذارم
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط 9211014200004 ، Wild Rose ، royaaaa ، نداجون ، مرمر68 ، daniyal ، barane sharghi ، zahrahossein ، سمیرا... ، hamnafas ، soulraz ، negar* ، کفسان ، shk ، marzie 1000 ، shirinn ، الهه زیبا ، **le** ، behnaz68 ، یلداجون ، عاشقای عاشق ، کیتی ، banoo ، sweeety ، leiano ، علوس ملوس ، zeyton88 ، samira mz ، عسل بانو. ، آساره ، sara queen ، یلدا 60 ، SaraGol ، maedesaber2 ، fatima.s ، banoye irani ، aroose barfiii ، شارمیتا ، نرگس1367 ، rozalina ، parisa13 ، nazanin bano ، zohre.m ، mina_v ، nasibe_603 ، narges1362 ، 3peed ، امیر گلم ، graph ، dordaneh ، golden dream ، shima toorani ، فرگل خانوم ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، مرغ عشق مو طلایی ، mahrooz ، توسکا70 ، yasss ، سمیر ، neda khanom ، Happy Couple ، rosemaryam62 ، sepoli ، شمس ، zohre-danial ، خیال ، baranbahari ، bahaar ، pari-ziba ، فندق ، *kija* ، Shavili ، جوجوی مسعود ، aruse khosh-bakht ، susi ، sahar0111 ، shirin69 ، baran.bahar ، الی 71 ، Mrs.Ariana ، nazi68 ، النا68 ، خانوم ، bahar-banoO ، shishijoon ، Hodaa37 ، سمیراسارا ، nazi6864 ، mahdieh banoo ، fiona m ، baran9449 ، mahshad joon ، tarlan 66 ، dokhtar darya ، رویان ، arose shomal ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، تندیس70 ، محیا سادات ، ayshin-66 ، sara hastam ، sare*** ، asaljo0on ، یکی یکدونه ، شیماجون ، فتانه66 ، mary.r ، س.م ، لی لی لا لی ، فاطمه دی کی ، چیچیلک ، toktamfmn ، گندم باران ، pooooooneh ، معمار باشی ، nasi.usi ، #neda# ، ماهور ملک ، sahra-1393 ، Razdar ، آيدا جون ، naughty girl ، Rijina ، roya_71 ، ttaannaazz ، عشق یزدان ، punk ، ***مریم*** ، Maryam290 ، دلنیا71 ، خانم فسقلی
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #15
چه باا نمـــــک. منم حناهامو شهریور پارسال خودم درست کرده بودم. حنا رو ریختن تو نایلون و با روبان بستمش. یک گل و یه سیم که سرش مروارید چسبونده بودم زدم بهش. خوشگل شده بود.
این سینیشه:

اینم یه دونش تو دست خواهر زاده ی ملوسم که باباش دستشو بلد کرده بود یه دونه برداره بختش وا شه Big Grin خخخخ

هزار دشمنم ار ميكنند قصد هلاك                    گرم تو دوستى از دشمنان ندارم باك
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، q_shadi ، dordaneh ، masiii ، nasibe_603 ، sun daughter ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، مرغ عشق مو طلایی ، neda khanom ، *FaRzAnEh* ، sepoli ، baranbahari ، banoye irani ، nazi68 ، Hodaa37 ، النا68 ، tarlan 66 ، فرانک2 ، شیماجون ، س.م ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، نیلوفر.حامد ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۸-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #16
اینم گیفت حنای من بهمن 91
خودم رنگش کردمو کارای دیگش
دوستم سارا هم خیلی کمکم کرد

اینم گیفت خود سارا تیر 92

Heartجايي زيبا تر از خونه ات رو كره ي زمين نيست خدا جونم
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، nazanin bano ، nasibe_603 ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، sepoli ، baranbahari ، sahar0111 ، *z.a.h.r.a* ، عسل بانو. ، nazi68 ، Hodaa37 ، tarlan 66 ، فرانک2 ، شیماجون ، س.م ، pooooooneh ، naughty girl ، zibamehr1377 ، Maryam290
۷-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #17
سلام دوستان...این سبد گیفت های حنابندون منه که خواهر شوهرم خیلی با سلیقه و با زحمت واسم درستشون کرد و میدونم خیلی واسشون وقت گذاشته
گلهاش رو آماده گرفتیم اما 2 تا از گلبرگاشو با حنا درست کرد و روی گل فیکس کرد ...
این هم سبد حنا که واسه مهمونا گرفتیم که به دستشون بزنن Smiling

کلا" با خرسا حال می کنم....
۶ ماه میخوابن ۶ ماهم میرن ماهیگیری...
کلا" تو عشق و حالن !!! Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط simin e moslem ، shk ، banooomina ، negar* ، Alice13 ، علوس ملوس ، graph ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، mahrooz ، baranbahari ، behnaz shojaei ، pari-ziba ، عسل بانو. ، nazi68 ، Hodaa37 ، vanya ، tarlan 66 ، فرانک2 ، شیماجون ، melody68 ، mary.r ، س.م ، pooooooneh ، #neda# ، SaraGol ، Razdar ، naughty girl ، cassiatora ، najmehbu ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #18
اینم ی مدل یاد بودشیک واسه حنابندون مخصوص عروسای شیکNew2
منم میخوام واسه حنابندونم از این مدل درست کنم 300تاااااااااTongue

مواد لازم جهت حنا:
حنا به اندازه ای که خودتون میدونید نیازه
چسب چوب نصف اندازه حناتون
4تا 5قطره روغن زیتون
حناتونو الک کنید حتما
همهی موادو قاطی میکنید و ورز میدید
اول یه کم درست کنید تا دستتون بیاد
واسه تزییناتش
نوار گاترین نقره ای
سیخ چوبی
مقوا اشتنباخ
اسپری نقره ای
چسب 123
اینم چندتا عکس از برگ و ساقش
من خودم تصمیم دارم یه روبان ست لباسمم بهش پاپیون کنم و اسمامونم روی یکی از برگاش بنویسم
نقل قول
 سپاس شده توسط s_sara_j7788 ، *hani* ، فلفلی ، توسکا70 ، mahrooz ، neda khanom ، sepoli ، baranbahari ، Hodaa37 ، Minaaa_R ، tarlan 66 ، banoye irani ، شیماجون ، س.م ، چیچیلک ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #19
عزیزم چرا پست منو پاک میکنید؟
سلام فرزانه خانوم جان اینا گیفتای منه عزیزم از آرمش معلومه کدوم سایت گذاشتم اومدم اینجام بذارم که شما زحمتشو کشیده بودی
ایده اولیو از اینجا وراهنماییشو از یکی از دوستانم تو اون سایت یاد گرفتم.علاوه بر این سبد که گیفتا توش قرار میگیرن برای رسمی که هست عروس و داماد سینی حنا رو به بزرگای مجلس بگیرن یه سبد با گلهای رز بزرگتر و پر تر رو میخوام درست میکنم
اینام عکس برای توضیح کاسبرگ

خداروشکر عروسیه منم به خوبیو خوشی تموم شد خیلی روز دوس داشتنی بودNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط یلداجون ، neda khanom ، *FaRzAnEh* ، Happy Couple ، عسل بانو. ، baranbahari ، فندق ، فرزانه خانوم ، negar* ، *z.a.h.r.a* ، Hodaa37 ، ssarass ، fatima.s ، tarlan 66 ، شیماجون ، melody68 ، س.م ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۲۷-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #20
Re: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)
اینم گیفت حنابندون یکی از فامیلامون [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]

خدایا هوای ما جوونا رو داشته باشAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، هلماجون ، baranbahari ، Reyhane20 ، nazi68 ، Hodaa37 ، fatima.s ، tarlan 66 ، شیماجون ، س.م ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، Maryam290 ، خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام