• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آموزش خودآرایی

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ صبح توسط دختر پـــاییز.)
ارسال: #31
RE: آموزش خودآرایی
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ عصر)kh0dam نوشته است:  من فاصله ی چشم ابروم تقریبا زیاده و از طرفی هم فاصلهی چشمام هم زیاده از هم حالا شما میگین چجوری خط چشم بکشم که هم خوب باشه هم خیلی تابلو نشه؟

[تصویر: آموزش خودآرایی]

خط گوشه داخلی چشم رو هم کمی بکش که فاصله بین دو چشمت کمتر بشه New1

اگر چشمان شما بیش از اندازه طبیعی از هم فاصله دارند بهتر است از خط چشم‌های گوشه‌دار استفاده کنید، یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید. این کار باعث می‌شود فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می‌پوشاند. خط چشم خود را نازک بکشید و حتما خط قسمت گوشه داخلی چشم خود را ادامه دهید و کمی به سمت لبه‌های بینی نزدیک کنید تا فاصله چشمان‌تان کمتر دیده شود و در صورت تمایل می‌توانید خط چشم برای پلک پایینی خود نیز بکشید.

حتما گوشه داخلی چشم‌های خود را سایه تیره بزنید تا با این کار فاصله چشم‌های شما کمتر دیده شود. برای سایه زدن قسمت مرکزی و بیرونی چشم خود از رنگ‌های روشن استفاده کنید و سعی کنید برای قسمت مرکزی چشم خود از رنگ‌های براق استفاده کنید. مژه‌های بالا و پایین چشم خود را ریمل بزنید زیرا باعث کمتر دیده شدن فاصله چشمان شما می‌شود و در آخر ابروهای خود را با مداد ابرو کمی به هم نزدیک کنید تا این کار باعث کمتر دیده شدن فاصله بین چشمان شما شود.

یه اتفاق ِ خوب داره میوفته... عاشقتم خُدااااااا Angel
به لُطف ِ خُدا من هر روز به همسر ِ دلخواهم نزدیک تر میشم 3>
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #32
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ صبح)helia jooon نوشته است:  من خیلی دوس دارم خط چشم بکشم اما اصلا بلد نیستم بکشم.یعنی صفره صفرم تو این مورد. کسی کلاسی چیزی یا جایی نمیشناسه که من فقط خط چشم یاد بگیرم؟

من هم مثل شما بودم صفر صفر 3 (12)
ولی وقتی اموزش خط چشم همین انجمن خوندم کلی راه افتادم البته باید تمرین هم داشته باشی
دست همه بچه های این انجمن درد نکنه AngelAngel

16 شهریور عروسیم به خوبی و خوشی برگزار شد.
ارایشگاه : مریم رهنما جونم
اتلیه : سفید
مزون : کارولن
سالن : کاج
ایشااله قسمت همه بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط versteckt ، رها 92 ، Bluegirl
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #33
به نظر من هیچکس بهتر ازخودش به صورتش اشناییت نداره من بیشترین مشکل برای درست کردن موهامه
چشمم اگه تشو مشکی نکنم اصلا نما نداره به نظرم
من خیلییییییییییی صورتم ارایش خوره داره.چه محصولات خودم چ ارایشگاه
غلیظش روصورتم میشه یک حاله کوچولو
مخصوصا رز لب
فیکسر برای زیر یا روی ارایش چی خوبه؟

آغوشی باش و مرا به اندازه ی تمام اشتباهاتم بغل کن،
بدون آنکه حرفی میانمان رد و بدل شود،
فقط نگاه باشد و نفس،
زندگی آنقدرها دوام نمی آورد...Heart

Khooneh.nowaroos.com

اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول
 سپاس شده توسط versteckt ، رها 92
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ عصر توسط shapary.)
ارسال: #34
مک خوبه ...

راستی کلارینس هم خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ عصر توسط elaheh1366.)
ارسال: #35

نقل قول
 سپاس شده توسط pleiades as ، eternal ، ELI71 ، Matia ، elham.voroOoOOjak ، xSaMiRax ، mahboobe ، فرانک2
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #36
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ صبح)leila71 نوشته است:  به نظر من هیچکس بهتر ازخودش به صورتش اشناییت نداره من بیشترین مشکل برای درست کردن موهامه
چشمم اگه تشو مشکی نکنم اصلا نما نداره به نظرم
من خیلییییییییییی صورتم ارایش خوره داره.چه محصولات خودم چ ارایشگاه
غلیظش روصورتم میشه یک حاله کوچولو
مخصوصا رز لب
فیکسر برای زیر یا روی ارایش چی خوبه؟

عزیزم یه دونه سشوار برسی چرخشی بابلیس بگیر موهات از ارایشگاه هم بهتر میشه راحت و ساده
نقل قول
 سپاس شده توسط leila71 ، versteckt ، xSaMiRax
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #37
بچه ها زیر چشم تو این فیلمای ترکیه ای چی می کشن خیلی چشاشون خوب میشه
مداد نیست انگار سایه است ولی خیلی قشنگه
نقل قول
 سپاس شده توسط xSaMiRax
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #38
من با آرایش مشکل ندارم با موهام مشکل دارم. درست کردن مو هم خودآراییه دیگه؟؟

با همه ی موهامم مشکل ندارم فقط با قسمت جلوش. موهای خودم حالت داره. وقتی سشوار می کشم یا خیلی زود جل و کوله میشه و حالت دار میشه. یا اگه خیلی زیاد بکشم انقدر صاف میشه که میچسبه به سرم و یکمم انگار چرب میشه. چیکار کنم به نظرتون؟

تو مرا مي فهمي، من تو را مي خواهم... و همين ساده ترين قصه يك انسان است ... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #39
سلام .دوستان اگه میشه بگید ک ب پوستای سبزه (یواش) چ رنگ سایه میاد؟یاچ ترکیبی سایه بزنیم
ممنون

فعلن صحبتی ندارم
نقل قول
 سپاس شده توسط xSaMiRax
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #40
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ صبح)shelmans a نوشته است:  سلام .دوستان اگه میشه بگید ک ب پوستای سبزه (یواش) چ رنگ سایه میاد؟یاچ ترکیبی سایه بزنیم
ممنون

به نظر من سایه طلایی خیلی میاد
من خودم پوستم سبزه ماننده 2 ساله که استفاده می کنم خیلی راضیم

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sanam a ، xSaMiRax
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام