• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)

۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #1

آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)
فقط و فقط آموزشهای خودتونو بذارید
با دست نوشته نوعروس
توشون از حنا استفاده شده باشه
برای تشکرم فقط از دکمه تشکر استفاده کنید
سوالات و .... اینجا پرسش و پاسخ درباره تزیین حنا
:

مواد لازم برا تهیه این گل با حنا
[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]
با تشکر از دوست عزیزم ونوس که یادم دادBig Grin

مواد لازم:
وازلین برا چرب کردن دستامون-
حنا
چسب چوب
برا این گل چسب چوبم به اندازه یه قاشق غذاخوری بود
حنام همینقد که یه بسته اش تو عکس هست

اول دستامونو با وازلین یا کرم چرب میکنیم
بعد چسب چوبو تو حنا میریزیم و شروع میکنیم به ورز دادن اولش به دست میچسبه ولی بعد کاملا جدا میشه و خیلی نرم میشه
اولش از یکم چسب شروع میکنیم کامل ورز میدیم هرچقد حنا که بخواد به خودش جذب میکنه

نه دستتون رنگ میشه نه میچسبه
بعد حنا رو گوله گوله میکنیم و به شکل اشک در میاریم
و شروع به پیچیدن گل میکنیم
من خیلی بلد نیستم این قسمتوAngelAngelAngel
پایینشم میتونین مث ساقه کنید
و اکلیل روش میپاشین
و برای اینکه موقع خشک شدن صاف وایسته یه خلال دندونم میشه تو ساقه اش گذاشت
برا وقتی که میذریم تو سبد حنابندونم میشه با این خلال دندونه تو اسفنج کردشون
بعد حالا برا تزیینشم میشه ازین نوار خزیا هر رنگی که لباستون هست بهش اضافه کنین یا هر کار دیگه ای
من فقط این دم دستم بود
Big Grin
اینام با همین روش درست میشن

New1

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، Nazi ، Zahraa ، زن باران (مهتاب65) ، farda ، nedda ، مهگل ، Nanas ، skyisup92 ، sana jigili ، سحرافشاری ، Rijina ، sailent ، narcissus88 ، Melina ، khoodka ، mehrdadmahdieh ، farfar ، bride92 ، immortal.e ، سمان ، aroose91 ، Khanuom gol ، 0180 ، yardelia ، ghasedaak64 ، nastaran ، sara72 ، melika_2663 ، marziye1987 ، elina69 ، پریسا123 ، negin mht ، zhili ، yeshil bahar ، zamin safe ، مولود ، اوا ، ziza ، روشا ، nafasam ، zahraes_1372@yahoo.com ، masumeh ، m_lovely ، dream ، mahla ، khoshhalam ، reddream ، فندق ، samare ، maysi70 ، dordaneh ، ghasedak384 ، shirinn ، Azoo ، یاسمین گلی ، bahar 91 ، sahar1371 ، سمانه* ، negin1991 ، neylabak ، ترنم بهاری ، nanaz69 ، دریا73 ، parisََA ، HaVaye Adam ، FANDI ، barun ، niloufar64 ، sadaft ، lili91 ، nedali gh ، خـانومی ، sepid73 ، gesges ، golabatoon ، *somayyeh* ، shishijoon ، sayata ، jojoie ، فاطمه23 ، مهتاب69 ، تسنیم89 ، baharibaran30 ، پرنسس65 ، عاشقای عاشق ، کیجا ، saiedeh72 ، فریبا92 ، یلدا 110 ، miss zahra ، aftab69 ، نیکولو ، shooka ، A.E.A ، venoos ، نداجون ، arezoo23 ، پری جنگلی ، mahrooz ، Hodaa37 ، fatima.s ، hoda6413 ، J.1986 ، elham64 ، #Farzaneh# ، nasibe_603 ، mahdiyeh ، نیاز66 ، parnia12 ، Zahra R s ، JOOJOOK ، *hani* ، banoo ، sara queen ، Mahisa.Mohammad ، rozmary ، 3peed ، graph ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، shirin.m ، neda khanom ، نیروانا 88 ، sami joon ، baranbahari ، Ashel ، ماهی قرمز ، sahar_sara ، **mahsa** ، sahar0111 ، banoye irani ، بانوی باران ، *z.a.h.r.a* ، nazi6864 ، nazi68 ، سمیراسارا ، ماه عروس ، sm2 ، Mrs.Ariana ، alexandra ، هنرآذین ، tarlan 66 ، desire ، گلي خانوم ، parichehr888 ، a66818 ، sara hastam ، فرانک2 ، نسیم عشق ، shk ، nafas joon ، شیماجون ، فتانه66 ، نفس74 ، melody68 ، masoumeh80 ، بهارک72 ، lady20 ، مهتاب جون ، س.م ، roya74 ، liliumflower ، فاطمه دی کی ، sahar_88 ، چیچیلک ، toktamfmn ، pooooooneh ، طاهره بانو ، ناهید 66 ، aytarshan ، لامیا ، Razdar ، naughty girl ، sahba73 ، zibamehr1377 ، roya_71 ، cassiatora ، faezeh.96 ، azijooon ، sahra-1393 ، najmehbu ، Maryam290 ، marall ، خانم فسقلی
۳-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: آموزش گیفت حنابندان (قوانین در پست اول)
ممنونم به خاطر اموزش خوبتون

من اینارو درست کردم به تعداد مهمونا که بزنم تو سبد موقع حنا گذاشتن پخش کنم بین مهمونا

[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)][تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط niloufar64 ، خوشگل خانم ، sepid73 ، *somayyeh* ، فراسو ، فاطمه23 ، کیجا ، aftab69 ، *FaRzAnEh* ، venoos ، safar ، پری جنگلی ، mahrooz ، Hodaa37 ، J.1986 ، nasibe_603 ، Zahra R s ، عسل بانو. ، فلفلی ، baranbahari ، tarlan 66 ، a66818 ، یاسمین محبی ، Maryam290
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #3
منم گیفت حنامو با این روش درست کردم قالب بیسکوییت به کل قلب گرفتم حنا رو با چسب چوب و روغن زیتون ورز دادم که حنام ترک نخوره بعد گذاشتم 1 روز موند تویخچال بعد با وردنه صاف کردم و قالب زدم یه دونه نگین خوشگلم پایین قلب چسبوندم خیلی خوشگل شده\ولی حنای تر رو نمی دونم چطور درست کنم ایده دارن بدین

زبهار مي طلب كن
منشين به كار ديگر
كه بسي اميد بايد
كه رسد بهار ديگر...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، niloufar64 ، nedali gh ، s_sara_j7788 ، baranbahari ، نسیم عشق ، Maryam290
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #4
منم اینا رو درست کردم! ولی نمیدونم پشتشو چطوری درست کنم خوشگل باشه! اینجوری ندم دست ملت[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" alt="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" title="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" />
[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" alt="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" title="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" />
نقل قول
 سپاس شده توسط رعناخانوم ، فاطمه23 ، کیجا ، aftab69 ، *FaRzAnEh* ، پری جنگلی ، Hodaa37 ، fatima.s ، J.1986 ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، JOOJOOK ، behnaz68 ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، baranbahari ، tarlan 66 ، a66818 ، شیماجون ، بهارک72 ، س.م ، Razdar ، naughty girl ، zibamehr1377 ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #5
(۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ عصر)leilii نوشته است:  بچه ها من امشب سعی کردم از اینا درست کنم ولی لبه هاش خیلی ترک خورد با اینکه هم چسب چوب هم روغن استفاده کردم ...
بعدش خانومی به نظرتون از چند روز به مراسم حنام درست کنم خوب خشک میشه و خراب نمیشه ؟

شاید خیلی نازکش کردی یا چسب چوبت کم بوده

چسب چوب تقریبا 1.5 برابر حنا باید بزنی تا حسابی خمیر نرم بشه

شایدم حنا که گرفتی خیلی درشته و باید آسیابش کنی

اینم چند مدل دیگه از گل هایی که درست کردم

گوشه اش رو اکلیل زدم و بعضی هاش هم پرچشم گل رو اکلیل زدم
اینم همه ی پل هایی که درست کردم که ربان هاشو هنوز نزدم

قراره داخل سبد چوبی روی اسفنج گل ارایی کنم

اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط Mitiliiii ، leilii ، فاطمه23 ، تسنیم89 ، پرنسس65 ، عروس خوش شانس ، کیجا ، *FaRzAnEh* ، پری جنگلی ، mahrooz ، Hodaa37 ، J.1986 ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، عسل بانو. ، JOOJOOK ، behnaz68 ، fatima.s ، فلفلی ، baranbahari ، *z.a.h.r.a* ، هنرآذین ، tarlan 66 ، بهارک72 ، س.م ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، zibamehr1377 ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۸-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #6
(۱۷-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ صبح)فندوقچه نوشته است:  سلامnegarجون من حنابدون داداشم 28 کی باید درست کنم؟زودتر درست کنم خراب میشه؟

دوستم اینا هیچیش نمیشه

یه سال هم بمونه طوریش نمیشه

مثه گل چینیه که با خمیر درست میکنن اگه ضربه نخوره طوریش نمیشه

درست کردن 230 تا گل برای من تقریبا 4 روز وقت برد

اینجاست :
نقل قول
 سپاس شده توسط فندوقچه ، safar ، mahrooz ، baranbahari ، banoye irani ، tarlan 66 ، pooooooneh ، Maryam290
۱۸-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #7
سلام
من اومدم با آموزش اون گلای حنا
اول با چسب چوب و جنا و گلسیرین یه خمیر خوب درست میکنیم
بعد تکه هایی از خمیر رو جدا میکنیم و چند تا اشک درست میکنیم
از سایز کوچیکش 3 تا یه کم بزرکترم 3 تا و یه ذره بزرگترش 4 تا و الی آخر
سایز اشکها به خودتون بستگی داره و تعدادش اگه میخواین گل بزرگتر باشه اشک ها بزرکتر و تعدادشم بیشتر و برعکس[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" alt="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" title="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" />
یه تکه خمیر رو به عنوان مرکز گل بر میداریم.
[تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" alt="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" title="تصویر: [تصویر: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)]" />
یکی از کوچیکترین اشکو بر میداریم و صافش میکنیم و میچسبونیم یه طرف مرکز گل.
3تا اشکو میچبونیم 3طرفش

با دست گلبرگا رو حالت میدیم. هرچه اون لبه خارجی گلبرگ نازکتر باشه خوشگلتر میشه
بعد 3تا گلبرگ بهدی رو هم میچسبونیم مابین 3 تای اول
ردیف بعدی رو 4 تا گلبرگ میزنیم
این کارو تا جایی که خودتون دوست دارین ادامه میدین.
ببخشید من اصلا ادم هنرمندی نیستمو بلد هم نبودم خوب آموزش بدمSad
امیدوارم دوستان استفاده کنن.
این گلا اصلا خراب نمیشه
برا من بیشتر از 1 ماهه که درست کردم اصلا هم خراب نشده
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه23 ، مهتاب69 ، marzieh.ahmad ، shamt ، تپلو ، setare67 ، negar* ، پرنسس65 ، کیجا ، aftab69 ، علوس ملوس ، *FaRzAnEh* ، مامان دو تا نی نی ، A.E.A ، venoos ، پری جنگلی ، Hodaa37 ، fatima.s ، J.1986 ، عسل بانو. ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، اسپارو . ، فلفلی ، baranbahari ، tarlan 66 ، parichehr888 ، نسیم عشق ، دختر شایسته ، mermaid 66 ، شیماجون ، melody68 ، بهارک72 ، س.م ، نرجس سادات ، pooooooneh ، Razdar ، naughty girl ، عشق یزدان ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #8
اینم من درست کردم:Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط علوس ملوس ، یلداجون ، J.1986 ، نیلوفربی بی ، ماسال ، lili91 ، .minoo. ، #Farzaneh# ، خوشگل خانم ، JOOJOOK ، بنده خدا ، fatima.s ، Mahisa.Mohammad ، فاطما64 ، mina_v ، فلفلی ، mahrooz ، yasss ، تپلو ، baranbahari ، Hyojoo ، مونامنصور30 ، golnar ، nazi68 ، tarlan 66 ، parichehr888 ، elham64 ، نسیم عشق ، maryam69 ، isel ، شیماجون ، بهارک72 ، س.م ، toktamfmn ، Razdar ، setareh_666 ، naughty girl ، Rijina ، najmehbu ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #9
RE: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)
اینا گیفتای حنابندون دختر خاله و پسرخاله ام تو جفتش حنای خشکه گفتم بذارم ایده بگیرید

خدایا... خدا جونم...
حلقه مو بهم برگردونSad
تو به هرچیزی قادری فقط کافیه اراده کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، یلداجون ، عسل بانو. ، JOOJOOK ، behnaz68 ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، baranbahari ، tarlan 66 ، parichehr888 ، شیماجون ، بهارک72 ، س.م ، Razdar ، naughty girl ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #10
RE: آموزش گیفت حنابندان,تزیین حنای خشک (قوانین در پست اول)
گیفتهای فامیلامون

...به اندازه ی باورهای هر کسی ، با او حرف بزن
بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط mina_v ، s_sara_j7788 ، فلفلی ، baranbahari ، nazi68 ، tarlan 66 ، parichehr888 ، شیماجون ، بهارک72 ، س.م ، Razdar ، naughty girl ، Maryam290 ، خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام