• تقی زاده
  • لی لی رضایی

آموزش ساخت زیورآلات

۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #31
RE: آموزش ساخت زیورآلات
سلام دانته جون .عزیزم واقعا ممنونم بایت این سایت البته من دیر فهمیدم.حالا ثبت نام کردم نمیدونم هنوزم آموزش دارین یا نه!!! من شهرستانم.هیچ کدوم از این مهره ها و وسایل رو شهر من نداره.ولی وقتی دیدم گفتی وسیله هارو هم میفروشی خیلی خوشحال شدم.دو سال پیش میخواستم حضوری بیام کلاسات ولی چون شاغل بودم نشد و دیگه عروسین کردم کلا فراموش کردم.الان ولی از کار بیرون خسته شدم میخوام واسه خودم کاری راه بندازم.به نظرت میتونم؟آدم هنری هستم یعنی هم لیسانسم هنر هست هم خیلی علاقه دارم.ولی چون وسیله های اینکار نبود یه مدت رفتم دنبالش ولی بعدش خسته شدم.دوسال پیش شما لطف کردی و قشنگ حتی برای خرید وسایل راهنماییم کردی و آدرس دادی ولی نشد که بیام تهران.ببخشید خیلی حرف زدم .به نظرت با همین فایلا آموزشی میتونم برای خودم کار کنم؟
یه سوال دیگه اینکه ببشخید توروخدا ولی این وسیله هایی که شما میفروشین قیمتش مناسبه برای کسی که تازه اول کارشه و مجبوره برای کاراش قیمت خیلی پایین تر بزاره؟واقعا شرمنده بابت سوالم البته.
امیدوارم زودتر جواب بدی خیلی مشتاقم زودتر شروع کنم

Big Grin
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #32
(۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ عصر)ماهی قرمز نوشته است:  سلام دانته جون .عزیزم واقعا ممنونم بایت این سایت البته من دیر فهمیدم.حالا ثبت نام کردم نمیدونم هنوزم آموزش دارین یا نه!!! من شهرستانم.هیچ کدوم از این مهره ها و وسایل رو شهر من نداره.ولی وقتی دیدم گفتی وسیله هارو هم میفروشی خیلی خوشحال شدم.دو سال پیش میخواستم حضوری بیام کلاسات ولی چون شاغل بودم نشد و دیگه عروسین کردم کلا فراموش کردم.الان ولی از کار بیرون خسته شدم میخوام واسه خودم کاری راه بندازم.به نظرت میتونم؟آدم هنری هستم یعنی هم لیسانسم هنر هست هم خیلی علاقه دارم.ولی چون وسیله های اینکار نبود یه مدت رفتم دنبالش ولی بعدش خسته شدم.دوسال پیش شما لطف کردی و قشنگ حتی برای خرید وسایل راهنماییم کردی و آدرس دادی ولی نشد که بیام تهران.ببخشید خیلی حرف زدم .به نظرت با همین فایلا آموزشی میتونم برای خودم کار کنم؟
یه سوال دیگه اینکه ببشخید توروخدا ولی این وسیله هایی که شما میفروشین قیمتش مناسبه برای کسی که تازه اول کارشه و مجبوره برای کاراش قیمت خیلی پایین تر بزاره؟واقعا شرمنده بابت سوالم البته.
امیدوارم زودتر جواب بدی خیلی مشتاقم زودتر شروع کنم

سلام عزیزم چون سحرجون سرشون شلوغه و خیلی کم وقت میکنن سایت بیان بااجازشون من جواب میدم

باهمین آموزشا دقیقا میشه کسب و کار راه انداخت اما بشرطی که جدی دنبالش کنی و تواینترنت هم سرچ کنی و به چیزهای خوبی میرسی حتما
و همه چی بستگی به خلاقیت خودت و اینکه بتونی بازارفروشت و پیداکنی بستگی داره که کمی زحمت و تلاش می طلبه ولی شدنیه حتما
تواینستاگرام هم مدلای بیشتر ببینی خیلی چیزا دستت میاد
باوسیله ها هم برای تازه کارا بله کاملا هرچی درست کنن و مشتریشونو پیداکنن حتما فروش میره
اگردوست داشته باشی میتونم برات وسایل و من هم بخرم و پست کنم با راهنمایی سحرجون
موفق باشی عزیزمNew1New1

باهام چیکار کردی زندگی
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #33
(۱۰-آبان-۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ عصر)Dante نوشته است:  عزیزم آدرس ایمیلتو برام خصوصی بفرست چک کنم چرا درس جدید برات نیومده Heart

سلام من امروز 23.6.96 دیدم و ثبت نام کردم امیدوارم واسه منم درسا ارسال بشن
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #34
سلام  خسته نباشید من چطور میتونم ثبت نام کنم 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام